Vaizard- animowany modek

  • Niestety kryzys dotknął chyba wszystkich ;) U mnie też ciężko z pracą, co prawda jakoś pracuje, ale nie jest tak jak było ;) Bo o kasie mniejszej to już nie wspomnę ;)

    W końcu zdecyduj się na wyjazd nad morze i przyjedź tutaj ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Niestety kryzys dotknął chyba wszystkich ;) U mnie też ciężko z pracą, co prawda jakoś pracuje, ale nie jest tak jak było ;) Bo o kasie mniejszej to już nie wspomnę ;)
    Masz rację chyba prawie wszystkich złapał kryzys. Chciałbym mieć taką pracę jak ojciec czy matka. Oboje w państwową pracę mają i tam wszystko normalnie jest.

    W końcu zdecyduj się na wyjazd nad morze i przyjedź tutaj ;)
    Raczej nie w tym roku:D
  • SzaloneOczy napisał(a):

    tarzam pytka:)

    vaizard a Ty jakis miales styl gry gdy grales w ogame?
    styl hmm taki mix eko z przewagą floty.
    zarwales jakas nocke?albo kilka z rzedu?a wiec pow
    w okresie maniactwa na ogame tak 2-3 lata temu zarywałem pełno nocek (dobrze, że to już mineło) Ostatnio jak grałem to, żadko zdarzało mi się zarwać noc, chyba, że jakaś wojnę sojusz miał, albo była akcja ze ściąganiem moona.
  • micmic napisał(a):

    Na u27 chyba nie masz zbyt dużo roboty w związku z moderowaniem? : P
    muszę przyznać, że niestety nie:(

    Papużka falista czy Ara

    Owczarek Alzacki czy Niemiecki

    Pancernik czy OW
    jakoś wolałem stare czasy na ogame bez komandorów, anty, pancków, bez speedów, itd. Choć teraz tak do speeda przywykłem, że na zwykłych uniach się grać nie chce bo strasznie wolno.


    Bunkier czy Flota
    nie robie bunkrów małe okopy by mi transki nie wlatywały. Najlepszym bunkrem jest flota, bo boją się latać, a Ci mocniejsi wiedzą, że się pilnuje po kilku nie udanych próbach.

    Eko czy Flota
    mix z przewagą floty


    ST na - czy miniSt na +
    wole wyjść z zyskiem niż dodać np LM by tylko załapać się do st

  • Vasco napisał(a):

    Siemanko, niezłe wdzianko :E heh;p

    Krzysztofie;), mieszkasz w mieście o nazwie Nisko, czy jest w pobliżu tej miejscowości mieścina o nazwie Wysoko?
    nie ma;p. Dokładnie to ja mieszkam na wsi Podwolina ona jest dzielnicą niska:(( niestety miasto ją wchłoneło. Obok jest wolina;p itd. Ogólnie fajnie jest masa lasów, stawy..
    Dlaczego wolisz anime a nie np. Muminki? :E
    najbardziej to uwielbiam mangę potem anime. Co do muminków bardzo lubiłem ta bajkę, strasznie dawno jej nie widziałem
    Czytasz książki?
    hmm przeczytałem mniej książek niż pierwiastek z liczby moich lat zaokrąglony w dół tak więc mało:D
    ale jest jedna książka która mi się spodobała. kamienie przez Boga rzuca na szaniec czy jakoś tak to było.

    Witam Vasco w moim CT:p
  • Ja tam nie wiem ale oglądanie Muminków boli całe życie, haha, no i jest tam Buka :E
    Tutaj gdzie ja mieszkam to też mam pełno lasów i dodatkowo 3 jeziora, zresztą wokół jednego z nich biegam sobie:)

    To teraz zestaw pytań dotyczących filmu:D

    Ulubiony film/-y, jeśli nie ma to produkcja, która Ci się podoba?
    Jakie gatunki kina preferujesz?
    Aktor, którego lubisz oglądać?
    Ex

  • Vasco napisał(a):

    Ja tam nie wiem ale oglądanie Muminków boli całe życie, haha, no i jest tam Buka :E
    Tutaj gdzie ja mieszkam to też mam pełno lasów i dodatkowo 3 jeziora, zresztą wokół jednego z nich biegam sobie:)
    no to też masz ladniutko;p

    To teraz zestaw pytań dotyczących filmu:D
    ]:-D dawaj ]:-D

    Ulubiony film/-y, jeśli nie ma to produkcja, która Ci się podoba? Jakie gatunki kina preferujesz?
    Jest wiele takich filmów hmm to ja połączę to pytanie z tym z gatunkami i napisze tak:
    sensacyjny: shooter
    s-f lubię Gwiezdne wrota, PUSH(nowy super film z tego roku)
    komedia: Kiler, Miś
    horror: Ring(japońska wersja)

    No i moje nazwijmy je klasykami: Gwiezdne wojny, Ojciec Chrzestny, Szeregowiec Ryan, Władca Pierścieni, Wywiad z wampirem.
    Te wszystkie filmy mógłbym oglądać i oglądać i by się mi nie znudziły.
    P.S. Zapewne jest jeszcze wiele filmów, które lubię, ale uciekły mi teraz z pamięci ^^


    Aktor, którego lubisz oglądać?
    Samuel L. Jackson ulubiona jego postać to master windu:D


    SzaloneOczy napisał(a):

    grasz w gry rpg?rts/turowki?Ogólnie gram w sporo gier jak jest czas oczywiście. Na kompie mam zainstalowane Civilizacja 3 i 4, Herose of might and magic 3 (z dodatkami) 4 i 5(badziewna ta 5;/) Diablo 2 LOD, NFS2, FIFA 2008, Władca pierścieni bitwa o sródziemie, Kozacy 1 i 2 i arline tycoon. Od dnia zależy w co zagram na co mam ochotę. Najbardziej lubię turowe strategie jak HOMM 3
  • No no, szacun za Samuela L. Jacksona, swego czasu kolekcjonowałem filmy z jego udziałem:)
    Szacun za Stargate, wiesz co dobre:D

    Piszesz, że sporo grasz, tak więc grałeś w Starcraft? Jeśli tak to czy przymierzasz się do Starcraft 2?
    Jakby nie patrzył gust do gier też masz dobry:D

    Jakiej muzyki słuchasz?
    Ex

  • Vasco napisał(a):

    No no, szacun za Samuela L. Jacksona, swego czasu kolekcjonowałem filmy z jego udziałem:)
    Szacun za Stargate, wiesz co dobre:D

    Piszesz, że sporo grasz, tak więc grałeś w Starcraft? Jeśli tak to czy przymierzasz się do Starcraft 2?
    Jakby nie patrzył gust do gier też masz dobry:D
    słyszałem o niej trochę jednak płytka nigdy z nią do mnie trafiła. Ściągać mi się tej gry też nie chciało. Tak więc o niej raczej nie porozmawiamy
    Jakiej muzyki słuchasz?

    jak to zwykle u mnie moja lista na winampie jest dziwna wszystkiego po trochu(znów zależy od humoru jaki mam)
    może wykonawców paru dam:
    System of a Down, korn (another break in the wall, tylko tą mam)
    z polskich to mam kilka pisoenek akurat, myslowitz, coma
    Jak jadę moim autkiem na przykład na uczelnie to płyta Comy, lub najlepsze utworki Tiesto lecą
    Tak to co tam jeszcze Papa roach getting away with murder i not listening
    i mixy stare ale super: michael gray- the weekend, junior jack - stupid disco
    lubię też między innymi te utworki:
    Nube Negra
    sundscap to ardor
    a aktualnie strasznie mi się podoba i nuci po głowie to: blow me away

    i wiele innych


  • Vasco napisał(a):

    Studiujesz, zatem czy z perspektywy czasu jesteś zadowolony, że wybrałeś akurat ten kierunek?tak. Jest ciężko nie powiem studia opierają się na chemii biologii fizyce i matmie, no i autocad do projektów. Jednak tego typu inżynierowie są bardzo potrzebni strasznie łatwo dostać pracę i piękne zarobki:)

    Jakim autkiem śmigasz?
    meganką z 97 wszystko oprócz klimatyzacji na gaz jest więc drogo nie wynosi.
    Jakie autko chciałbyś kiedyś mieć? (nie chodzi o marzenie, ale o realną możliwość)
    Podobają mi się hondy civic 3 drzwiowe


