Rankingi największych złomiarzy i aktywistów OGame.pl

  • Rekordy:
  • Karpios

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 23,30,46,55,57
    #Ilość ST: 102
    #Łączny % z wszystkich RW: 167.723%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez patryk22 ().

  • crouch3r napisał(a)
    Po 1. Czy jest sens dodawanie kazdego jednego ST jesli nie zmienia to nic w klasyfikacji ogolnej ?


    no wlasnie tez sie zastawialem,
    ale jak nie bedzie sie zglaszac na biezaco, to jak to potem spamietac ??
    poza tym, przynajmniej w moim przypadku kazde kolejne st wplywa na pozycje

    co do metody zglaszania, to pytalem Buty ZaMszowe gdzie woli, tu na czy pw.
    Stwierdzil, ze sam mam wybrac, wiec wybieram tu, bo przynajmniej nikt nie bedzie mial watpliwosci, skad sie biora kolejne steki.
    btw spam to moj zywiol :E

    edit:
    Buty ZaMszowe na zawalona skrzynke pw :(

    Buty ZaMszowe
    odezwij sie do mnie na pw, bo mam sprawe na priv

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ariel Szary ().

  • to ja zglosze mojego dobrego kolege Evilish'a
    ktorego ril pochlanal na dobre i oby
    nigdy juz nie mial czasu na ta glupia gre <:

    EviLisH

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 21
    #Ilość ST: 90
    #Łączny % z wszystkich RW: 139.011%
    #Średnia na 1 RW: 1.544,57 %

    linki wysle na pw do autora ;)
  • Tfuuuu!
    Zostawić was na kilkanaście godzin to jesteście w stanie się pozagryzać
    Lecimy po kolei:

    @crouch3r i Vasco - wiem, że nie jestem modem i wasza wiedza teoretyczna przebija mnie o głowę, ale obserwując waszą pseudo-dyskusję wahał bym się przed wręczeniem wam upomnień. Mój temat to nie miejsce do prywatnych porachunków czy offtopowania. Takie sprawy proszę załatwiać na PW

    @dikigoros - doliczam

    @Ariel Szary - twoje RW = tak j/w + zgłoszenie EviLisH'a dodaję do tematu

    @Vasco - doliczam do konta Fenia

    @Black Grucha - dodaję

    @patryk22 - nie jestem do końca pewny co do twojej kandydatury. Zgłaszasz siebie czy znajomego? RW wysłane na PW zamieszczone są z 2 kont: board.ogame.onet.pl/profile.php?userid=292254 + board.ogame.onet.pl/profile.php?userid=54689... Jak już mówiłem, ST z kont zbanowanych będą zaliczane tylko wtedy gdy dostanę wyjaśnienie i potwierdzenie. Proszę o kontakt na PW : póki co NIE DODAJĘ

    Pozdrawiam

    / Co do sprawy zgłaszania kolejnych RW: - zacytuję Ariela

    " [...]no wlasnie tez sie zastawialem,
    ale jak nie bedzie sie zglaszac na biezaco, to jak to potem spamietac ??[...]" Sądzę iż jest to wystarczający argument.
    Zostawiam to jednak wam. Kto chce może zgłaszać nowe ST systematycznie, kto nie chce zawracać sobie głowy ciągłymi aktualkami może zgłaszać nowe RW np. co miesiąc.

    Kolejna animozja: gdzie zgłaszać swoje nowe zdobycze...
    Tutaj odpowiedni będzie cytat części mojego postu sprzed tygodnia:

    "[...]wystarczające będzie stosowne PW(+ link do ST). Jeśli będzie to tylko możliwe oczywiście będę starał się przeglądać działy w poszukiwaniu nowych RW. Jeśli po 24h od wysłania PW nie będę zmieniał, przypomnijcie się w temacie.[...]"
    Nie ma co nadużywać gościnności naszych modów

    Chyba wszystko ;)
    W razie znalezienia pomyłek w głównym poście proszę PW

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • Buty ZaMszowe napisał(a)
    Tfuuuu!
    Zostawić was na kilkanaście godzin to jesteście w stanie się pozagryzać
    Lecimy po kolei:

    @crouch3r i Vasco - wiem, że nie jestem modem i wasza wiedza teoretyczna przebija mnie o głowę, ale obserwując waszą pseudo-dyskusję wahał bym się przed wręczeniem wam upomnień. Mój temat to nie miejsce do prywatnych porachunków czy offtopowania. Takie sprawy proszę załatwiać na PW

    @dikigoros - doliczam

    @Ariel Szary - twoje RW = tak j/w + zgłoszenie EviLisH'a dodaję do tematu

    @Vasco - doliczam do konta Fenia

    @Black Grucha - dodaję

    @patryk22 - nie jestem do końca pewny co do twojej kandydatury. Zgłaszasz siebie czy znajomego? RW wysłane na PW zamieszczone są z 2 kont: board.ogame.onet.pl/profile.php?userid=292254 + board.ogame.onet.pl/profile.php?userid=54689... Jak już mówiłem, ST z kont zbanowanych będą zaliczane tylko wtedy gdy dostanę wyjaśnienie i potwierdzenie. Proszę o kontakt na PW : póki co NIE DODAJĘ

    Pozdrawiam

    / Co do sprawy zgłaszania kolejnych RW: - zacytuję Ariela

    " [...]no wlasnie tez sie zastawialem,
    ale jak nie bedzie sie zglaszac na biezaco, to jak to potem spamietac ??[...]" Sądzę iż jest to wystarczający argument.
    Zostawiam to jednak wam. Kto chce może zgłaszać nowe ST systematycznie, kto nie chce zawracać sobie głowy ciągłymi aktualkami może zgłaszać nowe RW np. co miesiąc.

    Kolejna animozja: gdzie zgłaszać swoje nowe zdobycze...
    Tutaj odpowiedni będzie cytat części mojego postu sprzed tygodnia:

    "[...]wystarczające będzie stosowne PW(+ link do ST). Jeśli będzie to tylko możliwe oczywiście będę starał się przeglądać działy w poszukiwaniu nowych RW. Jeśli po 24h od wysłania PW nie będę zmieniał, przypomnijcie się w temacie.[...]"
    Nie ma co nadużywać gościnności naszych modów

    Chyba wszystko ;)
    W razie znalezienia pomyłek w głównym poście proszę PW



    Miałem problemy z zalogowaniem się - nie pamiętałem hasła. Co widzisz dziwnego w tym, że ktoś wstawia za mnie RW? Równie dobrze można się tak bawić by im robić wodę z mózgu. Karpios, DziKi ThE Farm3r, Thanathos, Ussama Al Shiten, SkonczylemzNalogiem to jedna osoba. Konta na forum są podobne Karpios i DziKi ThE Farm3r - multikonto/ostrzezenie. Masz dowód. A jeśli to Ci nie wystarczy to nie wiem po co jest ten temat, bo przypuszczeń/domysłów można mieć wiele, ale nie dowodów na czyste RW - kogoś RW.

    Ogólnie temat fajny, ale i tak jedyne co ten temat może wnieść to zainponowanie komuś sumą RW i % :) Jest wiele osób, które RW nie wstawiają/nie wszystkie wstawiali. No i jeszcze kwestia ,,czystości'' starcia ;)

    Pozdrawiam
  • DziKi ThE Farm3r napisał(a)

    Miałem problemy z zalogowaniem się - nie pamiętałem hasła. Co widzisz dziwnego w tym, że ktoś wstawia za mnie RW? Równie dobrze można się tak bawić by im robić wodę z mózgu. Karpios, DziKi ThE Farm3r, Thanathos, Ussama Al Shiten, SkonczylemzNalogiem to jedna osoba. Konta na forum są podobne Karpios i DziKi ThE Farm3r - multikonto/ostrzezenie. Masz dowód.


    Zapewne glownie chodzi o to, zeby dawac zgloszenia maksymalnie czytelne,
    bo autor tematu i tak ma dosc pracy przy jego opracowywaniu,
    wiec trudno spodziewac sie, ze chce mu sie jeszcze bawic w detektywa.
    Co szkodzi zglaszajacemu takiemu jak Ty, od razu opisac sytuacje zwiazana z kontami na boardzie ?(

    DziKi ThE Farm3r napisał(a)

    A jeśli to Ci nie wystarczy to nie wiem po co jest ten temat, bo przypuszczeń/domysłów można mieć wiele, ale nie dowodów na czyste RW - kogoś RW. Ogólnie temat fajny, ale i tak jedyne co ten temat może wnieść to zainponowanie komuś sumą RW i % :) Jest wiele osób, które RW nie wstawiają/nie wszystkie wstawiali.


