Mati

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W Floydach z czasem rósł wpływ Rogera Watersa na grupę. Praktycznie chciał kontrolować wszystko co tylko się dało. No i po wydaniu w 1983r albumu The Final Cut, uznał, że jest on najlepszy do zamknięcia twórczości zespołu. Jego działanie już wcześniej spowodowało, że usunął z Pink Floyd klawiszowca Ricka Wrighta, Nick Mason podobno stracił w ogóle zainteresowanie muzyką. Po rzekomym zakończeniu działalności, David Gilmour z Nickiem Masonem uznali, że warto ją reaktywować, z czasem przywracając do zespołu Wrighta. Na pozycję głównego wokalisty przesunął się Gilmour, a jako basista najczęściej grywał zięć Wrighta, Guy Pratt. I jakoś udało się zastąpić Watersa ;)

    Dałeś tutaj wykonanie z trasy PULSE, pożegnalnej dla całego zespołu. Spróbuj może CN też stamtąd: [klik]

    W sumie jakiś strasznie wielkich przemyśleń nie mam, wydaje mi się, że w miarę spokojną historię mieli, poza małymi ekscesami ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Czyli jak w każdym zespole komuś w końcu zachciało się dyktatury, ale skoro był do zastąpienia to wiadomo, że nie był taki hardy jak mu się wydawało :D

    Odnośnie PULSE, to oglądałem chyba większą jej część, spodobała mi się, bo pod względem organizacyjnym extra :P Co do Comfortably Numb to tak jak wcześniej pisałem jakoś zachwycać się tym nie zachwycam, lubię wykonanie live bez playbacku, bo jednak taka powinna być prawdziwa muzyka ;) Ogólnie to gdzieś miałem właśnie CF nawet w HD więc efekty zadowalające jeśli chodzi o wizualność :D

    Powiedz mi, chociaż znam odpowiedź :D Jeśli miałbyś możliwość to czy chciałbyś zobaczyć na żywo ich koncert w Pl ? :P

    Patrzyłbyś na cenę biletu czy raczej kupował bez zastanowienia ?
  • Shax napisał(a):

    Czyli jak w każdym zespole komuś w końcu zachciało się dyktatury, ale skoro był do zastąpienia to wiadomo, że nie był taki hardy jak mu się wydawało :D

    Odnośnie PULSE, to oglądałem chyba większą jej część, spodobała mi się, bo pod względem organizacyjnym extra :P Co do Comfortably Numb to tak jak wcześniej pisałem jakoś zachwycać się tym nie zachwycam, lubię wykonanie live bez playbacku, bo jednak taka powinna być prawdziwa muzyka ;) Ogólnie to gdzieś miałem właśnie CF nawet w HD więc efekty zadowalające jeśli chodzi o wizualność :D

    Powiedz mi, chociaż znam odpowiedź :D Jeśli miałbyś możliwość to czy chciałbyś zobaczyć na żywo ich koncert w Pl ? :P

    Patrzyłbyś na cenę biletu czy raczej kupował bez zastanowienia ?


    Z tym, że Watersa nikt nie wyrzucił z zespołu. On rozwiązał zespół, który się potem na nowo zawiązał. Trochę batalii w sądzie o prawa do piosenek było.

    No Floydzi bazowali bardzo na zdobyczach techniki, nawet jak teraz solowo Roger Waters gra to zawsze jest to niezłe show.

    Niekoniecznie w Polsce musiałby być koncert. W ostatnich latach trzy koncerty zagrał w Polsce Waters. Dwa w Łodzi, na które dość szybko brakło biletów oraz jeden w Warszawie, kiedy akurat byłem bez kasy ;) Ale myślę, że jeszcze uda mi się dostać na koncert zarówno Rogera jak i Davida. Póki co trzeba by te studia skończyć, bo za dużo na to pieniędzy idzie :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Myzia!

