Top ataków rakietowych

    • Rekordy:
    • Jasne, piękna akcja, a raczej 3 osobne. W ten sposób można strzelać przez rok i zsumować ilość rakiet. Albo zrobić 10 ataków, zsumować procenty i wkleić 'mega tytana'. Haha.
    • Lei4 napisał(a)
      Jasne, piękna akcja, a raczej 3 osobne. W ten sposób można strzelać przez rok i zsumować ilość rakiet. Albo zrobić 10 ataków, zsumować procenty i wkleić 'mega tytana'. Haha.


      Nie wiem, czy traktowac to jako zarzut czy jako pochwale. Chcialbym jednak zwrocic uwage, ze cala akcje przeprowadzilo ledwo 11 osob (z czego nie wszyscy strzelali, bo jedynie dostarczali surowiec) i ciezko taka garstka wystrzelic 17k RM w jedna noc ;].
      Jak sie przypatrywalem innym akcjom, to i po 30 osob uczestniczylo, wiec twoje spostrzezenie jest troche nie na miejscu.

      Pozdro.
    • Owszem, ciężko jest tyle wystrzelić w jedną noc, ale dwutygodniowe strzelanie (patrząc na daty skanów) równie ciężko zaliczyć do rekordów. Co oczywiście nie zmienia faktu, że akcja jako całość była naprawdę imponująca i że gratulacje się należą. Mam nadzieję, że uni5 postara się za jakiś czas przebić tę ilość i to znacznie :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lei4 ().

    • no to czekamy na nowy rekord, tylko taki bunkier znajdzcie :), bo nie wiem na ktorej jest ten TOP 1 , mzoe na Waszej. Wiec czekam na Wasz rekord i z mila checia popatrze jak w powiedzmy 8 osob w noc strzelicie z 20 tys rakeit. Bo na moje ok bedziecie musieli miec wszysscy nanity po 7 :) zatem powodzenia zycze uni 5. Jak zaczniesz robic ta akcjie zobaczysz ze nie takie to proste :quasi:

      ps. Widze ze jednak macie bunkier TOP 1 , wiec macie tez pole do popisu, mu u siebie mamy tez jeszce ladny , na razie nie sie pasie zobaczymy co z tego bedzie :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez morgo ().

    • Mongo nie podpuszczaj mnie tak ja Ciebie podpuszczałem z bunkrem BB xD


      7 k rakiet wystrzelilismy w jedna noc( w 8 osob), a zbiaranie surowca łatwne nie bylo.

      Evileye - prawdopodobnie tez by mu to nie pomoglo, mieli byśmy z tego wiecej frajdy raczej :)

      Prośba do moderatora tematu by aktualizował 1 strone bo ludzie zachwycaja sie starym rekodrem :)
    • Co do TOP 1


      Proszę o dodanie pełnego opisu tej akcji na macierzystym uni najlepiej w tym temacie

      Najwiekszy atak rakietowy na polskim ogame i to na naszej UNI :)

      Jeśli chcecie jakoś uściślić osoby biorące udział akcji to proszę o przesłanie dokładnych danych na PW :)


      Co do TOP 3

      Panowie piszecie że akcja zakończyła się 28.10.2007 a post piszecie 27.10.2007. Zakrzywienie czasu czy nieścisłość proszę o wyjaśnienie :)



      Lei4 napisał(a)
      Jasne, piękna akcja, a raczej 3 osobne. W ten sposób można strzelać przez rok i zsumować ilość rakiet. Albo zrobić 10 ataków, zsumować procenty i wkleić 'mega tytana'. Haha.


      Odpowiem tak
      Co Boskie zostawmy Bogu
      co Cesarskie zostawmy Cesarzom

      A co zalicza się do TOP 10 ataków rakietowych to ja ocenię ;p
      Więc jakby walili nawet miesiąc to i tak zaliczę :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Jurinex ().

    • Perfer napisał(a)
      Bardzo dobry temat . Oceniam jako 10/10 z powodu grafiki i tekstu zawartego w nim !


