Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • SPRAWA PIERWSZA:
      To nie jest Quiz tylko Foto zagadka. Twoja odpowiedz jest poprawna ale tu chodzi o wklejenie zdjecia.Wiec zeby odpowiedz została uznana wklej fotke w/w aktora.

      SPRAWA DRUGA:

      KOLEJNY RAZ PROSZE : JEZELI NIE JESTES PEWIEN/PEWNA CZY UDZIELASZ DOBREJ ODPOWIEDZI NAPISZ PW DO TEGO KTO JA ZADAŁ UNIKNIEMY ZAMIESZANIA I ZAŚMIECANIA TEMATU!!!

      SPRAWA TRZECIA:

      Jeżeli masz czas żeby odpowiedziec , znajdziesz tez 2 minuty zeby zadac zagadke - przekazując ja komuś kto być moze juz sie wylogował odbierasz możliwosc zabawy innym osobom, TAK WIEC ZGADUJESZ=ZADAJESZ NOWA ZAGADKE.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Thorgoth napisał(a)
      Zagadka:
      kusiła wampirów złotymi loczkami, uwodziła fruwającego na nitkach, za noc spędzoną z chłopakiem spotkała ją kara ... i ścieli ją razem z Ludwikiem, a ona wciąż taka młodziutka ;)


      Kirsten Dunst - Wywiad z wampirem, Spider-Man, Maria Antonina



      Zagadka:
      Nie cierpi drugiego lutego i piankowych marynarzyków, kiepsko mu też idzie karaoke w towarzystwie japończyków, za to potrafi przelecieć Szaron Stołn na spotkaniu po latach, a to już coś.
    • Jako ze na pytanie Thorgoth pierwszy odpowiedział Łowca Jelonków , jego zagadka obowiazuje:

      Seksmisja, Shreck,Kiler i film którego nie oglądałem:P


      Zagadka: udalo jej sie poleciec w kosmos by spelnic marzenia o spotkaniu z obca cywilizacja...Miala swojego krola i swojego kowboja.Wszystkie wyjazdy doskonale planuje.Dawala sie wozic samochodem policjantowi,gangsterowi,mordercy i rekinowi w jednym.Ma sentyment do inteligentnych kryminalistow, poprosze o zdjecie.
    • In promptu napisał(a)
      Zagadka:
      Nie cierpi drugiego lutego i piankowych marynarzyków, kiepsko mu też idzie karaoke w towarzystwie japończyków, za to potrafi przelecieć Szaron Stołn na spotkaniu po latach, a to już coś.


      Bill Murray, Dzień Swistaka, Ghostbusters, trzeciego nie kojarze



      Zagadka, łatwa:
      Była zmarłą żoną w czarnej komedii, piękną narzeczoną owada, dobrą przyjaciółka jadącą przez pół stanów w przepaść, i kobietą piratką w jednym z najgorszych filmów o piratach...
    • KOLEJNY RAZ PROSZE : CZYTAJCIE POSTY BO ROBI SIE SZUM!!

      UWAGA

      Obowiazuje zagadka osoby która jako pierwsza poprawnie odpowiedziała na pytanie poprzedniego forumowicza!

      Obowiazujaca zagadka: udalo jej sie poleciec w kosmos by spelnic marzenia o spotkaniu z obca cywilizacja...Miala swojego krola i swojego kowboja.Wszystkie wyjazdy doskonale planuje.Dawala sie wozic samochodem policjantowi,gangsterowi,mordercy i rekinowi w jednym.Ma sentyment do inteligentnych kryminalistow, poprosze o zdjecie.
    • Straszna samowola tu panuje dlatego odpowiem na obydwa pytanie :)

      1. Jodie Foster




      2. Geena Davis





      Zagadka:

      Szalony mąż, szalony pułkownik, pozaziemski naukowiec, no i niedościgniony przez synów jako głowa niezwyczajnej rodziny.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Marlon Brando




      ZAGADKA: Nie zawsze lustro pokazuje to co chcesz zobaczyc,czasem oskarza Cie o wiele rzeczy i powoduje ze czujesz sie jak malpa.I kiedy zycie zamienia sie w jeden wielki wyscig ,a ty czujesz ze jestes znowu uwiklany w klopoty wtedy wlasnie chcialbys Ja zobaczyc w swoich marzeniach.... poprosze o zdjecie ze skrzydłami...

