Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • Film to Upadłe anioly, w roli glównej ( kobiecej )
      Michele Monique Reis


      Zagadka: Film z którego pochodzi fotka opowiada historie starszej pani ze zdjecia ( historie od wczesnej mlodosci do poznej starości ) poprosze o tytul filmu oraz o zdjecie aktorki ktora wciela sie w postac tej pani w czasach mlodości...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Ratata!
      Film to : Pamiętnik
      młodsza wersja:


      zagadka:
      w jakim filmie widzieliśmy ten o to pokój?

      i jako że mam zamiłowanie do fartuchów to proszę o jakieś ładne zdjęcie pani która w takowym stroju wystąpiła w tym filmie, ale na zdjęciu ma być bez :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • Żona na niby

      w kadrze są dwie panie - jednak jestem prostakiem i wklejam wyraźniejszą


      ZAGADKA

      prosze o tytuł i równie gorące zdjęcie pani, która miała problem z celnością w tym filmie

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().

    • film to "The Warriors'Way"
      a problemy z celnością miała:


      zagadka:
      Z jakiego filmu pochodzi ten o to kadr, w którym grała ta piękna pani? A żeby było ciekawiej poproszę o jeszcze jakieś jej fajne zdjęcie :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • Zakazane królestwo....
      Yifei Liu

      Zagadka za chwilke:) z grilla wrociłem i umysl szwankuje:P
      Kto i w jakim filmie zakochal sie w tej pani?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Na zdjęciu Alvaro o którego prosisz razem z tą piękną Panią:D w filmie Megamocny


      zagadka:


      W jakim filmie była taka gorąca impra? A jako odpowiedź poproszę o zdjęcie głównego bohatera razem z królem Polski :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • Bruce Willis i Sobieski;)
      Film Surogaci

      Zagadka: Poprosze o ciepłe zdjecia fajnej brunetki i tez fajnej blondynki z tego filmu:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • jestem na 99% pewny ( ja ooglądam od F ;p )


      A teraz bedzie zagadka dotycząca tego ścierwa filmowego (dla mnie to klasa W . Skrót od "wiadomo co" za okno, w żadnym przypadku nie oglądać).

      BTW - jeśli obraz, który nam zafundował reżyser jest odbiciem tego co może dziać się z mężczyzną przechodzącym kryzys wieku średniego - błagam uśpijcie mnie ;)

      Co to za film?

      prosze o zdjęcie Yeti (kto to ścierwo obejrzał - zaskoczy)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Namordowalem sie straszliwie probujac dotrzec do informacji o co chodzi z tym (ta) Yeti,ale po poswieceniu,o ktorym glosno nie wspomne i przyznam sie do niego tylko autorowi zagadki...juz wiem kto zacz ;P Chodzi o tzw. film pt. "Weekend",a owa Yeti to Anna Karczmarczyk,znana z roli w "Galeriankach".

      Prosze o plakat ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez regis ().


    • Zagadka: Poprosze o tytuł filmu oraz o zdjecie pojawiajacej sie w nim bardzo często specyficznej żarówki...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • pffff, bułka z nutellą



      film to "13"

      Zagadka

      Każdy sliniący się we właściwy sposób skojarzy ;)

      Co to za film oraz normalne zdjęcie tej Pani poproszę:

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez istarii ().

    • "Jestem" Edyta Jungowska

      Zagadka: poprosze o fajne zdjęcie głównej bohaterki, najlepiej z filmu z którego pochodzi foka, jesli wkradną sie na nie też koleżanki to tym lepiej:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • sucker punch (cokolwiek to znaczy)


      zagadka:

      co to za film?
      zdjęcie głównego bohatera poproszę z filmu gdzie miał zielonego zwierzchnika

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • Wzgórza maja oczy :) Emilie de Ravin ( z LOST )



      Zagadka: Poprosze o tytuł filmu oraz o fotke Crystal:)



      P.s: Istek lamko na fotce z Sucker Punch główną bohaterke dałeś tyłem:(

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Film to "Resident Evil: Afterlife"
      Jest to 4 cześć. Odnośnie Crystal, to grała ją Kacey Barnfield. W grafice google ma takie fotki, że włączył mi się samozapłon :E



      A teraz zagadka. Ten film to bardzo fajny thriller, chociaż z założenia nim nie jest :P Polecam.
      Jaki jest jego tytuł ? No i poproszę o zdjęcie pierwszoplanowej aktorki z innego podobnego filmu, w którym również grała główną rolę.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^MoonSet ().

    • Zagadka wisi od 4 dni , mimo PW do autora z prośbami o podpowiedz brak odzewu...Jeżeli nie będzie kontaktu z autorem do jutra do 9 rano prawo do zadania zagadki przechodzi na pierwszą osobę która po tej godzinie pojawi się w temacie.
      Pozdrawiam, autor tematu.

      p.s: Istek bez spamu , od tego masz PW.Nie smieć;)

      Z racji że mineła godzina 9:00 a od Moonseta żadnych wiadomości KOLEJNA ZAGADKA: Poprosze o zdjęcie (koniecznie ubranego w kraciastą kiecke ) głównego bohatera filmu z którego pochodzi wklejony poniżej plakat:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Ta - da !
      Film: Węże w samolocie .
      Fotka głównego bohatera w kraciastej kiecce :

      Zagadka za moment :P

      Z racji tego, iż dano mnie to nie było i ogólnie temat trzeba trochę ruszyć po ostatnim murarzu - zagadka będzie prosta !

      Jak nazywa się pan na zdjęciu. W z jakiego filmu pochodzi ten kadr.


      I żeby nie było. Proszę w odpowiedzi wkleić zdjęcie głównej roli żeńskiej z tego filmu ^ ^

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Magius ().

    • Londyński bulwar - i Keira ;)



      Zagadka: Poprosze o tytuł filmu oraz o duuuzo ładniejsze zdjecie pani która gra w nim główną role...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Tajemnice Los Angeles
      najniższy:


      Zagadka dla Pana Władka:



      proszę o tytuł i fotkę innego Pana (na złość Stealthowi) w bardzo nietypowej zbroi,

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().



    • Zagadka: W filmie z którego pochodzi fotka pewien aktor gra Prezesa...poprosze o jego zdjecie z innego filmu / z mieczami/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().