Top ataków rakietowych

    • Rekordy:
    • Podsumowanie tygodnia:)


      Strusiu napisał(a)
      Prosze bardzo
      [3Fd] vs [3xC] Misq - bunkier
      poniewaz w temacie niema napisane ile poszlo rakiet po szybciutkim przeliczeniu wg raksim z tej strony
      na sam bunkier potrzeba bylo ok 2100 RMP (zakladajac te same poziomy techow)
      dodatkowo w kazdej z 12 fal przebijano sie przez 110 przeciw rakiet (razem 1320)
      razem daje to szacunkowo 3420 RMP czyli wiecej niz obecny rekord



      W poście nie jest podna dokładna ilość RM, natomiast po analizie danych oraz założeniu, iż wszyscy mieli ten sam poziom tech. możemy wnioskować że polecialo właśnie tyle rakiet. Dlatego przychylam się do tego by umieścić ten post w top 10 aktakow rakietowych ale bardziej uogólniając ilość RM.


      qbal_1990 napisał(a)
      No Mercy[425%] vs. KoPyTkO[1025%]-wygrana KoPyTkO Zakończona
      510 rakiet uni15
      pozniejszy procent okolo 830 %



      Niestety po zmianie top 10 ten rekord jest troszke za mały:)


      sielan_T.W napisał(a)
      na uni 13 było kilka razy po ponad 600 rakiet na elemelka na przykład i na kieusię
      na elemelka nie ma dokładnie napisane ile rakietek poszło ale na dwa razy było po około 500:)



      Mówisz masz:)


      _Marol_ napisał(a)
      1. Don Pedro & GKS1 & Thomas & Perseo vs Blue
      500 RMP - 60 PR - uni21
      RW



      Niestety już za mały.


      EndYou napisał(a)
      Lukasz & siuny & Sevko & Nowak & kornik & Blondi & Muad dip & Aina & Czabert & anonim VS oszin
      1131 RM, 170 PR, UNI 5



      Ładny atak :graty:


      elemelek napisał(a)
      na mnie, dokladnie rok temu, polecialo 660 rakiet, i sis nie chwale:D



      Podaj link to go umieszcze:)


      Nie pisz postów w kolorze. Jeszcze tak jaskrawym, ja jasnym skinie to źle wygląda.
      Sejk

      Mam nadziję, że teraz jest ok:)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Jurinex ().

    • RE: Top 10 ataków rakietowych

      saimon123 napisał(a)
      Świetny pomysł. Chciałbym jeszcze wiedziec jaki bunkierek rozwalili. :D



      Nic prostrzego, wystarczy kliknąć na nazwe graczy i przeskoczysz na stronę gdzie jest dokładnie opisana akcja. Niestety nie wszystkie ataki maja link, ponieważ nie zawsze mogłem odnaleźć orginalny post8)
    • Ludzie to maja zdrowie... Tyle rakiet puscic zeby bunkier zniszczyc :D jedno pytanie w ktorych galach sie to dzialo??? :)

      Silosy powinny byc zdecydowanie tansze... wtedy zeby pojechac bunkier trzeba by bylo uzyc floty bo na rakietki musieliby wydac kilka razy wiecej surowki :)
    • AS ROMA napisał(a)
      Ludzie to maja zdrowie... Tyle rakiet puscic zeby bunkier zniszczyc :D jedno pytanie w ktorych galach sie to dzialo??? :)

      Silosy powinny byc zdecydowanie tansze... wtedy zeby pojechac bunkier trzeba by bylo uzyc floty bo na rakietki musieliby wydac kilka razy wiecej surowki :)



      W każdej pozycji jest podane uni z którego rekord pochodzi:) Top 1 pochodzi z Uni26:)
    • Nie podam dokładnych danych, bo po co?
      Ale o to zarys akcji Aniołków z u9:


      znika 1000 gaussow,115 plazm,1000 k wyrzutni,300 jonow

      znika 7000 k ll i 3000 k wyrzutni

      znika ponad 5000 k ll,okolo 8000 k wyrzutni,okolo 1500 k ciezkich dzial


      ;]
    • PawelGd napisał(a)
      Nie podam dokładnych danych, bo po co?
      Ale o to zarys akcji Aniołków z u9:


      znika 1000 gaussow,115 plazm,1000 k wyrzutni,300 jonow

      znika 7000 k ll i 3000 k wyrzutni

      znika ponad 5000 k ll,okolo 8000 k wyrzutni,okolo 1500 k ciezkich dzial


      ;]



      Niestety tego zaliczyć jako rekordu nie mogę, ponieważ:
      1) Z tego wynika tylko co znika ale nie przez co znika (czyli jaką ilość RM).
      2) Jakiekolwiek obliczenia nie mają sensu ze względu na zbyt małą ilość danych.
      3) Nowy rekord nie zostanie uznany jeśli nie jest poprzedzony postem na macierzystym uni!!!!

      Edit:
      Proszę o podanie linków do Top 10 ataków rakietowych (o ile takie istnieją)na wszych uni żebym mógł je umieścić:) Z góry dziękuje

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jurinex ().

    • Jurinex: kolego, umieściłem to nie dla rekordu, ponieważ nie brałem udziału w tej akcji, a więc nie ośmieliłbym się ;]
      Jest to post czysto informacyjny.
      A temat/post na macierzystym universum także jest ;]
    • PawelGd napisał(a)
      Jurinex: kolego, umieściłem to nie dla rekordu, ponieważ nie brałem udziału w tej akcji, a więc nie ośmieliłbym się ;]
      Jest to post czysto informacyjny.
      A temat/post na macierzystym universum także jest ;]



      No to zapodaj linkiem żeby wszyscy widzieli:)
      P.S. a udziału brać nie musisz rekord może podać każdy:)
    • Niestety nadal nie mogę tego zaliczyć jako rekordu, ponieważ:
      1) Z tego wynika tylko co znika ale nie przez co znika (czyli jaką ilość RM).
      2) Jakiekolwiek obliczenia nie mają sensu ze względu na zbyt małą ilość danych.




      Proszę o podanie linków do Top 10 ataków rakietowych (o ile takie istnieją)na wszych uni żebym mógł je umieścić w pierszym poście:) Z góry dziękuje
    • PawelGd napisał(a)
      Nie podam dokładnych danych, bo po co?
      Ale o to zarys akcji Aniołków z u9:


      znika 1000 gaussow,115 plazm,1000 k wyrzutni,300 jonow

      znika 7000 k ll i 3000 k wyrzutni

      znika ponad 5000 k ll,okolo 8000 k wyrzutni,okolo 1500 k ciezkich dzial


      ;]


      chyba te k są nie potrzebne ;]