Mati

  • Widzę, że Ogrątko Cię rymami zaatakowało
    I nawet nieźle rymami Ci się odpowiadało
    Postanowiłam również Cię troszkę tym zamęczyć
    I moimi rymami umysł Twój podręczyć :)

    Gdyby Cię na bezludną wyspę wyrzuciło
    Co by Ci tam czas jakoś umiliło?
    Potrafiłbyś sobie poradzić jak Cruzoe lub Cast Away bohater?
    Czy popłakałbyś się i modlił "Oh help me my father!"?

    Jesteś raczej człowiekiem zaradnym
    Czy raczej fajtłapą nieporadnym?
    Potrafisz rozpalić grilla lub ognisko
    Czy wolisz aby ktoś za Ciebie zrobił wszystko?

    Czy byłeś kiedyś tak naprawdę zakochany?
    Czy jednak nigdy nie poznałeś jakiejś fajnej panny?
    Lubisz jak dziewczyna ma włosy długie do pasa
    Czy wszystko Ci jedno byle po domu latała na golasa? :D

    Czy kiedyś namówię Cię na pokera partyjkę
    by poznać w Tobie hazardu małą bestyjkę?:>
    W ogóle to wolisz grać w gry karciane
    Czy np. w kalambury malowanie?

    A co Ci się ostatnio ciekawego śniło?
    Coś co by do przemyśleń jakiś skłoniło?
    A może miałeś kiedyś jakieś koszmary
    I po obudzeniu krzyknąłeś "Ojj nie do wiary!"?

    Myślę, że na pierwszą rundkę starczy rymowanek
    Ale zapewniam Cię..to jeszcze nie koniec pytań-niespodzianek!
    Czekam z niecierpliwością na Twe odpowiedzi
    Tylko pisz mi prawdę Matiuszku - jak na spowiedzi!


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Widzę, że Ogrątko Cię rymami zaatakowało
    I nawet nieźle rymami Ci się odpowiadało
    Postanowiłam również Cię troszkę tym zamęczyć
    I moimi rymami umysł Twój podręczyć :)
    Miło mi tutaj widzieć Ciebie,
    Bo odpowiadając czuję się jak w niebie.
    Żadne to dla mnie jest dręczenie,
    Odpisywanie Ci to piękne doświadczenie!


    Gdyby Cię na bezludną wyspę wyrzuciło
    Co by Ci tam czas jakoś umiliło?
    Potrafiłbyś sobie poradzić jak Cruzoe lub Cast Away bohater?
    Czy popłakałbyś się i modlił "Oh help me my father!"?
    Ciężko jest mi to sobie wyobrazić,
    Samemu trudno tak dłuższy czas zabawić,
    Jednak myślę, że bez walki bym się nie poddał,
    Trochę bym pożył zanim ducha bym oddał.


    Jesteś raczej człowiekiem zaradnym
    Czy raczej fajtłapą nieporadnym?
    Potrafisz rozpalić grilla lub ognisko
    Czy wolisz aby ktoś za Ciebie zrobił wszystko?
    Jeśli chodzi o umiejętności manualne,
    To radzę sobie, gdy czynności są banalne!
    Ognisko czy grilla rozpalić potrafię,
    Lecz większe cuda nie na moją biografie!


    Czy byłeś kiedyś tak naprawdę zakochany?
    Czy jednak nigdy nie poznałeś jakiejś fajnej panny?
    Lubisz jak dziewczyna ma włosy długie do pasa
    Czy wszystko Ci jedno byle po domu latała na golasa? :D
    Miłość nie raz mnie za gardło złapała,
    Trochę ze mnie życia już wyssała.
    U mej wybranki włosów bardzo krótkich nie zdzierżę,
    Te z włosami długimi będą w mym sercu pierwsze!


    Czy kiedyś namówię Cię na pokera partyjkę
    by poznać w Tobie hazardu małą bestyjkę?:>
    W ogóle to wolisz grać w gry karciane
    Czy np. w kalambury malowanie?
    Chętnie w pokerka kiedyś przyciąć mogę,
    Byle w mych finansach nie spowodowało to trwogę!
    Jako, że rysować ładnie nigdy nie umiałem,
    Zawsze kartami zadowolić się musiałem.