    Zdobądź Starcrafta, warto:D

    ;p hehe postaram się dorwać go;p
  • Vasco napisał(a):

    No no, dobra hondka nie jest zła:D
    tylko jak coś się popsuje, to wyda się masę forsy na części:(

    Wierzysz w ewolucję przedstawioną przez Darwina?
    Tak

    Jakie sporty uprawiasz?aktualnie to tylko jazda rowerkiem
    ale 7-8 lat grałem w klubie w tenisa stołowego. Podstawówka i gimnazjum byłem w klasie sportowej, tam właśnie trenowaliśmy tenisa.
    Co mnie najbardziej cieszy Zakwalifikowałem się do mistrzostw Polski juniorów w Koninie były. Zająłem tam ostatnie miejsce hehe, ale etap okręgowy wojewódzki przeszedłem.
    2-3 klasa LO byłem pomocnikiem w klubie z mojej wioseczki Podwolinie(a klasa tego roku awansowali do okręgówki)
    Poszedłem na studia i tak przestałem grać.


    Lubisz oglądać sport w telewizji?
    Uwielbiam.
    Kolarstwo, snooker, piłka nożna, darta, rugby, chyba tyle


    Wiesz kim był Steven Irwin? (nie sprawdzaj w goglach) :E

    Pamiętam jego z discovery lubiłem jego programy szkoda, że zginał podczas kręcenia jak mu wbił kolec jadowy kurde nie pamiętam nazwy tego morskiego zwierzaka.
  • Szkoda chłopa, był naprawdę koleś git. Ale taki ten świat, że często dochodzą ludzie, którzy zasługują na 100 lat życia a żyją tacy bez których świat stałby się lepszy.

    Jakiej drużynie piłkarskiej kibicujesz?
    Wierzysz, że reprezentacja Polski jest w stanie coś osiągnąć na Euro2012?
    Ex

  • Vasco napisał(a):

    Szkoda chłopa, był naprawdę koleś git. Ale taki ten świat, że często dochodzą ludzie, którzy zasługują na 100 lat życia a żyją tacy bez których świat stałby się lepszy.
    jak to się mówi nie znasz dnia ani godziny. Daleko nie trzeba szukać przykładu, 2 tygodnie temu w niedziele facet wrócił z meczu do domu i zawał dostał, zginał. 40 parę lat 2 synów, żona nie pracowała on utrzymywał rodzinę. Jeden syn idzie teraz do gimnazjum a drugi komunie miał dopiero. Mieszkał z 9 domów ode mnie.
    Jakiej drużynie piłkarskiej kibicujesz?
    Lech Poznań
    Wierzysz, że reprezentacja Polski jest w stanie coś osiągnąć na Euro2012?
    pytanie retoryczne;p heheh
    Nie mają szans, jak tak dalej będą grać to cud musi się zdarzyć by choćby jeden mecz wygrali. Nawet to, że gospodarz może nie pomóc.
  • Vasco napisał(a):

    Lech Poznań powiadasz, sporo przegrał w tym sezonie. Chyba się przegrzał i zachłysnął wynikami w Puefa.
    Bardzo możliwe, miałem nadzieję, że latam pościągają jakiś dobrych zawodników, póki co sprzedali kapitana;/

    Co sądzisz o tegorocznej Lidze Mistrzów, zwłaszcza o decydujących półfinałach i finale?
    Półfinałów nie pamiętam. Finał mi się podobał. Zwłaszcza, że barca wygrała, a jest to mój ulubiony zagraniczny klub.

    Wierzysz w reinkarnację?
    Nie

    Myślisz, że wszyscy ludzie są dziećmi jednego Boga?
    NIe, ale nie wchodźmy na tematy religijne:)
  • Nie lubisz rozmawiać o religi ?

    Czy również twierdzisz ze religią jest najbardziej intymną rzeczą ?

    W co wierzysz ?

