Vaizard- animowany modek

  • RE: Vaizard- animowany modek

    jeth napisał(a)
    vaizard napisał(a)

    Wyobraź sobie, że dowiedziałeś się, że w przeciągu najbliższych pięciu minut Ziemia eksploduje.. Co byś zrobił? ^ ^zadzwonił do Aśki, jeśli nie było by jej w pobliżu



    A co na to 'twoja' Kobieta? :O
    ^ ^
    to jedna i ta sama osoba
    Ten-Ten.. Hyh... Czytuję naruto regularnie.. A i tak musiałem sprawdzić która to :x to chyba o czymś świadczy :D Nawet zapomniałem, że takowa istnieje ^ ^"
    ech ^ ^" A tu popatrz ^ ^"

    ech..

    To dobra ^ ^"
    a teraz tak poważnie :x
    5 minut, świat, eksplozja :x
    linie telefoniczne zerwane =.=
    to co robisz? ^ ^ Rower też ci się zepsuł =.=' A w kierunku jej domu straszliwe korki i zator =.= I nie, nie ma szans się tam dostać =.='
    Ufff.. =.='
    Dom jej jakieś 6-7 domów ode mnie więc spokojnie dobiegnę;p
    Co preferujesz, aparat cyfrowy czy analogowy? A może analogowo-cyfrowy, bądź cyfrowo-analogowy? ^ ^ Z uzasadnieniem proszę ^ ^
    Nie znam się nic a nic na aparatach, ba nawet nie mam:D. Kiedy potrzebuję pożyczam od siostry. Ma ona cyfrówkę.
    Najgorsza seria jaką dane ci było oglądać? ^ ^
    Nie potrafię sobie przypomnieć tytułu;/. Było takie anime jakiś czarodziej, facet z mieczem ?( kilka odcinków widziałem.
    Ulubiona gra z czasów dzieciństwa? ^ ^
    tank i contra gry na pegasusie;D
    I wiele wiele innych ^ ^


    Pad napisał(a)


    jesli chodzi o naruto ogladasz czytasz i mange i anime ?
    czy co wolisz
    Zdecydowanie wolę czytać mangę, ale i anime oglądam. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę w anime walkę Peina z Naruto, aż Naruto dowie się kto jest jego ojcem, walkę peina z ero-saninem, czy itachiego z sasuke. Chciałbym też bardzo zobaczyć odcinki jak sasuke jest w akatsuki 8-)
  • David napisał(a)
    Co sądzisz o klasycznych animacjach i tych tworzonych komputerowo?
    Klasyczne mają swój nie powtarzalny klimat.
    Które z nich najbardziej Ci się podobają, a których wręcz nie znosisz?
    Szczerze mówiąc nie wiem, nic mi nie przychodzi do głowy



    Pad napisał(a)



    ojej to o ile manga wyprzeda naruto ? ;|

    ja nie moge sie zabrac do mangi xD
    Manga strasznie wyprzedza anime. Jak się skończą fillery to teraz będzie o sasuke sporo odcinków, ale nie będę pisał dużo by nie popsuć Ci oglądania anime. Skoro nie czytałeś mangi, nie wypada pisać co będzie dalej. Dodam, że będzie ciekawie i wiele głównych bohaterów zginie zarówno tych złych jak i dobrych. Za to lubię naruto, np w bleachu tną się tymi mieczami tyle razy niby umierają a nagle cudem żyją;/ to mi się w nim nie podoba.
  • :x
    ech -.-' Nie ma dojścia =.= jej dom uprowadzili kosmici =.=' Z alpha Centauri =.=' Albo z Matplanety =.=' Zależy -.-'
    ech -.-'

    Pięć minut.. Bum :x Nie ma :O
    ech ^ ^"
    A zresztą.. Idź sobie do niej :O
    :x
    A miałeś pięc minut :O Pamiętaj o tym :O
    ech -.-'

    tank? ^ ^" Znaczy Battle City? ^ ^ Przechodzę to z bratem regularnie :D Tak samo jak Mappy :P Contrę czasem ^ ^" i wiele wiele innych ^ ^
    ech ^ ^ To były czasy ^ ^
    A nie siakieś Crysisy :x

    Dobra..

