Vaizard- animowany modek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kiciak napisał(a):

    bry!
    witam:)

    ulubione uni?
    44
    lubisz spam?
    lubię, w granicach rozsądku. Tzn jak jest jakiś fajny, interesujący wątek gdzie spam się szerzy to i czytać jest fajnie.
    ulubiony temat na forum?
    są 2
    wesołe grafiki na forum
    oraz Naruto ! z działu Między Nami. lubię poczytać w nim co tam sądzą o mandze, często tam zaglądam

    lubisz marcik?
    marcik jest kochana:****
  • rga napisał(a):

    Czemu wg. ciebie DiD Anromedy tak wymarło?
    nie wiem, sam się zastanawiam. Ogólnie to did na początku strasznie "żyło" masę tematów, rozmów nie to co na np barrym. Jednak jakby się wypaliło, i nie ma kto rozmawiać
    Czemu wg. ciebie nikt ci nie zadał pytania przez ostatnie 15 dni?
    nikt mnie nie kocha^^ hehe, a tak na serio jakbym pisał w innych CT jak kiedyś to by i u mnie pisali:) taki standardzik. piszesz u kogoś to ktoś wpisuje się u ciebie i userki też się wpiszą. Na początku sporo, gościłem w CT teraz jakoś nie ma sił na nie.
    Czemu odpowiadasz zieloną czcionką?
    bo mi się podoba.
    Czy ty kiedykolwiek śpisz?jasne dużo śpię nie gram na ogame 2 dni temu skasowałem też konto na innej grze(nazwy nie mogę podać) w każdym bądź razie gra nie od GF tak więc czasu na sen jest sporo.
  • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 62 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.
    to ja go odświeżę
    ulubiona bajka z dzieciństwa ?
    ulubiony cytat?
    jesteś przekonujący?
    jesteś naiwny?
    jakie masz hobby?
    masz dziewczynę/żonę ?
    jak jej na imię?
    którego gracza najbardziej nie lubisz?
    ulubiony film?
    ulubiony aktor/aktorka?
    czemu jestem taki fajny XD ?
    co twoja 2 połowa (o ile ją masz ) sądzi o ogame?
    lubisz dawać warny?
    jeśli tak to czy sprawia to tobie uczucie podniecenia?
    którego modka lubisz najbardziej (nie licząc siebie :P)?
    kfc czy mc'donalds?
    jaki masz nałóg (nie chodzi mi o ogame)?
    co sądzisz o GF?
    masz zwierzę?
    jeśli tak to jakie?
    wolisz psa czy kota?
    uczeń czy pracownik?
    masz rodzeństwo?
    lubisz djabliczke?
    grasz w gry na komputerze (nie licząc ogame)?
    jeśli tak to jakie?
    co tygrysy lubią najbardziej?
    jesteś bogaty?
    jesteś chciwy?
    jesteś katolikiem?
    czego słuchasz?
    ulubiony wykonawca?
    czemu bruk ma dzieci z rich :D ?
    czy eric kocha amber XD ?
    ulubiony serial?
    ulubiona gwiazda?
    co cię podnieca?
    czy masz jakieś wady genetyczne ?
    jak nazywa się twoja druga połówka (o ile ją masz)?
    czy zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne?
    czy wierzysz że w 2012 nastąpi koniec świata?
    co wolisz wielkanoc czy bożenarodzenie?
    ile ważysz?
    czy twój avatar przedstawia ciebie?
    jaką masz grupę krwi?
    na kogo głosowałeś w poprzednich wyborach prezydenckich?
    na kogo teraz zagłosujesz?
    jaka jest twoja wymarzona podróż ?
    co ciebie charakteryzuje ?
    jaki zły uczynek popełniłeś w ostatnich 24 godzinach?
    co byś zrobił przed śmiercią (ostatnia rzecz )?
    boisz się śmierci?
    myślisz że trafisz do nieba czy piekła ]:-D ?
    czemu taki nick?
    ulubiony kolor?
    co o mnie sądzisz na podstawie pytań ;] ?





    PS:jeśli jakieś pytanie już było to mi wybacz ale nie czytałem wcześniejszych stron poprostu odpowiedz
    Pozdrawiam Hardkore :*

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hardkore ().

  • Hardkore napisał(a):

    Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 62 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.
    to ja go odświeżę aż byłem w szoku, że koś napisał;p
    ulubiona bajka z dzieciństwa ?ciężki wybór no ale chyba dragon ball
    ulubiony cytat? może i nie cytat ale coś takiego "nie ma rzeczy niemożliwych "
    jesteś przekonujący? owszem
    jesteś naiwny? raczej nie
    jakie masz hobby? rower piłka nożna forum dużo tego wszystkiego nie wymienię
    masz dziewczynę/żonę ? od 5- 6 miesięcy jestem wolny;p
    jak jej na imię? ostatnia miała Gośka
    którego gracza najbardziej nie lubisz? brak ulubionego
    ulubiony film? też jest ich wiele ciężko wymienić 1
    ulubiony aktor/aktorka? samuel l jackson
    czemu jestem taki fajny XD ? bo odświerzyłeś mi temat
    co twoja 2 połowa (o ile ją masz ) sądzi o ogame? hmm raz rzuciłem ogame bo mnie paulina o to prosiła ( jeśli prośba było dostanie wyboru albo ja albo ogame;p teraz nie gram tak więc np z gośka nie było problemu, zajmowanie się forum nie zjada tak dużo czasu jak gra i można wyjść kiedy się chce;)
    lubisz dawać warny? nie, jednak trzeba jak userki przesadzają
    jeśli tak to czy sprawia to tobie uczucie podniecenia? j.w.
    którego modka lubisz najbardziej (nie licząc siebie :P)? djablicę
    kfc czy mc'donalds? ani 1 ani drugie nie jadam nie stołuję się w fast foodach ;p
    jaki masz nałóg (nie chodzi mi o ogame)? brak
    co sądzisz o GF? podejmują błędne decyzje:)
    masz zwierzę? psa, kota, siostrę
    jeśli tak to jakie? biały pies (baca) czarny kot (batman) starsza siostra (karolina)
    wolisz psa czy kota? koham zwierzaki lubie wszytskie
    uczeń czy pracownik? aktualnie zmieniam pracę na związaną z kierunkiem studiów
    masz rodzeństwo? mam siostrę
    lubisz djabliczke? kofam:*
    grasz w gry na komputerze (nie licząc ogame)? od czasu do czasu
    jeśli tak to jakie? zależy od ochoty civilzacje 3 i4 Herose of might and magic 3 i4 arline tycoon diablo 2 LoD aktualne zainstalowane
    co tygrysy lubią najbardziej? po robocie w domu np obecnie z drzewem napić się zimnego lecha:D
    jesteś bogaty? nie
    jesteś chciwy? nie
    jesteś katolikiem? oficjalnie
    czego słuchasz? zależy od humoru
    lubię ciężką muzykę system of a down, metalica korn
    jak mam ochotę jakoś na dyskotykę czy aż mnie nopsić by pohulać:p to jakieś techniawki lecą slucham dosłownie wszystkiego (oprócz hip hopu) tak więc ciężko wymienić moją listę;p

    ulubiony wykonawca? też zależy od humoru
    czemu bruk ma dzieci z rich :D ?nie wiem nie kojarzę pytania
    czy eric kocha amber XD ?nie wiem nie kojarzę pytania
    ulubiony serial?lubię house, tajemnicę smalville kiedyś namiętnie oglądałem no i świat wg bundych też keidyś obecnie tylko house.
    ulubiona gwiazda? muzyczna brak aktor to samuel l jackson
    co cię podnieca? zostawię to dla siebie;p
    czy masz jakieś wady genetyczne ? mam:p
    jak nazywa się twoja druga połówka (o ile ją masz)? obecnie nie
    czy zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne? czarna w białe;p styrzeliłem
    czy wierzysz że w 2012 nastąpi koniec świata? nie ma rzeczy nie możliwych:)
    co wolisz wielkanoc czy bożenarodzenie?boże narodzenie;)
    ile ważysz? bo ja wiem wagi nie widziałem lata już no ale lekka nadwaga jest (aktualnie ją prubuje zbić biegam od jakiegoś czasu wieczorami;p on i brzuszki
    czy twój avatar przedstawia ciebie? tak u siostry w pokoju piliśmy nalewki z nią jej koleżanką ze studiów( obie psycholożki;/ ) i jej facetem zapalonym fotografem
    jaką masz grupę krwi? nie mam pojęcia
    na kogo głosowałeś w poprzednich wyborach prezydenckich?na wszystkie partię
    oddałem głoś nie ważny