    Ja przepraszam, że tu ze swoimi pręgowanymi łapami się wbijam w temat, ale też bym chciała się tutaj rozepchać z pytaniami! :*
    Co sądzisz o ludziach niekompetentnych, ale starających się, takich po których widać, że im zależy, tylko może nie do końca wiedzą jak mają działać? Myślisz, że należałoby ich piętnować, czy wskazać odpowiednią drogę działania?
    A o ludziach kompetentnych, ale zwyczajnie mówiąc leniwych i zupełnie niezaangażowanych w to co robią?
    Jesteś osobą szczerą i nie boisz się swojego zdania na dany temat? Byłbyś w stanie prosto w oczy przedstawić swoje rację na temat tej drugiej osoby?
    Myślisz, że warto to robić? Nie mówię, że zmieniać ludzi, ale ich ukierunkowywać. Czasami wystarczy komuś wykazać błędy, jakie popełnia, a wszystko może się zmienić na lepsze.
    Myślisz, że jesteś osobą łatwą, jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie? Łatwo Cię polubić, zaakceptować, przebywać w twoim otoczeniu?
    Co jest Twoją największą wadą, która ma właśnie znaczący wpływ na obcowanie z innymi?

    Dzisiaj, wydaje mi się, że ambitnie wyszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy zue - oceń sam. ;)
    .me kyzi myzi Kyzię Myzię. :*



  • Indestructible napisał(a):

    Myzia! Tygrysz!

    Ja przepraszam, że tu ze swoimi pręgowanymi łapami się wbijam w temat, ale też bym chciała się tutaj rozepchać z pytaniami! :*
    A proszę bardzo, dla każdego się znajdzie miejsce :*

    Co sądzisz o ludziach niekompetentnych, ale starających się, takich po których widać, że im zależy, tylko może nie do końca wiedzą jak mają działać? Myślisz, że należałoby ich piętnować, czy wskazać odpowiednią drogę działania?
    Niekompetentnych... Dla mnie niekompetentny to najczęściej właśnie takie, któremu za bardzo nie zależy :P Taki któremu bardziej zależy na zaszczytach, tytułach, przywilejach, a nie mających nie tyle nawet umiejętności, co chęci do ich zdobywania. Jeśli ktoś ma ochotę do nauki i do dążenia do lepszego to z wielką ochotą sam mu pomogę. Jeśli chce się nachapać jak najtańszym kosztem - niech gnije.

    A o ludziach kompetentnych, ale zwyczajnie mówiąc leniwych i zupełnie niezaangażowanych w to co robią?
    Pochwalam tzw. lenistwo twórcze. Jest to dla mnie zachowanie, kiedy z chęci ułatwienia sobie jakiejś czynności znajdujemy prostszą (a często i lepszą) drogę do jej wykonania. Jednak jeśli chodzi o osoby mające możliwości, ale ich niewykorzystujące to uważam, że powinny sobie odpuścić. Lepiej dać szansę tym, którzy starają się być lepszymi, idą do góry. Trzeba dać szansę im się wykazać, a nie blokować jakiegoś miejsca za zasługi ;)

    Jesteś osobą szczerą i nie boisz się swojego zdania na dany temat? Byłbyś w stanie prosto w oczy przedstawić swoje rację na temat tej drugiej osoby?
    Nie lubię prosto w oczy przedstawiać komuś co o nim myślę. Raczej jest to spowodowane tym, że nie chciałbym dowiedzieć się co inni myślą o mnie. Czysta wygoda, myślę, że większość osób tak robi, chociaż mówi zupełnie na odwrót.

    Myślisz, że warto to robić? Nie mówię, że zmieniać ludzi, ale ich ukierunkowywać. Czasami wystarczy komuś wykazać błędy, jakie popełnia, a wszystko może się zmienić na lepsze.
    Warto pokazywać komuś jego błędy, ale nie warto go od razu za nie piętnować. Jeśli popełnia jakiś błąd któryś raz, jeśli widać, że sobie z czymś nie radzi wtedy można próbować pokazać nową drogę.

    Myślisz, że jesteś osobą łatwą, jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie? Łatwo Cię polubić, zaakceptować, przebywać w twoim otoczeniu?
    Nienawidzę kontaktów międzyludzkich. Nie wiem czy łatwo mnie polubić, ale wiem, że mi trudno kogoś polubić lub zaakceptować.

    Co jest Twoją największą wadą, która ma właśnie znaczący wpływ na obcowanie z innymi?
    Hmmm... Nie wiem szczerze. Może taki wrodzony introwertyzm, ale czy to wada?

    Dzisiaj, wydaje mi się, że ambitnie wyszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy zue - oceń sam. ;)
    Dobre było! Dobre bo ciężkie, trudno było odpowiedzieć, a takie pytania lubię najbardziej. Musi być wyzwanie :)

    .me kyzi myzi Kyzię Myzię. :*
    /me smyra Tygrysa po brzuszku!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Pojechałbyś na koncert samego Watersa ?

    Ja np na Axla bym nie pojechał, bo z takimi pajacami w zespole jak dj ashba czy jak go tam zwą to obejrzeć by się tego nie dało. Jeśli mówisz, że mu szajba odbiła i rozbił zespół to tym bardziej miałbym go w poważaniu ;) A nawet jak w przypadku gunsów, chociaż axl też pewnie coś odstawił i się posypało, to poszedłbym tylko i wyłącznie na stary skład, to samo queen ( jakiś lambert ). Uważam, że Beatelsi postąpili słusznie kończąc po śmierci członka zespołu, a w razie rozpadu powinno być to samo, a nie odgrzewany kotlet, w lipnej panierce. Jak dobry zespół by nie był :) a Ty jak uważasz w tej kwestii ?

    Wymień jakiś koncert Floydów, który najbardziej Ci się podobał. Pod względem oprawy np
  • Shax napisał(a):

    Pojechałbyś na koncert samego Watersa ?

    Ja np na Axla bym nie pojechał, bo z takimi pajacami w zespole jak dj ashba czy jak go tam zwą to obejrzeć by się tego nie dało. Jeśli mówisz, że mu szajba odbiła i rozbił zespół to tym bardziej miałbym go w poważaniu ;) A nawet jak w przypadku gunsów, chociaż axl też pewnie coś odstawił i się posypało, to poszedłbym tylko i wyłącznie na stary skład, to samo queen ( jakiś lambert ). Uważam, że Beatelsi postąpili słusznie kończąc po śmierci członka zespołu, a w razie rozpadu powinno być to samo, a nie odgrzewany kotlet, w lipnej panierce. Jak dobry zespół by nie był :) a Ty jak uważasz w tej kwestii ?

    Wymień jakiś koncert Floydów, który najbardziej Ci się podobał. Pod względem oprawy np


    Oczywiście, że pojechałbym! Roger dobrał sobie całkiem dobre osoby do koncertowania. Tyle, że obecnie na scenie jest sporo osób ;) Np. w trasie In The Flesh na gitarach grało bodajże 5 osób, czasem jednocześnie. Oczywiście na różnych gitarach :)

    Zgadzam się, że takie rozmienianie się na drobne nie ma sensu, szczególnie jeśli chodzi o zespoły, gdzie z różnych powodów odchodzi taki wyraźny lider - jak chociażby było w Queen. Wolałbym, żeby zakończyli jak chociażby The Doors.

    Nie wiem czy można to uznać za koncert (niezbyt liczna publika była) to z całą pewnością Live at Pompeii w 1972 roku :) Jest chyba zapis dostępny na youtube.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):

    to z całą pewnością Live at Pompeii w 1972 roku

    Widziałem to, nawet jako pierwsze jak tylko zaczęliśmy dyskutować Slash-Gilmour :P W zasadzie to jaki rodzaj muzyki grają Floydzi, bo jakiś taki psychodeliczny rock chyba, nie ?

    Jeśli tak to rozumiem czemu mi nie podchodzi :P

    Wsłuchując się w solówki Slasha chociażby z Sweet Child o mine albo november rain czy dont cry stwierdziłem, że są one hm nazwijmy to ostre, a Gilmoura z Comfortably Numb czy Another Brick in The Wall taki, hm gładkie :D łagodne ... I tutaj już sam nie wiem, do których mi bliżej, bo zarówno jedne jak i drugie są przyjemne dla mojego ucha :D

    Kojarzysz Black Sabbath ? ostatnio ich gitarzysta też rzucił mi się w ucho :P Z piosenki paranoid, też taki straszy siwy dziadek jak Gilmour :P
  • Shax napisał(a):

    Mati napisał(a):

    to z całą pewnością Live at Pompeii w 1972 roku

    Widziałem to, nawet jako pierwsze jak tylko zaczęliśmy dyskutować Slash-Gilmour :P W zasadzie to jaki rodzaj muzyki grają Floydzi, bo jakiś taki psychodeliczny rock chyba, nie ?

