Bastion Ueo - Nowe, lepsze narzędzia dla graczy

  • Narzędzia:
  • Mazuczi napisał(a)
    Konwerter bardzo ładny i prosty w obsłudze, ale... gdzie łączenie slotów? :)

    Brak ;) Łączenia slotów nie będzie w Eonie :) Jest zabronione regulaminem forum, bo konsultacji stwierdziliśmy więc, że nie ma sensu go umieszczać :)

    cholera, jak żeś to ostylowal... chce miec z Tobą dzieci <:

    planetka wlasnej roboty czy kupiona?

    Stylami zajmował się Kernel, ja zajmowałem się grafiką ;) Layout jest więc w gruncie rzeczy dziełem wspólnym :)

    Za dzieci podziękuję... Aż tak zdesperowany nie jestem :P

    A planetka własnej roboty. Zapraszam do mojej galerii - dawno cię tam nie było :> Link w sygnie ;)
  • znaczy, ze jest zawodowo [;

    i bez obrazy Kernelku, acz obrazki to kazdy umie ukladac, prawdziwa sila lezy w grafiku :*~~ wiec dzieci wędruja do doctora devila :3

    a konwerter jak to konwerter, fajnie, ze sa wymysly specyficzne dla naszego boardu. Jak będe mial czym latać to przetestuje, bo obecnie nie domagam jeszcze [;

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DaZ ().

  • Ano tak, każdy potrafi składać obrazki :) Tylko że to, jak niektórzy to robią woła o pomstę do nieba :P

    Ale racją jest, że za layout DD należą się ogromne brawa :D

    +

    Changelog:
    [list]1.4 - Poprawa kodu wynikowego pod względem standardów XHTML 1.0 Strict w3.org.[/list]
  • Dziękujemy za zgłoszenia drobnych błędów występujących w konwerterze. Właśnie wgrałem nową wersje która tych błędów nie ma.

    +

    Changelog:
    [list]1.5 - Drobne bugfixy.[/list]

    Pozdrawiam