Mati

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej Mati :impra:

    Gdybyś mógł do końca życia mieć już zawsze "x" lat, jaki wiek byś wybrał i dlaczego ?
    Wolisz zgiełk miasta czy relaks wśród dźwięków natury ?
    Bez czego zupełnie nie mógłbyś się obejść w życiu ?
    Jakiej broni użyjesz w walce podczas apokalipsy zombie ?

    /me Miłego dnia życzę =)
  • Gootek napisał(a):

    Hej Mati :impra:

    Gdybyś mógł do końca życia mieć już zawsze "x" lat, jaki wiek byś wybrał i dlaczego ?
    Wolisz zgiełk miasta czy relaks wśród dźwięków natury ?
    Bez czego zupełnie nie mógłbyś się obejść w życiu ?
    Jakiej broni użyjesz w walce podczas apokalipsy zombie ?

    /me Miłego dnia życzę =)


    Siemka Luki!

    Chyba najfajniej wspominam 19 lat :D Jeszcze się jest nastolatkiem, a już pełnoletnim - i to z większym doświadczeniem niż taki 18 latek ;)
    Wolę relaks wśród zgiełku miasta pełnego dźwięków natury :D
    Myślę, że najtrudniej mogłoby być bez tlenu...
    Hmm... Chyba pistolet będzie najlepszy, najłatwiej z niego strzelić sobie w łeb.

    Dzięki i wzajemnie ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • kwachu napisał(a):

    Hej małolacie o/ ;D
    Jak tam inżynierze? Studia magisterskie zaczęte?
    Czekasz na wiosnę?
    Kraków czy Zakopane?
    Ulubiona ryba?
    Fifa czy Pes?
    /me rzuca cytryną w twarz Mati o/


    O, zaczerwieniłeś się, starzejesz się :P Ale i tak niebieska ranga najładniejsza ;)

    Oficjalnie rzecz biorąc zaczynam jutro rano. 9:15 start pierwszych zajęć.
    Oczywiście, że czekam! Wiosna to moja ulubiona pora roku - bo daleko do zimy :P
    Kraków.
    Hmmm... Jedyna ryba jaką toleruję to losoś.
    Fifa.
    Tej, młody! Uważej, żebym nie odrzucił :>
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Hej zielony futrzaku z torebką Tesco na głowie =)

    Bawisz się w gangsta, że masz torebkę i pistolet czy już Jesteś przygotowany do walki z zombie ?
    O czym marzyłeś jak byłeś mały ?
    Wypisz kilka swoich celów, starych bądź aktualnych i ustaw je według ważności.
    Najfajniejsze miasto w którym byłeś i dlaczego ?
    Wolisz wiedzieć co to będzie czy raczej niespodzianka ?
    Co byś chciał najbardziej dostać w prezencie od życia ?

    /me dobranoc Mati ^^
  • Gootek napisał(a):

    Hej zielony futrzaku z torebką Tesco na głowie =)

    Bawisz się w gangsta, że masz torebkę i pistolet czy już Jesteś przygotowany do walki z zombie ?
    O czym marzyłeś jak byłeś mały ?
    Wypisz kilka swoich celów, starych bądź aktualnych i ustaw je według ważności.
    Najfajniejsze miasto w którym byłeś i dlaczego ?
    Wolisz wiedzieć co to będzie czy raczej niespodzianka ?
    Co byś chciał najbardziej dostać w prezencie od życia ?

    /me dobranoc Mati ^^


    To maskowanie! Nie masz pojęcia, że to ja jestem pod spodem!

    Robię napad na pralnie!
    Myślę, że jak się jest małym to marzy się o bardzo przyziemnych rzeczach - typu nowa zabawka, jakiś mały sukces czy nawet powrót z pracy kogoś bliskiego :)
    To aktualne! Wyłącz komputer, umyj zęby, ustaw budzik, idź spać, wstań, zjedź śniadanie, idź na zajęcia ;) Ustawione według ważności, muszą być tak wykonane, a czasami nawet dochodzą czynności poboczne :D
    Hmmm... Bardzo mi się podobała Praga, ciekawy był także Nowy Sad. Oba mają taki fajny klimat, który ciężko mi zdefiniować, ale który mi się podoba.
    Często sam sobie lubię robić niespodzianki :D
    W prezencie od życia... Szybką i bezbolesną śmierć :>

    Dobranoc Łukaszu ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • hej Kocie!

    Czy kiedyś odwiedzisz kanał o którym rozmawialiśmy a którego nie odwiedzasz "bo nie i już!" ?
    Dlaczego taki uparty jesteś?
    Co najczęściej jesz na śniadanie?
    Po co napadłeś na pralnie? Chciałeś zwinąć czyjeś gatki? ;>
    Dlaczego Tesco a nie Biedronka? :P
    Skąd w ogóle ten kocur w Twoim avku? To jakaś kreskówka jest? :D Nie nadążam za młodzieżą to nie wiem :P
    Miałeś kiedyś rękę, nogę bądź inną częśc ciała złamaną? Jeżeli tak to cóż to był za wypadek?
    Boisz się co będzie po studiach i czy znajdziesz pracę w zawodzie?
    Wolałbyś poszukać jakiejś innej pracy (nie związanej z tym czego się uczysz) czy jesteś typem że będziesz szukał do skutku nawet jak będzie to trwało o wiele za długo?
    Jesteś klientem typu "to mi się należy więc wymagam" i "walczysz" nawet jak walka nie jest tego warta czy raczej dla świętego spokoju odpuszczasz?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej Kocie!
    Hej... Nie wiem do jakiego zwierzęcia pasujesz :D Może koń? :D


    Czy kiedyś odwiedzisz kanał o którym rozmawialiśmy a którego nie odwiedzasz "bo nie i już!" ?
    Odwiedzałem go od marca 2009 do maja 2013, obecnie nie widzę powodu, żebym musiał tam siedzieć :D
    Dlaczego taki uparty jesteś?
    Nie jestem uparty, jestem konsekwentny :D
    Co najczęściej jesz na śniadanie?
    Najczęściej jogurt truskawkowy :D
    Po co napadłeś na pralnie? Chciałeś zwinąć czyjeś gatki? ;>
    Nie jestem w stanie wejść w rozum Dostojnego Kocura i powiedzieć dlaczego to zrobił :D
    Dlaczego Tesco a nie Biedronka? :P
    Z tego co kojarzę to w Tesco dają darmowe reklamówki, w Biedrze trzeba za nie płacić :D Wybór był więc spowodowany walorem ekonomicznym.
    Skąd w ogóle ten kocur w Twoim avku? To jakaś kreskówka jest? :D Nie nadążam za młodzieżą to nie wiem :P
    W sumie to był kreskówka, od paru lat nie wychodzą nowe odcinku. Kręciła to GIT Produkcja dla 4funu, na youtubie jest dużo odcinków. Dostojny Kocur najczęściej pojawiał się w serii 'Pinol - historia pewnego kurczaka' oraz 'Piesek Leszek'.
    Miałeś kiedyś rękę, nogę bądź inną częśc ciała złamaną? Jeżeli tak to cóż to był za wypadek?
    Nic nie połamałem, doświadczałem głównie skręcenia, naderwania, naciągnięcia.
    Boisz się co będzie po studiach i czy znajdziesz pracę w zawodzie?
    Nie wiem czy boje... Staram się tak działać, żeby to ryzyko zminimalizować. Aczkolwiek taka możliwość istnieje, że będę musiał się przebranżowić - a nie chciałbym, bo obecna specjalizacja daje mi sporą satysfakcję.
    Wolałbyś poszukać jakiejś innej pracy (nie związanej z tym czego się uczysz) czy jesteś typem że będziesz szukał do skutku nawet jak będzie to trwało o wiele za długo?
    Jak będzie bieda ze znalezieniem czegoś w zawodzi to pewno wybiorę coś innego, ale przez jakiś czas będę starał się wrócić do czegoś związanego z moim kierunkiem.
    Jesteś klientem typu "to mi się należy więc wymagam" i "walczysz" nawet jak walka nie jest tego warta czy raczej dla świętego spokoju odpuszczasz?
    Raczej bym odpuścił chyba, nie lubię takiej walki o coś błahego.


    Shax napisał(a):

    Siema !
    Witam.

    A co powiesz o tym ? Gibson Les Paul Classic
    No co mam powiedzieć? Całkiem dobra gitara.

    jak dla mnie idealna opcja ^^ albo chociażby sg :>
    Co kto lubi, musiałbym spróbować pograć, żeby coś powiedzieć.

    Właśnie się zastanawiam czy sobie nie zakupić którejś :P

    Do następnego jeśli okazja się nadarzy :] chociaż czas nie pozwala ostatnio, a tematów sporo :O
    Trzymaj się ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Siema Mati :)

    Zaczniemy muzycznie: czy jest jakaś piosenka którą lubisz, ale wstydzisz się tego i wolałbyś jej nie lubić?

    Czy jest jakiś muzyk który Twoim zdaniem pasowałby do Pink Floyd?

    Co sądzisz o hitach rosyjskiej muzyki rozrywkowej, tych do których linki lubi wysyłać pewna osoba? :P

    Jakim typem kierowcy jesteś? Raczej spokojnym i jeżdżącym przepisowo, czy lubisz poszaleć na drodze?

    Gdybyś był obywatelem USA to głosowałbyś na Republikanów czy Demokratów? Możesz uzasadnić odpowiedź :)

    Co sądzisz na temat dzisiejszego losowania ćwierćfinałów LM? Dobre pary, czy niezbyt?

    Domyślasz się dlaczego akurat dziś postanowiłem tu napisać? :>

    Trzymaj się o/

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Siema Mati :)
    No siema Daro ;)


    Zaczniemy muzycznie: czy jest jakaś piosenka którą lubisz, ale wstydzisz się tego i wolałbyś jej nie lubić?
    Proste pytanie. Pierwsza część tak, druga nie, w środku dałeś 'i', więc cała odpowiedź musi być: NIE :>


    Czy jest jakiś muzyk który Twoim zdaniem pasowałby do Pink Floyd?
    Oczywiście, że jest.


    Co sądzisz o hitach rosyjskiej muzyki rozrywkowej, tych do których linki lubi wysyłać pewna osoba? :P
    Nie otwieram linków z youtube od pewnej osoby, a jak już otworzę to wyłączam od razu. To chyba najlepiej poświadczy o mojej opinii na ten temat.


    Jakim typem kierowcy jesteś? Raczej spokojnym i jeżdżącym przepisowo, czy lubisz poszaleć na drodze?
    Zazwyczaj zależy mi, żeby jak najszybciej dojechać na miejsce. Niestety mojego poglądu nie podzielają kierowcy MPK i czas podróży średnio w dół leci...


    Gdybyś był obywatelem USA to głosowałbyś na Republikanów czy Demokratów? Możesz uzasadnić odpowiedź :)
    Jeśli już bym głosował to na Republikanów. Mają więcej wspólnego z moimi poglądami.


    Co sądzisz na temat dzisiejszego losowania ćwierćfinałów LM? Dobre pary, czy niezbyt?
    Czy ja wiem? Nudne. Oby Atletico awansowało, jedyny zespół za który trzymam kciuki.


    Domyślasz się dlaczego akurat dziś postanowiłem tu napisać? :>
    Nie domyślam się czemu wczoraj postanowiłeś akurat tutaj napisać :>


    Trzymaj się o/
    Też się nie puszczaj o/
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):

    Zaczniemy muzycznie: czy jest jakaś piosenka którą lubisz, ale wstydzisz się tego i wolałbyś jej nie lubić?
    Proste pytanie. Pierwsza część tak, druga nie, w środku dałeś 'i', więc cała odpowiedź musi być: NIE :>
    Czyli jeśli dobrze rozumiem są piosenki które lubisz i wstydzisz się tego, ale nie chciałbyś przestać ich lubić? Możesz wymienić przykłady takich piosenek?


    Mati napisał(a):

    Czy jest jakiś muzyk który Twoim zdaniem pasowałby do Pink Floyd?
    Oczywiście, że jest.
    To wymień takiego lub takich którzy najbardziej by pasowali.


