Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Korzystając z chwilowego "wakatu" chciałem zadać pytanie, które zagadką w pewnym sensie jest ale nie posiadam do niej fotografii. W sumie zagadką jest też dla mnie, tylko nie mogę przypomnieć sobie tytułu ani znaleźć go z pomocą posiadanych informacji. Jeżeli ktoś jednak wskaże prawidłowy tytuł to z pewnością go poznam. Otóż film ten oglądałem dość dawno, bo kilka lat temu ale nie jest stary, myślę, że z pewnością są to lata 1995> Film ten może mieć nazwę podobną do "Chłopak idealny", traktuje o dziewczynie, która szuka ideału mężczyzny, nie może jednak tego uczynić i jest tym bardzo rozgoryczona. Dlatego też próbuje poznać facetów "od wewnątrz". Za pomocą komputera kreuje swój ideał i sama się w niego zamienia za pomocą jakiejś tam aparatury. Początkowo w nowym ciele dziewczyna jest bardzo zmieszana, prezentuje typowo kobiece myślenie, z drugiej strony do głosu zaczynają dochodzić męskie, fizyczne instynkty i pragnienia. To tyle jeżeli chodzi o moją pamięć. Postać tego mężczyzny w którego się zamieniła to wysoki, szczupły, blondyn - byłoby to nic nie wnoszące gdyby nie charakterystyczne włosy, platynowy blond, może nawet białe, taki charakterystyczny szczegół mi utkwił i być może jeszcze komuś pomoże. Z góry dzięki za pomoc :)
    • Spróbuję sobie wskrzesić zabawę :D Nie było mnie tutaj milion lat, moje posty już pod warstwą gruzu leżą jak całe uni 33 ;]
      Zaczynamy więc:
      W filmie tym grał pewien pan, który wcielił się kiedyś kiedyś w rolę dzieciaka o swojsko brzmiącym rodowym nazwisku.
      Poproszę o plakat z tejże produkcji na którym zobaczymy całą rodzinkę. Proszę również o tytuł filmu ze zdjęcia.