    A co Ci się ostatnio ciekawego śniło?
    Coś co by do przemyśleń jakiś skłoniło?
    A może miałeś kiedyś jakieś koszmary
    I po obudzeniu krzyknąłeś "Ojj nie do wiary!"?
    Już ze mnie jest stwór taki,
    Co nawet jak mu się sen zdarzy jaki,
    To go nie zapamięta nic, a nic - wcale,
    Wszystko ucieka z pamięci trwale :(


    Myślę, że na pierwszą rundkę starczy rymowanek
    Ale zapewniam Cię..to jeszcze nie koniec pytań-niespodzianek!
    Czekam z niecierpliwością na Twe odpowiedzi
    Tylko pisz mi prawdę Matiuszku - jak na spowiedzi!
    Miło się na rymowanki odpowiadało,
    Wcale to dużo czasu nie zabrało!
    Odpowiedzi moje właśnie się pojawiają,
    I na kolejną rundkę chętnie czekają!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Witaj ponownie Matiuszku
    Zielony nasz kwiatuszku :D
    Jak spędziłeś poniedziałkowy poranek?
    Oglądałeś w TV teleranek? :D

    A tak serio to czy w dzieciństwie Ci się zdarzało
    Program dla młodzieży oglądać z rana lub gdy się ściemniało?
    Teleranek, Rower Błażeja a lub katolickie Ziarno
    A może jakiś inny popularny program oj temu dawno?

    Poza tym Mati nie odpowiedziałeś na pytanie ważne
    Proszę potraktuj je niezwykle poważnie!
    Nadal chcę wiedzieć co by Ci czas na bezludnej wyspie umiliło
    Dobra książka, radyjko a może coś by Ci się puszczę dobrze pieliło? :D

    Czekam zatem na reakcję Twoją
    Bo inaczej me pytania się podwoją! ]:-D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Witaj ponownie Matiuszku
    Zielony nasz kwiatuszku :D
    Jak spędziłeś poniedziałkowy poranek?
    Oglądałeś w TV teleranek? :D
    Witaj z rana kruszynko,
    Nasza zielona dziewczynko!
    Poniedziałkowy poranek spędziłem na pracy,
    W miejscu gdzie się uczą żacy!


    A tak serio to czy w dzieciństwie Ci się zdarzało
    Program dla młodzieży oglądać z rana lub gdy się ściemniało?
    Teleranek, Rower Błażeja a lub katolickie Ziarno
    A może jakiś inny popularny program oj temu dawno?
    Dużo telewizji wtedy nie oglądałem,
    Najbardziej Króla Lwa zapamiętałem!
    Oglądać go mogłem dnia każdego,
    Chyba, że akurat układałem klocki lego!


    Poza tym Mati nie odpowiedziałeś na pytanie ważne
    Proszę potraktuj je niezwykle poważnie!
    Nadal chcę wiedzieć co by Ci czas na bezludnej wyspie umiliło
    Dobra książka, radyjko a może coś by Ci się puszczę dobrze pieliło? :D
    Teraz odpowiem na ważne to pytanie -
    Najważniejsze to mieć coś na śniadanie!
    Dlatego przydałby się nóż i zapałki,
    Chyba, że mógłbym skorzystać z grzałki :D


    Czekam zatem na reakcję Twoją
    Bo inaczej me pytania się podwoją! ]:-D
    Reakcja szybka chyba była,
    Ale pytań mało, moja miła!
    Nie straszne mi pytania podwójne,
    O ile pytania są piękne i bujne!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • FINEZJA1 napisał(a):

    noo Gratki Mati, pewnie dobrze Ci sie tam bedize pracowalo hehe - takze powodzonka na nowyn stanowisku ;] ;]

    a Crueli oczywiscie wszystkiego dobrego w RL 8-)


    Chciałem podziękować, ale mówią, że za powodzenia się nie dziękuję :P
    Ja jednak życzę powodzenia Tobie, żeby Cię cru nie pożarła za to cruelle z wielkiej litery :P


    Chocolate napisał(a):

    nowym? Mati smodem już był jak ja na moda egzamin zdawałam, a to jakoś okres po dinozaurach... :D
    co dziś na obiad Mati?