    Mati napisał(a):

    Co sądzisz na temat dzisiejszego losowania ćwierćfinałów LM? Dobre pary, czy niezbyt?
    Czy ja wiem? Nudne. Oby Atletico awansowało, jedyny zespół za który trzymam kciuki.
    Miałeś jakąś wymarzoną parę przed tym losowaniem (oczywiście chodzi o drużyny które do ćwierćfinału doszły, Liverpoolu nie uwzględniamy)?

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Mati napisał(a):


    Co sądzisz o hitach rosyjskiej muzyki rozrywkowej, tych do których linki lubi wysyłać pewna osoba? :P
    Nie otwieram linków z youtube od pewnej osoby, a jak już otworzę to wyłączam od razu. To chyba najlepiej poświadczy o mojej opinii na ten temat.


    A co ci się nie podoba w rosyjskiej muzyce rozrywkowej? :D
    I skąd wiesz, że CI się nie podoba skoro nigdy nie otwierasz linków?

    Jesteś dumny z noszonego obecnie avka?
    A może wolałbyś mieć w nim zamiast tego pewne przedstawicielki "rosyjskiej muzyki rozrywkowej" w "pozie służbowej"? :>
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • Toadie napisał(a):

    Mati napisał(a):

    Zaczniemy muzycznie: czy jest jakaś piosenka którą lubisz, ale wstydzisz się tego i wolałbyś jej nie lubić?
    Proste pytanie. Pierwsza część tak, druga nie, w środku dałeś 'i', więc cała odpowiedź musi być: NIE :>
    Czyli jeśli dobrze rozumiem są piosenki które lubisz i wstydzisz się tego, ale nie chciałbyś przestać ich lubić? Możesz wymienić przykłady takich piosenek?

    Jeśli coś lubię to nie mam zamiaru przestawać. To byłoby głupie. A jakie są to piosenki? Najczęściej takie, które nie podobają mi się pod względem muzycznym, ale prędzej przypominają mi jakieś rzeczy z przeszłości. Zazwyczaj przyjemne. I często rzeczy, których się wstydzę ;)


    Mati napisał(a):

    Czy jest jakiś muzyk który Twoim zdaniem pasowałby do Pink Floyd?
    Oczywiście, że jest.
    To wymień takiego lub takich którzy najbardziej by pasowali.

    Może Roger Waters? Guy Pratt zamiast niego by też w sumie mógł być. No i Snowy White by dał rady. A na perkusji dawałby radę Steve DiStanislao.


    Mati napisał(a):

    Co sądzisz na temat dzisiejszego losowania ćwierćfinałów LM? Dobre pary, czy niezbyt?
    Czy ja wiem? Nudne. Oby Atletico awansowało, jedyny zespół za który trzymam kciuki.
    Miałeś jakąś wymarzoną parę przed tym losowaniem (oczywiście chodzi o drużyny które do ćwierćfinału doszły, Liverpoolu nie uwzględniamy)?

    Nie zastanawiałem się przed tym losowaniem nad takimi sprawami. W ogóle nie myślałem o tym, że jest losowanie.



    Cezarcfc napisał(a):

    Mati napisał(a):


    Co sądzisz o hitach rosyjskiej muzyki rozrywkowej, tych do których linki lubi wysyłać pewna osoba? :P
    Nie otwieram linków z youtube od pewnej osoby, a jak już otworzę to wyłączam od razu. To chyba najlepiej poświadczy o mojej opinii na ten temat.


    A co ci się nie podoba w rosyjskiej muzyce rozrywkowej? :D
    I skąd wiesz, że CI się nie podoba skoro nigdy nie otwierasz linków?

    Kurde... Ciężka sprawa. Przeczytaj kolego co napisałem i porównaj sobie takie słówka:
    'otwieram' z 'otwierałem'.
    A co mi się nie podoba? Ani tam treści, ani formy, ani nawet rozrywki. Szambo jak większość twórczości dzisiejszych 'artystów'.



    Jesteś dumny z noszonego obecnie avka?

    Nie.


    A może wolałbyś mieć w nim zamiast tego pewne przedstawicielki "rosyjskiej muzyki rozrywkowej" w "pozie służbowej"? :>

    Nie wiem co to jest poza służbowa, więc nie odpowiem.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Cześć,
    Dlaczego piszesz że na IRC nie bedzie Cie tylko chwilę? :)
    O co lubisz pytać innych?
    Dlaczego na IRC nie odpowiadasz bezpośrednio? :P
    Na jakim serwisie słuchasz muzyki?
    Dlaczego uważasz się za Matiego,czy każdy może nim być? :)
  • sanecrossek napisał(a):

    Cześć,
    Dlaczego piszesz że na IRC nie bedzie Cie tylko chwilę? :)
    O co lubisz pytać innych?
    Dlaczego na IRC nie odpowiadasz bezpośrednio? :P
    Na jakim serwisie słuchasz muzyki?
    Dlaczego uważasz się za Matiego,czy każdy może nim być? :)


    Witaj!

    A czym jest jeden dzień w wieczności?

    Ogólnie nie lubię pytać innych. Chyba, że nie dam rady w inny sposób zdobyć jakiejś informacji.

    Odpowiadanie bezpośrednio jest nudne :P A nuda jest... nudna :D

    Serwisie? Nie bardzo rozumiem. Najczęściej słucham z iPoda :O

    Oczywiście, że każdy może być Matim, ale nie każdy może być tak wspaniałym Matim jak ja :D Bo oryginał jest tylko jeden ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • :)

    Jakie wolisz stoliki-kwadratowe,prostokatne,okragle,z iloma nogami,w jakim stylu?
    Co porabiasz w czasie wolnym oprocz sluchania muzyki?Jakiej sie najlepiej slucha wg.Ciebie?
    Co moze MOD-czyli dlaczego nim jestes?
    Serwis-chodzil mi o czas gdy uzywasz komputera i o serwis np YT,soundcloud,OpenFM i inne.
    Dlaczego rozciągasz posty przejsciami do nowej linii? :P Dlaczego nie robisz akapitów? :D
    Co sadzisz o uzytkownikach calego internetu?
    Czy podlaczysz sie do superszybkiego internetu Google?Czy sadzisz ze dzieki temu Google stanie sie najdrozsza firma na swiecie?
    Dlaczego smilesy po formatowaniu na obrazki sa obrocone o 90 stopni?Jak wolisz je ogladac?
    Co sadzisz o firmach Creative,LogiTech,Intel?
    Czy pamietasz jeszcze takie stwierdzenia "nie chce mi sie","nie odpowiem Ci teraz"?
  • sanecrossek napisał(a):

    :)

    Jakie wolisz stoliki-kwadratowe,prostokatne,okragle,z iloma nogami,w jakim stylu?
    Jako człowiek miłujący prostotę to na pewno odpadają okrągłe. Wolę prostokąty, na 4 nogach ;)

    Co porabiasz w czasie wolnym oprocz sluchania muzyki?Jakiej sie najlepiej slucha wg.Ciebie?
    W sumie ostatnio coraz mniej czasu wolnego... I przez najbliższe pół roku będzie podobnie. Muzyki nie słucham w czasie wolnym, najczęściej słucham jak coś robię lub przemieszczam się. Jak już chwila wolnego czasu najdzie to lubię oglądnąć jakiś film z lat 80/90 albo pokopać piłkę :)
    Najlepsza muzyka wg mnie to oczywiście rock progresywny :)


    Co moze MOD-czyli dlaczego nim jestes?
    Podwójne pytanie :)
    Mod może moderować forum - najprostsza odpowiedź ;) O szczegółach jak wszystko działa to nie za bardzo chyba mogę tutaj tłumaczyć :)
    Modem jestem chyba obecnie tylko dlatego, że całkiem ciekawa atmosfera panuje w modowym gronie :)


    Serwis-chodzil mi o czas gdy uzywasz komputera i o serwis np YT,soundcloud,OpenFM i inne.
    Głównie słucham z iTunesa (rzeczy co mam na dysku) oraz z YouTube. OpenFM dawniej stosowałem, teraz już rzadziej.

    Dlaczego rozciągasz posty przejsciami do nowej linii? :P Dlaczego nie robisz akapitów? :D
    Lubię jak wszystko jest bardziej czytelne :) Takie trochę zboczenie zawodowe :D

    Co sadzisz o uzytkownikach calego internetu?
    Obecnie niemal każda osoba ma dostęp do Internetu, więc jest to pytanie o ogół społeczeństwa. A jak wiadomo - wśród społeczeństwa jest wielkie zróżnicowanie, cała paleta różnych ludzi jest.

