Przyklejony Zanim napiszesz czyli lista zakazanych tematów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Selene napisał(a)

      Sierściuch - ależ ofkorz. tylko po co od razu te kłótnie i pouczenia ;o. co poniektórzy powinni zdać sobie sprawę, że spam na tym jeżeli już jest czyjś to tylko gfu :quasi:


      ja mam kody do forum i jest mój :quasi:
    • Selene napisał(a)
      Originally posted by WychowaniNaBłędach
      @Selene
      Zdaję sobie sprawę że lepiej byłoby gdybyśmy wszyscy byli gitami. Ale to za chiny ludowe nie wypali. To tak jakby pod karą lewatywy zabronić w Polsce palić papierosy...

      Moim zdaniem lepiej zlikwidować źródło problemu niż robić przeciw niemu szczepionkę...szczepionkę dobroci huh, dobre ;)
      are you serious? byłeś w spamie dawno temu i dobrze wiesz że nikt wtedy nie zwracał uwagi na głupie tematy. i się wszystkim podobało.
      przykład z papierosami jakby nietrafiony bo to ty starasz się narzucić coraz to nowe ograniczenia ;o.
      źródłem problemu jest to że ten problem się wam podoba i dobrze o tym wiecie. nie wnikam z czego wynika wasz poziom agresji ale jeśli ktoś ma tu mówić o moralności to na pewno nie wy :quasi:.

      Sierściuch - ależ ofkorz. tylko po co od razu te kłótnie i pouczenia ;o. co poniektórzy powinni zdać sobie sprawę, że spam na tym jeżeli już jest czyjś to tylko gfu :quasi:
      Kiedyś to rzadko powstawały nowe tematy ;p
    • temat ciekawy, owszem, chociaż można doczepić się do stylu wypowiedzi i czy aby czasem ona nie jest za bardzo protekcjonalna :> No ale powiedzmy, że to pikuś ogółem przy całej dobrej merytoryce tematu.
      Podlepiono i atest przyznano tyle, że system karania takich tematów nadal się nie zmienia :> czyli zwykłe zamknięcie wątku lub przeniesienie do kosza wystarczy.

      A swoja droga to ja mam taki mały apel ;x Ponieważ ostatnio kosze są czyszczone, jeśli ktoś chce przenosić temat w to właśnie miejsce musi się liczyć, że zostanie on szybko zlikwidowany ;x Dlatego polecam co najwyżej prośbę o zamknięcie danego wątku a nie przenoszenie do kosza :>
    • Moim zdaniem lepiej zlikwidować źródło problemu niż robić przeciw niemu szczepionkę...szczepionkę dobroci huh, dobre ;)

      Jest coś takiego ? To ja po proszę w pierwsze kolejności ...
    • RE: Zanim napiszesz czyli lista zakazanych tematów

      WychowaniNaBłędach napisał(a)
      Witaj nowy cziterze...userze :quasi:

      Ten temat ma na celu przestrogę/upomnienie/nawracanie/palowanie biednych owieczek zagubionych w świecie spamu. Zapewne korci Cię, nowy użytkowniku, użycie przycisku <Nowy Temat>. Zanim go naciśniesz przeczytaj poniższy tekst, oraz nasz dekalog FAQ

      Oto lista tematów które są uznane przez spamerów za totalnie debilne, trollistyczyne, dziecinne lub po prostu niedorobione.

      1. Halo! Jestem Nowy!
      Temat typu "Cześć, jestem Adam, rury spawam, mam 7 lat i lubię rysować. w przyszłosci chciałbym zostać Listonoszem"[By Melon] jest totalnie nie na miejscu. Dlaczego - otóż mamy taki poddział w spamie PU w którym umieszczamy tego typu tematy, pisząc w tytule np. swój nick. Uwaga - w tym poddziale każdy może założyć tylko jeden temat. Wulgaryzmów używamy w realnym świecie wyrywając na nie napalone 12tki, rzucając nimi pod swoją remizą lub w sąsiedniej gminie. Laski na to lecą. Nie zapomnijmy o naklejkach mocy na bortę naszej furmanki która da nam większy skręt i odmłodzi ją o 20 lat... Nie martw się, będzie on zauważalny tak samo jakby był założony "na środku spamu"

      2. Nudzi mi się, Spamujmy
      Nie zdziw się gdy zostaniesz obrzucony obelgami zaraz po założeniu tego tematu. Zobacz, w spamie jest prawie 300 tematów. Nie potrzebny nam 301 i to jeszcze bezsensowny. Jeśli się nudzisz proponuje dla sportu zamiast zakładać nowy, podbić stare [czyli napisać w nim posta, nie koniecznie musi być wyrafinowany, wystarczy subtelna emotka.]