      Edit:do Mery : Przepraszam nie mogłem odpisac bo ksiedza miałem po kolędzie w domu. Ale obie Twoje odpowiedzi sa nieprawidłowe.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Z niemałymi kłopotami ale z małą pomocą dałem radę :)

      Estella Warren - mój Anioł Stróż ]:-D




      Zagadka:

      Nie chłopczyca, choć mamusia, mimo tego i to "prawdziwa prawda" nie straszy w "dyniowe święto", gdyż ciało ma wspaniałe :D
    • Łowca Jelonków napisał(a)
      Zagadka:

      Nie chłopczyca, choć mamusia, mimo tego i to "prawdziwa prawda" nie straszy w "dyniowe święto", gdyż ciało ma wspaniałe :D


      Jamie Lee Curtis




      Zagadka:
      Szpieg, detektyw, golfiarz, głowa rodziny, amigo, pisarz... wszystko z dużym przymrużeniem oka.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Stary Dobry Jacina ().

    • [ STEALTH ] napisał(a)
      Adam Sandler : Szpieg (Nie zadzieraj z fryzjerem), detektyw( a nie wiem:P), golfiarz (Farciarz Gilmore), głowa rodziny (Klik: i robisz, co chcesz), pisarz (Opowieści na dobranoc)


      BIP! BŁĄD :XP:

      edit:
      potoczna nazwa jedengeo samochodu to jego imię

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Stary Dobry Jacina ().

    • Nowy Lepszy Jacina napisał(a)
      Zagadka:
      Szpieg, detektyw, golfiarz, głowa rodziny, amigo, pisarz... wszystko z dużym przymrużeniem oka.

      Chevy Chase, właśc. Cornelius Crane Chase



      Zagadka:
      Ratował małą Elorę, zdobywał kosmos, walczył razem z gościem przebranym za rudzika ;) a nawet grał u samego Olivera Stone'a kultowego narkomana :P
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Thorgoth ().

    • Val Kilmer




      Zagadka: W piekle nie zawsze bywa gorąco..Przyjażń czasem prowadzi do smierci..szczególnie kiedy trzeba stanac w obronie planety,oko w oko z wrogiem. Porosze o zdjecie z fillmu w którym jego partnerami sa: Carl Hanratty ,Snake oraz Sean Vetter, na zdjeciu ma być koniecznie z "narzedziem pracy" związanym z filmem w którym wystepują wszyscy wymienieni powyżej.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Jared Leto



      ZAGDAKA:karierę zaczął jako ofiara maniaka z koszmaru, zapalony ogrodnik którego strasznie coś gryzło, największą sławę jednak zyskał gdy zaciągnął się na statek....
      poproszę jego fotkę na której ma gitarę

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • [ STEALTH ] napisał(a)


      ZAGDAKA:karierę zaczął jako ofiara maniaka z koszmaru, zapalony ogrodnik którego strasznie coś gryzło, największą sławę jednak zyskał gdy zaciągnął się na statek....
      poproszę jego fotkę na której ma gitarę

      Johnny Deep - Edward Nożycoręki, Co gryzie Gilberta Grape'a, no i niestety Piracy z Karaibów




      Zagadka:
      jako mała dziewczynka poznała do czego służy broń, była księżniczką, walczyła o wolność w Anglii, a nawet była kochanką króla Anglii


      @[ STEALTH ] - moja żona Cie kocha :]
      zgniły liberał/podły ateista
    • Natalie Portman /Leon/Star Wars/Kochanice Króla/



      Zagadka:To chyba najladniejszy diabel jakiego widzialem w kinie... A do tego kumpluje sie z kosmitami i agentami bardzo specjalnymi.Lata samolotem z Bladem a zareczona byla z premierem Wielkiej Brytanii.

      A moja żona kocha tylko mnie;) ( mam nadzieje:P )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Elizabeth Hurley - mój przyjaciel Marsjanin, Bedazzled, Austin Powers, Pasażer 57 itd.





      Zagadka - Prowadził księgarnię z książkami podróżniczymi, był wydawcą, co śmiał się z majtek ;), udawał mafioso, zdarzyło mu się grać lekarza, ale i tak wszyscy go pamiętamy jako lekkoducha i kobieciarza, który się nagle zakochuje w pewnej pani, która nawet zakonnicę grała
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Thorgoth ().

    • Hugh Grant /Krytyczna terapia/Notting Hill /Mickey Niebieskie Oko



      Zagadka:Córka króla tez robi notatki ,musi uwazac na wilki kiedy idzie do babci,szczegolnie kiedy jest zakochana.I ma dowod na to ze diabel chodzi w modnych ciuchach;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • [ STEALTH ] napisał(a)
      Zagadka:Córka króla tez robi notatki ,musi uwazac na wilki kiedy idzie do babci,szczegolnie kiedy jest zakochana.I ma dowod na to ze diabel chodzi w modnych ciuchach;)

      Anne Hathaway
      Diabeł ubiera się u Prady,Pamiętnik księżniczki,Zakochana Jane,Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia



      ?:
      matematyka mu nie straszna, wojna też, dla jednych aniołem,dla drugich bratem, dla innych złodziejem,,jako zabójca ucieka przed przeszłością
      zgniły liberał/podły ateista
    • Matt Damon Buntownik z wyboru,Szeregowiec Ryan,Dogma i oczywiscie X Oceany;) + 3 x przygody Bournea


      Zagadka: Marzenia maja swoja siłe, szczególnie go chodzi na nocne zmiany. Przyszłosc,przeszłosc,terazniejszosc nic nie jest mu obce, nikt nie roznosi poczty tak jak on.Poprosze jego zdjecie z filmu wktórym jest duuużo wody:)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Kevin Costner




      Zagadka:

      Nie dość, że śliczna z Niej Cocota, to do tego baśniowo inteligentna, dzięki czemu żadna zagadka i łamigłówka Jej nie straszna, nawet filmowa ;)
    • Audrey Tautou




      Zagadka:Czasami masz szczescie a czasami czujesz sie obco.Co wtedy robisz? Grasz misia czy sprawiedliwego numer sześć? A może jesteś Ojcem nie tylko w domu? Poprosze o zdjecie z filmu w którym syn nazywa sie tak jak ojciec.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • z soprano rodzinki James Gandolfini



      równiez Ojciec, ale tez i Król, był sierzantem u boku pani kapitan, pojawia się tez jako dawny ulubieniec Boga, strącony anioł , Lucyfer.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Viggo Mortensen




      Zagadka:

      Nie ma azjatyckich korzeni, ale jego bohaterowie potrafią wymachiwać mieczem i latarką ;) Raz jest twardym gliniarzem, raz bezlitosnym cynglem, choć był czas, kiedy mucha siedząca na ramieniu mogła mu połamać obojczyk :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • O ile sie nie myle to bedzie: Samuel L Jackson i filmy: miecze i latarki, świetlny miecz ze Star Wars:) , choć był czas, kiedy mucha siedząca na ramieniu mogła mu połamać obojczyk- Niezniszczalny , filmów gdzie był gliną i złym facetem było sporo:)



      Zagadka:Grała w filmie z chłopakiem od szarlotki, nie obce jej miasto w którym straszy,"znała" słynnego malarza.A zdjecie KONIECZNIE z filmu w którym Ocean świecąc tyłkiem podziwia ocean za oknem.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • [ STEALTH ] napisał(a)
      Zagadka:Grała w filmie z chłopakiem od szarlotki, nie obce jej miasto w którym straszy,"znała" słynnego malarza.A zdjecie KONIECZNIE z filmu w którym Ocean świecąc tyłkiem podziwia ocean za oknem.

      Natascha McElhone
      Picasso - Twórca i niszczyciel(Surviving Picasso), Solaris, Miasto duchów(City of Ghosts)




      Zagadka:
      Była naukowcem, złamała wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego, sprzedawała bilety, opatrywała rannych, czarowała i grała
      na kieliszkach
      zgniły liberał/podły ateista
    • Była naukowcem, złamała wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego, sprzedawała bilety, opatrywała rannych, czarowała i grała na kieliszkach


      Sandra Bullock :Speed: Niebezpieczna prędkość,Miss Agent ,Totalna magia


      Zagadka: Każda rodzina ma jakieś sekrety..Ale nie ma sie co wściekać.Można przecież poleciec w kosmos, jak nie uda sie za pierwszym razem to poleciec drugi raz. Poprosze o zdjecie z fimu w którym sam już nie wie kim jest.
    • Gary Sinise
      W kosmosie byl w Apollo 13 i w "misji na Marsa"(chcialabym to miec na DVD podobnie jak "Jądro ziemi")

      W filmie Impostor: Test na człowieczeństwo(Impostor) jako Spence Olham nie wie juz kim jest.




      moja zagadka (szkoda ze nie mozna kilku na raz...):

      Proszę o podanie tytułu serialu w którym 5 wojowników towarzysza Gierka - tj. grupka młodych ludzi która się przeciwstawia zlym najeźcom co chcą zniszczyć swiat.... jakies jeszcze podpowiedzi? :)

      Prosze o zdjecie gdzie są w koszulkach z cyframi kolejnymi albo jak juz przywdzieli kostiumy w kształcie....

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez mery ().