      Moje dzieło zostało docenione :)
      Dziękuje i czekam na kolejne takie oceny :)
    • Gratulacje bo fajna ilosc RMkuff :) A Zgranie godne podziwu :D Rozpierducha jakich malo.


      Pozdrawiam emeryt Carloss. 8)


      ps. ze wam sie grac chce :rolleyes:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Carloss^ ().

    • Skull Collector napisał(a)
      Trzeci punt, a wlasciwie link do tematu rakietowania jest nieprawidlowy. Popraw to. ;)

      Pozdrawiam.


      Formy grzecznościowe są jak najbardziej pożądane. Tego wymaga kultura osobista nie ja.
    • Jurinex napisał(a)
      Skull Collector napisał(a)
      Trzeci punt, a wlasciwie link do tematu rakietowania jest nieprawidlowy. Popraw to. ;)

      Pozdrawiam.


      Formy grzecznościowe są jak najbardziej pożądane. Tego wymaga kultura osobista nie ja.


      Propo grzeczności - wypadało by podziękować za zwrócenie uwagi na to, że coś źle zrobiłeś. Tego wymaga kultura osobista nie ja.
    • Alvi napisał(a)
      Jurinex napisał(a)
      Skull Collector napisał(a)
      Trzeci punt, a wlasciwie link do tematu rakietowania jest nieprawidlowy. Popraw to. ;)

      Pozdrawiam.


      Formy grzecznościowe są jak najbardziej pożądane. Tego wymaga kultura osobista nie ja.


      Propo grzeczności - wypadało by podziękować za zwrócenie uwagi na to, że coś źle zrobiłeś. Tego wymaga kultura osobista nie ja.



      Jak widać uczę się bardzo szybko ;p
    • Grzesiekg napisał(a)
      Najwiekszy atak rakietowy ogame.pl juz wkrotce
      Wystrzelono okolo 12050rakiet w niespelna 10h, co zdecydowanie bije na leb na szyje obecne "top1" z atakiem miesiecznym :)


      Z dwu tygodniowym, jesli juz, to raz.
      Dwa, w osiem aktywnie strzelajacych osob nie da sie wystrzelic 18k rakiet w ciagu jednej nocy ...
      Owszem, ilosc rakiet do czasu moze nas pobic, ale nie ilosc rakiet :P
    • Abusajew napisał(a)
      Grzesiekg napisał(a)
      Najwiekszy atak rakietowy ogame.pl juz wkrotce
      Wystrzelono okolo 12050rakiet w niespelna 10h, co zdecydowanie bije na leb na szyje obecne "top1" z atakiem miesiecznym :)


      Z dwu tygodniowym, jesli juz, to raz.
      Dwa, w osiem aktywnie strzelajacych osob nie da sie wystrzelic 18k rakiet w ciagu jednej nocy ...
      Owszem, ilosc rakiet do czasu moze nas pobic, ale nie ilosc rakiet :P


      1. moze i dwa tygodnie
      2. w 8 aktywnie strzelajacych mozna i 50k wystrzelic. U nas z 1. konta (slownie JEDNEGO, dokladniej z 5 planet) w 9h 40min polecialo 12050rakiet. 1344rakiety/godzine. Do tego RW na 1100%
      3. oj iloscia rakiet to Was bedzie banalnie pobic :P
    • Z drugim punktem bym sie zgodzil (glebsze przemyslenia :P). Co do liczby RM, to czekamy na nowy rekord :p

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Abusajew ().