    Jeśli tak to rozumiem czemu mi nie podchodzi :P

    Wsłuchując się w solówki Slasha chociażby z Sweet Child o mine albo november rain czy dont cry stwierdziłem, że są one hm nazwijmy to ostre, a Gilmoura z Comfortably Numb czy Another Brick in The Wall taki, hm gładkie :D łagodne ... I tutaj już sam nie wiem, do których mi bliżej, bo zarówno jedne jak i drugie są przyjemne dla mojego ucha :D

    Kojarzysz Black Sabbath ? ostatnio ich gitarzysta też rzucił mi się w ucho :P Z piosenki paranoid, też taki straszy siwy dziadek jak Gilmour :P


    W początku swojej kariery, głównie w latach 60 grali rocka psychodelicznego. Potem zaczęli grać rocka progresywnego :)

    Inny gitarzysta, inny rodzaj muzyki. Ciężko racjonalnie to porównywać, każdy tutaj ma swoje odczucia estetyki i nimi się kieruje.

    Kojarzę oczywiście Black Sabbath, ale ich muzyka nigdy mi bliżej nie podchodziła.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Chocolate napisał(a):

    Mati a co Ty moderujesz? Kosz? :D
    Lubisz maślankę?
    Często śnisz?
    Idziesz na pole czy na dwór?
    Buziak ;P


    A skąd usery takie jak Ty jeszcze pamiętają co to kosz? :D

    Hmm... Szczerze mówiąc nie. Z mlecznych rzeczy to ostatnio każdy dzień zaczynam jogurtem :)

    Rzadko! Wiem czasem, że coś śniłem, ale rzadko bardzo w ogóle pamiętam co to było. No i jeszcze wiem, że śnię w kolorze, ale jak już mam jakieś wspomnienia to czarno białe.

    Oczywiście, że na pole! Małopolska duma :D

    Buziak? Gdzie? :(


    Gootek napisał(a):

    \o/ Mati

    Dewiza życiowa ?
    Zawsze jesteś sobą czy czasami zdarza Ci się naciągać rzeczywistość ?
    Co sprawia, że czujesz się sobą ?
    Jakich rzeczy nauczyłeś się od innych ?
    Gdybyś mógł wybrać dowolną karierę, to co byś wybrał ?

    Bajabongo Amigo !


    Siema Łukasz ;)

    Nie lubię posługiwania się dewizami... Więc może taka: 'Czyny, nie słowa' :>

    Każdy naciąga rzeczywistość, w mniejszym lub większym stopniu. Nie każdy jednak umie się do tego przyznać. Dlatego odpowiadam: zawsze jestem sobą :D

    Co sprawia... Chyba wszystko. Moje zachowanie, rzeczy które robię, miejsca w których przebywam, ludzie którymi się otaczam...

    Alfabetycznie mam wymieniać? Czy tylko takie główne jak mówienie, liczenie, pisanie? :>

    Hmm... Kiedyś myślałem, że fajnie być muzykiem albo sportowcem. Ale nie :D Mógłbym być etatowym milionerem introwertykiem, o!

    Buenos Aires, senior!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Ty wiesz, że ja no właśnie nie wiem skąd mi to przyszło? Nic nie pamiętam tak naprawdę, jakiś przebłysk z czeluści pamięci :D
    Jak określiłbyś swoją znajomość języków obcych?
    Dalej masz afro?
    Dasz ev aktualne foto?
    Co robisz jak nie możesz zasnąć?
    W policzka oczywiście.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Chocolate napisał(a):

    Ty wiesz, że ja no właśnie nie wiem skąd mi to przyszło? Nic nie pamiętam tak naprawdę, jakiś przebłysk z czeluści pamięci :D
    Jak określiłbyś swoją znajomość języków obcych?
    Dalej masz afro?
    Dasz ev aktualne foto?
    Co robisz jak nie możesz zasnąć?
    W policzka oczywiście.


    Czeluści pamięci :P Ile to już Cię nie ma wśród zielonych? :>

    Hmm... Język angielski komunikatywnie, język niemiecki same podstawy, język w butach - posiadam!