    Ale jesteśmy starzy, nie? :O
    Obiadu jeszcze nie planuje, na razie ledwo się obudziłem, śniadanie trzeba ogarnąć. Mam pierwszy weekend bez jakiś zajęć od 5 tygodni, trzeba to wykorzystać ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Ahoj Matiuszku!

    Odkąd zostałeś SMODem jakoś tak tu się ciszej zrobiło :> Myślisz, że to ma jakiś związek?:P
    Jakbyś ocenił koncert na którym ostatnio byłeś w skali od 1 do 10? Proszę o uzasadnienie oceny :D
    Euro już się zaczęło. Jest kilka niespodzianek, kilka drużyn rozczarowało. Po tych pierwszych kilkunastu meczach jak oceniasz mistrzostwa? Komu kibicujesz a kogo obstawiasz na zwycięzcę?
    Sądzisz, że Polska ma szansę w starciu z Portugalią?
    Obserwując Euro i mecze naszej reprezentacji kto jest wg Ciebie najlepszym polskim piłkarzem tych rozgrywek a kto najsłabszym?
    Uważasz, że Nawałka to dobry trener?
    Podejrzewam, że śledzisz piłkę nożną od kołyski.. kto wg Ciebie był najlepszym trenerem polskiej reprezentacji? I czemu akurat ta osoba?
    Jak oceniasz Bońka jako prezesa PZPN? Uważasz, że była to dobra zmiana?
    Mati masz raczej cechy przywódcze czy wolisz pracować w grupie i być "jednym z wielu"?
    "Miejsce kobiety jest w kuchni!" - zgadzasz się z tym stwierdzeniem, czy jednak uważasz że kobiety również mogą się realizować zawodowo i odnosić sukcesy w "męskich" dziedzinach?
    Pierwsza myśl jaka Ci przyszła do głowy po oburzeniu dzisiaj to.... ? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Ahoj Matiuszku!
    Ano część kruszyniuszko :D


    Odkąd zostałeś SMODem jakoś tak tu się ciszej zrobiło :> Myślisz, że to ma jakiś związek?:P
    No dzięki temu niewątpliwemu awansowi zapewne dla wszystkich stałem się teraz tak wysoko postawioną osobą, że się wstydzą do mnie zagadać! Ty jesteś na niemal tak wysokim stanowisku jak ja (bo oczywiście MOD>GO :P), nie miałaś więc takich obiekcji! Na potwierdzenie tej tezy pragnę zauważyć, że po Twoim awansie na SGO u Ciebie w CT też ciszej!

    Jakbyś ocenił koncert na którym ostatnio byłeś w skali od 1 do 10? Proszę o uzasadnienie oceny :D
    Chyba dałbym taki 7. Muzycznie bardzo dobrze, usłyszałem chyba wszystko czego się spodziewałem i czego oczekiwałem. Na minus wpływa to, że miejsca udało mi się kupić już tylko dość słabe i musiałem stać w dość podłym miejscu, otoczony przez mniej ogarnięte towarzystwo.

    Euro już się zaczęło. Jest kilka niespodzianek, kilka drużyn rozczarowało. Po tych pierwszych kilkunastu meczach jak oceniasz mistrzostwa? Komu kibicujesz a kogo obstawiasz na zwycięzcę?
    Oczywiście, że kibicuję naszym! Czyli Polsce i Anglii :D Kto wygra... Czuję, że sprawa rozstrzygnie się już niedługo - kto wygra ćwierćfinał Niemcy vs Hiszpania/Włochy, ten będzie mistrzem!

    Sądzisz, że Polska ma szansę w starciu z Portugalią?
    Oczywiście, że ma! Według bukmacherów jakieś 35%, według mnie jakieś 40%.

    Obserwując Euro i mecze naszej reprezentacji kto jest wg Ciebie najlepszym polskim piłkarzem tych rozgrywek a kto najsłabszym?
    Najrówniejszą formę prezentują na pewno Glik i Błaszczykowski. Cieszy też dobra dyspozycja Piszczka i Fabiańskiego. Najsłabszym piłkarzem z podstawowej jedenastki jest zdecydowanie Lewandowski.

    Uważasz, że Nawałka to dobry trener?
    Z całą pewnością profesjonalista. A ja lubię profesjonalizm.

    Podejrzewam, że śledzisz piłkę nożną od kołyski.. kto wg Ciebie był najlepszym trenerem polskiej reprezentacji? I czemu akurat ta osoba?
    Najwięcej udało się osiągnąć zdecydowanie Kazimierzowi Górskiemu. Zbudował kadrę, która przez wiele lat była czołowym zespołem na świecie.

    Jak oceniasz Bońka jako prezesa PZPN? Uważasz, że była to dobra zmiana?
    Oczywiście, że dobra zmiana. Uporządkował cały brud wokół związku, zmienił go na lepszy. Kibice przestali naśmiewać się z PZPN, śpiewać niepochlebne teksty. Teraz nie ma wstydu jak się patrzy na PZPN. A patrząc na działania kanału ŁNP na youtube to myślę, że każdy z nas jest wręcz dumny z PZPN!

    Mati masz raczej cechy przywódcze czy wolisz pracować w grupie i być "jednym z wielu"?
    Najbardziej lubię pracować sam na siebie. Niekoniecznie mówię o pełnej niezależności, ale jak dostanę jakieś zadania to lubię, jak muszę polegać tylko na sobie.

    "Miejsce kobiety jest w kuchni!" - zgadzasz się z tym stwierdzeniem, czy jednak uważasz że kobiety również mogą się realizować zawodowo i odnosić sukcesy w "męskich" dziedzinach?
    Miejsce kobiety jest zarówno w kuchni, jak i w kopalni - jej wybór. Mi to osobiście nie przeszkadza jak kobieta chce sobie układać życie po swojemu i sama o sobie decydować. Przeszkadza mi za to sztuczne "wyrównywanie szans", czyli jakieś parytety itp. Każde wyrównywania szans polega na zaniżaniu poziomu, a to już według mnie jest negatywne.

    Pierwsza myśl jaka Ci przyszła do głowy po oburzeniu dzisiaj to.... ? :>
    No dzisiaj się jeszcze ani raz nie oburzyłem, więc musimy na takie myśli jeszcze poczekać ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Masz rację...widocznie "S" działa odstraszająco na ludzi :D


    Dlaczego tak brzydko wprowadzasz innych w błąd stwierdzeniem MOD>GO? Pomyliłeś się, powinno być MOD<GO, ale wybaczam :D
    Ocena 7 to dosyć słaba zważywszy na to, że byłes na koncercie dawno wyczekiwanym. Aż takie znaczenie miało miejsce i towarzystwo, że nie mogłeś się w pełni nim cieszyć?
    Daleko od sceny stałeś? widziałeś coś w ogóle czy tylko się w muzykę wsłuchiwałeś?
    Co Ci się podoba w koncertach? Nie uważasz, że jednak lepiej posłuchać płyty gdzie dźwięk jest dopieszczony?
    Ostatnie moje pytanie w poprzednim poście miało dotyczysz obudzenia :D Zatem, jaka była pierwsza myśl po obudzeniu się? :D
    Jak opisałbyś smak wody gazowanej? :D
    Pomidorowa z makaronem, ryżem czy zupa krem?:P
    Lubiłeś w dzieciństwie kolorowanki? :> Byłeś typem "uważaj aby nie wyjść za linię" czy raczej kolorowałeś byle jak i nie przywiązywałeś uwagi do szczegółów?
    Czytasz gazety? Czy uważasz, że to przeżytek i wszystko co chcesz znajdziesz w internecie?
    "Tak żem czuł!" czy ":>" ? ^^


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Masz rację...widocznie "S" działa odstraszająco na ludzi :D
    Na ludzi czy userów? :D


    Dlaczego tak brzydko wprowadzasz innych w błąd stwierdzeniem MOD>GO? Pomyliłeś się, powinno być MOD<GO, ale wybaczam :D
    Wmawiaj sobie, wmawiaj :>

    Ocena 7 to dosyć słaba zważywszy na to, że byłes na koncercie dawno wyczekiwanym. Aż takie znaczenie miało miejsce i towarzystwo, że nie mogłeś się w pełni nim cieszyć?
    Dość słaba ocena to 1, 2 lub 3. 7 to ocena dobra. 10 to niemal nieosiągalna. Więc uważam, że nie oceniłem go nisko.

    Daleko od sceny stałeś? widziałeś coś w ogóle czy tylko się w muzykę wsłuchiwałeś?
    Daleko. Zazwyczaj widziałem, chyba, że ktoś bardzo wysoki mi zasłonił.

    Co Ci się podoba w koncertach? Nie uważasz, że jednak lepiej posłuchać płyty gdzie dźwięk jest dopieszczony?
    Najfajniejsze jest chyba to poczucie, że ktoś gra specjalnie dla Ciebie, a Ty jesteś otoczony innymi ludźmi, którzy mają podobne odczucia jak Ty. Coś jak oglądanie meczu na żywo.

    Ostatnie moje pytanie w poprzednim poście miało dotyczysz obudzenia :D Zatem, jaka była pierwsza myśl po obudzeniu się? :D
    Obudziła mnie jakaś wiadomość co mi na fb przyszła i telefon to zasugerował. Pomyślałem sobie - a któż to może być!

    Jak opisałbyś smak wody gazowanej? :D
    Woda nie ma smaku, o!

    Pomidorowa z makaronem, ryżem czy zupa krem? :P
    Krem chyba... Ale z makaronem i ryżem też jest ok!

    Lubiłeś w dzieciństwie kolorowanki? :> Byłeś typem "uważaj aby nie wyjść za linię" czy raczej kolorowałeś byle jak i nie przywiązywałeś uwagi do szczegółów?
    Fanem nie byłem. Wolałem to łączenie kropek co z tego wychodził rysunek! Akurat zawsze tam rysowałem od linijki te kreski :P Ogólnie zawsze wolałem coś robić dłużej, ale dokładniej.

    Czytasz gazety? Czy uważasz, że to przeżytek i wszystko co chcesz znajdziesz w internecie?
    Czasem coś poczytam, ale ostatnimi czasy bardzo rzadko.

    "Tak żem czuł!" czy ":>" ? ^^
    :>
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Banshee napisał(a):

    Penne ze szpinakiem, kućiakiem, serem lazur. <3

    W Tesco rzucili jakieś włoskie penne ostatnio za pierdyliard złotych, takie prawdziwe. Podobno dobre. Jadłeś może?


    Nie odwiedzam tesco. Akurat na moich najczęściej uczęszczanych szlakach nie znajduje się żadne tesco, są inne sklepy i z nich korzystam.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • oj zakurzył się troszkę temacik :>

    Studia skończone teraz tylko praca... cieszysz się, że masz studia za sobą czy jednak ogarnęła Cię melancholia?
    Uważasz, że jesteś już dorosły czy jednak jeszcze tkwi w Tobie ukryty mały chłopczyk?
    Umiałeś się kiedyś cieszyć z drobnych gestów? Kiedy ta umiejętność się w Tobie zatarła?
    Uważasz, że szczęście można osiągnąć dobrem materialnym czy jednak prawdą jest, że 'pieniądze szczęścia nie dają'?
    Jesteś człowiekiem pracowitym czy jednak leniuszkiem? A może to zależy od zajęcia, którym masz się zając? jeżeli tak to które zajęcia robią z Ciebie pracusia a do których masz stosunek typu "ee odłożę to na później"?
    Ile w Twoim zachowani na IRCu jest prawdziwego Ciebie a ile to poza aby pograć na emocjach innych?
    Czy istnieje pytanie, które ktoś mógłby Ci zadać a którego się obawiasz bo zbyt głęboko ingerowałoby w Twoje życie?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    oj zakurzył się troszkę temacik :>
    A ja nie mam miotełki żadnej! Ale jest jakaś ścierka!

    Studia skończone teraz tylko praca... cieszysz się, że masz studia za sobą czy jednak ogarnęła Cię melancholia?
    Pracuję w sumie nieprzerwanie od końcówki czwartego roku studiów, więc było to dość płynne przejście. Oczywiście brakuje mi trochę fajnego studenckiego życia, ale drugi raz od początku bym chyba nie dał rady tego wszystkiego przejść ;)

    Uważasz, że jesteś już dorosły czy jednak jeszcze tkwi w Tobie ukryty mały chłopczyk?
    Myślę, że w każdym z nas tkwi ukryte dziecko, które raz na jakiś czas się ujawnia ;) Ja jednak ostatnio odkryłem, że zrobiłem się nudny, poważny i zgorzkniały. Czyli chyba jestem dorosły?

