Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • zagadka: będzie prosta bo nie mam weny ^^ jak nazywa sie aktorka z poniższego zdjęcia ? poproszę o jej fotkę z filmu w którym grała równiez aktorka która zagrała m.in w musicalu pełnym piosenek zespołu który bardzo znany był w latach 70 (musical ten wszedł do kin w zeszłym roku)


      Słowo PROSTA w przypadku tej zagadki straciło na znaczeniu:D
      Eh po długiej walce: Rachel McAdams a grała razem z gwiazdką filmu Mamma Mia (Amanda Seyfried) w filmie: Wredne dziewczyny


      i sama:


      I ZAGADKA: Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie (poprosze o tytuł) a w odpowiedzi prosze wkleić zdjęcie przeciwnika tej "ekipy".

    • PREDATOR



      zagadka:

      poprosze o zdjecie z filmu gdzie aktor z ww. filmu też musial malowac sie farba a ratował tym razem dziewczynkę.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Terminator - Gubernator:) Arnold:)

      KOMANDO


      ZAGDAKA:

      Przedstawiony poniżej szkic przedstawia jednego z "bohaterów" pewnego filmu. Poproszę o tytuł tego filmu i zdjęcie okładki (może być plakat)

    • Red planet

      Świetny filmek




      moje pytanie dotyczy zdjecia z filmu gdzie aktor (z filmu na powyższym zdjęciu) grał razem z aktorką która w nine lives wystapiła ale w tym filmie, o którego zdjecie prosze grali jeszcze:
      - jeden z "bliźniaków"
      - jeden z Bondów.

      czyli tak:
      poprosze o zdjęcie z filmu w którym grali:
      1. pan, który był głównym bohaterem w filmie ze zdjęcia powyżej.
      2. i pani, która tez wystapiła w nine lives
      3. i pan - jeden z "bliźniaków"
      4. i pan - jeden z Bondów.
      co to za film w ktorym wystapili ci aktorzy? = zdjęcie, może być "rysunkowe"

      PS. W tym filmie grał też Marty McFly!
      PS2: ten film ma "coś" wspólnego z poprzednią zagadką.... :)

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez mery ().

    • Niby film średni a sław w nim ze HOHO



      ZAGADKA:

      Kogo przedstawia wklejone poniżej zdjecie i jak nazywa sie ta postać w filmie. Poproszę o jego zdjęcie z filmu o "zapłakanej gwieżdzie"

    • nu więc jest to Bruce Willis jako Hartigan w Sin City
      focia z Tears of the Sun:



      zagadka: (jeśli za parę min nie zamieszczę niechaj ktoś przjemie bo niestety czas mnie goni ;x)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • zagadka: (jeśli za parę min nie zamieszczę niechaj ktoś przjemie bo niestety czas mnie goni ;x)


      I jako że Lady nie ma, zadam ja żeby przestoju nie było:

      ZAGADKA:

      Z jakiego filmu jest to zdjęcie i kto w tym fimie gra role prawdziwej "bestii" ? Poproszę o jego zdjęcie,obojetnie jakie...




      Podpowiedz: Grał w wielu filmach a w dwóch z nich które okazały się hitami miał zdeformowaną twarz....
      Oto zdjęcie z jednego z tych filmów, wiecej nie podpowiem bo zagadka i tak jest łatwa...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Ralph Fiennes - plakat filmu Lista Schindlera ( bez zdjęcia Voldemorta bym nie skojarzył)


      Moja zagadka: aktor stał się sławny kiedy wraz z grupą "kolegów" próbował opanować budynek, później ganiał banitów po angielskich lasach by w końcu zostać profesorem w filmie w którym Ralph Fiennes ma zdeformowaną twarz.

      Poprosiłbym zdjęcie z pierwszego wspomnianego filmu, kiedy to wypada przez okno. Ja wygooglałem w ok. 30 sekund więc jest ;)
    • Alan Rickman - SZKLANA PUŁAPKA , HARRY POTTER , ROBIN HOOD

      fotka z Die Hard , Bruce Willis uczył go latać;)



      A zagadka będzie z mojego ulubionego filmu :) .
      Z jakiego filmu jest wklejone poniżej zdjęcie i kto w tym filmie gra role radiowo/telewizyjnego showmana pomagającego ratować świat ? Poproszę o jego fotke z fryzurą "na suszarke do włosów" :)

    • Film - Piaty element

      a tutaj mamy Chrisa tuckera



      Pytanie:


      1.Rozbijal sie w Somalii,
      2.Doskonale strzelal z luku,
      3.Porywajac kobiete rozpetal wojne,
      4.Bronil nieba
      5.Spotkal Jacka Wrobla


      Poprosze o zdjecie z ostatniego filmu wraz z wspomnianym Jacusiem

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kaczy ().

