Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Trafiłes w moje klimaty:) Dzień Niepodległosci Will S + człowiek mucha , Hitch -Will + Eva Mendes :)

      Odp: EVA MENDES


      Zagadka: Lubi tanczyc , a juz szczegolnie z super inteligentnym "kolekcjonerem krzesel"(który czasem jest gangsterem) . Broni roslin przed facetami w lateksowych majtkach i maskach, Zdarzylo jej sie zepsuc "fryzure" jednemu z aniołkow Charliego.Ogolnie jest z niej super dziewcze;)

      Poprosze o jej zdjecie w sukni ślubnej z trzymanym w ręce orężem samurajów.
    • Moja ulubiona aktorka :)

      Odp. Uma Thurman



      Zagadka: Na początku sielanka: dziecko na trójkołowym rowerku przemierza bezkresny korytarz odosobnionego kurortu, później to samo niewiniątko wchodzi do sypialnie matki z nożem w ręku powtarzając skrzeczącym głosem: "redrum,redrum"
      Poproszę o tytuł ;)
    • The shining 8-)



      Zagadka:

      Wcielał się w rolę króla, pisarza, malarza... Jednak najbardziej znany jako starszy dżentelmen o ostrych ząbkach. ]:-D Foto w specyficznej masce
    • Strelam ale mam nadzieje ze dobrze:)
      Sir Philip Anthony Hoplkins:
      Beowulf , Picasso - Twórca i niszczyciel , a "milusia" maseczka z Milczenia owiec...


      Zagadka: Tym razem poproszę o zdjęcie Eleonory w objęciach Franka Cadillacka zwanego też Seth...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Nicolas Cage i druga z moich ulubionych aktorek :)




      Pytanko: Najbardziej rozpoznawalne atrybuty tego aktora: Quarter horse, magnum. Grał w wielu filmach, wiele wyreżyserował i kilka wyprodukował.

      p.s. "Broadsword calling Danny Boy" - teraz chyba za łatwo będzie :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Mysle ze chodzi o tego pana: Clint Eastwood.



      Zagadka:
      Jest obronca ziemi,podejmuje sie dzialan w sytuacjach beznadziejnych ,nawet jesli grozi to blyskaniem ludziom po oczach. Poprosze o Jego zdjecie z "przyszlosci" gdzie jak przystalo na prawdziwego Amerykanina biega trampkach od Conversa:)
    • Vanilla Sky , Oczy szeroka zamkniete , Rain Man a fotka pewnie z Ostatniego Samuraja:)



      Zagadka:
      Raz poluje na kosmitów lub bandytów - raz sam terroryzuje całe miasto swymi bombami - prawdziwy człowiek o "dwóch twarzach"

      Poprosze o zdjecie:) (zapomniałem dopisać i juz leniuch nie wkleił :E :E :E :E )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Partner Will'a z Man In Black: Tommy Lee Jones :)





      Zagadka:
      Jak dla mnie najpiękniejsza brunetka wszech czasów. Lubiła jeść śniadania u znanego projektanta oraz zawsze w najlepszym stylu i z niebywałą gracją podróżować po Rzymie czy Monte Carlo ;)

      edit: myślałem że nie zauważysz :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Łowco ;) Zeby odpowiedz była pełna musisz wstawic zdjecie;)


      Audrey Hepburn :)



      ZAGADKA

      Nie lubi polować na płotki za to kocha pilotów,los nie zawsze układa sie po jej myśli, a super tata ma do niej pilota ehh jak dla mnie Anioł.
      Poprosze o zdjecie z dwoma pistoletami.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Kate Beckinsale i dwa zabójcze "pistolety" :D



      Zagadka:
      Poproszę tytuł filmu, a pytanie blisko, nawet bardzo blisko, trochę na lewo ;) Proszę zamieścić zdjęcie głównego bohatera ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Troszke nie o tych "pistoletach" myślałem ale z "TYCH" to dałbym sie nawet zastrzelić:):)

      Twój film to "Łowca Jeleni" a główni bohaterowie Michael, Steven i Nick (cieżko mówic o 1 głównym) to:Robert De Niro ,John Savage ,Christopher Walken
      FOTKI:




      Zagadka: Grał "Anioła" , modlił sie za konajacych,zaklinał deszcz a nawet składał obietnice...Poprosze o zdjecie z filmu gdzie nie wyglada jak on i jest cały w plastrach.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Trochę się nagłowiłem ale pomógł mi deszczyk ;)

      Michael Rourke





      Zagadka:
      Blond piękność, dziewczyna batmana, nie lubi brutalnego sexu za to nosi organiczny "wibrator" w torebce i lubi grę wstępną z różnymi smakołykami ( truskawki i bita śmietana ;) )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Kim Basinger, 9 i 1/2 tygodnia! :P



      Zagadka:
      Wyzwolil ludzi , nie chcial zyć pod ziemią wiec sie poswiecil, bo starcil dziewczyne, ktora w nim sie zakochala bo tak jej przepowiedziala Wyrocznia ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Keanu Reeves jak mi sie wydaje:D




      ZAGADKA: Czasem jest to przyczajony Tygrys ,czasem ukryty Smok , czasem Motyl a nawet zółwie - towarzystwo zawsze ma doskonale ,dluga jest droga do domu szczegolnie wtedy gdy piekno zamkniete jest w tradycji a tradycja nie prowadzi do szczescia bo zycie jako Gejsza to ciezki chleb.. ... Poprosze o zdjecie KOBIETY pachnacej jasminem.
    • niestety... NIE OGLĄDAŁAM!!!! :( :E

      czy to: Zhang Ziyi?



