Przyklejony Zanim napiszesz czyli lista zakazanych tematów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ja czytałem, no cóż ono zostało stworzone jak już byłem dwa lata w spamie, więc byłem z tym na bieżąco.

      Pora, by zaczęli.

      Przecież rejestrując akceptuje się regulamin.
    • RE: Zanim napiszesz czyli lista zakazanych tematów

      WychowaniNaBłędach napisał(a)


      7. Fajna Strona
      Tak w zasadzie to nie interesują Nas fajne strony nie koniecznie katolickie :D Mamy zbiory swoich "Świerszczyków" i Internet na dyskietce...


      Podnieciłem się :wstyd:

      Dlaczemu to nie jest podklejone właściwie? Właściwie nie wiem, ale wiem, że faq spamu jest podklejony, a i tak każdy nowy w spamie na niego zlewa. Ale zaryzykować zawsze warto.

      Dobrze mieć taki temat :)

      Z góry mówię, że jak ja pójdę po łaskę, by to modowie przykleili, to zamkną nam spam. Ja czekam i kibicuję xD
    • Originally posted by Pawelq^^
      Ja czytałem, no cóż ono zostało stworzone jak już byłem dwa lata w spamie, więc byłem z tym na bieżąco.

      Pora, by zaczęli.

      Przecież rejestrując akceptuje się regulamin.
      regulamin, a nie wasze wymysły :O.
    • Selene napisał(a)
      Originally posted by Pawelq^^
      Ja czytałem, no cóż ono zostało stworzone jak już byłem dwa lata w spamie, więc byłem z tym na bieżąco.

      Pora, by zaczęli.

      Przecież rejestrując akceptuje się regulamin.
      regulamin, a nie wasze wymysły :O.
      Tylko jak ktoś zakłada temat niezgodny z Naszymi wymysłami skazuje się na zamknięcie tematu...


      dz Paweł :*

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dziecko We Mgle ().

    • Pawelq^^ napisał(a)
      <donor> Ciekawe, właśnie czytałem fajny artykuł na necie, jakaś baba podobno straciła 95% inteligencji podczas wypadku ?
      <swayTG> To znaczy, ze straciła męża.

      :E


      >_>
    • WychowaniNaBłędach napisał(a)
      Ok, to co się stanie jak ktoś napiszę "Chcę kupić mało używaną turbinę do malacza, ciśnienie robocze 10 barów, do max 5k zł"?


      To Ci sprzedam wielką naklejkę pioniera na tylną szybę i wmówię, że dzięki niej będziesz miał 15 koni więcej xD

      I taki właśnie jest spam xD
    • Originally posted by WychowaniNaBłędach
      Ok, to co się stanie jak ktoś napiszę "Chcę kupić mało używaną turbinę do malacza, ciśnienie robocze 10 barów, do max 5k zł"?
      nie chodzi mi o to że problemu nie ma. problem jest i to spory. i polega na tym, że sami go stwarzacie, drogi wasylu ;o.
    • albo breloczek mocy który daje +200n x M...

      @Selene
      Zdaję sobie sprawę że lepiej byłoby gdybyśmy wszyscy byli gitami. Ale to za chiny ludowe nie wypali. To tak jakby pod karą lewatywy zabronić w Polsce palić papierosy...

      Moim zdaniem lepiej zlikwidować źródło problemu niż robić przeciw niemu szczepionkę...szczepionkę dobroci huh, dobre ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dziecko We Mgle ().

    • Ja codziennie łykam szczepionkę dobroci. Zrywam ją za tesco w częstochowie. tylko potem mam krechy przed oczyma 8-/

      Co do dyskusji. Dobrze mieć taką podkładkę. W spamie się już przyjęło, że to w większej mierze spamerzy decydują o przetrwaniu tematu, a nie sam moderator. W końcu to my budujemy spam, a nie moderatorzy.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Psychopath ().

    • Dodam tylko że ta lista jest swoistym "kodeksem moralności" i etyki każdego usera. To tak jakbyśmy przy uczcie zaczęli chamsko bekać, rzucać się jedzeniem lub smarkać do zupy sąsiadce z prawej...niesmaczne, prawda :)
    • WychowaniNaBłędach napisał(a)
      Dodam tylko że ta lista jest swoistym "kodeksem moralności" i etyki każdego usera. To tak jakbyśmy przy uczcie zaczęli chamsko bekać, rzucać się jedzeniem lub smarkać do zupy sąsiadce z prawej...niesmaczne, prawda :)



      ale jakie prawdziwe xDDDDD

      Ale nazwa "kodeks moralności" jest bardzo trafiona. Każdy wie, że w spamie trzeba zostać zaakceptowanym. A aby tego dokonać, właśnie tego kodeksu należy w pierwszej kolejności przestrzegać. To swojego rodzaju poradnik dla nowego. Rzecz ogólnie potrzebna.
    • Originally posted by WychowaniNaBłędach
      @Selene
      Zdaję sobie sprawę że lepiej byłoby gdybyśmy wszyscy byli gitami. Ale to za chiny ludowe nie wypali. To tak jakby pod karą lewatywy zabronić w Polsce palić papierosy...

      Moim zdaniem lepiej zlikwidować źródło problemu niż robić przeciw niemu szczepionkę...szczepionkę dobroci huh, dobre ;)
      are you serious? byłeś w spamie dawno temu i dobrze wiesz że nikt wtedy nie zwracał uwagi na głupie tematy. i się wszystkim podobało.
      przykład z papierosami jakby nietrafiony bo to ty starasz się narzucić coraz to nowe ograniczenia ;o.
      źródłem problemu jest to że ten problem się wam podoba i dobrze o tym wiecie. nie wnikam z czego wynika wasz poziom agresji ale jeśli ktoś ma tu mówić o moralności to na pewno nie wy :quasi:.

      Sierściuch - ależ ofkorz. tylko po co od razu te kłótnie i pouczenia ;o. co poniektórzy powinni zdać sobie sprawę, że spam na tym jeżeli już jest czyjś to tylko gfu :quasi: