Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • odpowiedź:
      ______________________________________________

      zagadka:


      proszę o tytuł i fajniutkie zdjęcie filmowej żony tego pana.

      żona była chemiczką i miała kiedyś poważny wypadek przy pracy.

      o tą pania w środku chodzi

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez istarii ().

    • odświeżam dla zielonej strzałeczki - jak do 20.00 nie bedzie poprawnej odpowiedzi to Was zawstydzę.

      btw - jak Wam sie podoba moja nowa całkiem czerwona szata (zwłaszcza z rangą ;) )?
    • btw - jak Wam sie podoba moja nowa całkiem czerwona szata (zwłaszcza z rangą ;) )?

      ślitaśna :D
      "Jak się pozbyć cellulitu" i Magdalena Boczarska


      alo liapliakiat silwuple

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baabuu ().

    • nie chce mi sie czekac wiec palne:

      Komornik.
      Pod Kożuchowska Chyra.


      zagadka

      uprzedzam, że to film z zeszłego roku i chyba jeden z najdziwniejszych i najbardziej absurdalnych obrazów jakie zdarzyło mi sie oglądać.

      prosze o tytuł filmu, w którym ci państwo ten własnie film (!) ogladali

      a także zdjęcie głównego "bohatera" oraz obiektu jego "westchnień"

      Czas na Kitkata?
      Ten widok sprawił, że zamarło serce naszego bohatera, a smutek przerodził się w wściekłość ;)


      To istny Holokaust wg naszego Bohatera.
      Jego życie TOCZYŁO się teraz wokół zemsty

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez istarii ().

    • podbijam.

      dodałem kolejną podpowiedź.
      brak odpowiedzi przez 24 godziny - wklejam odpowiedź
      i zadaję pytanie z historii kina Irańskiego lat 50-tych ;)

      Zagadki z kina irańskiego nie będzie.
      Czekamy na Regisa, który na PW podał mi poprawną odpowiedź.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • Walę troche w ciemno - z 98% prawdopodobieństwem (tak to jest jak sie coś ogląda u znajomych jednym okiem ;P )

      Show Me Love


      Zagadka - będzie łatwo bo to i saga znana i bliskość z Regisem (z jego zagadką powyżej) da się tu odczuć ;)

      Proszę o tytuł filmu/filmów i zdjęcie dość charakterystycznego w nim , wcieleniea tej pani.
      Dla ułatwienia, żeby nie było jaki podły jestem, od razu podpowiem, że w pamięci zapada to co miała na plecach
      (choć w jej przypadku akurat to gdzie są plecy... to trudno się zorientować )



      podpowiedź:
      95% marek aut w tym filmie/filmach miało początek na V albo S

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez istarii ().

    • ZABIĆ SEKALA
      http://www.charlie.pl/grafika/filmy/plakaty/2/2159.jpg - coś mi obrazki nie wchodzą :( pewnie komputer domaga sie formatowania:):):) W każdym razie pod linkiem ukryty jest plakat do filmu:)

      Zagadka: Z braku możliwosci wklejenia fotki bedzie tekstowo....

      Poproszę o zdjecie Pani która w pewnym filmie z G zrobiła X. Dla podpowiedzi dodam że film jest prequelem 3 innych części opowiadajacych o losach grupy "ludzi" walczących o dobro ludzkości. W 3 odsłonie jedne z głównych ról zagrali : były angielski piłkarz ( wystapił w bardzo ciekawym nakryciu głowy ) , kapitan pewnego statku kosmicznego oraz czarodziej który choc był szary to stał sie biały:):):)

      Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().


    • Rose Byrne sobie siedzi i myśli czy Pierwsza Klasa będzie Równie Pierwszo-Klasowa, co pozostałe X-Meny

      Zagadka:

      Ci "urzędnicy" mocno starali się wpłynąć na życie pewnej pary bohaterów.

      Proszę o tytuł oraz zdjęcie obojga (ale większe ładniejszej z nich).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • nie widziałem tego filmu...więc to w sam raz cos dla mnie:

      Archanioł


      zagadka
      na tym zdjęciu brakuje pewnej pani:

      dodam, że moim zdaniem to najpiękniej zapłakana aktorka współczesnego kina (moim zdaniem ;) )

      proszę o tytuł i jej fotkę z dowolnego miejsca we wszechświecie.

      ps. ponieważ naszły mnie wątpliwości co do postaci na zdjęciu z odpowiedzią na poprzednią zagadkę - chodzi o ten podpis zdjęcia - znalazłem to na stronie poświęconej Ekaterinie Rednikowej. O nią zapewne chodziło, a czy to ona na zdjęciu, czy ten podpis to tylko adres strony to mi sie nie chce już sprawdzać ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • bardzo prosze:
      drugi raz bo link wcięło


      ponieważ zostałem wczoraj znieważony (przez ten film poniżej) dając się zwieść pewnemu znanemu nazwisku
      i to w stopniu niewspółmiernie większym niż przez Weekend Pazury, pytam:

      co to za gówno, stylizowane na lata 80-te, w którym (dla mamony chyba tylko) użyczył swej twarzy znany z innego filmu
      pewien wojowniczy, mściwy ślepiec?


      proszę o tytuł, zdjęcie aktora o którego pytam,
      oraz trzymanie się z daleka od tego filmu (a w razie potrzeby salwowanie się ucieczką z miejsca, w którym będzie wyświetlany).

      PODPOWIEDŹ:
      prezentuję fotkę z innego filmu, na której występuje Pan o którego pytam

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Domyslilem sie od razu,ze chodzi o Hauera,ktory swego czasu namieszal w "Slepej furii",ale przeszukujac baze filmow...po prostu przeoczylem to "dzielo" i odpuscilem :( Ech...ponizej i aktor,i tytul...

      Bedzie latwo,poniewaz brak weny...Pan z fotki zagral tylko w jednym filmie,co w sumie nie dziwi,skoro jego profesja jest zupelnie inna niz chocby De Niro.Prosze o tytul i zdjecie jego filmowego "szefa".

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez regis ().

    • Drużyna Asów kierowana przez:


      skoro już jesteśmy w USA, to przenieśmy się nieopodal
      bo naprawdę warto ;)

      prosze o tytuł oraz zdjęcie tej , której się udało.

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez istarii ().

    • po koszulce poznałem ;)



      poproszę tytuł i zdjęcie córki tego pana: (to chyba faktycznie moja nadinterpretacja ;) )

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Lincz
      Po tulipanie poznałem :E
      A tak na marginesie, Lincz to bardzo dobry film, byłem w kinie jakiś czas temu i wywarł na mnie spore wrażenie.

      Aha, wg mnie Zaranek nie miał córki w tym filmie... to stary recydywista który pojawił się w wiosce :)

      zagadka:

      cóż to za film, a jako dodatek to poproszę o zdjęcie pewnej pani która tam grała.
      - Zdjęcie ma być bardzo ładne :D
      - będziecie wiedzieli o jaką panią mi chodzi ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • Proscie,a bedzie Wam dane...

      A ja poprosze o zdjecie pani,ktora zagrala lata temu glowna role w miniserialu powstalym na podstawie ksiazki dla mlodziezy...ksiazki o dwojgu nastolatkow,ktorych polaczylo niespodziewane uczucie i ktorzy wciaz sie rozmijaja,nie potrafiac ze soba rozmawiac i sie przed soba otworzyc.Od razu duuuza podpowiedz-tytul serialu nawiazuje do wiersza pewnego bardzo znanego polskiego poety i bajkopisarza...
      Podpowiedz druga i ostatnia-za 48h zmieniam zagadke na taka,przy ktorej nawet mistrz murarski Birkut zaszlocha z podziwem...

      +

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez regis ().

    • Niech będzie :D
      Serial to "Żuraw i czapla"
      poniżej Magdalena Wójcik


      zagadka:

      W jakim rewelacyjnym filmie można było zobaczyć to oto cacko ?:D

      Plakat poproszę :)

      e:
      jako że wyjeżdżam i nie będę miał za bardzo dostępu do kompa- proszę żeby zagadka wisiała max do 8 lipca, jeżeli nikt nie zgadnie zadajcie nową :)
      Ale myślę że nie będzie z tym większych problemów, samochód dość charakterystyczny.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Johny ().

    • ford thunderbird convertible 1966 woził główne bohaterki w:



      zagadka


      tytuł filmu i zdjęcie pewnej Pani o ślicznym głosie (i nie tylko) poproszę.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • http://3.bp.blogspot.com/_F_2xvc04me0/Rohhi9IhhWI/AAAAAAAAJJc/JQxUlX7qV3s/s400/poster.jpg - MASKA z Cher ( sorki znowu mi obrazków nie wkleja:/

      Poproszę o zdjeciue pustej blondynki która zastapila pusta brunetkę w sadze o walce samochodów z innymi maszynami;)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().