Liverpool F.C.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ehh szkoda :/ Ale z drugiej strony LFC jest teraz na fali, a Chelsea ma lekki kryzys... Co prawda wygrywają mecze, ale małą przewagą...

      Tak czy siak wolałbym Barce lub Bayern...
    • Isladelos Alcatraces napisał(a)
      Ehh szkoda :/ Ale z drugiej strony LFC jest teraz na fali, a Chelsea ma lekki kryzys... Co prawda wygrywają mecze, ale małą przewagą...

      Tak czy siak wolałbym Barce lub Bayern...


      Myślę, że LFC nie trafił najgorzej, Barca byłaby trudniejszym rywalem niż Chelsea, natomiast Bayern zawsze nieprzewidywalny, więc dobrze się w miare wam trafiło . :P

      AVE MUFC !
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Isladelos Alcatraces napisał(a)
      Ehh szkoda :/ Ale z drugiej strony LFC jest teraz na fali, a Chelsea ma lekki kryzys... Co prawda wygrywają mecze, ale małą przewagą...

      Tak czy siak wolałbym Barce lub Bayern...


      Myślę, że LFC nie trafił najgorzej, Barca byłaby trudniejszym rywalem niż Chelsea, natomiast Bayern zawsze nieprzewidywalny, więc dobrze się w miare wam trafiło . :P

      AVE MUFC !


      Ja popieram. Liverpool zna mniej wiecej styl gry Chelsea bo są z tej samej ligi a Premiera Division czy Bundesliga są juz bardziej odległe i raczej nie wiadomo co tamte drużyny mogą planować
    • Liverpool i Chelsea znają się na wylot. Losy tego meczu zależą teraz od dobranej taktyki oraz od szczęścia, bo zawodników obie drużyny mają podobnych...

      A z Barcą i Bayern'em było by o wiele ciekawiej :D
    • Nie ma mocnych na Liverpool. Po kolejnym bardzo dobrym meczu "The Reds" wygrywają na Anfield 5:0 z Aston Villą. Bramki zdobyli: Gerrard (3x), Riera, Kuyt.

      LFC jest teraz na fali :D W ostatnich 3 meczach strzelili 13 bramek i tylko 1 stracili :)

      Zwycięstwo tym bardziej cieszy, bo wczoraj swoje mecze przegrały Chelsea oraz ManU :) Liverpool awansuje teraz na 2 miejsce w tabeli tracąc tylko jeden pkt do ManU.
    • No widac teraz ze liverpool 3 razy z rzędu odnosi wysokie zwyciestwa i jest zdecydowanie rozpędzony i na fali :)

      Choc uwazam ze ciezko bedzie im dogonic ManU tymbardziej ze manu ma mecz zaległy, ale cięzkie mecze teraz przed mufc, aston villa, arsenal ... :)

      Mam nadzieje ze sobie poradza nawet bez rooneya, scholesa, vidica , ktorzy pauzują za czerwone kartki :/
    • Przedłużenie kontraktów kluczowych zawodników liverpoolu ...
      To zapowiada sie w przyszłych sezonach prawdziwa walka o zwycięstwo
      Cieszcze sie ze bedzie zacięta rywalizacja i wiele emocji
      Pozdr
    • No to Gitara teraz Tylko Eto i będzie paka na LM i PL


      Jaki Eto ? Co ten Eto da ? Mniejszy budżet. To za co lubię Liverpool to to że nie kupuje gotowych gwiazd a jest świetną drużyną.
    • Liverpool znowu wygrał. Mimo, że to zwycięstwo nie jest tak duże jak poprzednie to i tak cieszy. LFC w całym meczu przeważał i pod koniec to udokumentował :) Strzelcem oczywiście jest Benayoun :)
      Teraz trzeba liczyć na stratę punktów ManU 8-)
    • jakby tego torres nie trafil i szybka odpowiedz Chelsea ale nic z tego no 1:0


      edit/// co za szkoda kurka dossenna mnie dobil troche.

      Jeszcze sa szanse i jak zwykle na moje oko Kuyt Pieknie walczyl o pilke kurka podoba mi sie jego gra.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bastek2 ().

