Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • Łatwa bedzie bo weny nie mam:)

      W filmie o tym jak stary gliniarz ratuje malą dziewczynke gra złego faceta.W filmie gdzie wszyscy myślą że jest zły on ratuje życie i pomaga innym.W filmie w którym Sonny Crockett ma tarcze na czole trzęsie miastem.Poproszę o jego zdjęcie z filmu w którym "skała gra skorpiona".
    • chodzi chyba o Michael Clarke Duncan grającego króla skorpiona w filmie o tym samym tytule
      tu zdjęcię:

      PS:sorry, że wcześniej nie dałem zagadki ale prąd wyłączyli u mnie na parę godzin i nie było jak wejść na neta(a z domu wychodzić nie mogę bo chory)

      i w razie jak by było dobrze a nie było by mnie przez godzinę od czasu potwierdzenia to oddaję

      EDIT:zmieniono imię i zdjęcie

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      jako,że dostałem potwierdzenie że jest dobrze zadaję.

      podpowiedź:aktor ten zagrał w serii czterech czterech filmów jako zwykły człowiek w nieodpowiednim miejscu.w jednym z czterech filmów ratował miasto wykonując zadania razem z Samuelem L. Jacksonem.a w czwartym z czwórki tych filmów zabił bandytę przestrzegając sobie ramię.

      poproszę o imię i nazwisko tego aktora oraz scenę z filmu w której rozwalił helikopter samochodem

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez marcusfenix345 ().

    • Ten pan to Bruce Willis:) A filmy to seria : Szklanych Pułapek
      Fotka:


      Zagadka :
      Poproszę o zdjęcie królowej do której należał ten statek :

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().


    • to statek królowej Padmé Amidali z gwiezdnych wojen.

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Zagadka:jak się nazywa komedia w której grał Tom Cruise.komedia ta odbywa się w tropikach a występują tam jeszcze Matthew McConaughey i Brandon T. Jackson

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez marcusfenix345 ().

    • Jaja w tropikach

      zagadka:
      Poprosze o zdjecie z filmu a wlasciwie serialu (bo w filmie o tym samym tytule ten aktor tez wystapił) aktora ktory "przerzucał sie w czasie" tez w serialu, który sam tez reżyserował...
      gral on razem z popularnym aktorem grającym w równiez serialu i filmie o tytule Battlestar Galactica i podkładającym głos w animowanym filmie "Batman:Powrót Jokera", jak dopisze ze wspolreżyserowl, napisal scenariusz i wystepowal w filmie "Neil Young: Human Highway" - to juz wszystko jasne

      PROSZĘ O ZDJECIE najlepiej tych DWÓCH AKTORÓW RAZEM.
      Nie będzie to trudne bo w wielu filmach wystepowali razem :)

      Na tym zdjeciu jest jeden z ww. aktorów



      //EDIT:

      prostsza wersja ww. zagadki:
      na powyższym zdjeciu jest aktor ktory "przerzucał" sie w czasie (w przeszlosc przewaznie), a towarzyszył mu tam "Pan Timothy 'Tim' Drake" - poprosze o ich wspolne zdjecie.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mery ().

    • Jedna osoba na zdjeciu ma byc: Scott Bakula a druga: Dean Stockwell :) Oto i Oni:D



      Poprosze o zdjęcie "Głosu Boga" z filmu w którym Ci 2 panowie wystepują w rolach aniołów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Alan Rickman w filmie Dogma
      :)


      jesli dobrze to zagadką będzie:
      proste bo sie spiesze
      ten aktor gral w filmie na podstawie bestsellerowej ksiązki
      - prosze o zdjecie gł.bohatera - w okularkach (dzieciak).
      bye!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Harry Potter i Daniel Radcliffe



      Zagadka
      Jak nazywa sie aktor/muzyk grający główną role w filmie z którego jest wklejona poniżej fotka - poproszę o jego zdjęcie. I jako że dawno nie było w zagadce ładnej kobitki poproszę dodatkowo o zdjęcie jego dziewczyny z tegoż filmu:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Berbec to nie wie ze potrzebna zagadka?
      :P
      //E:
      To moze ja?

      poprosze zdjecie Wolkanki która z "Sam'em" z filmu "Zagubiony w czasie" uczestniczyla w misji eksploracji wszechświata, poszukiwaniu nowych światów i form życia, nowych cywilizacji i miejsc w których ziemianie jeszcze nie byli.

      :))

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mery ().

    • Hah XD Berbeć rozwijał zabawę na samej jej początku :P I wie :P Tylko nie ma weny...

      Zagadka:

      Fotka reżysera filmu z którego pochodzi poniższe zdjęcie



      E: może jednak nie :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chthc ().

    • O ile sie nie mylę to na fotce mamy "Oliviera Twista" a jego reżyserem był Roman Polański:


      Ale stanowczo i ZDECYDOWANIE BARDZIEJ podoba mi sie bohaterka z zagadki Mery:):):):P Jolene Blalock :



      Grała dziewczynę ze stanu jak okręt podwodny,towarzyszyła Maxowi od łapania Valkyrii w filmie o snajperowaniu a we wspólczesnej (kobiecej) wersji Mad Maxa szuka lekarstwa by pokonać śmiertelnego wirusa.Poprosze o sexowne zdjecie;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Rhona Mitra - Dziewczyna z Alabamy

      Rhona Mitra - Doomsday

      Rhona Mitra - Strzelec
      !