    Umiałeś się kiedyś cieszyć z drobnych gestów? Kiedy ta umiejętność się w Tobie zatarła?
    Ja ogólnie nie lubiłem nigdy się cieszyć z różnych gestów. Jeśli coś od kogoś dostawałem to zawsze odczuwałem potrzebę rewanżu, czego bardzo nie lubię.

    Uważasz, że szczęście można osiągnąć dobrem materialnym czy jednak prawdą jest, że 'pieniądze szczęścia nie dają'?
    O tym, że "pieniądze szczęścia nie dają" mówią tylko Ci co mają pieniądze. Uważam, że jak ktoś tak mówi to znaczy, że albo nie ma na co, albo nie wie jak spożytkować pieniądze. Ja jakoś bardzo żarty na pieniądze nie jestem, aczkolwiek wolę mieć więcej niż mniej ;)

    Jesteś człowiekiem pracowitym czy jednak leniuszkiem? A może to zależy od zajęcia, którym masz się zając? jeżeli tak to które zajęcia robią z Ciebie pracusia a do których masz stosunek typu "ee odłożę to na później"?
    A rozmawiałem dzisiaj o tym z moim kolegą z pracy! I obaj przyznaliśmy, że jesteśmy typami osób, które nie lubią się spóźniać z pracą, starają się ją wykonywać porządnie i w miarę szybko. Specyfika mojej pracy polega na tym, że są do zrobienia rzeczy ważne i bardzo ważne, a dodatkowo takie na wczoraj i przedwczoraj :P Dlatego też muszę decydować czym zająć się w pierwszej kolejności, zostawiając coś innego z dużym opóźnieniem. Nie lubię jednak się spóźniać, nawet kosztem większego nakładu sił.

    Ile w Twoim zachowani na IRCu jest prawdziwego Ciebie a ile to poza aby pograć na emocjach innych?
    Zachowanie na IRCu jest w pełni naturalne, ale zapewne sporo inne niż w rzeczywistości. Ciekawy fenomen, czyż nie? :>

    Czy istnieje pytanie, które ktoś mógłby Ci zadać a którego się obawiasz bo zbyt głęboko ingerowałoby w Twoje życie?
    Na pewno. Aczkolwiek łatwiej na takie pytanie odpowiedzieć, gdy ma się je na piśmie - zawsze zostaje wtedy czas na przemyślenie i właściwe zredagowanie odpowiedzi.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Cześć łobuzie!

    Troszkę Ci się temat CT zakurzył. Jak mogłeś do tego dopuścić?
    Wkurza Cię osadzający się kurz na sprzętach typu TV, komputer etc?
    Jesteś pedantem czy raczej bałaganiarzem?
    Nadal lubisz białe skarpetki?
    Wymień 5 zalet i 5 wad nowego forum Ogame.pl :P Tylko bez przekleństw i bez wymówki "nie da się!"
    Co chciałbyś dostać pod choinkę?
    W jakiej kobiecie mógłbyś się zakochać?
    Jest jakaś nazwa/powiedzonko lub coś innego z Twojej rodzinnej okolicy które dla Was jest normalne ale jak gadasz z kimś z innej części Polski to nie wie o czym mówisz? :D
    Gdybyś był zamknięty w pokoju bez klamek, okien itp. z Cezem i Toadie to jak myślisz, który pierwszy doprowadziłby Cię do szału? :> A może się nie da?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Nie działa mi z poziomu BBCode wybierania kolorów, to losowo wybrałem kolor numer 873648 :D Zobaczymy jak wygląda :D

    kruszynka napisał(a):

    Cześć łobuzie!
    No siemano gałganiaro ;)

    Troszkę Ci się temat CT zakurzył. Jak mogłeś do tego dopuścić?
    No nikt mnie nie lubi to się zakurzył :( I dopuszczam możliwość, że nikt mnie nie lubi!

    Wkurza Cię osadzający się kurz na sprzętach typu TV, komputer etc?
    Wolę jak go nie ma. Ale nie wkurza jakoś bardzo, po prostu ścieram i gites.