    Czy podlaczysz sie do superszybkiego internetu Google?Czy sadzisz ze dzieki temu Google stanie sie najdrozsza firma na swiecie?
    Nie interesowałem się tą sprawą. Aczkolwiek do Google mam stosunek dość ostrożny, nie lubię ich wymuszania danych osobowych.

    Dlaczego smilesy po formatowaniu na obrazki sa obrocone o 90 stopni?Jak wolisz je ogladac?
    Nie mam pojęcie co to smilesy.

    Co sadzisz o firmach Creative,LogiTech,Intel?
    Miałem/mam urządzenia z każdej z tych firm, bardzo zadowolony byłem zawsze.

    Czy pamietasz jeszcze takie stwierdzenia "nie chce mi sie","nie odpowiem Ci teraz"?
    Oczywiście, bardzo dobrą pamięć mam :)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Gdyby nie bylo ogame to na co poswiecilbys ten caly czas?
    Czy blokujesz reklamy na yt?
    Co sadzisz o ludziach? :)
    Google ,facebook i inne,najlepiej nie podawac,blokowac itp.,tylko na fb wkurza mnie okienko uzupelnij swoj profil.Tez takie masz? :)
    Smilesy-emotikony. Dlaczego nie robi sie obrazkow na ktorych jest buzka po prawej jak tu :) ?Oczywiscie wg. Ciebie.
    Dlaczego kursor na pierwszych windowsach byl skosny?I dlacze niektorzy i tak uzywali skorek na (tu wstaw slowo ktorego zapomnialem-lustrzane odbicie) wzgledem pionu?
    Jakie to słowo ze cos jest po obu stronach takie samo-zaczyna sie na "s" chyba?
    Co Ci sie podoba w firmie Crative,a co w produktach Soundblaster?Jesli nic nie masz zobacz na internecie i opisz czy podaba Ci sie taki styl?
    Jaka pamiec ma twoj komputer?Opisz wszystkie typy twarda ulotna i inne.
    Ile razy w zyciu uzywales pasty?
    Co sadzisz o wiewiorkach?
    Jesli pomyslales w przedostatnim pytaniu ze chodzi o paste do zebow to nie :) Opisz tutaj swoje stycznosci z pasta do procesorow :)

    Edit:
    O post 2300
    Jaka firma sprzedala wczoraj tyle akcji? :)
    Zapomnialbym: Dlaczego kot z twojego avatara ma smutny wyraz twarzy?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Gdyby nie bylo ogame to na co poswiecilbys ten caly czas?
    Obecnie by to nie zmieniło dużo. Na co bym poświęcił? Na spanie może?

    Czy blokujesz reklamy na yt?
    Tak.

    Co sadzisz o ludziach? :)
    O wszystkich? Nie da się wypowiedzieć o całym ogóle.

    Google ,facebook i inne,najlepiej nie podawac,blokowac itp.,tylko na fb wkurza mnie okienko uzupelnij swoj profil.Tez takie masz? :)
    Nie.

    Smilesy-emotikony. Dlaczego nie robi sie obrazkow na ktorych jest buzka po prawej jak tu :) ?Oczywiscie wg. Ciebie.
    Dalej za bardzo nie rozumiem...

    Dlaczego kursor na pierwszych windowsach byl skosny?I dlacze niektorzy i tak uzywali skorek na (tu wstaw slowo ktorego zapomnialem-lustrzane odbicie) wzgledem pionu?
    Ktoś tak wymyślił, podobało mu się i było najbardziej funkcjonalne ze wszystkich pomysłów. Chyba.

    Jakie to słowo ze cos jest po obu stronach takie samo-zaczyna sie na "s" chyba?
    Ty w ogóle czytasz to co napiszesz? Chodzi o coś symetrycznego?

    Co Ci sie podoba w firmie Crative,a co w produktach Soundblaster?Jesli nic nie masz zobacz na internecie i opisz czy podaba Ci sie taki styl?
    Nie znam firmy Crative. Google też nie :c

    Jaka pamiec ma twoj komputer?Opisz wszystkie typy twarda ulotna i inne.
    Ma dobrą pamięć. Pamięta co robił wczoraj, nie pije.