    Nie, wyprostowały mi się włosy :P

    Hmm... Na fb będzie jakieś z maja chyba, nie zmieniłem się od tej pory ;)

    Staram się przestać myśleć o sprawach jakkolwiek istotnych. Jak zacznę myśleć o głupotach to się szybko znudzę i zasnę :)

    W policzka może być! Aczkolwiek od tygodnia się nie goliłem.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Ave zielony kocurze :D

    W jakich czynnościach czujesz się najbardziej naturalnie ?
    Spoglądasz w nocy na niebo i widzisz mnóstwo jasno świecących gwiazd, o czym myślisz ?
    Twoje znaki szczególne to... ?
    Gdybyś miał możliwość na zapytanie wszechwiedzącej istoty o wszystko co można sobie wyobrazić i na wszystko umiała odpowiedzieć, co byś się jej spytał ?‎
    Szybko zapominasz o porażkach czy raczej się nimi gryziesz ?

    Do usłyszenia szefuńcio :D
  • Gootek napisał(a):

    Ave zielony kocurze :D

    W jakich czynnościach czujesz się najbardziej naturalnie ?
    Spoglądasz w nocy na niebo i widzisz mnóstwo jasno świecących gwiazd, o czym myślisz ?
    Twoje znaki szczególne to... ?
    Gdybyś miał możliwość na zapytanie wszechwiedzącej istoty o wszystko co można sobie wyobrazić i na wszystko umiała odpowiedzieć, co byś się jej spytał ?‎
    Szybko zapominasz o porażkach czy raczej się nimi gryziesz ?

    Do usłyszenia szefuńcio :D


    Siema zielonkawy Łukaszu :D

    Myślę, że są to czynności wykonywane wśród ludzi, których znam oraz czynności, które potrafię wykonać dobrze :P Chyba w sumie każdy tak ma? :>
    Hmmm... Myślę, że fajnie, że jest ładna pogoda, bezchmurna. Lubię taką. Nic więcej. Czasem pomyślę, że niesamowite, że te gwiazdy są tysiące lat świetlnych od nas i pewnie nigdy człowiek tam nie dotrze :(
    Chyba brak mi znaków szczególnych ;)
    Hmmm... Zapytałbym jej czy nie jest jej nudno wiedzieć wszystko - w takiej sytuacji nikt jej nigdy nie zaskoczy, więc prowadzi życie pozbawione emocji.
    Oczywiście, że się gryzę z porażkami. Ale gryzę chcąc wyciągać z nich wnioski i być lepszym!

    Do usłyszenia ;)

    Za 10h bronię inżyniera, trzymaj kciuki!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Indestructible napisał(a):

    Myź Kyź!

    Jeszcze raz gratuluję - jestem dumna, kocie Ty jeden! to znaczy panie inżynierze! :P
    To teraz w planach zdobycie magistra? :P
    A później co? Własne biuro projektowe? :P
    To mówisz, że do jutra nie pijesz? :E
    Będę mieć okazję wyściskać Kocura niedługo? :D

    Dostanę whiskasa? C;


    Tygryszu!

    Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że za 3 miesiące Twoje wykształcenie też pójdzie w górę :)
    Teraz w planach odpocząć i od marca walczymy o magistra :)
    Jakoś nie widzę siebie w roli prowadzącego biuro ;) Prędzej już wolę u kogoś pracować - przynajmniej na początku.
    Nie piję. Od wczoraj do ile wlezie :P
    Niezbadane są ścieżki, którymi kocur chodzić będzie!

    Kit-Keta może :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Shax napisał(a):

    Cze

    Coś ostatnio czasu nie mam wpaść pogadać :( Ale coś przyniosłem ze sobą na dziś dla Cb do obczajenia :P

    youtube.com/watch?v=rYMupc564zE

    Co sądzisz ?

    Miejmy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia ;)


    No siema...

    Nie martw się, ja ostatnio też mam coraz mniej czasu. A może to po prostu coraz mniej chęci?

    Co sądzę? Fajna gitara, nie powiem :P Chociaż wizualnie mi się zawsze najbardziej podobał klasyczny, czarno-biały Stratocaster :P

    A muzycznie całkiem spoko, da się słuchać ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati, dziś po kibicowsku :)

    Jak oceniasz szanse Wisły na zajęcie w lidze miejsca dającego awans do europejskich pucharów?
    Myślisz, ze Wisła da radę zatrzymać Semira?
    Czy Paweł Brożek strzeli 15 bramek w tym sezonie?
    Kto po tym sezonie spadnie z Ekstraklasy do I ligi?
    Kto po tym sezonie awansuje do Ekstraklasy z I ligi?
    Czy Legia awansuje do 1/8 LE?
    Kto zostanie mistrzem w Premier League?
    Kto zostanie mistrzem w Primera Division?
    Czy widzisz Chelsea w finale LM?
    Czy uważasz, że Real będzie pierwszym zespołem który obroni tytuł w LM?'