      Zagadka (brak weny)
      ale:

      Poprosze o zdjecie aktorki, - która w filmie, dla którego inspiracją byla powiesc Wellsa ("Inwazja z kosmosu"), - grała razem z "Maverickiem".
      Zagrała tez obok Froda.
      Pamietam taki film o pewnym pechowym piętrze -tam ona tez grała (!)- Programista komputerowy Hannon Fuller odkrywa coś niezmiernie ważnego i pragnie powiedzieć o tym swojemu koledze Douglasowi Hallowi. Wiedząc że ktoś go śledzi, zostawia list w swoim komputerze, który generuje równoległy świat, przypominający lata 30
      Film podobal mi sie nawet....

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mery ().

    • Miranda Otto :)



      Jedna ze stu.Siostrzenica Rybaka.Kolekcjonerka sukienek.Serialowa pani doktor. Poprosze o zdjęcie ( łaaaadne;) )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Lecę z pomocą Mery :)

      Katherine Heigl




      Mery się nie zgłosiła, więc trzeba coś wrzucić ;)

      Zagadka:

      Siedmiu idealistów, siedmiu podobnych, ale jakże różnych ludzi. Jedną z rzeczy, która ich łączy jest cel. Cel pozornie błahy: zawsze pełna miska ryżu ;)

      Zdjęcie ekipy z Toshiro Mifune na czele.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Łowca Jelonków ().

    • Siedmiu idealistów, siedmiu podobnych, ale jakże różnych ludzi. Jedną z rzeczy, która ich łączy jest cel. Cel pozornie błahy: zawsze pełna miska ryżu




      Zagadka: Z jakiego filmu pochodzi zdjęcie wklejone poniżej i jak nazywaja sie aktorzy którzy sa na nim przedstawieni? A żeby była ładna fotka to poprosze o zdjęcie kobiedy która w tym filmie gra żonę jednego z panów z obrazka;)

    • Dustin Hoffman i Cuba Gooding Jr.
      Epidemia (outbreak)
      A żona jednego z nich to Rene Russo
      (?)



      Zagadkę oddaje pierwszemu lepszemu :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez chthc88 ().

    • Film otrzymał bardzo dużo nagród, zdobył 5 Oscarów w 1995 roku. Poproszę o tytuł i imię i nazwisko głównego bohatera.

      Braveheart - Waleczne Serce
      Mel Gibson jako William Wallace



      zagadka : Kim jest postać na fotce? Poprosze o zdjecia aktorów którzy wcielili sie w POSTAĆ ze zdjęcia w fabularnej ekranizacji pewnego komiksu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Zagadka: Zagrał w filmie o Szekspirowskich kochankach,w obrazie z wampirami wcielił sie w postać lekarza.Zagrał tez w filmie którego tytuł jest wymieniany w fotozagadce praktycznie co kilka postów...Poprosze o 2 zdjęcia: 1- zdjęcie z serialu w którym pokonywanie wieziennych murów to dla niego chleb powszedni a 2 - z filmu o którym wspomniałem:
      Zagrał tez w filmie którego tytuł jest wymieniany w fotozagadce praktycznie co kilka postów...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Sprytna zagadka ;)

      Chodzi tu o Wenta Millera





      Prison Break, Underworld, Romeo i Julia i wreszcie nick Stealtha ;) czyli Stealth (Niewidzialny)

      Zagadka:

      Jaki film został nakręcony na podstawie bestselleru brytyjki Philippy Gegory pt. Siostra królowej (ang. The Other Boleyn Girl)

      W ramach odpowiedzi poprosze o piekne zdjecie jeszcze piekniejszej glownej bohaterki w zielonej sukni jak i tytul filmu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 9 9 7 ().

    • Ten film to " Kochanice króla" w obsadzie jak na fotce :) ale w zielonym to raczej Natalie;)


      Odnosnie mojej poprzedniej zagadki to faktycznie chodziło o film STEALTH a W.Miller użyczył tam głosu: EDIemu i fotka z filmu :



      A teraz ZAGADKA:

      Choc aktora który gra w tym filmie większość zna z filmów SF to jednak pojazd w powietrzu to nie statek kosmiczny:D Poproszę o tytuł filmu z którego jest wklejone poniżej zdjęcie , oraz o imię i nazwisko osoby opisanej powyżej + zdjęcie jego siostry z tego filmu.

    • Ostatnio jakoś długo nie chciało mi się pisać w tym temacie, ale co tam

      Film to szybcy i wściekli a aktor to Vin Diesel


      Ja poproszę o zdjęcie aktora który w oddali celuje do Forda ;)
    • Ja poproszę o zdjęcie aktora który w oddali celuje do Forda:)
      A do Forda celuje: Tommy Lee Jones w filmie "Ścigany".


      Ale odnosnie Twojej odpowiedzi miskov90 to jest ona niepełna a nawet czesciowo błędna cyt:
      Poproszę o tytuł filmu z którego jest wklejone poniżej zdjęcie , oraz o imię i nazwisko osoby opisanej powyżej + zdjęcie jego siostry z tego filmu.

      zdjecie siostry - poprosze.

      MOJA ZAGADKA TO:

      Z jakiego filmu poprosze o zdjecie glównych bohaterów pochodzi to zdjecie:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().