Liverpool F.C.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Gerrard jest już bardzo blisko Realu z tego co czytałem. A może to i lepiej że Benitez odszedł, nowy trener może tchnie nowego ducha w ten klub. Mówi się, że właściciele Liverpoolu chcą sprowadzić na Anfield byłego szkoleniowca Realu Madryt Manuela Pellerginiego. A co do Beniteza to nie wiadomo gdzie może odejść. Klub ma długi, więc bardzo prawdopodobne, że największe gwiazdy (Torresa i Gerrard) odejdą do innych klubów.
    • Zwolnienie Beniteza jest wielkim błędem obecnych właścicieli. Teraz nie ma nawet kasy na zwolnienia a oni się bawią! Ciekawe kogo lepszego znajdą...pfff Ostatnio wydaje mi się, że oni specjalnie chcą pogrążyć klub...
    • Ciężko o pozyskanie inwestora który będzie chciał wyciągnąć klub z długów no chyba że jakieś araby jak w City ale czy to dobre rozwiązanie? Odejście Torresa rozumiem klub gra słabo w Lidze Mistrzów nie zgrają trzeba wiać, ale Gerarda już nie wkońcu to wychowanek i ikona klubu i co chce se na starość iść do Realu eh.
    • Przejęcie klubu przez nowych inwestorów to jak najbardziej dobre rozwiązanie. Obecni będą tylko pogrążać klub. A zwolnienie Beniteza przy obecnych długach (trzeba było zapłacić za odprawę) było co najmniej głupie. I tak lepszego nie znajdą.
    • Jak informuje Daily Mirror, Tom Hicks - jeden z właścicieli Liverpool FC odrzucił dwie bardzo dobre oferty kupna klubu z Anfield Road przedłużając tym samym stagnację w kwestii sprzedaży zespołu. Wewnętrzne źródła na które powołuje się reporter dziennika podają, że dwie zainteresowane firmy pochodziły z USA (prominentny biznesmen) oraz konsorcjum ze Środkowego Wschodu.
      Zjawiło się dwóch naprawdę interesujących inwestorów, którzy nie musieliby się martwić kilkusetmilionowym długiem, co więcej byliby w stanie rozwinąć zespół piłkarsko po zakupie. - twierdzi inormator.

      Korzystne oferty wpływają, a oni i tak mają to w dupie. Ciekawe kiedy zdecydują się sprzedać LFC...
    • A moze by odswiezyc tu troche. Dawno nikt tu nie pisal. Wiem ze ostatnio bylo ciezko ale ten sezoz jeszcze trwa i duzo moze sie zdarzyc.

      Oby zalapac sie do pierwszej 4.

      YNWA
    • Jak nie ma jak kibice LFC są zawsze i wszędzie.
      Ten sezon 2013/2014 LFC rozpoczął znakomicie po 3 kolejkach mamy komplet punktów i jesteśmy TOP 1, chciałbym żeby ro było jeszcze 3 kolejki do końca sezonu, a nie dopiero 3 kolejka.
      LFC brakuje skuteczności, widać dość znaczne osłabienie z powodu braku Suarez'a ale myślę że jak skończy się ta kara LFC będzie mieć lepszą skuteczność niż ma teraz.

      Ave ^^
    • No i pierwsze stracone punkty w tym sezonie ,szkoda tego remisu ,ale Shelvey dziś powinien zostać piłkarzem meczu :D dobrze że już nie gra w Liverpoolu :E W drugiej połowie trochę zbyt zachowawczo zagrali i to się zemściło .
      Co do transferów To Mignolet jak dla mnie rewelacja :) reszta jakoś na razie mnie nie przekonuje ,no może Aspas jest jeszcze w dobrej formie
      Ciekawi mnie jaką formę zaprezentuje Suarez jak wróci do gry ,w reprezentacji skuteczny ,oby w lidze też :)

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Krabator ().