    Oglądasz dalej Bleach? I dlaczego tak? -.-
    Ja się poddałem po tym, jak kolejne fillery wcięło.. i fabuła poszła sobie dalej.. Przeskakując w połowie przerywnika do regularnej fabuły.. Bez zakończenia całej paczki epizodów... To nieco irytujące jest.. =.=' nieprawdaż? =.='

    Ech..
    Z najgorszą serią chodziło ci o Slayers? [; Jesli tak, to mało w życiu widziałeś :D Chyba, że mówisz o tych najnowszych odcinkach... to wtedy to tak...... Popieram...... Stara seria nie jest zła.. Ale to co zrobili w tych najnowszych woła o pomstę... do... wszędzie :x

    Ech..

    Gdzie w tej chwili jest anime Naruto, tak w ogóle? Bo przestałem oglądać podirytowany faktem, że fillery tak straszliwie zapychają tą serię :/ A było to koło smierci młodego Sarutobiego.. Potem przerzuciłem się na mangę..
    I jakoś nie żałuję..
    Ale zastanawiam się, czy nie doglądnąć tych odcinków które już do tego momentu wyszły ^ ^
    Chyba, że znowu filler na fillerze :/
    Ech..
    Gdzie się podziały tamte anima :O
    -.-'

    miłego -.-'
    'bo coś..
  • jeth napisał(a)
    :x
    ech -.-' Nie ma dojścia =.= jej dom uprowadzili kosmici =.=' Z alpha Centauri =.=' Albo z Matplanety =.=' Zależy -.-'
    ech -.-'

    Pięć minut.. Bum :x Nie ma :O
    ech ^ ^"
    A zresztą.. Idź sobie do niej :O
    :x
    A miałeś pięc minut :O Pamiętaj o tym :O
    ech -.-'

    tank? ^ ^" Znaczy Battle City? ^ ^ Przechodzę to z bratem regularnie :D Tak samo jak Mappy :P Contrę czasem ^ ^" i wiele wiele innych ^ ^
    ech ^ ^ To były czasy ^ ^
    A nie siakieś Crysisy :x
    oj to były czasy zgadza się szkoda, że jak byłem mały popsułem pegasusa bo by się jeszcze pograło;D. Zalałem pegasusa jakimś sokiem przypadkiem i się popsuł.

    Dobra..

    Oglądasz dalej Bleach? I dlaczego tak? -.- Oglądam dalej. Jak widzę odcinek z fillerem to od razu zamykam i czekam, aż wrócą do fabuły. Dlaczego,ponieważ jest to jedno z moich ulubionych anime więc oglądam.
    Ja się poddałem po tym, jak kolejne fillery wcięło.. i fabuła poszła sobie dalej.. Przeskakując w połowie przerywnika do regularnej fabuły.. Bez zakończenia całej paczki epizodów... To nieco irytujące jest.. =.=' nieprawdaż? =.=' irytujące to mało powiedziane;/. Przynajmniej skończyły się teraz fillery i znów wrócili do walki w Karakura, i w Las Noches.

    Ech..
    Z najgorszą serią chodziło ci o Slayers? [; Jesli tak, to mało w życiu widziałeś :D Chyba, że mówisz o tych najnowszych odcinkach... to wtedy to tak...... Popieram...... Stara seria nie jest zła.. Ale to co zrobili w tych najnowszych woła o pomstę... do... wszędzie :x Nie to coś innego jeszcze było. Nie mam nawet zamiaru sobie tego przypominać;p.

    Ech..

    Gdzie w tej chwili jest anime Naruto, tak w ogóle? Bo przestałem oglądać podirytowany faktem, że fillery tak straszliwie zapychają tą serię :/ A było to koło smierci młodego Sarutobiego.. Potem przerzuciłem się na mangę..
    I jakoś nie żałuję..
    Ale zastanawiam się, czy nie doglądnąć tych odcinków które już do tego momentu wyszły ^ ^
    Chyba, że znowu filler na fillerze :/
    Ech..
    Gdzie się podziały tamte anima :O
    -.-'
    Niestety fillery są ?(. W tym anime bardzo często wstawiają fillery. Przynajmniej już się kończą, jeszcze max ze 2 odcinki.
    Co do tego gdzie teraz jest fabuła. W mandze naruto w końcu pokonał 6 ciało(ale się dłużyło.). Anime gdzieś może za rok dojdzie do tego momentu;/ Skończą się fillery i dopiero Sasuke Zabije Orochimaru(może nie zabije, bo przecież jeszcze sasek go użyje w walce z itachim. Bardziej zatrzyma oro w swoim umyśle. Nie wiem jak to napisać:P ). Tak więc sam widzisz jak w mocno w tyle jest anime.
    Widziałeś zapowiedzi nowego chaptera. Fajne oczy ma naruto połączenie sage-mod z kyubi-mod. Oj będzie ciekawie.