    Ile razy w zyciu uzywales pasty?
    Lubię makaron, jem go, a nie używam.

    Co sadzisz o wiewiorkach?
    Nie wierzę rudym!

    Jesli pomyslales w przedostatnim pytaniu ze chodzi o paste do zebow to nie :) Opisz tutaj swoje stycznosci z pasta do procesorow :)
    Nie pomyślałem. Więc pierwsza część źle. Z pastą do procesorów spotykam się pierwszy raz w pytaniu powyżej.

    Edit:
    O post 2300
    Jaka firma sprzedala wczoraj tyle akcji? :)
    Nie interesuje mnie to.

    Zapomnialbym: Dlaczego kot z twojego avatara ma smutny wyraz twarzy?
    Nie jest smutny, jest zaskoczony.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Dlaczego spotykamy a takich już nie? :)

    Tak czytam-zapytałem czy znasz takie słowo.I tak i to miałem na myśli.
    Co Ci sie podoba w firmie > Creative <,a co w produktach Soundblaster?Jesli nic nie masz zobacz na internecie i opisz czy podaba Ci sie taki styl?

    Dlaczego taki avatar, a nie inny? Piesek Leszek i opłatek-zgadłem? Co on dla ciebie znaczy?

    Masz jakiś pomysł którego nie możesz zrealizować?
    Czy ludzie mają jakąś wspólną cechę?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Dlaczego spotykamy a takich już nie? :)
    Większość uśmiechniętych ludzi ma twarz w pionie. Myślę, że może być coś takiego.


    Tak czytam-zapytałem czy znasz takie słowo.I tak i to miałem na myśli.
    Co Ci sie podoba w firmie > Creative <,a co w produktach Soundblaster?Jesli nic nie masz zobacz na internecie i opisz czy podaba Ci sie taki styl?
    W firmie Creative podobał mi się mój wiekowy odtwarzacz mp3 (takie cudo). Wpisuję 'sound blaster' w googla, daję grafika i widzę takie cuda, że mi się to nie podoba. Chyba jest to karta graficzna/dźwiękowa, nie znam się, nie interesuję, dobranoc.

    Dlaczego taki avatar, a nie inny? Piesek Leszek i opłatek-zgadłem? Co on dla ciebie znaczy?
    Akurat nie pamiętam z którego to odcinka... Ale chyba nie z opłatka, akurat to było chyba ze sprzedaży kradzionych choinek... Albo magnetowidów?
    A czemu Dostojny Kocur? Bo to bardzo psychodeliczna postać, oddająca mój charakter :D


    Masz jakiś pomysł którego nie możesz zrealizować?
    Oczywiście. Aczkolwiek zazwyczaj staram się, żeby nie zawracać sobie głowy rzeczami nierealnymi.

    Czy ludzie mają jakąś wspólną cechę?
    Poszczególni między sobą? Tak. Wszyscy? Nigdy.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • O tez mam takie cudo :) mam takze mozaica :P ale tylko 4gb :( teraz juz takich nke robia xd

    Czy ten nierealny dla Ciebie pomysl,moze zostac zrealizowany przez innych lub w przyszlosci?
    Tu Cie zaskocze ludzie maja wspolna ceche-zyja : Kazdy zyl,a jesli nie to chyba nie mozna go nazwac czlowiekiem.
    Czym lub kim jest czlowiek przy Bogu?
    Czy majac wehikul czasu to zobaczylbys jak to sie wszystko zaczelo czy skonczylo majac dl wyboru tylko jedna opcje?
    Co bys zrobil gdybys mial pokonac 500 km przy pomocy innych ludzi bez pomocy srodkow transportu? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    O tez mam takie cudo :) mam takze mozaica :P ale tylko 4gb :( teraz juz takich nke robia xd
    Mój miał chyba 512mb :) Albo 256? Przerzuciłeś się potem na iPoda 6G 80GB, najlepsza inwestycja ever :) Do dzisiaj mam to cudo :)

    Czy ten nierealny dla Ciebie pomysl,moze zostac zrealizowany przez innych lub w przyszlosci?
    Zależy który. Większość nie.

