Vaizard- animowany modek

  • SweetWiewior napisał(a)
    czyli " jestes burak:fgrin:" to nie bylaby obraza wedlug Ciebie?

    co ty tak z tym burakiem?. Czuję się jak na przesłuchaniu. Więc odmawiam udzielenia odpowiedzi na to pytanie i nic więcej nie powiem o burakach:D(bez mojego adwokata 8-))


    ToszToSzok napisał(a)
    Jak to jest? Byc w ekipie OGame.pl?bardzo fajnie super ludzie w nim pracują, można pośmiać na ircu;D
    Jakieś wrażenia ciekawe? :)nie powiem bo się wstydzę;p
  • mntek napisał(a)
    shunpo czy sonido?zdecydowanie wolę złą stronę. Tak więc sonido. Mntek czyżbyś bleacha czytał?
    breakdance czy polonez?
    hamak czy leżak?
    blond czy rudy?ani ten ani ten;p Tylko ciemne włosy lubię brąz i odcienie
    Radio Maryja czy TV TRWAM?już chyba bardziej radio bym wybrał, choć sam nie wiem dlaczego
  • Jak mozesz nie wiedziec dlaczego 8-)? bo po pijaku jak dzisiaj lepiej Ci sie go slucha:D a na dodatek wkoncu paciorek odmowisz :E :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez maryniasz ().

  • Ja nie wiem skąd małytransporterek takie pytania bierze, no :D O RM się pytać praworządnego moda ^^

    vaizard
    - herbatnik czy krakers?
    - chipsy czy słone paluszki?
    - orzeszki solone czy do łuskania/łupania?
  • David napisał(a)
    Ja nie wiem skąd małytransporterek takie pytania bierze, no :D O RM się pytać praworządnego moda ^^

    vaizard
    - herbatnik czy krakers?
    - chipsy czy słone paluszki?
    - orzeszki solone czy do łuskania/łupania?
  • Dobra, to teraz moje pytanka...
    Troche pozno, ale...

    Lepiej późno, czy wcale ? ; D
    Kolorowe Sny, czy Nocny Koszmar ? :P
    Kawa o poranku, czy piwko wieczorem ?
    Konwalie czy Storczyki ?
    Pierogi / naleśniki ?
    Upomnienia / banowanie?
    Kolacja / śniadanie ?

    Rw w ataku, czy obronie ? ;D

    Loty solo czy ACS ?
    ...a 'w życiu' ? :P

    Lech Roch Pawlak czy Waszka G ? xD
    Grupa ulubionych userow...zaliczam sie ? :P
    Na forum pewnie nie, po spamer ze mnie jakich malo, ale na ogame ; )
    Ja myśle 8-)
  • Kolorowe Sny napisał(a)
    Dobra, to teraz moje pytanka...
    Troche pozno, ale...lepiej późno niż w cale 8-)

    Lepiej późno, czy wcale ? ; Dpóźno;p
    Kolorowe Sny, czy Nocny Koszmar ? :Pwybieram senki:D
    Kawa o poranku, czy piwko wieczorem ?nie pijam w ogóle kawy, więc pozostaje piwo. o ja biedny;D
    Konwalie czy Storczyki ? konwalie
    Pierogi / naleśniki ?naleśniki jedno z moich najbardziej ulubionych dań.
    Upomnienia / banowanie?upomnienie
    Kolacja / śniadanie ?kolajca

    Rw w ataku, czy obronie ? ;D w ataku. Choć ostatnio często w obronie powstaje na 60;p

    Loty solo czy ACS ?acs
    ...a 'w życiu' ? :P ;p

    Lech Roch Pawlak czy Waszka G ? xD pawlak
    Grupa ulubionych userow...zaliczam sie ? :Pmoze;p
    Na forum pewnie nie, po spamer ze mnie jakich malo, ale na ogame ; )
    Ja myśle 8-)
  • Co sądzisz o animacjach Tomka Bagińskiego?
    Widziałeś Katedrę ?
    Widziałeś oprawę graficzną Siedmiu Bram Jerozolimy Pendereckiego?