    Po sezonie zobaczymy jak dobrze odpowiadałeś :>


    ps. oczywiście muszę pochwalić Twój avatar :E

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Mati, dziś po kibicowsku :) Bardziej po piłkarsku niż kibicowsku, ale ok ;)

    Jak oceniasz szanse Wisły na zajęcie w lidze miejsca dającego awans do europejskich pucharów? Myślę, że realne miejsce Wisły na koniec sezonu to 4-5. Legia z Lechem są poza zasięgiem, ze Śląskiem i Jagą trzeba będzie walczyć o miejsce w pucharach, jednak może być bardzo ciężko. Zobaczymy kto wygra puchar polski i czy będzie to zespół z czołowej trójki - oby!
    Myślisz, ze Wisła da radę zatrzymać Semira? Szczerze mówiąc mam coraz większe wątpliwości. Już nawet z Boguskim kontrakt podpisali nowy...
    Czy Paweł Brożek strzeli 15 bramek w tym sezonie? 10 ma teraz, tak? I 17 kolejek do końca... Strzeli spokojnie.
    Kto po tym sezonie spadnie z Ekstraklasy do I ligi? Na pewno Zawisza, o drugie miejsce 'walka' stoczy się pomiędzy Koroną i Ruchem. Myślę, że spadnie jednak Korona. Przyznam szczerze, że bardziej ucieszyłby mnie spadek Ruchu :)
    Kto po tym sezonie awansuje do Ekstraklasy z I ligi? Myślę, że jednak Zagłębie da rady wrócić... A kto drugi... Patrząc na tabele Wisła Płock i Termalica mają sporą przewagę nad resztą, ale czuję, że w Niecieczy nie chcą Ekstraklasy - to byłby ich koniec. Dalej jest Olimpia Grudziądz co ma chyba najstarszy skład w I lidze i Stomil Olsztyn co nie ma w ogóle pieniędzy... Chciałbym w sumie awansu GKSu Katowice, na pewno nie chce z powrotem Arki Gdyni :)
    Czy Legia awansuje do 1/8 LE? Oczywiście, że nie. Dziś wieczorem będzie to już niemal pewne, po zwycięstwie Ajaxu 2:0 :)
    Kto zostanie mistrzem w Premier League? Zapewne Chelsea, jedyni którzy mogą ich powstrzymać to Man City. No ale ostatnio w bezpośrednim meczu był ledwo remis, ciężko więc będzie dogonić ekipę Mourinho.
    Kto zostanie mistrzem w Primera Division? Tutaj sprawa jest dużo cięższa. Atletico raczej nie obroni mistrzostwa, 3 miejsce powinni utrzymać. Obecnie Real ma punkt przewagi nad Barcą, ale to Barcelona gra w ostatnich tygodniach dużo lepszą piłkę. Jeśli utrzyma formę jeszcze przez miesiąc i wygra bezpośredni mecz to powinni zostać mistrzem. Jeśli ich forma pójdzie teraz w dół, a Real zacznie punktować jak jesienią - wygrają oni. Aczkolwiek dziwie się, że rozmawiamy o tak słabej lidze jak hiszpańska ;>
    Czy widzisz Chelsea w finale LM? Nie.
    Czy uważasz, że Real będzie pierwszym zespołem który obroni tytuł w LM?' Nie wiem czy będzie, na pewno nie stanie się to w tym sezonie.

    Po sezonie zobaczymy jak dobrze odpowiadałeś :> Uuuu, to dużo czekania. Zapomnisz o tym poście ;)


    ps. oczywiście muszę pochwalić Twój avatar :E Skoro lubisz takie piękności, które dawniej były brodatym mężczyzną o imieniu Krzysztof to chwal ;) Masz czas do niedzieli wieczorem ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Szczerze mówiąc dla mnie większą radością jest samo wygranie zakładu ;) Tutaj nie dość, że brakło zwycięstwa to jeszcze muszę taki avatar nosić do niedzieli wieczorem :c Oby mi nikt zdjęcia nie zrobił :D

    Jest plan rewanżu, ale co z tego wyjdzie zobaczymy za miesiąc ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)