Witcher - return.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej Witcher! - ahh te literówki... :p

    Lubisz lody?
    Lubisz laski?
    Lubisz wujka google?
    Ile chcesz kasy za utworzenie konta Top 1 Universum 60/63 ?

    No to chyba wystarczy...

    Pozdrawiam


    //Mała korekta :P,
    Hellgirl


    //Ahh... :*
    //Tomeczek666

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tomeczek666 ().

  • kiciak napisał(a)
    hejka! czesc
    jak że Qashqai Cię pomęczył pytaniami to ja tak tylko kilka:
    Lubisz koty? niet.
    Kot czy pies?
    czemu CT? a czemu nie ?
    Jak Ci minęły święta? nie narzekam, dziekuje.
    jakie masz teraz na sobie skarpetki (wiem że nie masz ^^)? fajne.
    uważasz się za spamera? raczej nie :P


    Matiq napisał(a)
    Ja mam jedno, ale bardzo wazne pytanie!

    Od kiedy jestes lama i dlaczego tak dlugo? :> na pewno nie dluzej niz Ty :P


    Dobry Proboszcz napisał(a)
    Napisz tu. :(

    Pytanie nr 2:
    Może więcej paczek tej tabaki na zlot przyniesc? :P nie przyniosles zadnej lamo :<


    Angela napisał(a)
    Witcher napisał(a)

    Dlaczego nie chcesz sie dzielić Angela ;P i czymasz^^ ją dla siebie wredny panie GO ? :D a ile zaplacisz za godzine z Angela ? ;>


    od kiedy jestem na sprzedaż ? :O ojj, pozartowac nie mozna ? :*

    nie zgadzam sie o !
    chyba tez mam cos do powiedzenia :x


    Bedziesz w Poznaniu prawda?:P bylem... ale Ciebie nie bylo :[
    nadal mi nie napisales w CT ani na NK ;(
    zamkne sie w sobie :( to Cie otworze, juz Ty wiesz jak <:


    kiciak napisał(a)
    hejka!
    narazie się męczysz z pytaniami Qashqaiego wiec ja zadam tylko 10 pytań ^^

    1. Lubisz mnie? nawet nawet ;)
    2. co myślisz o tym iż dzisiejszy świat nie jest idealny a może nawet dla niektórych nie jest fajny albo może i dla niektórych jest super albo może dla niektórych jest bee? o matko, pytanie natury egzystencjalnej... nie znosze takich.
    3. Lubisz ciastka? no ba.
    4. a spam? zalezy.
    5. a fajerwerki? niet.
    6. dlaczego ludzie strzelają tymi fajerwerkami i denerwują mi psa przez co on szczeka przez co ja sie wkurzam przez co w domu jest głośno? nie wiem, ale moj pies tez wtedy szczeka i mnie tez to wkurza.
    7. dlaczego i z jakiego powodu i po co ja to pisze a Ty odpowiadasz? czy to, co pisze, mozna nazwac odpowiedziami... ? :P
    8. co myślisz o dzisiejszym systemie nauczania? co Ci sie w nim podoba a co nie? (proszę o dłuższą wypowiedź...) krotko i na temat: jest do bani.
    9. Podoba Ci sie takie odpowiadanie na pytania? pewno :D
    10. dlaczego to pytanie ma numer 10 i po co? bo ja wiem, Ty je wymysliles.


    Matiq napisał(a)
    Obijasz sie flakon:P

    Gdzie odpowiedzi? he? :quasi: o tu ;)


    Rauta Rehki napisał(a)
    Matiq napisał(a)
    Obijasz sie flakon:P

    Gdzie odpowiedzi? he? :quasi:


    Jeszcze odpowiada na moje pytania ^^
    ale tak sie wkopal to teraz ma :P


    witcher, jak tam sylwek sie udal? :P bardzo sie udal... jak przyszlo co do czego, to inni siedzieli a ja sam pilem i sobie polewalem.
    Kac jeszcze jest? :PP minal juz miesiac, wiec raczej nie :E


    kiciak napisał(a)
    Witcher jeszcze się z tym męczysz? a może obawiasz się następnych? XD dziwi mnie to pytanie... to chyba oczywiste.