    • A mam takie pytanie: Czy jeśli atak rakietowy przeprowadzany jest jednocześnie na wszystkie planety, to wliczamy wszystkie rakiety, czy też tutaj podliczamy zamieszczamy tylko największe rakietowania jednej planety?
    • Grzesiekg napisał(a)
      Abusajew napisał(a)
      Z drugim punktem bym sie zgodzil (glebsze przemyslenia :P). Co do liczby RM, to czekamy na nowy rekord :p

      masz jak w banku :P


      Tak z Ciekawosci zapytam czyj bunkier rozbieracie, bo raczej musiałby byc w rekordach najwiekszych bunkrow,bo wątpię zeby go tam niebylo :P,



      Grzesiekg napisał(a)
      1. moze i dwa tygodnie

      Nie "moze", tylko napewno :>
      Grzesiekg napisał(a)
      2. w 8 aktywnie strzelajacych mozna i 50k wystrzelic. U nas z 1. konta (slownie JEDNEGO, dokladniej z 5 planet) w 9h 40min polecialo 12050rakiet. 1344rakiety/godzine.[...]


      Żeby wystrzelic 50k rmp w 8 osob trzeba by 8 lvl nanitowi 14 lvl stoczyni (w naszym przypadku), zakladajac ze kazdy strzela z 1 planety.Z tego co piszesz "to" jedno konto ma srednio 7 lvl nanitow i 11 lvl stoczni na jednej planecie, co dla mnie jest malo prawdopodobne, ale dopóki nie zobacze nie uwierzę :)

      Grzesiekg napisał(a)
      3. oj iloscia rakiet to Was bedzie banalnie pobic :P

      Poczekamy zobaczymy.Powodzenia ;)
    • ooooooooooo, jak fajowo , widze ze nasza akcja zmobilizowala inne unie, super oto chodzilo zeby bunkry zaczely sie bac. Rkord czasowy i ilosci rakiet piekny. Dobre zgranie mieliscie, bo czasowo pieknie wyszlo. Dajcie jakiegos linka do akcji , albo napiszcie kto strzelal, jaki bunkier, jak flota padla, ile osob, panowie bo umre z niecierpliwosci. I oczywiscie wilekie gratulacjie udanej akcji. A o rekordzie zadecyduje Wodz Forum. Wasz atak imponujacy, ale my strzelilismy wieksza ilosc rakiet bo tego wymagal bunkier. Czas jest na drogim miejscu. :) Napiszcie cos wiecej o akcji.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez morgo ().

    • michaellll86 napisał(a)
      A mam takie pytanie: Czy jeśli atak rakietowy przeprowadzany jest jednocześnie na wszystkie planety, to wliczamy wszystkie rakiety, czy też tutaj podliczamy zamieszczamy tylko największe rakietowania jednej planety?


      To są rekordy ataku na jedną planetę a nie na planety jednego gracza, prawie to samo, a jak wiadomo prawie robi ........


      A teraz odpowiadam na inne pytania kogo rekord jest największy/najlepszy/najwspanialszy*.
      Za rekord Top 1 uznaje się ten rekord w którym była użyta największa ilość rakiet w ataku na jedna planetę, (prawie) niezależnie od tego jak długo ten atak trwał.

      Napisałem prawie bo okresem granicznym, by ktoś nie zarzucił że można walić w typa przez rok, jest okres jednego miesiąca. Jeżeli będzie tak iż spotkamy się z remisem to wtedy zostanie brany pod uwagę czas w jakim atak został przeprowadzony. Aczkolwiek myślę że takiej sytuacji nie będzie, więc głównym miernikiem była, jest i będzie ilość.

      *niepotrzebne skreslić
    • TOP1(napewno liczac czasowo i ilosci rakiet na godzine :P ) ataku rakietowego
      14.11.2007

      Maksymalnie wystrzeliwywano 1344rakiety/h - taka byla wydolnosc nanitow
      4x7lvl nanitkow + 1x6lvl.

      Cala akcja trwala TYLKO 9h40min. Daje to srednio 1248rakiet/h (po ataku jak dobijalismy plazmy eufornia nie dala sie skupic koledze i atak sie przedluzyl :D )

      0710darko+Capric+Grzesiekg+Protox+Van Helsing + rakietowiec Ink [OCToG] vs YAQOOB [TRIADA] ~12053rakiety (100anty) + 1160.74%