    Lubisz Barcę tak ? Jesteś zły:D

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Nie lubisz rozmawiać o religi ?
    Nie bo schodząc na te tematy łatwo się ludzie wkurzają

    Czy również twierdzisz ze religią jest najbardziej intymną rzeczą ?
    nie
    W co wierzysz ?
    chodzę do kościoła tylko po to by zrobić przyjemność moim rodzicom, oni są strasznie wierzący (są oni w radzie parafialnej słuchają radyjka itd).
    żyje z dnia na dzień, wierząc, że będzie kolejny dzienny, nie wiem jak to opisać;/

    Lubisz Barcę tak ? Jesteś zły:D

    barce lubię oglądać bo ładny futbol prezentują.
  • Vasco napisał(a):

    Ludzie się wkurzają kiedy nie są w stanie obronić swoich racji bądź kiedy po prostu czegoś nie wiedzą i nie rozumieją.
    zgadza się dlatego mam dość kłótni o religię np. z rodzicami bo i tak nie mają argumentów by przekonać mnie do ich racji. Nie chce też by matka płakała, dlatego nic mi się nie stanie jak raz w tygodniu poświęcę tę 1h posiedzę w kościółku.
    Gdybyś miał możliwość spotkania jakiejś dowolnej osoby, znanej bądź też mniej znanej to, co to za osoba by była?
    Samuel L Jackson:D oj pogadałbym z chęcią z nim
    Wierzysz w teorie spiskowe? np. WTC?
    jasne, szczególnie mi się podobała symulacja jaką widziałem w ciekawym filmie na temat WTC(nie pamiętam tytułu). Symulacja Przedstawiał wlot samolotu w petangon,no i gdzie te zniszczenia jakie otrzymał pentagon. W rzeczywistości były małe znisczenia i brak szczątków, tylko 1 silnik jakiś strasznie rozwalony znaleźli. W symulacjach i wypowiedzi ekseprtów. Nie możliwe by temperatura która wystopiła stopiła cały samolot by on mógł wyparować.
    Oj to temat na długie godziny. jest wiele różnych dowodów na spisek.
  • No no, całkiem ciekawa postać z Ciebie jest:)
    Na temat religii można rozmawiać całymi godzinami ale z ludźmi o otwartym umyśle, bo ciężko innym ciężko słuchać jak to są kiwani przez czarną mafię w sutannach. Niestety KK to jedna wielka bujda oparta na wielu wiekach kłamstw:)

    Co do WTC, to z tym Pentagonem to pikuś. Obejrzyj sobie film "Duch Epoki - Zeitgeist" normalnie aż człowiek nie wierzy, że takie rzeczy mogą się dziać, a co śmieszniejsze, są ludzie, którzy starają się podważać, że tak powiem logiczne fakty. W tym filmie masz znacznie więcej opisane o WTC ale też o innych sprawach. Warto obejrzeć.
    Na youtube też masz filmik o WTC, trwa prawie 1,5h, obejrzyj a normalnie oczy wychodzą, że amerykanie mogli zabić tylu swoich obywateli...

    No co do pytań, to, hmm...

    Chciałoby się zapytać, kawa czy herbata, haha, ale jakoś to mało ambitne :E

    Interesujesz się polityką?
    Jesteś zwolennikiem którejś z polskich partii politycznych?
    Gdybyś miał okazję zrobić coś dobreg dla ludzi to, co to by było?
    Ex

  • Vasco napisał(a):

    No no, całkiem ciekawa postać z Ciebie jest:)
    Na temat religii można rozmawiać całymi godzinami ale z ludźmi o otwartym umyśle, bo ciężko innym ciężko słuchać jak to są kiwani przez czarną mafię w sutannach. Niestety KK to jedna wielka bujda oparta na wielu wiekach kłamstw:)
    zgadzam się z tobą
    Co do WTC, to z tym Pentagonem to pikuś. Obejrzyj sobie film "Duch Epoki - Zeitgeist" normalnie aż człowiek nie wierzy, że takie rzeczy mogą się dziać, a co śmieszniejsze, są ludzie, którzy starają się podważać, że tak powiem logiczne fakty. W tym filmie masz znacznie więcej opisane o WTC ale też o innych sprawach. Warto obejrzeć.
    Na youtube też masz filmik o WTC, trwa prawie 1,5h, obejrzyj a normalnie oczy wychodzą, że amerykanie mogli zabić tylu swoich obywateli...
    właśnie ten film z pentagonem trwał prawie 2h tam było o cąłych zamach wtc pentagon, ten samolot co się rozbił co spadł. Mówili kto się kryłza tym jakie agnecje itd.

