Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    • Kate Winslet

      :) 8-) ^^ :P



      z dedykacją dla STEALTH'a....

      i co tu teraz wymyślić??



      aktorka ta, o której imie i nazwisko prosze grała u K.Kieślowskiego ale też i np. w filmie, którego akcja w 1943 r sie odgrywa i grał tam "Lord Voldemort"...
      ja ją pamiętam z filmu gdzie razem z "Jack Sparrow'em" i "Edwardem N." spędzała "miłe chwile" prosze o tytul i zdjęcie z tego filmu.... :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mery ().

    • Wklejone zdjęcie przedstawia scene z filmu: Angielski Pacjent a pani która siedzi za plecami kierowcy motocykla to : Juliette Binoche.
      ja ją pamiętam z filmu gdzie razem z "Jack Sparrow'em" i "Edwardem N." spędzała "miłe chwile" prosze o tytul i zdjęcie z tego filmu.

      Jack Sparrow i Edward N-ożycoręki to Johnny Depp.
      Film : CZEKOLADA.


      Zagadka: Szukała wielkich jaszczurek,była przynęta na Picassa a nawet pomagała Rickowi Santoro odzyskać dziewczynę i ocalić miasto.Zdjęcie poprosze w sexownej czarnej;)
    • Julianne Moore
      jaszczurki to park...
      Rick Santoro to z filmem NEXT sie wiąże
      a Picasso to Hanibal.
      no.


      a ja poprosze o zdjecie aktora z filmu gdzie z panią ktora zawod najstarszy swiata uprawiala kochal sie w pociagu (i nie tylko bo np. na schodach tez)
      A chodzi mi o aktora:
      - którego zona grała w filmie o pisarce razem z ww. aktorką (tą z powyższego zdjęcia)
      - który gral w filmie gdzie muzykę grupa Berlin wykonała - tzn ja znam ten 1 przebój bdb - czy wy tez??
      podpowiedz:


      :)
      zycze szybkiego odgadniecia!
      PS. to ze juz byl to juz nic nie znaczy - ja zauwazylam ze czesto sie tu powtarzają aktorzy i aktorki....!

      Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez mery ().

    • Tom Cruise
      Parę zagadek temu już był...

      Jego ex-żona Nicole Kidman grała z Julianne Moore w filmie "Godziny" a Berlin ze swoim oscarowym hiciorem "Take My Breath Away" w filmie "Top Gun".
      Na zdjęciach z Rebeccą De Mornay w filmie "Ryzykowny interes".







      Zagadka:
      Co to za aktor (na zdjęciu poniżej),grał w jednym filmie z meksykanką i hiszpanką.Poproszę o zdjęcie tych dwóch seksownych aktorek i podanie tytułu tego filmu.



      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NecroMan ().

    • Steve Zehn w filmie z Salmą Hayek (Meksyk) i Penelope Cruz (Hiszpania) w filmie "Sexipistols" (lub "Banditas").


      Lepiej? :P

      Zagadkę oddaję. :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NoDaS ().

    • Jako że oddane czuje sie w obowiązku zadać:
      Pani z fotki poniżej zagrała w pewnym filmie tworzac trio z dwoma aktorami komediowymi, pierwszym jest "Passepartout" a drugim "Ken Hutchinson" poprosze o ich imiona i nazwiska oraz o wspólne zdjecie z filmu.



      p.s: NoDaS miały być sexowne a nie brudne i ukurzone:) wyedytuj coś na pocieszenie oka ]:-D ]:-D ]:-D
    • Owen Wilson i Jackie Chan
      = Rycerze z Szanghaju...



      ZAGADKA:

      poprosze zdjecie aktorki która grala w m.in. w filmie z którego zdjecie zamieszczam:



      Grała ona też byłą kochankę "detektywa, który ulega czarowi zimnej, a zarazem uwodzicielskiej "Sarze Toscani". Odrzucona oskarża go o napastowanie seksualne....
      Grał tam tez ojciec Kiefer'a S.

      Z tego filmu poprosze zdjęcie!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mery ().

    • Grała ona też byłą kochankę "detektywa, który ulega czarowi zimnej, a zarazem uwodzicielskiej "Sarze Toscani". Odrzucona oskarża go o napastowanie seksualne.... Grał tam tez ojciec Kiefer'a S.


      Detektyw- Michael Douglas,Sara Toscani to Sharon Stone:) A aktorka o którą chodzi to Demi Moore i film "W sieci"

      fotka z filmu " W SIECI" :

      a że słabo ja widać to dodam:


      Zagadka: Na wklejonych poniżej 2 fotkach przedstawione sa obrazy z komiksu który jak i wiele innych doczekał sie ekranizacji.Jaki tytuł nosi komiks i film który powstał na jego podstawie.Oraz kto w tym filmie gra główną rolę kobiecą.Poprosze o naprawde ładne zdjęcie bo warto:) (dla podpowiedzi napisze że aktorka o którą pytam pochodzi z Afryki)

      FOTKI:

      &

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • HOT SHOTS!
      I niezapomniany Charlie Sheen jako Topper Harley



      Zagadka:Na zdjęciu widzimy Pana który wykonuje pewną czynność "fryzjersko-kosmetyczna" na innym Panu w obronie czci i godności pewnej kobiety.Poprosze o nazwiska tych trzech osób oraz o zdjecie Pana i Pani których nie widzimy na fotce poniżej:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Zdjęcie razem przed robieniem "spłuczki"

      Clive Owen i Benicio Del Toro

      Brittany Murphy

      Moja zagadka: poproszę o dowolne zdjęciem aktorki która
      *będąc żoną szefa mafii tańczyła
      *będąc czarnym charakterem otruwała
      *produkowała muzykę ze swoim tanecznym partnerem z filmu pierwszego
    • Moja zagadka: poproszę o dowolne zdjęciem aktorki która *będąc żoną szefa mafii tańczyła *będąc czarnym charakterem otruwała *produkowała muzykę ze swoim tanecznym partnerem z filmu pierwszego


      Uma:)
      Pulp Fiction - żona Marcelusa
      Batman - Bluszcz
      Be Cool


      Poproszę o fotke : Nie chciała pomagać pogromcy obcych gonić za szczęściem,dla Raya Ferriera gotowa była nawet zachorować. Ale ja poprosze o jej zdjęcie z filmu w którym towarzyszy jej Eomer i Shane Wolfe.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Thandie Newton


      Miałem pewne trudności gdyż jako pogromcę obcego zidentyfikowałem Sigourney Weaver a nie Willa.

      Moja zagadka: poproszę o zdjęcie faceta z wielkim pistoletem z tego filmu co to zdjęcie.
    • Film to : SNATCH

      A teraz giwery :):) Od najmniejszej do największej :)


      Tom Delmar P7M8

      Sol (Lennie James) P9S

      Tommy (Stephen Graham) Smith and Wesson Model 681

      Boris 'The Blade' Yurinov (Rade Serbedzija) Smith and Wesson Model 681

      Bullet Tooth Tony (Vinnie Jones) IMI Desert Eagle Mark VII - .357 Magnum
      ALE MYSLE ŻE CHODZI O :

      Vincent (Robbie Gee) Franchi SPAS-12

      Zagadka: Jak nazywa sie aktor z fotki? Podpowiem że jest to jeden z najlepszych filmowych komików:)
    • Monty Python i Święty Graal ??
      Oddaje.

      Mam wielką prośbę - proszę na forum nie wrzucać całych obrazków, ale jedynie miniaturki.
      Uszanujcie userów z wolnymi łączami !
      Pozdro
    • Monty Python i Święty Graal ??

      NecroMan - zweryfikuj odpowiedz.I zadaj kolejną zagadkę.

      Podpowiedz vau też nie jest zła ( proszę zagadkowiczów o wstawianie mniejszych wagowo fotek) :
      Mam wielką prośbę - proszę na forum nie wrzucać całych obrazków, ale jedynie miniaturki.


      p.s: prośba do vau : w przypadku braku pewności co do trafności odpowiedzi konsultujemy się z zadającą ją osoba na PW.
      prośba do NecroMan : odpowiedzią na zagadke powinno być zdjęcie;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Monty Python i Święty Graal ??


      Tak.




      prośba do NecroMan : odpowiedzią na zagadke powinno być zdjęcie


      To jest chyba wiadome.Taki jest tytuł tematu.A że ktoś nie wie,to jego wina.
      Jeżeli nie sprecyzuję w zagadce o jakie konkretnie zdjęcie mi chodzi,to
      w odpowiedzi wkleja się fotkę czy plakat filmowy związany bezpośrednio z tematem zagadki,czyż nie?Czy za każdym razem trzeba to napisać?

      Mam wielką prośbę - proszę na forum nie wrzucać całych obrazków, ale jedynie miniaturki.
      Uszanujcie userów z wolnymi łączami !

      Bez przesady bo zaraz ktoś napisze,że ma 15 calowy monitor albo ma Windowsa 95 albo przeszkadzają mu zbyt rozbierane zdjęcia niektórych aktorek...
      Wiadomo,wszystko w granicach rozsadku bo ktoś się przyczepi że miniaturki są małe a jest dalekowidzem...



      Ok.Zagadka:
      Jak nazywa się ten pan ze zdjęcia i w jakim filmie posiadał pewien instrument?
      W odpowiedzi proszę o zdjęcie z tego filmu pani, która na tym instrumencie grała.


    • Jak nazywa się ten pan ze zdjęcia i w jakim filmie posiadał pewien instrument?
      W odpowiedzi proszę o zdjęcie z tego filmu pani, która na tym instrumencie grała.


