Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Film to "Armageddon" a pani ze spiczastymi uszkami to Liv Tyler jako Arwena z LOTR.



      Zagadka: Z jakiego filmu jest to zdjecie? Kogo przedstawia? I kto w tym filmie gra główna role ( tu poproszę o jego zdjęcie) ?

    • Strzelam, ale wydaje mi się, że dobra odpowiedź.
      Zdjęcie z filmu Ojciec chrzestny, przedstawia Michaela Corleone.
      Główną rolę w tym filmie grał Marlon Brando - Don Vito Corleone

      Zadam zagadkę za jakieś 2 godziny, ze względu na nadciągającą nawałnicę.
      (o ile odpowiedź dobra)
      pzdr.

      //edit: ulewa przeszła, zadaje:




      Poproszę o imię i nazwisko kapitana tego statku, oraz aktora wcielającego się w ową postać.
    • aktor Nathan Fillion postać Kapitan Malcolm Reynolds
      a film Serenity serial Firefly



      w jakim filmie razem wystąpiły "reformy babci" i rudy "klejnot"
      w odpowiedzi proszę podać tytuł filmu trzecia najbardziej znaną aktorkę z niego i jej fotkę :D
      edit///
      pomoc razem z aktorką -"reformy babci" wystąpiło 2 angielskich aktorów hugh grant i colin firth(dziennik broget jones)
      aktorka grająca rudy "klejnot" naprawdę nie jest ruda tylko w tym filmie razem z nią zagrał oskarowy makler giełdowy i jeden z blues brothers 2000(o czym marzą faceci )
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Parker ().

    • w jakim filmie razem wystąpiły "reformy babci" i rudy "klejnot" w odpowiedzi proszę podać tytuł filmu trzecia najbardziej znaną aktorkę z niego i jej fotkę :D edit/// pomoc razem z aktorką -"reformy babci" wystąpiło 2 angielskich aktorów hugh grant i colin firth(dziennik broget jones) aktorka grająca rudy "klejnot" naprawdę nie jest ruda tylko w tym filmie razem z nią zagrał oskarowy makler giełdowy i jeden z blues brothers 2000(o czym marzą faceci )


      :) Styl zadawania zagadek masz zupełnie jak Mery ( motacie okrutnie ;) ) więc może ona cos poradzi:)
      "reformy babci" to chyba bedzie Rene Zellweger :
    • fotozagadka :P

      nie mam pojecia kto gral razem z Rene Z. i J.Goodman'em i jeszce mial cos wspolnego z rudym diamentem!

      //o kurka to mialo isc na priv!
      O_o :uhuh: :O

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • RE: fotozagadka :P

      mery napisał(a)
      nie mam pojecia kto gral razem z Rene Z. i J.Goodman'em i jeszce mial cos wspolnego z rudym diamentem!

      //o kurka to mialo isc na priv!
      O_o :uhuh: :O

      widzę ze strasznie namieszałem mery troszkę mnie źle zrozumiałaś
      zgadliście jeśli chodzi rene natomiast chodzi o drugą aktorke zagrała w "o czym marzą faceci"
      wspólny film rene z drugą aktorką tu proszę o tytuł filmu i fotkę trzeciej aktorki grającej razem z nimi w tym filmie o którego tytuł proszę
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif
    • FILM: Empire Records



      A aktorki to: Robin Tunney ,Liv Tyler ,Renée Zellweger ( pojawia sie tam tez : Debi Mazar ale myslę ze chodzi o pierwszoplanową role, tak więc wkleje Robin Tunney)


      Zagadka:


      Z jakiego filmu pochodzi ta fotka? Poproszę o tytuł oraz o zdjęcie osoby która gra w nim wilka...
    • Pulp fiction

      I'm Winston Wolf, I solve problems - tak chyba się przedstawiał :p

      Z pochodzenia Serb, choć chyba we wszystkich filmach gra jakiegoś Rosjanina ;) Grał razem w filmach z takimi aktorami jak Tom Cruise (w jego sztandarowej serii), Brada Pitta (w filmie o pewnym szlachetnym kamieniu) czy Clint Eastwood i Tommy Lee Jones (w filmie który nie dawno był w TV). Dowlne zdjęcie ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez miskov90 ().