    Tu Cie zaskocze ludzie maja wspolna ceche-zyja : Kazdy zyl,a jesli nie to chyba nie mozna go nazwac czlowiekiem.
    Wątpię, że można to nazwać cechą.

    Czym lub kim jest czlowiek przy Bogu?
    Jest tym bytem, który chociaż istnieje.

    Czy majac wechikul czasu to zobaczylbys jak to sie wszystko zaczelo czy skonczylo majac dl wyboru tylko jedna opcje?
    Ale co się zaczęło?

    Co bys zrobil gdybys mial pokonac 500 km przy pomocy innych ludzi bez pomocy srodkow transportu? :)
    Kazałbym innym ludziom mnie zanieść te 500km. Chyba, że noszenie to już środek transportu?
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Jaka muzyka do biegania?
    Twoj ulubiony rodzaj muzyki?
    Jakie masz ulubione dzielo sztuki?
    Jakich sluchawek uzywasz przy komputerze,czy moze glosnikow?
    Jakie wolisz etui silikon czy skora?
    Jasli mialbys skoczyc z wiezowca ze spadochronem do skokow z budonkow to z ktorego conajmniej pietra bys skoczyl?
  • sanecrossek napisał(a):

    Jaka muzyka do biegania?
    Twoj ulubiony rodzaj muzyki?
    Jakie masz ulubione dzielo sztuki?
    Jakich sluchawek uzywasz przy komputerze,czy moze glosnikow?
    Jakie wolisz etui silikon czy skora?
    Jasli mialbys skoczyc z wiezowca ze spadochronem do skokow z budonkow to z ktorego conajmniej pietra bys skoczyl?


    Brak muzyki do biegania :)

    Rock progresywny :)

    Nie mam ulubionego dzieła sztuki :) No, może Upadła Madonna pędzla Van Klompa ;)

    Mam teraz jakieś takie z Sony, prawie rok mają, działają, nie jest źle. Nauszne oczywiście :)

    Jeśli chodzi o telefon to silikon.

    A, zaszaleję! Z drugiego piętra!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Ile mozesz biegac bez przerwy?
    Na ile wstrzymasz oddech?
    Czy potrafisz sie wyciszyc w centrum miasta?
    Czy pijesz kawe?
    Co sadzisz o rowerach w miescie?
    Czy wolisz samochod czy rower?
    Na jaka odleglosc mozesz skoczyc w przod z miejsca?
  • sanecrossek napisał(a):

    Ile mozesz biegac bez przerwy?
    Aż padnę z wycieńczenia. Potem 100 batów i od nowa na wykopki!

    Na ile wstrzymasz oddech?
    Pewnie kiedyś przyjdzie taki dzień, że wstrzymam na zawsze. Smutne :(

    Czy potrafisz sie wyciszyc w centrum miasta?
    Oczywiście. W sumie to nawet mieszkam blisko centrum miasta :P Jakieś 200m od węzła o natężeniu około 30 tysięcy pojazdów na dobę :D

    Czy pijesz kawe?
    Rzadko, nie lubię.

    Co sadzisz o rowerach w miescie?
    Jestem za. Aczkolwiek dużo tu można by opowiadać o różnych rozwiązaniach, jak np. dopuszczeniu rowerów na chodniki.

    Czy wolisz samochod czy rower?
    Samochód.

    Na jaka odleglosc mozesz skoczyc w przod z miejsca?
    Nie więcej niż 10m.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Jak ocenilbys siebie przez pryzmat ostatnich 3 lat?
    Dlaczego wiekszosc pomieszczen na swiecie jest prostokatna,skoro trojkatne maja wieksza odpornosc a okrogle wiecej miejsca ze wzgledu na inne bryly?
    Jaki karabinczyk jest najlepszy?
  • Ave leniwcu
    Ulubiona konfiguracja uni?
    Ulubiona jednostka?
    Styl gry?
    Ulubiona książka?
    Ulubiony film?
    Ulubiona gra?
    Co sądzisz o metalu(muzyce)?
    Co sądzisz o tym paskudnym ogrze?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016