    • 1.Rozbijal sie w Somalii, - > Helikopter w Ogniu ( oj tu to sie nie nagrał:P )
      2.Doskonale strzelal z luku, - > (Władca Pierścieni - Legolas)
      3.Porywajac kobiete rozpetal wojne, - > ( Troja - porwał Helene )
      4.Bronil nieba - > ( Królestwo Niebieskie - waleczny kowal)
      5.Spotkal Jacka Wrobla - > ( Piraci z Karaibów - a wróbelek to Jack Sparrow )

      Fotka: Orlando Bloom jako Will Turner



      Zagadka: Z jakiego filmu jest zdjęcie poniżej i kto gra w nim główną role KOBIECĄ ? Poprosze o zdjęcie w małej czarnej albo długiej białej (do wyboru)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • w filmie tym (Sędzia Dredd ) niejedna gra kobieta, ALE
      (draniu??!@?#?#$$$ ) I rzeczywiscie główną rolę gra tam:
      Diane Lane - ciężko bylo znaleźć odpowiednią sukienke ale mam:



      moja zagadka:

      z jakiego to filmu albo jak sie nazywa ten człowieczek?



      zdjęcie poprosze jakies inne z tego filmu....

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mery ().

    • La Linea - Pan Kreska



      A odnosnie: Mery napisała :
      Powiem tak: w filmie tym (Sędzia Dredd ) niejedna gra kobieta.

      A wystarczyło draniu przeczytac:
      Z jakiego filmu jest zdjęcie poniżej i kto gra w nim główną role KOBIECĄ ?
      I to właśnie jest Diane Lane:)

      ZAGADKA:

      Jaki to film i kto jest na zdjeciu? Poprosze o jego fotke w zielonym kostiumie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Willem Dafoe

      jako Green Goblin z filmu "Spiderman"




      Zagadka:
      Aktor o polskim nazwisku a pochodzi z Nowej Zelandii,strzelał do agenta z amnezją,jeżdzil na koniu z wielką gracją,biegał z karabinem po korytarzach i walczył z grożnymi wojownikami zza wielkiej wody...


      Zdjęcie - jak najbardziej z czasów minionych proszę ;)



      EDIT.
      Jaki to film i kto jest na zdjeciu?


      Na zdjęciu W.Dafoe jako Elias w "Plutonie" Olivera Stone'a.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NecroMan ().

    • Tropiciel , Doom , Eomer z Władcy Pierścieni i nie zapytałeś ale fajnie zagrał w Kronikach Riddicka;) mister: Karl Urban:)



      ZAGADKA: Łatwe bedzie bo w kimke uciekam:):) Kto jest na tym zdjeciu? I poproszę fotkę tej osoby z filmu w którym gra wirtualną postać (obraz z komputera).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Rebecca Romijn-Stamos - na zdjęciu jako Mystique.

      A poniżej z Alem Pacino w filmie "Simone".




      Zagadka:
      Obserwował ją Ewan MacGregor; zemściła się na mężu po wyjściu z więzienia; jako policjantka miała zaniki pamięci; została porwana przez konesera kobiet i była filmową żoną Vala Kilmera.


      Zdjęcie obojętne,chyba wszystkie są ładne.... =)


      P.S.
      Tropiciel , Doom , Eomer z Władcy Pierścieni i nie zapytałeś ale fajnie zagrał w Kronikach Riddicka

      A Ty nie napisaleś w poście jak się nazywa zagadkowy aktor ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NecroMan ().

    • Ashley Judd min: Gorączka , Kolekcjoner , Amnezja....


      Faktycznie zjawiskowa...

      Zagadka: Zakochał sie w niej Jack Geoghegan, była fascynacją kosmity i negocjatora.Czasem miewała kłopoty z psami i kardynalskimi sługusami. Poprosze o jej zdjęcie w czerwonych kwiatach.
    • Planeta Małp a na zdjęciu Generał Thade którego grał Tim Roth



      Zagadka:

      Z jakiego filmu jest zdjęcie poniżej i kto gra główna role kobiecą? Poprosze o jej ładną fotke.

    • Natasha Henstridge - w filmie "Gatunek"(Species)







      Zagadka:
      Jedna z najpiękniejszych brunetek ;jako Audrey grała w pewnym kultowym serialu(który chyba każdy oglądał) ;wcieliła się w rolę słynnej aktorki a w kontrowersyjnym filmie więził ją Julian Sands.


      Czarno-biale zdjęcie z papierosem poproszę albo inne ładne w stylu retro może być ;)
    • Sherilyn Fenn



      Zagadka:
      Poznała zastępce Boga , szukała idealnego faceta.Pojawiła sie też w filmie o wielkiem robocie.Bardzo fajną rolę zagrała też w : Cienkiej ........ linii. Jednak najbardziej znana jest chyba z roli w serialu o zwariowanej ekipie w którym to gra rolę dziewczyny/żony/koleżanki Herberta Sobela. Na zdjęciu poprosze obowiązkowo z wisienką w ustach.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Jennifer Aniston

      Bruce wszechmogacy, Cienka różowa linia i mąz idealny i "stalowy gigant"?
      serial to przyjaciele gdzie grał David Schwimmer, który grał w Kompanii braci.



      zagadka:


      jezeli ktos wie to moze napiac kto jest na powyzszym zdjeciu ale zagadka dotyczy filmu (gdzie człowiek z powyższego zdjęcia brał udzial ale nie jako aktor tylko .... )
      Otóż w filmie tym spotkali sie główni bohaterowie- on i ona - prosze o ich wspólne zdjęcie.