    • Rade Serbedzija : filmy to: z Tomem Cruisem - MI 2 , Z Pittem - Przekręt,z Eastwoodem i Jonesem - Kosmiczni Kowboje.



      Zagadka: Przed kim pokłonił sie przedstawiony na fotce aktor ? Poproszę o fotkę oraz o tytuł filmu.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • [ STEALTH ] uprzedziłeś mnie za długo zastanawiałem się nad zagadką
      aktor na tym zdjęciu to Adewale Akinnuoye-Agbaje
      chodzi o film "Mumia powraca"
      pokłonił się przed nim

      Arnold Vosloo - Kapłan Imhotep
      oki moja zagadka

      jaki to film kim jest ta aktorka i kto zagrał tytułowa rolę w nim
      a jako zdjęcie poproszę fotkę z innego filmu w którym wystąpili razem
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Parker ().

    • Film z którego jest fotka to : Constantine : w rolach głównych :
      Keanu Reeves i Rachel Weisz. Razem grali w : Reakcji Łańcuchowej.
      Fotka:


      Zagadka: Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie ( poprosze o tytuł).Oraz o wklejenie zdjęcia kobiety o która rywalizują w nim panowie ze fotki poniżej ( jakąś ładną fotke dajcie;) )

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • wiedziałem że moja jest za prosta XD
      ten film to Pociąg z forsą ci dwaj panowie to Wesley Snipes i Woody Harrelson a rywalizowali o nią

      mam nadzieje że fotka jest w porządku

      moja zagadka pewna piękna aktorka urodzona w RPA dostała oskara za role brzydkiego "potwora" - zagrała w jednym filmie z Jeffem Danielsem
      co to za film(ten wspólny z Jeffem) kim jest ta aktorka i fotkę z niego do tego proszę
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Parker ().

    • Charlize Theron

      2 Days in the Valley




      FIlm oskarowy, o "trzech muszkieterach" i specyficznym klimacie. Część filmu oparta na motywie teleturnieju. Cały utrzymany w klimacie dramatu, psuje klimat tylko końcowa scena. Napisać która scena nie pasuje do całej reszty i fotkę z tą właśnie sceną ;)

      ---e----

      bo sporo osób się skarżyło, że za mało podpowiedzi. więc mały hint: film wydany niedawno. bardzo niedawno :D


      ----e2------

      no, jedna osoba już zgadła, ale sie nie chce przyznać :D dawać, dawać :D

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Martucha ().

    • Film to: Ghost Dog a pan na fotce to : Forest Whitaker


      Zagadka: Z jakiego filmu pochodzi fotka poniżej ( poproszę o tytuł). Oraz o wklejenie zdjecia aktorki która gra w nim główna role kobieca.


      Podpowiem że w tym filmie gra też pasażer Titanica....

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Film to Krwawy diament (Blood Diamond)
      pasażer titanica to Leonardo DiCaprio podpowiedź pomogła
      na zdjęciu Djimon Hounsou
      a ta aktorka to Jennifer Connelly

      jaki to film

      i poproszę o wklejenie jakiegokolwiek zdjęcia głównej aktorki z niego
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Parker ().

    • Zastanawiałem sie i jesli ten pan to Jeff Bridges to filmem pewnie bedzie: Spadaj! ( Stick It) a pani która gra główna role to: Missy Peregrym.


      zagadka: jaki to film i kto w nim chce rozdać 100 mln $ ? poproszę o zdjęcie tego pana.

    • FMJ



      Ostatnia piosenka to Paint in Black, wcześniej oddział idący przez płonącą aleję śpiewał o Myszce Mickey.
      Jeśli poprawna odpowiedź, zagadkę zadam za jakieś 2 godzinki, ze względu na nawał pracy.
    • Tutaj macie zdjęcie pewnego modelu Ferrari:



      Poproszę o nazwę serialu (wraz z linkiem do intra z youtube), w którym główny bohater
      wozi się samochodem pokazanym na załączonym obrazku :P
      Dość znany serial w Polsce, nakręcono go w latach 80, made in USA.
      Pozdrawiam :]
    • Sprawa 1 zagadka: W jakim to filmie Legolas ma taka fryzurkę? poproszę o zdjecie okładki lub plakatu z tego filmu.