    Jesteś pedantem czy raczej bałaganiarzem?
    Jestem pedantem potrafiącym żyć w bałaganie :D

    Nadal lubisz białe skarpetki?
    Lubię, ale ze względów praktycznych teraz częściej chodzę w czarnych :P Łatwiej to wyprać, z białymi dużo męczarni :/

    Wymień 5 zalet i 5 wad nowego forum Ogame.pl :P Tylko bez przekleństw i bez wymówki "nie da się!"
    To 5 zalet: można minusować posty, można dodawać interesujące tagi, mniej problemów z wygasającą sesją, podgląd edycji postów, rozwiązania wprowadzone przez miłościwie nam panujących pozwalające na zmniejszenie chęci wchodzenia na to forum, co prowadzi do zalety nr 5: mniejszego negatywnego wpływu komputera na życie :D
    I 5 wad: lagi, fatalna zakładka "Ekipa" (łącznie z "Użytkownikami"), fatalnie rozwiązane sprawy moderatorsko-supermoderatorskie, brak możliwości domyślnego ustawienia pisania w BBCode, popsute rangi.


    Co chciałbyś dostać pod choinkę?
    Chciałbym dostać zwykły, najnormalniejszy weekend, bez żadnych świąt.

    W jakiej kobiecie mógłbyś się zakochać?
    Ostatnio kolega mi doradził jak dowiedzieć się, że to ta właściwa - ma Cię po prostu nie denerwować ;) Wtedy to ta na całe życie.

    Jest jakaś nazwa/powiedzonko lub coś innego z Twojej rodzinnej okolicy które dla Was jest normalne ale jak gadasz z kimś z innej części Polski to nie wie o czym mówisz? :D
    Z rodzinnej to jest wiele. Już nie będę mówił o wychodzeniu "na pole", bo to nudne. Ze studiów to pamiętam jak kolega kogoś spytał "Kaj Ty siedzisz?" i długo pytanej osobie zeszło, żeby zrozumiała, że chodziło o "Skąd Ty jesteś?" ;)

    Gdybyś był zamknięty w pokoju bez klamek, okien itp. z Cezem i Toadie to jak myślisz, który pierwszy doprowadziłby Cię do szału? :> A może się nie da?
    Hmm... Tak sobie wyobrażam to i pewno cez leżałby cały czas i nic nie robił, a Toadie stał z przerażoną miną wpatrzony w pustą ścianę z bliskiej odległości :D Pierwszy doprowadziłby mnie do szału ten, który by się pierwszy odezwał :P
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Tym razem kolor #949fa1

    kruszynka napisał(a):

    I jak Ci się spodobał kolor który wybrałeś do odpowiedzi na poprzednie pytania?
    A bardzo ładny, dziękuję! Taki w kolorze flagi Łotwy!

    Dlaczego ostatnio afczysz? :(
    Bo niestety na okres sylwestrowo-noworoczny się troszkę bardziej socjalizowałem :D Ale spoko, już wrócił stary no-life Mati ;)

    Sądzisz, że znajdziesz kiedyś dziewczynę która Cię nie zdenerwuje? Uważasz, że taka istota w ogóle istnieje?
    Nie znajdę. Co do drugiej części: istnieje, na pewno. Prawda? ;c

    Jaki film ostatnio oglądałeś?
    Właśnie skończyłem Eyes Wide Shut
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Hmm na wieczór wybrałeś thriller erotyczny? :> I jak Ci się podobał?
    Lubisz w ogóle styl gry Toma Cruise'a? Wg mnie słaby z niego aktor.
    Anthony Hopkins czy Clint Eastwood?
    Wolisz Clinta jako aktora czy wolisz jednak jego "popisy" reżyserskie?
    Zawsze jak rozmawiasz o zagranicznych filmach nie spolszczasz ich tytułów? Czy to zależy od filmu?
    Lubisz głupkowate komedie czy oglądasz tylko ambitne filmy?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Teraz kolor #ae6296

    kruszynka napisał(a):

    Hmm na wieczór wybrałeś thriller erotyczny? :> I jak Ci się podobał?
    Wybrałem ten film bo wyreżyserował go Stanley Kubrick, taki był klucz doboru ;)

    Lubisz w ogóle styl gry Toma Cruise'a? Wg mnie słaby z niego aktor.
    Nie lubię jego, nie lubię Nicole Kidman. Widziałem już Cruise`a w Rainmanie, też mi nie zaimponował.

    Anthony Hopkins czy Clint Eastwood?
    Zdecydowanie Clint Eastwood.