    Jeżeli tak, co sądzisz o tych animacjach?
  • David napisał(a)
    Co sądzisz o animacjach Tomka Bagińskiego?kojarzę go tylko jako autora katedry tak więc nie będę się wypowiadał o jego animacjach.
    Widziałeś Katedrę? Urywki , ale to już dawno było, mało pamiętam. Wiem tylko, że za tą animacje został nominowany do oskara, więc musiała być naprawdę świetna.
    Widziałeś oprawę graficzną Siedmiu Bram Jerozolimy Pendereckiego?
    nie widziałem
    Jeżeli tak, co sądzisz o tych animacjach?
  • vaizard napisał(a)

    Polecam Ci mangę 666satan super jest. Jeśli dobrze kojarzę zrobił ją brat kishimoto(twórcy naruto)
    a umnie tylko projekty i projekty na te studia;/



    =.='
    Ech..
    Po pierwsze - Widać, że stworzone przez brata twórcy Naruto ^ ^"
    Aż za bardzo widać..
    Dzieciaka nikt nie lubi, nosi w sobie zwierzątko, które jak wylizie to ino roz :x i nijak już nie sposób go zatrzymać.. Nawet siedzenie w środku siebie było identyczne.. :x i nagle mu się zaczyna roić od przycjaciół :x etc etc etc etc... Nawet kreska podobna.. Momentami to się zastanawiałem, czy ktoś tu przypadkiem nie pożyczał od braciszka szkiców... A postacie tylko porównywałem z Naruto :x
    Ale to szczegół :x
    Seria niezła.. Do momentu.. Potem to już zgłupieć szło :x tak gdzieś po 50 chapterku.. Jak się wszyscy rozleźli.... próby samookaleczenia następowały regularnie =.=' ech =.='
    i Kirin tak ładnie się z początku zapowiadał.. A skończyło się jak się skończyło.. Właściwie to... jak skończyłem czytać to było jedno wielkie... Quee?!?!? ja się zastanawiam.. Czemu tak mało jest serii, które kończą się jak dla przykładu anime "FMA".... gdzie na końcu siedzisz wbity w fotel i nie wierzysz, że właśnie zdarzyło się to co się zdarzyło.. Że to mogło dojść do takiego rozstrzygnięcia..
    a tu?..
    ych..
    a wierzyłem w tą serie na początku.. Na korzyść przemawiał chociażby znaczek Enixa [; a tu.. ech..
    :x

    jeszcze jakieś propozycje? ^ ^" w 'czasie wolnym' bym sobie poczytał [; nad tą serią spędziłem raptem półtora miesiąca ^ ^"
    ych..
    :(
    szkoda, że tak wyszło =.='

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jeth ().

  • jeth napisał(a)
    vaizard napisał(a)

    Polecam Ci mangę 666satan super jest. Jeśli dobrze kojarzę zrobił ją brat kishimoto(twórcy naruto)
    a umnie tylko projekty i projekty na te studia;/



    =.='
    Ech..
    Po pierwsze - Widać, że stworzone przez brata twórcy Naruto ^ ^"
    Aż za bardzo widać..
    Dzieciaka nikt nie lubi, nosi w sobie zwierzątko, które jak wylizie to ino roz :x i nijak już nie sposób go zatrzymać.. Nawet siedzenie w środku siebie było identyczne.. :x i nagle mu się zaczyna roić od przycjaciół :x etc etc etc etc... Nawet kreska podobna.. Momentami to się zastanawiałem, czy ktoś tu przypadkiem nie pożyczał od braciszka szkiców... A postacie tylko porównywałem z Naruto :x
    Ale to szczegół :x
    Seria niezła.. Do momentu.. Potem to już zgłupieć szło :x tak gdzieś po 50 chapterku.. Jak się wszyscy rozleźli.... próby samookaleczenia następowały regularnie =.=' ech =.='
    i Kirin tak ładnie się z początku zapowiadał.. A skończyło się jak się skończyło.. Właściwie to... jak skończyłem czytać to było jedno wielkie... Quee?!?!? ja się zastanawiam.. Czemu tak mało jest serii, które kończą się jak dla przykładu anime "FMA".... gdzie na końcu siedzisz wbity w fotel i nie wierzysz, że właśnie zdarzyło się to co się zdarzyło.. Że to mogło dojść do takiego rozstrzygnięcia..
    a tu?..
    ych..
    a wierzyłem w tą serie na początku.. Na korzyść przemawiał chociażby znaczek Enixa [; a tu.. ech..
    :x
    hmm dla mnie cała ta manga jest super, ale każdy ma swoje zdanie;p. Jak byś miał czepiać to i moe bym ewentualnie do tego zakończenia, jednak czepiać się nie będę. Co do podobieństwa do mangi naruto, owszem podobne bardzo i to mi się podoba, bo można się domyślać jak się naruto skończy

    jeszcze jakieś propozycje? ^ ^" w 'czasie wolnym' bym sobie poczytał [; nad tą serią spędziłem raptem półtora miesiąca ^ ^"
    ych..
    :(
    szkoda, że tak wyszło =.='
    czytałeś Death Note? Jeśli nie to gorąco polecam.
  • :x
    A nie ugryzłbyś czasem dziadka Davida? :O
    ^ ^"
    Tak tylko pytam ^ ^"

