Witcher - return.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pad napisał(a):

    no dobra.. chodzilo mi o to zebys tam byl i czasem dorzucil swoje 3 grosze ^^


    To raczej Wy powinniście dorzucać kasę... na moje konto.

    Rettior napisał(a):

    To może chciałbyś się nazywać Lew, Adolf, Alojzy, Lechosław czy jakoś inaczej :quasi:


    Styknie tak, jak jest.

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Dariusz pasowało by mu najbardziej, czyż nie?
    Jakie masz demejdże?


    Nie.
    Nie wiesz ? 666^x, gdzie x oznacza lvl.

    Rettior napisał(a):

    lepiej się go spytaj ile ma kp...
    i ile ochrony przed magią, będzie go łatwiej rozwalić ;]


    Kupionych Piw mam całkiem sporo.
    Na ochronę przed magią nie narzekam, blessy i egzorcyzmy Proboszcza na mnie nie działają.

    Woland napisał(a):

    Bardzo mi współczujesz? :] Jeśli tak to za co :D
    Którą unię lubisz najbardziej :D
    Lubisz Pomidory? :D

    Bardzo. Jak to za co ? Jesteś moim podwładnym.

    Chyba 50 i 60, tam mnie najbardziej 'lubią'... i vice versa.
    Tak, rozmawiam z nimi, gdy tylko mam okazję.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Liliah napisał(a):

    bry Zło ;) :*

    zabierz deszcz ode mnie :(

    bry :*
    U mnie od 6 rano pada non stop, więc jak widzisz, staram się jak mogę.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Kotku :)


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Witam w ten szary, ponury, wietrzny dzień. ^^ ( nie ma to jak powiać optymizmem na początku swojego postu :D )

    Wnioskuję, że lubisz wiedźmina... : > czytałeś, grałeś i oglądałeś :D ?

    Jak tam lecą wakacje?

    Miałeś maturkę w tym roku?

    Miłego dnia :*
  • Uwielbiam wiedźmina, czytałem i grałem... Nie chciałem oglądać, by nie psuć sobie opinii :)
    Wakacje... wakacje... co to są wakacje ? od 4 lat bodajże takowych nie doświadczyłem.
    Maturę miałem w zeszłym roku.
    Dziękuję i nawzajem.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Hej :fkiss:

    Dlaczego uwazasz ze jestes zly ?

    Kogo najbardziej podziwiasz?

    ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik napisał(a):

    Hej :fkiss:

    Dlaczego uwazasz ze jestes zly ?

    Kogo najbardziej podziwiasz?

    ;P

    Ot tak, Wiedźmin z założenia jest zły.

    Kogo podziwiam... Nie ma konkretnej osoby, którą podziwiam, są grupy osób, które znalazły się w konkretnych sytuacjach i sobie z nimi radzą, za co je podziwiam.

    Szkodnik Jelen napisał(a):

    Witam.
    Ja mam jedno pytanie..
    Dlaczego jestes GO u66? ]:-D


    Bo chciałem.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Technikum informatyczne ? Nie. Skończyłem liceum na profilu mat-fiz, aktualnie studia, kierunek - informatyka.
    Szczerze mówiąc, najbardziej lubię robić strony internetowe, czyste programowanie i składanie kompów są u mnie na drugim miejscu (z większym naciskiem na składanie).


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Hej Wicherku.

    Co tu tak cichutko? :P


    Wprowadzenie nowej wersji ogame polepszy czy pogorszy sytuację gry? - wg Ciebie :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dav ().

  • Hej :fkiss:

    Zaproszony przyjaciel stłukł lusterko w twoim pokoju co robisz ?

    Wracasz z wakacji z mnóstwem bagaży co robisz najpierw ?

    Będąc na imprezie oblewasz się sokiem. Plamę na pewno wszyscy zauważą...co robisz?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Dav napisał(a):

    Hej Wicherku.

    Co tu tak cichutko? :P


    Wprowadzenie nowej wersji ogame polepszy czy pogorszy sytuację gry? - wg Ciebie :)


    Cześć Dav :)

    Ciężko powiedzieć, znajdą się plusy i minusy wprowadzenia nowej wersji. Wyjdzie w praniu.

    marcik napisał(a):

    Hej :fkiss:

    Zaproszony przyjaciel stłukł lusterko w twoim pokoju co robisz ?

    Wracasz z wakacji z mnóstwem bagaży co robisz najpierw ?

    Będąc na imprezie oblewasz się sokiem. Plamę na pewno wszyscy zauważą...co robisz?


    Hej :*

    Sprzątam i mówię, że nic się nie stało, to przeca tylko lusterko.

    Włączam muzykę.

    Nie pijam soku na imprezach.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Łososiowy jest najlepszy.

    Żadnych fot nie obiecywałem.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • David napisał(a):

    Po co foty tutaj jak pełno ich w działach zamkniętych?
    Wicia, nie masz Ty tutaj tytułu zdeczka zdezaktualizowanego? ;]


    Dzięki, topic zaktualizowany.

    HypnOS napisał(a):

    Witcher napisał(a):

    Łososiowy jest najlepszy.


    I to się rozumie ^^
    To co z tą Łodzią? ;x


    Łódź... będzie się działo.

    Rettior napisał(a):

    Witcher!
    Wróciłeś!
    Ale jako suport Irca ;(
    Szkoda...
    Jak wakacje minęły?


    Cześć Rettior.
    Support rządzi !
    Wakacje ? Jakie wakacje ?


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Jaki został przydzielony Ci zakres obowiązków?
    Czemu hypa znowu się obija?
    Czy trimy robisz tak chętnie jak łapanie multi?
    Rzurz i jurz - skomentuj.
    Jesteś bardziej upierdliwy jako trajal niż jako opiekun?
    Jak wykorzystasz możliwości moderki w dziale dla supportu?
    Czy glittery będą miały wpływ na Twoje postrzeganie świata?
    Jak zareagujesz na nagłe zainteresowanie swoim tematem?
    Jak bardzo chcesz w tym wątku zobaczyć pytania: Jak Ci się spało? Czy dobrałeś skarpetki do butów? Czy podlałeś kwiatki na oknie? Czy jadłeś dzisiaj bułeczkę z miodem? Czy wypiłeś kakao z proszku czy na mleku? :D