    Wolisz Clinta jako aktora czy wolisz jednak jego "popisy" reżyserskie?
    Jestem zakochany w westernach z Clintem :) Widziałem Brudnego Harry`ego, widziałem Gran Torino. Tylko ostatni z tych filmów wyreżyserował i wydaje mi się, że dał rady ;) Muszę oglądnąć więcej filmów z nim, żeby móc wybrać.

    Zawsze jak rozmawiasz o zagranicznych filmach nie spolszczasz ich tytułów? Czy to zależy od filmu?
    Zależy od filmu. Są filmy, których tytuły po polsku brzmią fatalnie.

    Lubisz głupkowate komedie czy oglądasz tylko ambitne filmy?
    Lubię głupkowate komedie, ale nie oglądam ich jakoś często. Tak najczęściej dla oderwania się. A co do ambitnych filmów - wydaje mi się, że mało mega ambitnych widziałem :P
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Ruda napisał(a):

    Myślisz, że @Cezarcfc idealnie nadaje się jako sekretarka w FC Cebuli?
    Jaki prezent kupiłbyś Ogrowi na urodziny? ;>

    Myślę, że cez byłby słabą sekretarką, czyli idealnie by się nadawał :D
    Kupiłem mu kiedyś prezent na święta, ale od tej pory się brzydko zachowywał i zapewne na urodziny nic nie dostanie :c A to już niedługo!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Niedługo luty.. :>
    Lubisz Walentynki? Jaki masz stosunek do tego "święta"?
    Zrobiłeś kiedyś własnoręcznie jakąś walentynkę dla kogoś?
    Czy na W-Fie jeździliście na nartach?
    Na emeryturze wolałbyś osiąść w mieście w którym teraz pracujesz i żyjesz czy wrócić do rodzinnego miasta?
    Czytałeś kiedyś horoskopy albo np. informacje o cechach charakteru danego znaku zodiaku? jeżeli tak to czy wg Ciebie opis Twojego znaku zgadza się z tym kim jesteś i jaki jesteś?
    Ulubiona piosenka Pink Floydow i czemu akurat ta?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Niedługo luty.. :>
    A potem marzec, kwiecień i będzie znośnie, ciepło i fajnie ^^

    Lubisz Walentynki? Jaki masz stosunek do tego "święta"?
    Hmm... Nie obchodzę w sumie :P Więc po prostu stosunek obojętny :P

    Zrobiłeś kiedyś własnoręcznie jakąś walentynkę dla kogoś?
    Tak... W V klasie podstawówki jako typowe wredne dzieci przygotowaliśmy dla pewnej koleżanki kilkaset walentynek :P Polegliśmy jednak na tym, że się okazało, że każdą można wysłać potem tylko w kopercie :/ Ówczesne nasze możliwości nie pozwoliły przekroczyć tej przeszkody i taki ładny trolling poległ :/

    Czy na W-Fie jeździliście na nartach?
    Kojarzę jakieś wyjścia na biegówki, ale to rzadkość :P Akurat wtedy zaczynał się fenomen Adama Małysza i jak tylko któraś z klas zobaczyła pierwszą górkę to poszli na nich skakać i połamali :P Łyżwy się zdarzały, zjazdówek nie pamiętam...

    Na emeryturze wolałbyś osiąść w mieście w którym teraz pracujesz i żyjesz czy wrócić do rodzinnego miasta?
    Emerytura? :D A co to takiego? :D
    Nie wiem co będzie na starość :P Podobałoby się osiąść gdzieś w ciepłych krajach i żyć np. z wynajmu mieszkania/mieszkań w Polsce.


    Czytałeś kiedyś horoskopy albo np. informacje o cechach charakteru danego znaku zodiaku? jeżeli tak to czy wg Ciebie opis Twojego znaku zgadza się z tym kim jesteś i jaki jesteś?
    Czytałem, ale to tak bardziej w formie rozrywki. 15 sekund po przeczytaniu nie pamiętam co tam napisali :D

    Ulubiona piosenka Pink Floydow i czemu akurat ta?
    Chyba Dogs. Przedstawia jak dla mnie najciekawszy motyw i temat spośród wszystkich piosenek. Pochodzi z mojej ulubionej płyty i w sumie jest taka, że nigdy na nią nie narzekam ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)