    Death Note skończyłem czytać z półtora roku temu :P
    ^ ^" Nie podobało mi się, że tak strasznie to wszystko rozwlekli.. gdzieś do połowy to wszystko było z zsensem i sercem robione.. A potem?.. Żeby tylko jakoś się kupy trzymało :x
    ech..

    Jakieś może inne propozycje? ^ ^"
  • jeth napisał(a)
    :x
    A nie ugryzłbyś czasem dziadka Davida? :O
    ^ ^"
    Tak tylko pytam ^ ^"nie kuś^^

    Death Note skończyłem czytać z półtora roku temu :P
    ^ ^" Nie podobało mi się, że tak strasznie to wszystko rozwlekli.. gdzieś do połowy to wszystko było z zsensem i sercem robione.. A potem?.. Żeby tylko jakoś się kupy trzymało :x
    ech..

    Jakieś może inne propozycje? ^ ^"

    wizę, że mamy różne gusty. W takim razie znajomy polecił mi wczoraj mangę Psyren. Więc może ją przeczytasz(albo czytałeś), ja dopiero zaczynam.
  • Czesiownik napisał(a):

    Wyjeżdżasz gdzieś za granicę ?:)Dawno nie byłem. Póki co się nie wybieram. Może do Niemiec pojadę pod koniec lipca na parę dni, ale to się jeszcze okaże jak finansowo będę stał.

    Morze czy góry? Trudny wybór. Bardziej wolę morzę, bo rzadko tam jestem pomimo tego, że mam rodzinkę nad morzem w Wejherowie. A góry strasznie blisko w końcu na Podkarpaciu mieszkam.

    Polska czy granica ? ;) Oczywiście Polska:D Kocham ten kraj.
  • Wejherowo powiadasz ?:) Toż to obok mnie, bo ja w Rumii aktualnie mieszkam ;)

    Morze lepsze, bez niego bym się nie obszedł ;) Góry też uwielbiam i żałuje, że tak rzadko tam jestem, ale morze i tak lepsze ;)

    Mówisz do Niemiec, a gdzie dokładniej :) I na jakiś domek czy coś zorganizowanego tam - festiwal etc :)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Wejherowo powiadasz ?:) Toż to obok mnie, bo ja w Rumii aktualnie mieszkam ;)
    to jak odwiedzę rodzinkę to wpadnę do ciebie na piwo hehe;D
    Morze lepsze, bez niego bym się nie obszedł ;) Góry też uwielbiam i żałuje, że tak rzadko tam jestem, ale morze i tak lepsze ;)
    góry są piękne, co rok na wczasy jadę w bieszczady. Lubię chodzić po górach.
    Mówisz do Niemiec, a gdzie dokładniej :) I na jakiś domek czy coś zorganizowanego tam - festiwal etc :)
    Zlot GameForge 2009 w Lipsku:) mam ochotę pojechać.

  • To jak będziesz wpadał do rodzinki to daj znać ;) Na piwko zawsze mogę wyskoczyć ;)

    O_o to nie dziwię się że chcesz pojechać, jaki taki fajny zlocik ;) To powodzenia i zrealizowania tych planów ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    To jak będziesz wpadał do rodzinki to daj znać ;) Na piwko zawsze mogę wyskoczyć ;) jak kiedyś ich w końcu odwiedzę to i postaram się dać ci znać. Jednak jak mówię, rzadko bywam nad morzem i póki co się nie wybieram.

    O_o to nie dziwię się że chcesz pojechać, jaki taki fajny zlocik ;) To powodzenia i zrealizowania tych planów ;)
    Zlocik zapowiada się super. Jednak muszę zarobić najpierw pieniążki a od lutego na bezrobociu jestem, przez kryzys:D a studia kosztują i co dorobię to odkładam by zapłacić za kolejny semestr.