    • Zgadzam się szkoda tych straconych punktów, ale przez Shelvey'a zdobyliśmy 2 bramki.
      Znowu LFC bronił się w drugiej połowie tak jak w meczu z ManU, a Swansea nacierała i wyprowadzała coraz groźniejsze ataki i zdobyła wyrównującego gola ma 2-2.
      Zakup Mignolet'a to strzał w 10-kę, ale trzeba coś poprawić, bo jak dalej tak będzie że w 2-j połowie LFC będzie się broniło to nie wróży to świetlanej przyszłości, nie mówiąc już o TOP 4.

      Pozdrawiam =)
    • O dzisiejszym meczu ciężko cokolwiek pozytywnego napisać ,chyba tylko tyle że wreszcie skończyła się kara dla Suareza :E W obronie 4 środkowych obrońców ...w pomocy brak Coutinho niestety bardzo widoczny ,nie było zawodnika który stwarzał sytuację a Sturridge próbował na siłę strzelić gola zamiast podawać ...druga sprawa że w pierwszej połowie powinien być odgwizdany karny po faulu na Sturridgu :O ,zmiany dokonane przez Rodgersa też niezbyt przemyślane ,po co wprowadzał kolejnego środkowego obrońcę :quasi: Ehh trzeba to przełknąć jakoś i liczyć że to była tylko jednorazowa wpadka i w meczu z Sunderlandem odblokują się ,choć nie widać zmiennika dla Coutinho a to duży problem
    • Wczorajszego meczu niestety nie miałem okazji obejrzeć na żywo (praca :( ) ale z wyniku i wspólpracy SAS jestem bardzo zadowolony :) Wygląda że obaj panowie bardzo dobrze się rozumieją na boisku ,również podoba mi się gra Mosesa ,liczę na szybki powrót Coutinho i kontynuację dobrej passy a na koniec sezonu kto wie ;] oby nie zapeszyć :E
    • I jak tu nie kochać Suareza :D Ten gość jest po prostu niesamowity ,widać że wykluczenie nie spowodowało u niego spadku formy ,można wręcz powiedzieć że jest w rewelacyjnej formie ,wszystkie 3 gole piękne ale i tak Sturridge go przebił jeśli idzie o urodę bramki :) obaj panowie mogą powalczyć mocno o króla strzelców w tym sezonie ,mam nadzieję że na przyszłotygodniowe starcie z Arsenalem o pozycję lidera będzie gotowy Coutinho ,to będzie bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn w kontekście walki kto wie czy nie o tytuł :E
    • No to pociągnę wątek a co 8-)

      Tak samo jak z przodu z obu stron jest potencjał , w Stoke :Crouch ,Adam ,Arnautovic , u nas jak zwykle Suarez ,Coutinho i .. no właśnie ... Sterling nurek ?? mimo wszystko takich zagrań nie pochwalam ...z kolei obrona z obu stron koszmarna ( Skrtel ...). O sędziowaniu lepiej zapomnieć bo momentami to była tragedia ...

      Koniecznie potrzebujemy wzmocnień w obronie bo widać że ta formacja wyraźnie kuleje ,mimo wszystko dla mnie w tym szeonie TOP 3 jest w zasięgu ...
    • Po ostatnim sezonie mam mega mieszane uczucia. Z jednej strony było kilka fajnych meczów (dwa razy MC, Chelsea na wyjeździe, dwumecz z Borussią czy MU w LE), z drugiej kilka konkretnych klap. Pojawiły się wielkie nadzieje związane z zatrudnieniem Jurgena Kloppa. Oczywiście, na Liverpool patrzy się teraz przyjemniej, nasza gra jest naprawdę fajne. Boje się jednak, że Jurgen będzie chciał powtórzyć sposób budowania drużyny z BVB - kupić tanim kosztem perspektywicznych zawodników, którzy okażą się strzałem w 10. Po Borussi widać, że mu się to udawało - Lewandowski, Reus, Aubameyang, Mychitarian nie kosztowali mega dużo, a dzisiaj ich wartość skoczyła mega do góry. Tyle, że były to złote strzały w Niemczech, nie wiem czy uda się to powtórzyć.

      Póki co na rynku transferowym jesteśmy mega spokojni. Przyszli tylko Karius i Matip. Mam nadzieję, że po Euro 2016 ruszy to do przodu!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)