    • Kar(L)ik napisał(a)
      szok. 1-3 w plecy u siebie przewidywałem max.1 bramkeczke i to dla gospodarzy a tu zonk. ciężko będzie im wygrać w Londynie 2-bramkami.


      chciałeś powiedzieć trzema :P

      w przypadku wygranej 2-0 dla Liverpoolu w Londynie awansuje Chelsea, muszą wygrać conajmniej 3-0 . Pamiętaj, że liczą się bramki na wyjeździe.
    • bERN napisał(a)
      LFC 1 - 3 Chelsea ;)
      2x Ivanovic, Drogba.
      No to teraz LFC będzie miał baaardzo ciężko.


      ivanovic pieknie zagral.

      ps. zaborca a jak wygraja 3:1 i po dogrywce strzela gola to tak nie moze byc ?
    • no i stało się...póki co jestem zbyt zdołowany, żeby napisać jakikolwiek komentarz... ;)

      Niestety, w spotkaniach tych 2 dryżyn nic nie da się przewidzieć...dlatego liczę, że jeszcze jest szansa w Londynie.

      :( :( :(
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Kar(L)ik napisał(a)
      szok. 1-3 w plecy u siebie przewidywałem max.1 bramkeczke i to dla gospodarzy a tu zonk. ciężko będzie im wygrać w Londynie 2-bramkami.


      chciałeś powiedzieć trzema :P

      w przypadku wygranej 2-0 dla Liverpoolu w Londynie awansuje Chelsea, muszą wygrać conajmniej 3-0 . Pamiętaj, że liczą się bramki na wyjeździe.


      a jak będzie 2-4 :P
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      ^Zaborca63^ napisał(a)
      Kar(L)ik napisał(a)
      szok. 1-3 w plecy u siebie przewidywałem max.1 bramkeczke i to dla gospodarzy a tu zonk. ciężko będzie im wygrać w Londynie 2-bramkami.


      chciałeś powiedzieć trzema :P

      w przypadku wygranej 2-0 dla Liverpoolu w Londynie awansuje Chelsea, muszą wygrać conajmniej 3-0 . Pamiętaj, że liczą się bramki na wyjeździe.


      a jak będzie 2-4 :P


      Liverpool musi wygrać conajmniej 3-0. w przypadku 3-1 będzie dogrywka.
      Liverpool ma także szanse na to, aby awansować, strzelając tylko 2 bramki więcej. Musiałby być wynik 4-2, 5-3, 6-4 itd... :quasi: :quasi:
    • Licze w rewanżu na wysmienitą gre liverpoolu !!!
      Nie lubie cfc i nigdy nie polubie, liverpoolu tez nie lubie ale wole liverpool niz cfc
      Dlatego chce aby lfc wyeliminowała cfc :)
    • Bałem się, że ta porażka z Chelsea przyniesie jakiś negatywny skutek w meczu z Blackburn, ale nic podobnego. Liverpool znowu w pięknym stylu wygrał 4:0 :) Oby tak dalej...
    • Cóż to było za fascynujące spotkanie, piękny mecz i wspaniała walka, Mamy wspaniałą drużynę, która miała mały dołek w pierwszym meczu, ale to co dziś tu było, to było piękne. Gratulacje dla obu ekip! A zwłaszcza dla LFC, które walczył do końca, nawet w beznadziejnej sytuacji! ]:-D

      AVE LFC ^^
    • Szkoda, że nie grał Stiven Gerrard :-/ :-/ moim zdaniem na tym wydowisko zyskałoby jeszcze jakieś dodatkowe 10-15%.

      Teraz Liverpool'owi zostało skupić się na dogonieniu i wygraniu Premiership, wykorzystać to, że MU i cfc grają dalej w LM.
    • To juz 19 lat ? Kawalu o Liverpoolu nie bede mowic. Manchester zrownal sie tytulami z Wami a w przyszlym roku moze wyprzedzic. 11 tytul Fergusona na 18 zdobytych przez Red Devils imponujace. Na koniec jestem kibicem Arsenalu i rzecz jasna ukochanej Lechii.

      /a temat jest o Liverpoolu a nie ManUtd, Arsenalu, czy Lechii... także prosze bez napinek. tortoise