      Pochodzenia ??? w Ameryce pracujący, mordercy zawsze przez niego "wytropieni". Serial w którym na poczatku juz wiadomo kto zabil :P
      Zdjęcie poproszę z czyżby innym jak nie z cygarem w dłoni :)

      Post był edytowany 9 razy, ostatnio przez mery ().

    • Colombo:) Peter Falk z pochodzenia Amerykanin i to z Niu Jorka :E
      Matka- rozyjska żydówka , Ojciec - Polak (lub jak podaje inne żródło: Węgier)

      Fotka:



      ZAGADKA:

      Czasem nawet jesli jestes facetem nalezy sie wyluzowac, zdjac spodnie i wbic w kiecke. Uprac troche kasy i ruszyc do Las Vegas.Czasem pojawiaja sie klopoty ale od czego ma sie błazna w talii.
      Poprosze o zdjecie tej slodkiej blondynki;) w ktorej zakochal sie "plywajacy z " Oceanem buntownik.
    • Nie jestem pewny, ale czyżby chodziło o "Panią Doubtfire"? (Robin Williams)

      Jeżeli dobrze to ja zadam pytanie:
      Robotnik i były szpieg któremu skasowali pamięć a także komandos. Na świeta potrafi zrobić dużo żeby zrobić komuś prezent.
      Więcej nie podpowiadam bo będzie za łatwe :)
      Dowolne zdjęcie.
    • Niestety Twoja odpowiedz jest błędna ponawiam pytanie:

      Czasem nawet jesli jestes facetem nalezy sie wyluzowac, zdjac spodnie i wbic w kiecke. Uprac troche kasy i ruszyc do Las Vegas.Czasem pojawiaja sie klopoty ale od czego ma sie błazna w talii.Poprosze o zdjecie tej slodkiej blondynki;) w ktorej zakochal sie "plywajacy z " Oceanem buntownik.


      p.s: Jeżeli nie jestes pewien odpowiedzi wysyłaj PW do gracza który zadawał zeby zweryfikował odpowiedz unikniemy nieporozumien z zadawaniem pytan.
    • ......
      ELLEN Barkin
      Switch: Trudno być kobietą , Kłopoty z facetami , Ocean's 13(Ocean's Thirteen)

      Trunde ze szok.
      Tym bardziej ze zadnego z ww. filmow nie widzialam - chyba musze nadrobic...



      ok to bedzie latwe bo nie mam czasu obiad na ogniu! :))


      Kobietą jego nie była ale...
      szermierką go nie zdobyła... :)
      Kim jest ta dziewczyna?
      W sidła milości wpadła i z Panem Tracy sie..... yghm
      Rozpaczliwie jej nie poszukujcie bo
      szanghajska niespodzianka was dopadnie....
      :)

      Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez mery ().

    • ;) Szermiereczka - z Bonda ,Kim jest ta dziewczyna? - fajna piosenka:) yhm yhm z : Dick Tracy , Niespodzianka z Szanghaju
      MADONNA:)



      Zagadka:
      Żyła tak szybko, że musiała uciekać przed Husqvarną. Związała się z magikiem którego grał król Jerozolimy, pewnie dlatego że już wcześniej miała do czynienia z niewidzialnymi pojazdami:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Jessica Biel

      Królestwo niebieskie, iluzjonista, niewidzialny



      Krótko żyła, piękną była.
      brylanty są najlepszym dla dziewczyny...
      ale pół zartem, mężczyźni wolą ....
      nie mozna chyba bardziej tego zagmartwac bo to legenda niestety...
      zdjecie prosze te najbardziej popularne z tym wiatrem!

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mery ().

    • Czy chodzi o Marilyn Monroe?


      Zagadka : W młodym z innych sfer się zakochała w jednym z filmów w których grała. Jako jedna z nielicznych z wielkiej katastrofy ocalała, swojego kochanka
      na środku zimnego oceanu pożegnała :E


      edit :
      down :
      ha spozniles sie : D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Date Masamune ().

    • mocne - walczą o m-ce :)

      czy to nie Kate Winslet??

      ,

      A OTO I ZAGADKA:
      Postrzelony, ale reżyser z niego też wyrósł.
      Policjant-Detektyw, podpułkownik, weteran wojny francusko-indiańskiej - ojciec siedmioro dzieci, wie czego kobiety chcą. Z Goldie ptaszka więzi.

      chyba juz za duzo... :)

      Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez mery ().

    • Mel Gibson - filmy to Ptaszek na uwięzi, Zabójcza Broń, Patriota, a postrzelony był w minimum 10 filmach :P




      Zagadka:
      grał bardzo znanego magika, bardzo znanego aktora, twórce pop-artu, transwestytę na pustyni, ale w najlepszej roli był facetem szukającym mordercy żony, którego pamięcią były tatuaże i zdjęcia polaroidem.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Guy Edward Pearce / Memento/ Priscilla, królowa pustyni /



      ZAGADKA: Przyjmowała dziwne propozycje za co została naznaczona. Choć w dzisiejszych czasach to juz normalność zasłynęła 2 niezłymi rolami, w typowo kobiecej, w drugiej prawie jak mężczyzna (włacznie z fryzura). Obecnie w związku z modelem, aktorem i ogólnie śmiesznym facetem z lat 70-tych.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Thorgoth napisał(a)

      Zagadka:
      najpierw twierdził, że możesz połknąć pół litra krwi, zanim zachorujesz, potem blond piękność zabierała mu miliony, był królem a nawet magikiem


      Chodzisz do pracy, której nie lubisz, żeby kupować rzeczy, których nie potrzebujesz...

      Edward Norton?

      Jeżeli się zgadza oddaje pytanie Thorgothowi :P nie mam teraz głowy, aby wymyślić jakąś ciekawą zagadkę :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez burdhard ().