      3. asfcdsdfiksdahfiv
      Przepraszamy, ale nie znamy języka HomoNeoUlungów i nie rozumiemy o czym do Nas rozmawiasz. Temat sam w sobie nic nie wniesie w życie, nie wywrze na mnie ogromnego piętna i nie dostanę krwawicy gdy nie dopiszę w nim "fdugirwrvg"
      Równoznaczne są tematy - próby w których user chwali się, że potrafi powiększyć tekst i go pokolorować.

      4. Zarób pieniądze!
      Dziękujemy za Twoją dobroduszność i chęć dania Nam trochę grosza ale sami sobie damy rady. Jeśli poszukujemy pieniędzy idziemy do pracy, ewentualnie kradniemy i żebrzemy...

      5. Pytania oczywiste, retoryczne
      Nie stety, ale nie wiemy jakiego koloru jest czerwony maluch, jaka turbina pasuje do Łady 2106 i czy Rubikowi pasują blond. W zasadzie to w Spamie nie otrzymasz odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, taka nasza mentalność :)

      6. Speed uni x10.000.000
      Skoro mało kto jeszcze gra w OGame to na cholerę komu jakieś uni z turbodoładowaniem? I tak prędzej czy później zamkną Twoje SuperoGEJm więc szkoda czasu...

      7. Fajna Strona
      Tak w zasadzie to nie interesują Nas fajne strony nie koniecznie katolickie :D Mamy zbiory swoich "Świerszczyków" i Internet na dyskietce...

      8. Wyliczanki, liczanki...
      Zabronione są wszelkie wyliczanki, liczanki i tym podobne tematy. Każdy umie obsłużyć liczydło, patyczki do liczenia i kalkulator. Zostaliśmy również nauczeni liczyć do przodu jak i do tyłu, od prawo do lewo, od lewo do prawo, z góry i z dołu, i na wszystkie ukosy i nie widzę potrzeby liczenia grupowego bo każdy z Nas umie liczyć minimum do 10...

      9. Szukam konta
      Jeśli dalej nie wierzysz w punkt 6, to jesteś w totalnym błędzie. Nikt tu nie gra, a jak ma konto to i tak nie odda. A jeśli na prawdę szukasz to zajdziesz do działu Oddam konto lub założysz swoje własne :)

      10. Przenoszenie tematów
      Temat bardzo, ale to bardzo delikatny dla spamerów i jest poświęcony sprawie Modków z innych działów forum OGame. Cenimy Waszą pracę i jesteśmy wdzięczni za jej jak najlepsze wykonanie. Szczególnie drażniące jest gdy przenosisz jakiś temat z DiDu, Wojen, ST itd. bo robisz tym śmietnik w Tym dziale.

      11. Reinkarnacja, anioły i diabły
      Narodowość spamu nie zna odpowiedzi na rak ciężkie pytanie. Spójrzmy prawdzie w oczy - nikt nie chce wrócić zza "drugiej strony" i powiedzieć nam jak tam jest...

      12. Kluby i klubiki
      Spamerzy zakładają kluby sobie wzajemnie w wyrazie uznania, ku czci idei, smakoszy dania lub napoju który uznają za najlepszy. Nowo przybyły do naszej nacji gubi się w stosach tego tematu i zakłada swoją małą "oazę" która zostaje wyśmiana, spalona i uznana za szczyt samochwalstwa.

      13. Wesprzyj mnie!
      Przykro mi z tego powodu że nie możesz w Spamie znaleźć sponsora, albo jak sępy powiadają "dobrych ludzi którzy pomogą mi w rozwoju". Pamiętaj, każdy jest kowalem swojego losu!

      Z czasem lista będzie rozszerzana. W temacie proszę dopisywać kolejne punkty które przyjdą Wam do głowy...

      dzienkójem :quasi:



      Literówka :quasi:
      W naszym świecie żyją same kucyki,jedzą tęczę i kupkają motylkami