    No co do pytań, to, hmm...

    Chciałoby się zapytać, kawa czy herbata, haha, ale jakoś to mało ambitne :E
    nie pijam kawy
    herbatę uwielbiam mam dużo w domu owocowych różnych najbardziej lubię żurawinę z maliną, oraz pomarańczowa z melisą.


    Interesujesz się polityką?
    nie za bardzo wiem podstawy kto rządzi kojarzę niektórych polityków itd
    Jesteś zwolennikiem którejś z polskich partii politycznych?
    heh powiedzmy tak na dwóch ostatnich wyborach oddałem głosy na 3-4 partię;D hehe jedna kłamie kolejna też itd, więc obojętne mi kto będzię kradł. Głos oczywiście nie ważny bo kilka partii , ale frekwencja jest
    Gdybyś miał okazję zrobić coś dobreg dla ludzi to, co to by było?
    Wynalezienie leku na raka, moja matka ma raka i niestety ciężko mi się z tym żyje(na szczęście nie jest złośliwy )
  • A ja bym jednak chciał z Tobą porozmawiać na temat religii ;) Również jestem nie wierzący, choć do końca nie jestem pewien czy ty też masz takie "poglądy". Moi rodzice akurat tego kościoła tak nie przestrzegają, ale niby są wierzący, natomiast z babcią to coś podobnego jak z Twoimi rodzicami, kółka różańcowe, parafialne i wszystko podobne też ją interesuję. Ale nie zmieniając tematu. W co wtedy wierzysz. Jak powstał świat ? Jak wyjaśnisz cuda które podobno są udowodnione przez kościół ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Krzychu, przykro mi z powodu Twojej mamy, szczęście w nieszczęściu, że nie jest złośliwy.

    Obejrzyj sobie jeszcze ten drugi film, też mocny.

    Oglądałeś kiedyś Kapitana Bombę? Jeśli tak to, czy lubisz taki humor?
    Co wolisz Monthy Pythona czy Jasia Fasolę?
    Wolisz humor sytuacyjny czy raczej humor "podany na tacy"(po prostu idiotyczne zachowania bohaterów)

    Polityka :E
    No niestety w Polsce polityka kuleje za sprawą ludzi, którzy nie powinni polityką się zajmować. No ale może kiedyś będzie dobrze jak młodsze wykształcone społeczeństwo za politykę się zabierze a przede wszystkim jak znajdzie się ktoś odważny co będzie chciał zmienić to, że polityk nie będzie już świętą krową.

    Kogo widziałbyś na fotelu prezydenckim?

    Czesiownik napisał(a):

    Jak wyjaśnisz cuda które podobno są udowodnione przez kościół ?
    No i tutaj jest wszystko pogrzebane. Słowem klucz jest słowo "podobno". Skąd można wiedzieć, że coś zostało udowodnione? Stąd, że rzecznik Watykanu o tym powie? Szczerze to, jak można wierzyć kościołowi oraz ludziom go tworzącym skoro oni sami żyją w zakłamaniu. Całe wieki kłamstw, drogi krzyżowe, inkwizycja, fałszerstwa biblii, etc. i oni uważają się za obrońców moralności i wszelkich cnót.

    Co do "podobno udowodnionych cudów". Ludzie na co dzień nie dostrzegają cudów, związanych z życiem, otaczających ich światem a szukają cudów zsyłanych przez opatrzność. Takie myślenie ośmiesza kościół i ich naukę.
    Nauka nie zdołała jeszcze zbadać zagadki mózgu. Człowiek świadomie wykorzystuje do 1/5 możliwości mózgu. Założone jest, że gdyby człowiek potrafił wykorzystać w 100% możliwości mózgu, to samoregeneracja, samoleczenie na nawet telepatia byłaby czymś normalnym u człowieka. Dlatego jak dla mnie fakt cudów jest kolosem na glinianych nogach. Ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś wyzdrowiał bo pocałował kartkę z wizerunkiem papieża. Prawdą jest, że wiara czyni cuda, ale nie ta wiara z nieba, ale siła umysłu pod postacią wiary.
    Ex