    miłego -.-'
    'bo coś..
  • To walka w Las Noches to była regularna fabuła? :x
    ...
    To czemu do jasnego grzybka w panierce najświętszej przerwali to w połowie?...
    I dopiero teraz do tego wracają?.. Ktoś jeszcze w ogóle pamięta o co chodziło? :/
    ..
    eeeech... -.-'
    I właśnie dlatego nie mam już zamiaru tego oglądać.. Początek był świetny.. A potem nagle Ichiemu wyrosły skrzydła, nie wiadomo czemu, udziwniane na wszystkie strony drzewka banzai, jedno dziwniejsze od drugiego.. I nie wiadomo w czym miałyby pomóc w walce.. Pawianu to tak nieporęczny, że.. ech.. Napakujmy Ichiego do granic, zresztą.. wszystkich napakujmy, żeby się samotny nie czuł.. Bo przez całe swoje nie-zycie nie byli w stanie tego zrobić.. Dopiero, jak musieli zacząć gonić za jakimś.. ten tego :x Z twarzą.. na twarzy :x
    ech...
    A tak dobrze się ta seria zaczęła :/ A potem krzywa opadająca...

    Widziałeś zapowiedzi nowego chaptera. Fajne oczy ma naruto połączenie sage-mod z kyubi-mod. Oj będzie ciekawie.

    znaczy 444? Nie widziałem :x Ja jestem cierpliwy :x niedługo już będzie [;
    Jeśli ja jestem w stanie wytrzymać miesiąc w oczekiwaniu na Fullmetal Alchemist to co tam tydzień na Naruto [; wytrzymuję bez takich udziwnień pt. zapowiedzi :D
    Ale tego też przepakowali niesamowicie :/ ech..
    Jak to ujęła Piąta "A teraz sobie wszyscy ładnie odejdźmy na bok, bo będziemy mu tylko przeszkadzać" =.='
    ech =.=' miejscież litość =.=' To Sasak to nie wiem jak teraz będzie wyglądał, jak będzie próbował z dresem konkurować =.=' Ten go kichnięciem rozmontuje =.=
    ech =.='

    A możnaby inaczej =.= spokojniej.. =.= ech =.=' I jak dla mnie za dużo zginęło.. a z drugiej strony za mało.. po części się zgodzę, ale niektóre postaci, które zostały zostać nie powinny.. A i ze dwie, które zniknęły były akurat dla tej serii istotne i znikać nijak nie powinny... I nie mówię tu ani o białym ani o ero ^ ^ Taka zagwozdka ^ ^


    Czytujeż tyż jeszczeż jakieś ciekawe tytuły? :x pokrytykowałbym coś jeszcze ^ ^
    Bo na razie, to nie mam co robić :x Tylko nauka i nauka.. =.='
    ech -.-'
    i nauka =.='

    ech -.-'


    e: Dziadku Davidzie, chodzi o bieganie w kółeczku? ^ ^"
    ^ ^"
    Bo jak nie, to nie wiem :x

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jeth ().

  • Vaizek, czy poza anime etc. masz swój ulubiony gatunek fabularny? Jeśli tak - jaki?

    Dżecik paszkudo - mówiłem co masz zrobić, jak Ci się nudzi ^^ '' :D :P (odpisze tu, to i przeczyta ^^)
  • mi znajomi bleacha polecali... obejrzalem 10 odc
    i chyba przestane

    to nudne jest... moze kieedys sie rozkreci ale poki co to skan - lot - bum. Wyciaga miecz i biegnie xD

    mimo ze sporo o tym co w przyszlosci bedzie to fakt nie psuj mi zabawy :D
  • jeth napisał(a)
    To walka w Las Noches to była regularna fabuła? :xtak teraz tylko było około3-4 odcinków fillerów jakieś karakuzier?( coś w tym stylu.
    ...
    To czemu do jasnego grzybka w panierce najświętszej przerwali to w połowie?... Prawie dogonili mangę więc musieli zwolnić stąd dali fillery. Chyba, że chodzi ci o tą historię sprzed lat jak powstali vaizardzi? To było w mandzę, to nie były fillery.
    I dopiero teraz do tego wracają?.. Ktoś jeszcze w ogóle pamięta o co chodziło? :/
    ..
    eeeech... -.-'
    I właśnie dlatego nie mam już zamiaru tego oglądać.. Początek był świetny.. A potem nagle Ichiemu wyrosły skrzydła, nie wiadomo czemu, udziwniane na wszystkie strony drzewka banzai, jedno dziwniejsze od drugiego.. I nie wiadomo w czym miałyby pomóc w walce.. Pawianu to tak nieporęczny, że.. ech.. Napakujmy Ichiego do granic, zresztą.. wszystkich napakujmy, żeby się samotny nie czuł.. Bo przez całe swoje nie-zycie nie byli w stanie tego zrobić.. Dopiero, jak musieli zacząć gonić za jakimś.. ten tego :x Z twarzą.. na twarzy :x
    ech...
    A tak dobrze się ta seria zaczęła :/ A potem krzywa opadająca...
    Mnie również najbardziej początek przypadł do gustu. Odcinki kiedy ratowali Rukię.

    Widziałeś zapowiedzi nowego chaptera. Fajne oczy ma naruto połączenie sage-mod z kyubi-mod. Oj będzie ciekawie.

    znaczy 444? Nie widziałem :x Ja jestem cierpliwy :x niedługo już będzie [;
    Jeśli ja jestem w stanie wytrzymać miesiąc w oczekiwaniu na Fullmetal Alchemist to co tam tydzień na Naruto [; wytrzymuję bez takich udziwnień pt. zapowiedzi :D
    Ale tego też przepakowali niesamowicie :/ ech..
    Jak to ujęła Piąta "A teraz sobie wszyscy ładnie odejdźmy na bok, bo będziemy mu tylko przeszkadzać" =.='
    ech =.=' miejscież litość =.=' To Sasak to nie wiem jak teraz będzie wyglądał, jak będzie próbował z dresem konkurować =.=' Ten go kichnięciem rozmontuje =.=
    ech =.='
    Sasek ma coraz mniejsze szanse by pokonać namikaze naruto 8-)
    A możnaby inaczej =.= spokojniej.. =.= ech =.=' I jak dla mnie za dużo zginęło.. a z drugiej strony za mało.. po części się zgodzę, ale niektóre postaci, które zostały zostać nie powinny.. A i ze dwie, które zniknęły były akurat dla tej serii istotne i znikać nijak nie powinny... I nie mówię tu ani o białym ani o ero ^ ^ Taka zagwozdka ^ ^
    Dla mnie to, że zgineło tyle postaci bardzo mi to przypadło do gustu. Manga chyba zbliża się już do końca. Akatsuki prawie nie istnieje. Teraz ich pseudo Lider został pokonany. Nie wiadomo co z Madarą. I to jego hasło cały czas nie mogę zapomnieć. "Tobi is a good boy"


    Czytujeż tyż jeszczeż jakieś ciekawe tytuły? :x pokrytykowałbym coś jeszcze ^ ^
    Bo na razie, to nie mam co robić :x Tylko nauka i nauka.. =.='
    ech -.-'
    i nauka =.='

    ech -.-'
    Polecam Ci mangę 666satan super jest. Jeśli dobrze kojarzę zrobił ją brat kishimoto(twórcy naruto)
    a umnie tylko projekty i projekty na te studia;/


    e: Dziadku Davidzie, chodzi o bieganie w kółeczku? ^ ^"
    ^ ^"
    Bo jak nie, to nie wiem :x


    David napisał(a)


    Vaizek, czy poza anime etc. masz swój ulubiony gatunek fabularny? Jeśli tak - jaki?
    hmm ulubionych nie mam zależy od humoru co oglądam.
    Ulubione filmy to "szeregowiec ryan", "wywiad z wampirem" i "Star Wars". Pewnie jakbym dłużej się zastanowił podał bym jeszcze parę tytułów.

    Dżecik paszkudo - mówiłem co masz zrobić, jak Ci się nudzi ^^ '' :D :P (odpisze tu, to i przeczyta ^^ )


    Pad napisał(a)


    mi znajomi bleacha polecali... obejrzalem 10 odc
    i chyba przestane

    to nudne jest... moze kieedys sie rozkreci ale poki co to skan - lot - bum. Wyciaga miecz i biegnie xD
    Za niedługo się rozkręci coś około 20 odcinka, może wcześniej nawet. Jak Rukia wróci do soul society i pójdą ją ratować. Polecam serdecznie najlepsza część tej mangi(wg mnie).

    mimo ze sporo o tym co w przyszlosci bedzie to fakt nie psuj mi zabawy :D
    Postaram się.
  • Pad napisał(a)
    czemu 105odc byl nudny ? :(
    mimo ze shino bierze udzial to jest lipnie, a to rzadkosc ^^bo spodziewaliśmy się fajnej walki, a tu strasznie nudą wiało.

    no skoro tak polecasz to jeszcze troche popacze blecza
    oglądaj;p

    :xclosed: czy :closed:

    wiosna więc lepiej :closed:
  • Pad napisał(a)
    uwazaj bo ktos pomysli ze chcesz zamykac :D

    wlasnie.. sanbi to w ogole poracha... nikogo nie zjadl...
    eh ^^
    Co do sanbiego w mandze tylko kilka stron było o nim i to przed śmiercią asumy. Pokazali jak to tobi schwytał sanbiego. W anime zaś pokazują nam jaka to walka est o niego sługi orochimaru akatsuki i konoha wszyscy go chcą. Ach te fillery.
    ale bleach to zaczne nalogowo po marurze, teraz nie wyrabiam :D
  • może teraz kolej na parę pytań ode mnie :D

    1 jak Ci idzie rozwój konta na u 60?? :D
    2 podoba Ci sie link podesłany na gg ??
    3 wymarzona praca...
    4 czemu taki nick a nie inny???
    5 podoba sie rozdawanie warnów???
    6 to ]:-D czy :E ??
    7 czemu tak mało spamujesz???
    8 chcesz więcej pytań???
    jeśli tak to będę musiał zrobić długa listę żebyś sie nie nudził
  • borko25 napisał(a)
    może teraz kolej na parę pytań ode mnie :D

    1 jak Ci idzie rozwój konta na u 60?? :Djuż prawie 4k pkt;p gonię czołówkę hehe
    2 podoba Ci sie link podesłany na gg ?? ciekawy
    3 wymarzona praca...związana ze studiami więc projekty kanalizacji instalacji sanitarnych wodociągów itp
    4 czemu taki nick a nie inny??? bo kazali mi zmienić ulquiorra ponoć zbyt trudny był. Pein był zajęty, więc wyszedł Vaizard
    5 podoba sie rozdawanie warnów???nie lubię
    6 to ]:-D czy :E ?? wolę]:-D
    7 czemu tak mało spamujesz??? tak jakoś wyszło;p
    8 chcesz więcej pytań???jasne masz pytanka to pisz po to ten temat:P
    jeśli tak to będę musiał zrobić długa listę żebyś sie nie nudził
  • Ja już nie mogę :x
    Zacząłem oglądać Bleach niedawno znowu... od miejsca, w którym brutalnie przerwano fabułę.. Kontynuacja rozpoczęła się od epizodu 190.. toteż od niego oglądałem, myśląc 'oo.. już wyszło od tego czasu prawie 30 odcinków.. sporo do nadrobienia.." I co się okazało.. 5 odcinków... i znowu fila.. :x no ja mam powoli dość tej serii :X w dodatku, te nowsze odcinki jakieś takie.. inne :x Próbują być zabawne na siłę.. I siać perwersję na każdym kroku :x i takie.. przewidywalne :/ aż do bólu.. :/ i znowu.. od 206 do 215 filaz... :x ech =.= ileż można panowie.. no ileż można.. =.=' kolejne pół roku przerwy mnie czeka.. :x

    Jak ty to wytrzymujesz? :x
    jeszcze żeby chociaż te fillery nie były płytkie, głupie i niespójne.. ale niiieee... to by było za łatwe.. oglądać coś normalnego.. :x
    ech..

    Narysuj mi baranka..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jeth ().

  • jeth napisał(a)
    Ja już nie mogę :x
    Zacząłem oglądać Bleach niedawno znowu... od miejsca, w którym brutalnie przerwano fabułę.. Kontynuacja rozpoczęła się od epizodu 190.. toteż od niego oglądałem, myśląc 'oo.. już wyszło od tego czasu prawie 30 odcinków.. sporo do nadrobienia.." I co się okazało.. 5 odcinków... i znowu fila.. :x no ja mam powoli dość tej serii :X w dodatku, te nowsze odcinki jakieś takie.. inne :x Próbują być zabawne na siłę.. I siać perwersję na każdym kroku :x i takie.. przewidywalne :/ aż do bólu.. :/ i znowu.. od 206 do 215 filaz... :x ech =.= ileż można panowie.. no ileż można.. =.=' kolejne pół roku przerwy mnie czeka.. :x
    znowu powtórzę to nie są filerry;p. Mówisz 190 odcinek jedyne filery od tego numeru to odcinek 213 i 214. Za bardzo zbliżyli się do mangi i musieli zwolnić. Byłem w szoku, że to tylko2 odcinki dali, takie krótkie na szczęście. Cały czas idą zgodnie z mangą.

    Jak ty to wytrzymujesz? :xdaje rade;p jak filler to nie oglądam poprostu 8-)
    jeszcze żeby chociaż te fillery nie były płytkie, głupie i niespójne.. ale niiieee... to by było za łatwe.. oglądać coś normalnego.. :x
    ech..

    Narysuj mi baranka..

    ależ proszę: tylko się nie śmiać z moje talentu proszę :E
    Arcydzieło dedykuję djabliczce:**

  • vaizard, piękne dziękuję :*:*:*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • David napisał(a)
    beeeeeeeeeee [flood]

    vaizardku i jak Ci się podoba kanał emerytów? ;)
    super jest;D. Nawet dopisałem go by od razu po zalogowaniu wchodzić na niego:), tylko piwo się skończyło:(
  • David napisał(a)
    No, dobrze, że autoinvite Ci się przypomniał :)i tak z irca to ja straszna lama jestem;D

    Ulubione danie? spagheti
    Ulubiony deser?hmm chyba lody. Nie mam jakiegoś ulubionego, powód prosty u mnie nie ma deserów po obiedzie
    Które z tych wyżej wymienionych potrafisz sam machnąć i to bez pomocy danie-ready-to-use ?potrafię gotować:) spagheti bardzo lubię robić;p
  • Złosiej napisał(a)
    chorowałeś na grype?owszem zdarzało mi się
    chorowałeś na świnke?miałem już świnkę
    chorowałeś na świńską grype? :Pnie ;D
    a myslisz że jest to poważny problem?uważam, że nie to samo było z ptasią grypą.
    jesteś bardziej twórczy czy destrukcyjny?destrukcyjny;D
    praca moda jest ciężka?ciężko powiedzieć lubię zajmować się forum, mnie to sprawia przyjemność 8-)
    lubisz zielone gwiazdki czy wolałbyś inny kolor?nie zamienię koloru tych gwiazdek na żadne inne
  • SweetWiewior napisał(a)
    Nazwanie kogos burakiem to obraza?

    zależy od kontekstu zdania. Mam dziś ciężki dzień 2 komunie bierzmowanie i siostry urodziny. Głowa boli, kieszeń pusta;p, staram się pisać poprawnie;D(niestety to trochę zajmuję czasu). Dlatego tylko 1 zdaniowa odpowiedź.
  • SweetWiewior napisał(a)
    napisanie na dzien dobry "Jestes burak" to obraza?

    gdyby ktoś mi na dzień dobry powiedział jesteś burakiem, potraktowałbym to jako obrazę.
    Chyba, że po tonie słów uśmiechu czy mince twarzy, można było stwierdzić, że się śmieję, czy mówi to na żarty. Wtedy jako obrazę bym tego nie uznał:)