    na kogo teraz zagłosujesz? pewnie podobnie
    jaka jest twoja wymarzona podróż ? j zwiedzić aponię
    co ciebie charakteryzuje ? bujna czupryna wesołość zarąbisty humor uwielbiam śmiech i rozśmieszać znajomych;p
    jaki zły uczynek popełniłeś w ostatnich 24 godzinach? piłem piwko z nie letnią kuzynką;p i jej chłopakiem (ten już letni:p) wczoraj po imieniach
    co byś zrobił przed śmiercią (ostatnia rzecz )? zadzwonił do pewnej osoby
    boisz się śmierci? nie
    myślisz że trafisz do nieba czy piekła ]:-D ? się okaże jak już trafię dam ci znać;p
    czemu taki nick? bo fafikowie kazali mi zmienić z ulquiorra po zdaniu egzaminu na mdoa:)
    ulubiony kolor? biel , czerń, zieleń
    co o mnie sądzisz na podstawie pytań ;] ?jesteś ciekawski ;p i nie męczysz się zadając dużo pytań mnie by się tyle pisać nie chciało

    pozdrawiam.






    PS:jeśli jakieś pytanie już było to mi wybacz ale nie czytałem wcześniejszych stron poprostu odpowiedz
    Pozdrawiam Hardkore :*
  • jaką masz wadę genetyczną?
    jeździsz na nartach?
    jaka jest twoja ulubiona książka?
    lubisz czytać?
    byłeś lubiany jak byłeś mały?
    bili cię w szkole jak byłeś mały?
    jesteś adoptowany?
    czemu pozwoliłeś kuzynce (tej nieletniej )pić alkohol?
    lubisz monte pythona?
    lubisz kartony?
    lubisz south park?
    lubisz simpsonów?
    jakie jest twoje ulubione danie?
    ulubiona kuchnia?
    którego uni najbardziej nie lubisz?
    jaki masz telefon?
    jakiego masz operatora telefonowego?
    czemu jestem taki ciekawski?
    co lubisz w djabliczce?
    szukasz dziewczyny?
    ulubiony napój gazowany?
    ulubione piwo?
    masz gitare?
    jeśli nie masz gitary to jakikolwiek instrument?
    ile czasu przeznaczasz na naukę?
    lubisz jacko i cruelle?



    dokończ zdanie :
    uwielbiam gdy siostra robi mi (bez skojarzeń )...
    gdyby ciocia miała wąsy to by była (tylko nie pisz wujkiem )...
    kocham moich rodziców za...


    ...
    Pozdrawiam Hardkore :*
  • Hardkore napisał(a):

    jaką masz wadę genetyczną?alergia
    jeździsz na nartach? nie
    jaka jest twoja ulubiona książka?nie czytam
    lubisz czytać? książek nie mangę kocham czytać
    byłeś lubiany jak byłeś mały? bo ja wiem
    bili cię w szkole jak byłeś mały?nie
    jesteś adoptowany? nie
    czemu pozwoliłeś kuzynce (tej nieletniej )pić alkohol? hmm w sumie 18 nie ma ale 17 skoczyła no i zachowuje się w miarę jak pełnoletnia osoba po zatym lubię ją bardzo jestem z nią bardzo zryty i xzawsze mam z nią super kontakt jakoś tak wyszło, że piliśmy z resztą to nie pierwszy raz ;p
    lubisz monte pythona? ciężko powiedzieć dawno nic nie widziałem
    lubisz kartony? nie
    lubisz south park? tak sobie
    lubisz simpsonów?nie oglądałem
    jakie jest twoje ulubione danie? pierś z kurczaka kroje doprawiam podsmażam dodaję pokrojoną paprykę cebule podsmażam dodaje sos matki (robi taki paprykowy na zimę w słoiki zarąbisty jest ) wszytsko z dużo ilością ziół gotuje ryż akładam ryż na talerze polewa m tym sosem co zrobiłem przed chwilą i do tego wino ulubione danie;p
    ulubiona kuchnia? swoja co tam wymodzę;p napewno musi być ostre
    którego uni najbardziej nie lubisz? brak
    jaki masz telefon?samsung avila z gps
    jakiego masz operatora telefonowego?era
    czemu jestem taki ciekawski?piszesz moją biografię;p
    co lubisz w djabliczce? to kłócie nas widełkami:*
    szukasz dziewczyny?w tym momencie nie jakoś mnie póki co nie korci ;p
    ulubiony napój gazowany?piwopijam wodę niegazowana
    ulubione piwo?lech
    masz gitare?nie
    jeśli nie masz gitary to jakikolwiek instrument?nie
    ile czasu przeznaczasz na naukę?mało
    lubisz jacko i cruelle? lubię



    dokończ zdanie :
    uwielbiam gdy siostra robi mi (bez skojarzeń )... zołza nic nie robi dla mnie;p
    gdyby ciocia miała wąsy to by była (tylko nie pisz wujkiem )...kobietą z cyrku bab z wąsami:)
    kocham moich rodziców za... to co dla mnie zrobili, robią i napewno jeszcze zrobią za wszytsko.


    ...
    Pozdrawiam Hardkore :*

    ja rówież pozdrawiam
  • Boski Dejv napisał(a):

    1. Jaka jest twoja ulubiona drużyna piłkarska :P , krótko uzasadnij wybór :Dz polskich lech poznań dobry poziom prezentują ładne mecze, z zagranicznych barca nie ma co tu pisać genialnie grają .
    2. Dlaczego wolisz Bleach'a , a nie np Naruto ;> ? obie te mangi traktuję podobnie obie są jednymi z moich ulubionych, akurat w tym momencie naruto ma większy plus u mnie niż bleach ponieważ tam przynajmniej dobry charakter może zginąć (np asuma) w bleachu to raczej nie realne ( choć zobaczymy co z dziadkiem będzie i tak pewinie jakoś powstanie, przeżyje)
    3. Czy łączy Cię coś ze Skinhedami :P ? bujna czupryna ;p
  • Hardkore napisał(a):

    polecasz bycie modkiem? jasne jeśli lubisz to
    co lubisz w byciu modkiem?dobre pytanie szczerze nie sposób mi określić co w tyym lubię dokłądnie zawsze jakoś mnie kręciły fora internetowe i jestem takim typem, że jak w czymś się udzielam to chce mnieć wpływ na to i tak było z ogame zaczełem grać potem założyłem konto na forum podjąłem próby dotarcia do team i modkuje tu.
    co mówisz gdy siostra chce ci zrobić :P... kawę ? nie pijam kawy:P a i nawet o herbatę sie nie spyta choć ją lubię.
    odkąd na święta kupiłem wspólnie z siostrą express do kawy dla matuli to siostra często mnie prosi o kawę;p bo sama jakaś nie zabardzo potrafi obsłużyć expresz( przynajmniej ona tak mówi ja bardziej składam się do tego, że jej się nie chce)

    myślisz że jesteś fajny?znajomi mnie lubią tak więc raczej tak choć to pytanie raczej nie do mnie
  • Shax napisał(a):

    Tu mnie jeszcze nie było ^^
    ano nie było;p
    Czemu nie spraszałeś ?( bo ja wiem jakoś nie zapraszałem jeszcze nikogo by napisał mi w CT;p

    Czy uważasz Messiego za najlepszego piłkarza ?z obecnie grających w obecnej formię się zgodzę. ale najlepszy ogólnie nie.

    Co fascynuje Cię w footbalu jeśli w ogóle coś fascynuje ?szybki piękny football, genialne podania strzały zwody
    nie podoba mi się np włoski football jak się lubią i pasjonują w obronie lubię grę barcy arsenalu.


    Grywasz trochę w piłkę ?obecnie nie ale przed studiami grałem praktycznie każdą wolną chwilę;p

    Pozdrowionka :)
    i ja również pozdrawiam
  • Evangelion napisał(a):

    jakie anime z nowosci kwietniowych najbardziej Ci sie podoba ;p?

    ostatnio sporo spraw na głowie mam związanych ze studiami i forum do tego net się popsuł i strasznie słabo chodzi przez co nie oglądam anime tak więc nie jestem na bieżąco
    za bardzo się wnerwiam gdyby np na załadowanie odcinka potrzeba z 1h czasu;/
  • Łajzard :P
    Bardziej na zielono się nie da? ;]
    Czemu marudzisz jak Ci gryzmolę po głowie mazakiem niezmywalnym? (to najdurniejsze pytanie jakie udało mi się wymyślić wpisując się w kanon obowiązujący obecnie w CT) :D
  • David napisał(a):

    Łajzard :P
    Bardziej na zielono się nie da? ;]a bo ja wiem trza się spytać jakiejś kobity one się na kolorkach znają;p
    Czemu marudzisz jak Ci gryzmolę po głowie mazakiem niezmywalnym? (to najdurniejsze pytanie jakie udało mi się wymyślić wpisując się w kanon obowiązujący obecnie w CT) :D
    bo wiesz jak potem ciężko to doczyścić;/ i półgodziny polerowania łysiny idzie na marne ;//
  • Hardkore napisał(a):

    witaj :Phej
    jesteś mądry?może
    ile miałeś na maturze/?zależy z jakiego przedmitou
    najlepiej poszło mi z geografii 90kilka % z podstawowej i 98% z rozszerzonej
    najgorzej z fizyki 30 kilka %z rozszerzonej z podstawowej więcej było ale nie pamiętam już ile
    ogólnie zdawałem
    polski
    historię
    geografię
    matmę
    fizykę
    angielski
    wszystko na rozszerzonym

    chciałem jeszcze chemie zdawać jednak tylko 6 przedmiotów max można było wybrać

    czemu biedronka nie jest niebieska?
    bo bo ie lubi tego koloru:D
  • Hoho jak mnie dawno nie bylo w Twoim temacie ;) Aż wstyd ;)

    Lubisz piwko żubr ?:)

    Często jesz płatki ? Lubisz kangusy ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Hoho jak mnie dawno nie bylo w Twoim temacie ;) Aż wstyd ;)
    ano kope lat cię tu nie było;p witam
    Lubisz piwko żubr ?:) żubr jest tani i nie jest zły nieraz jak nie miałem asy jak byłem na dziennych to się brało go jednak uwielbiam lecha

    Często jesz płatki ? Lubisz kangusy ?bardzo rzadko nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem kangusów na pewno nie jadłem pamiętam jak kiedyś jadło się to zawsze takie zwykłe były
  • Havoc napisał(a):

    Yo. Ja pierwszy raz tutaj (Ohayo xD) i to z pytaniem - skoro jesteś maniakiem anime, to czemu nie wypowiadasz się w tym temacie - Anime ^^ ? :D

    nie lubię spamować po za tym też już tak nie oglądam jak kiedyś/ poody gorszy net mniej czasu i tak zostałem tylko przy kilku co oglądam i czytam ich mangi:)
  • jasne

    z anime ogladam
    d grey man death note bleacha naruto

    kiedys to z dziecinstwa dragon ball ;p

    a czytam 666satan wciaz mi sie nie nudzi bardzo ją lubię naruto bleach d grey man bo tam jak kiedys ogladałem staneło na którymś odcinku i dalej nie znazłem nowych w anime jego;)

    tak jak pisałem tylko kilka.


    666satan przypomina mi naruto w końcu to brat bliźniak kishimoto jest twórcą tej mangi
  • Toć z tytułów, które podałeś, jedynie Bleach i Naruto nie mają jeszcze końca. Death Note? Dla mnie dobre, acz nie bardzo dobre anime. Wolałbym inne zakończenie (kto inny wygrał)
    Masz może MALa?