      Pan ze zdjęcia to : Harvey Keitel posiadał "Fortepian"
      A grała na nim : Holly Hunter

      i takie troszke ładniejsze:


      Zagadka: Grała śliczną dziewczyne.Ubrana w obcisły kostiumik ratowała ludzi.Wyskakiwała z tortu na pokładzie "łódki" pewnego Rybaka.Poprosze o bardzo ładne zdjęcie ]:-D
    • Erika Eleniak
      "Słoneczny patrol" a z tortu na statku wojennym wyskoczyła przed oblicze Stevena Seagala w filmie "Liberator".





      Zagadka:
      Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?
      Proszę podać nazwiska tych aktorów a zdjęcie proszę wkleić tej drugiej dziewczyny w której zakochany był główny bohater.
      Dla ułatwienia - aktorka ta zagrała też w jednym z "Bondów".



    • Film: Żołnierze kosmosu (Starship Troopers)
      Na fotce (o ile sie nie myle) : Casper Van Dien i Dina Meyer
      A dziewczyna to : Denise Richards



      Zagadka: Osoby na zdjęciach sa w pewien sposób ze sobą powiązane a jednak brakuje jeszcze zdjęcia 1 persony.Czyjej fotki nam brak ? Poprosze o to właśnie zdjęcie.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Brakuje John'a Connora, czyli Edwarda Furlonga. Film to Terminator 2: Dzień sądu... ;)



      Zagadka: Z jakiego filmu Pochodzi to zdjęcie?



      Dodam, że to rosyjscy żołnierze...

      Proszę o plakat filmu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chthc ().

    • Brakuje John'a Connora, czyli Edwarda Furlonga. Film to Terminator 2: Dzień sądu...

      W sumie można to tak odebrać:) Ale chodziło mi o Terminatorów
      T-800
      T-1000
      oraz o T-X którego gra: Kristanna Loken.


      Odpowiedz na Twoją zagadke:
      Kryptonim Gwiazda


      Zagadka: Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie ? Poproszę o plakat kinowy.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().



    • Cienka czerwona linia

      ~~~~~~~~~----------~~~~~~~~~
      Zagadka
      Proszę o podanie nazwiska (+zdjęcie)aktorki grającej u boku pana poniżej:
      (podpowiem, że zagrała w paru hitach filmowych lat 90, znana jest
      głównie z ról dziecięcych)

    • Chodziło o Tinę Majorino
      Film, w którym zagrała z panem na zdjęciu (Jon Heder) nosił
      nazwę [URL=http://www.filmweb.pl/f109268/Napoleon+Wybuchowiec,2004]Napoleon Wybuchowiec[/URL]



      Nie sądziłem, że będzie to aż tak trudne - film jest dosyć popularny.
      Nakręcili go z bardzo niewielkim budżetem, a okazał się hitem, przynosząc
      ogromne zyski. Polecam :] Dosyć śmieszny :)
    • i co teraz z zagadką? moze ja zadam?

      otóż chodzi mi o aktora - poprosze o zdjęcie z filmu/serialu na podstawie sagi A. Sapkowskiego - który dla mnie jest znany bardziej z seriali niz z tych filmów które nakręcił.
      Ale dubbingowal tez pewnego słonia który zauważył zyjące obok mikroskopijne "ludziki" których nikt inny nie zauważał...

      oto ten sloń - może jego imię ktoś przypomni :P
    • Zagadka wisi dłużej niż 24 h. Vau poprosze o podpowiedz.


      Vau... Prosiłem o podpowiedz by zagadka wisiała dalej:) A nie o odpowiedz.
      Ale jeśli już odpowiedziałes i nie zadałeś kolejnej pojedziemy dalej z Mery;)

      Michał Żebrowski głos Hortona.


      Zagadka: Duet reżyserów filmu ze zdjęcie popełnił też film o człowieku który był a jednak go nie było.Jaki to film? Poproszę o zdjęcie głównego bohatera z tego filmu w towarzystwie Lary Croft.

    • Człowiek, którego nie było - o ten film chodzi i o aktora którego żoną była = Lara.
      a zdjęcie z zagadki jest z "Bracie, gdzie jesteś?"
      reżyseria Joel Coen , Ethan Coen



      taaaka milosc i nie przetrwala?

      moja zagadka:

      Poprosze o zdjecie syna aktora, który w filmie o Chopinie zagrał służącego, a w jednym z dekalogów byl dziekanem.
      Aktor o którego zdjęcie mi chodzi - jest dla mnie znany z serialu o lekarzach a jego ojciec tez tam wystapil. O jaki serial chodzi? :)
      A i w filmie o powyższym słoniu (z poprzednich zagadek) występował jako Burmistrz :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mery ().

    • Chodzi o serial "Na dobre i na złe" i o doktora Latoszka czyli Bartosza Opanię :)




      A ja poproszę o imię, nazwisko i ładne zdjęcie aktorki która została uprowadzona przez tego Pana:



      ^^