      Sprawa nr 2 : Panowie temat nazywa sie filmowa foto zagadka nie dla samej nazwy a dla istoty zabawy. Wklejajcie linki ale priorytetem w odpowiedzi czy w zagadce powinno być zdjęcie ( które na marginesie mówiąc nie jest cieżko wkleić).
    • nie było to zbyt trudne.. ;)



      pytanie..

      potrafi rozwalić pudełko zapałek z kałacha, miał złą żonę przez co wpadł problemy alkoholowe i zakochał się w dziewczynie z Playboya. Postanowił ratować odstrzelony helikopter, przez co obcieli mu genitalia przy okazji kradzieży złota.

      o kim mowa, o jakie filmy chodzi oraz proszę o zdjęcie tego aktora ze szramą na twarzy :)


      Spam from 07 Sep 2006

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Złosiej ().

    • potrafi rozwalić pudełko zapałek z kałacha - PSY II, miał złą żonę przez co wpadł problemy alkoholowe i zakochał się w dziewczynie z Playboya - SARA . Postanowił ratować odstrzelony helikopter - Demony wojny wg Goi , przez co obcieli mu genitalia przy okazji kradzieży złota ( a tu mi podchodzi Złoto dezerterów ale czy mu jajka obcieli to nie wiem:P).

      Bogusław Linda
      ks.Robak w Panu Tadeuszu


      Zagadka: Poprosze o fotke aktorki która w pewnym serialu gra córke "Króla New Jersey" dla podpowiedzi fotka z filmu w którym jedną z głównych ról gra jest "serialowy ojciec".

    • fotka jest z filmu "Ostatni bastion" a na niej Robert Redford i Mark Ruffalo
      córką "Króla New Jersey"-James Gandolfini jest Jamie-Lynn Sigler grająca Meadow Soprano


      pozwoliłem sobie zamieścić 2 fotki bo nie mogłem się zdecydować która wstawić

      w tym filmie zagrał były piłkarz małą rolę zresztą
      jest znany z drugoplanowych ról jednak zapadających w pamięć
      w innym filmie wypowiedział tylko jedno zdanie
      "Jeśli jego nieprzyjemna rana rozjaśniła pozostałym jak ponura jest okleina pod lśniącym fornirem życia przestępcy i zainspirowała w was przemiany,wówczas jego kontuzja niesie w sobie ładunek szlachetności i wiecznej chwały.Powinniśmy mu zazdrościć.Wy mówicie: Biedny Toby.Ja mówię: Biedni my wszyscy."
      O kogo chodzi i w jakim filmie wypowiedział te słowa i z jakiego jest ta fotka
      Never say never again
      Parker [F.G.R.]
      9.06.2006 end of game
      i musiałem usunąć animację
      http://i41.tinypic.com/2077yi8.gif

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Parker ().

    • Fotka jest z filmu : Eurotrip.
      A pytanko dotyczy osoby Vinniego Jonesa grajacego Sphinxa w filmie 60 sekund. Ale ja wole go w tej postaci:



      zagadka : Pan z fotki , mimo iż wyglada na niepozornego staruszka grał postaci naprawdę potężnych ludzi... Poprosze o wklejenie po 1 zdjęciu tego aktora z 2 filmów w ktorych jego "siły" sa zdecydowanie ponad przeciętne.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Odpowiedz:


      Zagadka: Poprosze o fotke orientalnej aktorki która w jednej z części quadrologi zlała ( i to nie raz ) tyłek pana który w swoich filmach: szukał małp , jako ostatni bronił sprawiedliwości , pomagał włoskiej piękoności czy ratował ziemie przed kosmicznymi zagrożeniami ( nawet kilka razy:) )

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().