    No sorki, ale to jest temat wlasnie dla osob, ktore publikuja wszystkie swoje st, a Ci ktorzy nie publikuja, czyli chca pozostac anonimowi,
    takimi pozostaja, ich wola, ale tu nie miejsce dla nich.

    Dygresja o czystosci zamieszczanych rw, to juz jest bardziej w stylu wypowiedzi farmy niz farmera :P
  • DziKi ThE Farm3r napisał(a)
    Miałem problemy z zalogowaniem się - nie pamiętałem hasła. Co widzisz dziwnego w tym, że ktoś wstawia za mnie RW? Równie dobrze można się tak bawić by im robić wodę z mózgu. Karpios, DziKi ThE Farm3r, Thanathos, Ussama Al Shiten, SkonczylemzNalogiem to jedna osoba. Konta na forum są podobne Karpios i DziKi ThE Farm3r - multikonto/ostrzezenie. Masz dowód. A jeśli to Ci nie wystarczy to nie wiem po co jest ten temat, bo przypuszczeń/domysłów można mieć wiele, ale nie dowodów na czyste RW - kogoś RW.

    Ogólnie temat fajny, ale i tak jedyne co ten temat może wnieść to zainponowanie komuś sumą RW i % :) Jest wiele osób, które RW nie wstawiają/nie wszystkie wstawiali. No i jeszcze kwestia ,,czystości'' starcia ;)

    Pozdrawiam


    Było tak od razu, a nie wysyłać suche linki bez jakiegokolwiek komentarza. :quasi: Ja nie jestem od snucia domysłów tylko rzetelnego spisywania waszych osiągnięć.

    Wobec tego akceptuje i dodaję ;)
    Pozdrawiam
  • Ariel Szary napisał(a)
    DziKi ThE Farm3r napisał(a)

    Miałem problemy z zalogowaniem się - nie pamiętałem hasła. Co widzisz dziwnego w tym, że ktoś wstawia za mnie RW? Równie dobrze można się tak bawić by im robić wodę z mózgu. Karpios, DziKi ThE Farm3r, Thanathos, Ussama Al Shiten, SkonczylemzNalogiem to jedna osoba. Konta na forum są podobne Karpios i DziKi ThE Farm3r - multikonto/ostrzezenie. Masz dowód.


    Zapewne glownie chodzi o to, zeby dawac zgloszenia maksymalnie czytelne,
    bo autor tematu i tak ma dosc pracy przy jego opracowywaniu,
    wiec trudno spodziewac sie, ze chce mu sie jeszcze bawic w detektywa.
    Co szkodzi zglaszajacemu takiemu jak Ty, od razu opisac sytuacje zwiazana z kontami na boardzie ?(

    DziKi ThE Farm3r napisał(a)

    A jeśli to Ci nie wystarczy to nie wiem po co jest ten temat, bo przypuszczeń/domysłów można mieć wiele, ale nie dowodów na czyste RW - kogoś RW. Ogólnie temat fajny, ale i tak jedyne co ten temat może wnieść to zainponowanie komuś sumą RW i % :) Jest wiele osób, które RW nie wstawiają/nie wszystkie wstawiali.


    No sorki, ale to jest temat wlasnie dla osob, ktore publikuja wszystkie swoje st, a Ci ktorzy nie publikuja, czyli chca pozostac anonimowi,
    takimi pozostaja, ich wola, ale tu nie miejsce dla nich.

    Dygresja o czystosci zamieszczanych rw, to juz jest bardziej w stylu wypowiedzi farmy niz farmera :P



    Widzisz, otóż wpisują się tu jedni z najbardziej znanych graczy. Ilość ST i suma % jest bardzo duża. I takim farmą jak ja pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to wow, ale świetni to są gracze. I sprawdzają całe Top15 i szukają nicków. I w ten sposób Ci gracze są kodowani jako jedni z najlepszych/najlepsi. Fakt, ich wina, że się nie zgłaszają, ale nie ich wina, że nie każdy o tym wie, pamięta. Znam paru świetnych graczy, którzy mogli by tutaj się wysoko uplasować. To tak jak z tematem najlepszy gracz ogame.pl. Ta Twoja wypowiedź taka trochę przydupasowata jest, ale mniejsza z tym - bez urazy.

    Autora przepraszam - faktycznie mogłem skomentować i wyjaśnić, ale tak jakoś olewczo do tego podszedłem ;)

    Pozdrawiam
  • Dzieki Meri za czarną robote :P niestety część tylko st z u33 bo inne robilem z innego konta :P wiec Imm masz jeszcze 2 miejsce w % bardzo długo bo pogoda nie sprzyja ogame teraz :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evangelion ().

  • Oj chyba się nie łapie ;)
    Wycinek z 'najlepszych złomiarzy u50'

    3. Syberius [SIN] Lacznie 107.312 % +0
    84 solo 90.891 % (srednio 1.082 %)
    13 acs 16.421 % (sredno 1.263 %)


    Chyba, że grał jeszcze na jakimś Uni
    @BG jak wrócę to doliczę
  • było jeszcze u33 i u45 chyba :) napewno u33

    jeszcze The0ne ma dużo starć i Imarcin, Kenshiro kiedyś milfus także dużo starć wszyscy z nich maja ponad 100st na koncie według wyszukiwarki

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Grzesio [Babilon] ().

  • Buty ZaMszowe napisał(a)
    Oj chyba się nie łapie ;)
    Wycinek z 'najlepszych złomiarzy u50'

    3. Syberius [SIN] Lacznie 107.312 % +0
    84 solo 90.891 % (srednio 1.082 %)
    13 acs 16.421 % (sredno 1.263 %)


    Chyba, że grał jeszcze na jakimś Uni
    @BG jak wrócę to doliczę



    acsy na u50 są dzielone przez ilosc osob w starciu wiec ten % jest zanizony a grał i na u33
  • Grzesio [Babilon] napisał(a)
    było jeszcze u33 i u45 chyba :) napewno u33

    jeszcze The0ne ma dużo starć i Imarcin, Kenshiro kiedyś milfus także dużo starć wszyscy z nich maja ponad 100st na koncie według wyszukiwarki


    No to jeśli masz ochotę to policz ;) Ja na razie nie mam czasu. Może później, jak ustabilizuje mi się sytuacja w realu.

    @BG - doliczam
    @Imm - j/w
    @Matiq - się rozszalałeś : P zaliczam
  • Buty ZaMszowe napisał(a)
    Grzesio [Babilon] napisał(a)
    było jeszcze u33 i u45 chyba :) napewno u33

    jeszcze The0ne ma dużo starć i Imarcin, Kenshiro kiedyś milfus także dużo starć wszyscy z nich maja ponad 100st na koncie według wyszukiwarki


    No to jeśli masz ochotę to policz ;) Ja na razie nie mam czasu. Może później, jak ustabilizuje mi się sytuacja w realu.

    @BG - doliczam
    @Imm - j/w
    @Matiq - się rozszalałeś : P zaliczam



    TheOne aktualizuje sygne na biezaco wiec jesli Ci nie trzeba linkow to:
    Liczba ST: 142 Suma % w ST: 168 351%
  • Policzyłem imarcina według wyszukiwarki :) trochę tych st jest może % wszystkich st nie powala ale liczba uni napewno :D uni 60 dzieliła na dwa dlatego taka liczba po przecinku wyszła :) jeszcze ainn by się załapał bo ma dużo st z uni 50 i u1

    Imarcin

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 5, 9, 29, 35, 39, 44, 49, 50, 51, 57, 60, 61
    #Ilość ST: 126
    #Łączny % z wszystkich RW: 63.416,505 %


    Syberius

    #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 33, 50
    #Ilość ST: 180
    #Łączny % z wszystkich RW: 163.332,08 %

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez Grzesio [Babilon] ().

  • @Webbciu - doliczam oczywiście +1 jedno miejsce w statystyce złomiarzy
    @Nodas - jutro postaram się podliczyć Inka
    @Grzesio - zgłoszenia Syberius'a i Imarcina postaram się zweryfikować i dodać jutro. Dziś padam ze zmęczenia...
    Pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Buty ZaMszowe ().

  • do syberiusa doliczyla oprócz tego co jest w wyszukiwarce to jeszcze acs'y które nie były wstawiane przez niego a są w jego poście na najlepszego złomiarza u 50