      On z kraju którego nazwa dziwnie zblizona jest do polskiego miasta - dawnej naszej stolicy. Film nie s-f ale kraj ten w rzeczywistosci nie istnieje...
      Ona 30-latka. Spotykają się w jej kraju.

      Podpowiem że główny bohater z tego filmu zagrał z królową popu w filmie którego akcja rozgrywa się podczas II wojny św. ale działań wojennych nie dotyczy tylko- pewnych drużyn sportowych....

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mery ().

    • Viktor Navorski (Tom Hanks) Kraków vs Krakozja
      Catherine Zeta-Jones
      Film Terminal:

      A ten pan to pewnie reżyser;P

      Zagadka: Z zasady gra dziewczyne która bije facetów lub jest ich ozdobą :) Zadaje sie z tymi co sa "wolni i spokojni inaczej" , macha mieczem w filmie na w pół rysunkowym. Poprosze o jedno z jej zdjęć a ma ich wiele jak każda modelka.
    • Devon Aoki - Sin City i Szybcy i wściekli.







      A ten pan to pewnie reżyser


      To Janusz Kamiński - operator filmowy,stały współpracownik Stevena Spielberga (ma dwa Oscary za zdjęcia).
      Jest też czasami reżyserem,ostatnio "Hania".



      Zagadka:
      Jak nazywa się ta pani poniżej i z jakiego kraju pochodzi ?

      Zdjęcie proszę wkleić w stroju z czasów rzymskich ;)

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez NecroMan ().

    • Connie Nielsen - Elling, Dania
      Gladiator : jako Lucilla



      Zagadka: Była jedna z modelek kalendarza Pirelli 2002, zagrała w teledysku Mobyego.Ostro konspirowała. Ogólnie znana z ról słodkich dziewczątek z oczkami które sprawiaja że topisz sie jak wosk.
      Poprosze o fotke: w bieliżnie lub zdjęcie samej twarzy na którym ma lekko uniesiony kącik ust:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Rachel Leigh Cook
      w
      moby "we are all made of stars"



      moja zagadka dotyczy filmu który niestety doczekał sie "kontynuacji" (czyli 2 i 3-ki,....)



      prosze o zdjęcie i nazwe przeciwnika (z pierwszej części, dużego, mechanicznego?) tego kogoś kto to coś na powyzszym zdjeciu nosił.

      :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Siejąca postrach maszyna o złowieszczej nazwie ED-209 ;) Ale na szczęście Robocop wygrał ;)





      To teraz moja zagadka:



      Jak nazywa sie aktor grający osobę, która znajdzie sie na tym obrazie? Podpowiem, że aktor ten grał między innymi psychopatę starającego się za wszelką cenę odzyskać niemałą sumkę. Grał też osobę, która domagała sie przed sądem pewnego nietypowego prawa. A ponieważ jest to mój ulubiony aktor, to dodam że w filmie który przedstawia zamieszczony przeze mnie fotos, bohater którego grał owy aktor "przyznał się" na piśmie iż w rzeczywistości jest 'bękartem szympansa i orangutana". Proszę o nazwisko aktora i tytuły filmów o których wspomniałem oraz jeśli ktoś da radę o zdjęcie na którym owy portret jest dokończony ;)


      ///edit:

      Cóż, minęły 24 godziny i cisza w eterze - wnioskuję iż zagadka za trudna, więc muszę trochę naprowadzić. Myślę, iż dużo zmieni jeśli powiem, że ów aktor ma na swoim koncie nagrodę za najlepszego europejskiego aktora roku.

      Powodzenia i owocnego przypomiannaia sobie o kogo może chodzić ;)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Euro ().

    • Javier Bardem

      w 2004 roku zostal najlepszym europejskim aktorem.

      zdjecie inne ale chyba moze byc?





      zagadka:

      w filmie ktorego zdjecie powyzej - grała aktorka ktora bywała tez królową, a na dworze krola Henryka grała jedną z sióstr -Annę , drugą Marię grała S. Johansson ...

      oto zdjęcie z tego ostatniego filmu,.


      Ja poprosze o jej zdjęcie z filmu gdzie zawodowiec Reno grał główną rolę (musiał się nią opiekowac?)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • nu oczywiście chodzi o Natalie Portman, z Reno grała w Leonie zawodowcu ;)



      zagadka : kim jest pani na poniższym zdjęciu ? Proszę o jej fotkę z filmu, w którym jedną z jej sióstr grała pani znana również z roli w jednym z bondów ^^
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin