Rankingi największych złomiarzy i aktywistów OGame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bardzo fajny pomysł i solidne prowadzenie ;) Proponował bym jednak dać jakieś jaśniejsze kolorki i oddzielne [quoty] dla każdego miejsca, żeby było ładniej widać ... jeśli mogę się wtrącić :P
  • @ Evangelion - Jakbyś napisał to 2 dni temu, można było by rozważyć stworzenie 2 nowych kategorii. Teraz jest już trochę za późno. Za dużo osób się zgłosiło, każdy musiał by złożyć kolejne 'podanie'. Teraz ledwo udało mi się namówić niektóre osoby.

    @ apologize - dokonywałem już jedną zmianę szaty graficznej. Sądzę, że jest już wystarczająco przejrzysta
    Pozdrawiam
  • Buty ZaMszowe napisał(a)
    @ Evangelion - Jakbyś napisał to 2 dni temu, można było by rozważyć stworzenie 2 nowych kategorii. Teraz jest już trochę za późno. Za dużo osób się zgłosiło, każdy musiał by złożyć kolejne 'podanie'. Teraz ledwo udało mi się namówić niektóre osoby.

    @ apologize - dokonywałem już jedną zmianę szaty graficznej. Sądzę, że jest już wystarczająco przejrzysta
    Pozdrawiam



    dokladnie, BZ wymyslil sobie temat, dopracowal kryteria i szate graficzna
    nie ma co dalej macic, jak ktos ma inny pomysl zawsze moze zalozyc osobny temat, jakiz to problem, wystarczy chciec ^^
  • Evangelion napisał(a)
    a moze dodasz jeszcze dwie kategorie najwiecej st na jednym uni i najwiecej % na jednym uni :> bo natrzaskac st na 7 uniach a na 1 lub 2 to różnica;]


    Wydaje mi sie, ze Grucha na samym poczatku tez cos kombinowal z tym aby bylo to jakos wyodrebnione.
    Ale jak sam autor napisal:

    Buty ZaMszowe napisał(a)
    @bg : sądzę, że nie ma co się ograniczać do jednego uni, przecież wyraźnie temacie zawarte jest 'najlepszy złomiarz Ogame.pl '


    Jak dla mnie obecny podział jest w zupelnosci wystarczający i bezcelowym jest tworzenie miliarda roznych kategorii niczym w boksie :P
    Whatever.
  • Akurat tworzenie kategorii najwiecej ST i największy % na jednym uni, nie jest bezcelowe :P
    bo dużo pokazuje :P

    a bez sensu jest zakładac nowy temat
    ewentualnie można dodac po jakimś czasie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

  • Black Grucha napisał(a)
    Akurat tworzenie kategorii najwiecej ST i największy % na jednym uni, nie jest bezcelowe :P
    bo dużo pokazuje :P

    a bez sensu jest zakładac nowy temat
    ewentualnie można dodac po jakimś czasie


    Daj spokój. I znowu szukać na poszczególnych uniach RW jak ktoś nie zapisał teraz linków... na uniach w działach ST są "Ligi złomiarzy" "Top15 złomarzy Uni XX" itd. więc nie widzę sensu tego wstawiać tutaj ;) Walczysz bo masz dużo na jednym uni cfaniaczku :P

    Provo się zgłosi i pozamiatane, jest jeszcze ktoś kto ma powyżej 300 ST?

    Edit: Aktualizacje polegają na wpisaniu postu w temacie czy na wysłaniu PW?
    Druga sprawa, może napisać do modka by podpiąć temat ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez WebberPL ().

  • RE: Top15 Aktywistów i Top15 Największych Złomiarzy Ogame.pl

    Po odpowiednim PW, zgłaszam Provo

    Provokator

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 11
    #Ilość ST: 307
    #Łączny % z wszystkich RW: 354.662 %

    @Loganek - Wróóóóóć, sorry nie zauważyłem wiadomości ;) Zaliczam
    @Webber - wystarczające będzie stosowne PW(+ link do ST). Jeśli będzie to tylko możliwe oczywiście będę starał się przeglądać działy w poszukiwaniu nowych RW. Jeśli po 24h od wysłania PW nie będę zmieniał, przypomnijcie się w temacie.
    Druga sprawa : vasco pisał mi 2 dni temu, że jak tylko temat się rozwinie podepnie go ;)
    Pozdrawiam

    /Edit, dzięki ;*

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • eehh, widzisz jak nie doczytam to wymyślę... usprawiedliwić może mnie jedynie to, że wczoraj jak edytowałem byłem już trochę nie wstanie
    Oczywiście zmieniam i pozdrawiam xD

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • podliczylem sie w koncu :)
    prosze o uzupelnienie wpisu

    Miejsce 11. Ariel Szary

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 3, 36, 41, 45, 47, 64
    #Ilość ST: 101
    #Łączny % z wszystkich RW: 119.092 %
    #Średnia na 1 RW: 1179,12 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ariel Szary ().

  • Ariel Szary napisał(a)
    podliczylem sie w koncu :)
    prosze o uzupelnienie wpisu

    Miejsce 11. Ariel Szary

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 3, 36, 41, 45, 47, 64
    #Ilość ST: 101
    #Łączny % z wszystkich RW: 119.092 %
    #Średnia na 1 RW: 1179,12 %


    Oczywiście uzupełniam...

    /Edit: @Witcher - Zaliczam i dodaję ;)
    Nie jest najgorzej... masz drugą co do wielkości średnią na 1 RW
    Pozdrawiam

    /Edit2: Hmm a to co takiego?? Mam już zwidy czy ktoś skasował ci posta? :O

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • super temat powiedział bym nawet że pomysł jest wręcz przełomowy. Jest tu kilka oczywistych postaci jak provo czy phenix ale to ze pop natrzaskał tyle rw to sie naprawde nie spodziewałem. wiedziałem że ma sie czym pochwalić ale żeby aż tyle. Zwłaszcza ze podobno nie używał fox game (gdzieś czytałem ze używał tylko długopisu kartki i stopera, nie wnikam czy to prawda). Największym zaskoczeniem dla mnie jest Webber. Zawsze wiedziałem ze to maniak cyferek i że dużo w zyciu zdziałał w ogame ale to przebiło moje wyobrażenie. Sama ilość uni na jakich przetapiał śróbki jest powalająca. Kozacki po prostu temat bardzo dużo pokazuje o ogame.pl.
  • WafeleQ

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 7, 8, 16, 24, 33, 35, 42, 50, 51, 60
    #Ilość ST: 101
    #Łączny % z wszystkich RW: 80816,26 %
    #Średnia na 1 RW: 800,16 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WaF ().

  • crouch3r

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 3, 12, 30, 35, 42, 48, 50, 51
    #Ilość ST: 226
    #Łączny % z wszystkich RW: 160211 %

    Spis rw dostepny na pw wraz z linkami ;p
    All for FUN, all for RONIN!
    "Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
    Top RW: 11841%, 8124%, 7551%, 7083%, 6235%
    ilosc RW w ST: Uni12: 201, Inne: 46
    Laczny % w ST Uni12: 215`126%

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez crouch3r ().

  • @crouch3r - takie rzeczy na PW, ale oczywiście zaliczam i podklejam ;)
    Pozdro!

    /Edit @Ariel - Dodaję do twojego konta ;*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • Po 1. Czy jest sens dodawanie kazdego jednego ST jesli nie zmienia to nic w klasyfikacji ogolnej ?

    Po 2. Vasco: jestes jakims adwokatem czy zwyklym przydupasem? Jak Fenio bedzie chcial to zamiesci swoje ST, jak nie to po jakims czasie zalozyciel tematu, ktory go podliczyl, sam sie zaopiekuje uaktualnieniem.
    All for FUN, all for RONIN!
    "Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
    Top RW: 11841%, 8124%, 7551%, 7083%, 6235%
    ilosc RW w ST: Uni12: 201, Inne: 46
    Laczny % w ST Uni12: 215`126%