  • Czesiownik napisał(a):

    A ja bym jednak chciał z Tobą porozmawiać na temat religii ;) Również jestem nie wierzący, choć do końca nie jestem pewien czy ty też masz takie "poglądy". Moi rodzice akurat tego kościoła tak nie przestrzegają, ale niby są wierzący, natomiast z babcią to coś podobnego jak z Twoimi rodzicami, kółka różańcowe, parafialne i wszystko podobne też ją interesuję. Ale nie zmieniając tematu. W co wtedy wierzysz. Jak powstał świat ? Jak wyjaśnisz cuda które podobno są udowodnione przez kościół ?
    Teoria wielkiego wybuchu:), narodziny galaktyk gwiazd itd.
    Co do cudów po pierwsze skąd wiesz, że są prawdziwe? Po drugie ile się słyszało, że nie którzy mają dary uzdrawiania. Myśle podobnie jak vasco człowiek wykorzystuje bardzo małą moc swojego mózgu, Może osoby które mogą uzdrawiać jakoś udało im się bardziej wykorzystywać mózg. Jeszcze nie poznaliśmy do czego jesteśmy zdolni.


    Vasco napisał(a):

    Krzychu, przykro mi z powodu Twojej mamy, szczęście w nieszczęściu, że nie jest złośliwy.
    Dzięki, rak każdego może dorwać;/
    Obejrzyj sobie jeszcze ten drugi film, też mocny.
    nie obiecuję mało ostatnio czasu mam
    Oglądałeś kiedyś Kapitana Bombę? Jeśli tak to, czy lubisz taki humor?
    Nie widziałem
    Co wolisz Monthy Pythona czy Jasia Fasolę?
    Szczerzę mówiąc nie przepadam za nimi
    Wolisz humor sytuacyjny czy raczej humor "podany na tacy"(po prostu idiotyczne zachowania bohaterów)
    sytuacyjny
    Polityka :E
    No niestety w Polsce polityka kuleje za sprawą ludzi, którzy nie powinni polityką się zajmować. No ale może kiedyś będzie dobrze jak młodsze wykształcone społeczeństwo za politykę się zabierze a przede wszystkim jak znajdzie się ktoś odważny co będzie chciał zmienić to, że polityk nie będzie już świętą krową.
    poprostu nasi politycy tak się przyzwyczaili. Młodzi politycy uczą się od starych i wciąż będą kraść.
    Kogo widziałbyś na fotelu prezydenckim?
    Na chwile obecną wg mnie nie ma odpowiedniej osoby.

    Czesiownik napisał(a):

    Jak wyjaśnisz cuda które podobno są udowodnione przez kościół ?
    No i tutaj jest wszystko pogrzebane. Słowem klucz jest słowo "podobno". Skąd można wiedzieć, że coś zostało udowodnione? Stąd, że rzecznik Watykanu o tym powie? Szczerze to, jak można wierzyć kościołowi oraz ludziom go tworzącym skoro oni sami żyją w zakłamaniu. Całe wieki kłamstw, drogi krzyżowe, inkwizycja, fałszerstwa biblii, etc. i oni uważają się za obrońców moralności i wszelkich cnót.

    Co do "podobno udowodnionych cudów". Ludzie na co dzień nie dostrzegają cudów, związanych z życiem, otaczających ich światem a szukają cudów zsyłanych przez opatrzność. Takie myślenie ośmiesza kościół i ich naukę.
    Nauka nie zdołała jeszcze zbadać zagadki mózgu. Człowiek świadomie wykorzystuje do 1/5 możliwości mózgu. Założone jest, że gdyby człowiek potrafił wykorzystać w 100% możliwości mózgu, to samoregeneracja, samoleczenie na nawet telepatia byłaby czymś normalnym u człowieka. Dlatego jak dla mnie fakt cudów jest kolosem na glinianych nogach. Ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś wyzdrowiał bo pocałował kartkę z wizerunkiem papieża. Prawdą jest, że wiara czyni cuda, ale nie ta wiara z nieba, ale siła umysłu pod postacią wiary.

    widzę Vasco, że myślimy podobnie