    David napisał(a)
    A ja się zastanawiam dlaczemu nie zdawałeś na moda? :P na moda zlozylem 2 podania, ponoc cos tam nabroilem, ale niebardzo wiem o co chodzi ;)

    ps. Matiq, zwalniamy go? :D


    David napisał(a)
    Matiq napisał(a)
    Zaraz nasle na Ciebie moda (David - uzyj mocy :D) i dostaniesz warna za zaniedbywanie CT >_> !


    Od początku września nie mam zasilania już w VW-Toolu, bo bym mu warniola wlepił, a jakże :D

    Łiczer, jak Ci się podoba system ticketowy? szczerze mowiac calkiem fajny.
    Czemu trzymasz Matiqa w poczuciu tęsknoty? :D lubie, jak za mna teskni <:
    Czy wiesz, że on całymi dniami ma ten topic otwarty i trzyma paluszek na F5? :D wiem, wiem... jestem okrutny.


    NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Ile posiadasz na tamtym koncie gs? ze 230.
    Ulubiona potrawa? hm... ruskie pierogi.


    Maciek2 napisał(a)
    gdzie moja przyczepka krisu ? :< tam ->>


    Death Angel napisał(a)
    Nowa mandarynka, pomarańcza (jak kto woli) w teamie :E

    Jako iż znajomy Blancosia to zaspamuję w CT raz na jakiś czas :D

    Odpowiesz specjalnie dla mnie na pytania kolorem pomarańczowym (bo niebieski to trudno się czyta) :E? niech bedzie, zrobie wyjatek.
    Lubisz SPAM na legalu? spam na legalu, to nie spam :O
    Czemu wolisz Puszki od OW? mniej pala, sa efektywniejsze i efektowniejsze.
    Pifffko w butelce czy w puszce:E? w butelce.
    Czemu Witcher a nie Witch XD? bo witch to wiedzma, a ja jestem rodzaj meski :P poza tym wole Wiedzmina od jakichs Czarodzjek z Ksiezyca, czy jak im tam szlo.
    Zbanujesh mnie w grze ^^? jesli bede musial ;)

    Zdrawiam. :>


    procesor87 napisał(a)
    Dlaczego się tak lenisz w swoim CT? :> a czemu nie ? mam ciekawsze rzeczy do roboty :P

    Natalia mi mówiła, że Witcher fajny jest...co Jej nagadałeś? ]:-D niechcialbys wiedziec... <:


    Tomeczek666 napisał(a)
    Hej Witcher! - ahh te literówki... :p tego - umyslnego - przekrecenia nie wybacze ;)

    Lubisz lody? a no.
    Lubisz laski? takie drewniane ?
    Lubisz wujka google? przydaje sie.
    Ile chcesz kasy za utworzenie konta Top 1 Universum 60/63 ? 1500100900 $

    No to chyba wystarczy...

    Pozdrawiam


    //Mała korekta :P,
    Hellgirl


    //Ahh... :*
    //Tomeczek666


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Edek napisał(a)
    Witam,
    Ile Miałeś najwięcej spalonego deuteru na nie udany atak? z tego, co pamietam, to 40kk
    Ile moonow komuś zdjąłeś maxymalnie żeby go zezłomować, nie muszą być zdejmowane w jednym czasie? 3 ;)


    dj juhas napisał(a)
    edek, witcher nigdy nie pali deuteru na nieudany atak :D to część jego szczwanej taktyki :P
    hmm a pytanko...
    jabłko czy japko?


    NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    co sądzisz o efekcie cieplarnianym? jest przereklamowany.
    lubisz kajaka? tak w kij.
    :quasi: czy :roll: hm... :quasi:


    kiciak napisał(a)
    no odpowiedziałeś ;)
    co u ciebie? nic nowego, dzieki.
    dużo się tego tobie uzbierało ^^ i tak zajelo mi to mniej niz odpowiadanie na pytania Qasha :P
    kawa czy herbata?
    kawa czy kawusia?


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Znowu strąciłeś kilka gwiazd :O, niegrzeczny jesteś ;p
    Lubisz budyń? ta.
    Wąchasz czasem lakier? wole farbe.
    A co sądzisz o pomarańczach? eee... fajne sa.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Dobry Proboszcz napisał(a)
    Czemu palisz? Odpowiedi: "Bo lubie"; "Bo agatka tez" się nie liczy. :P
    Chciałbyś rzucić?
    Ulubione papierosy/cygara/dealer :D

    co powiesz o moich ulubionych Lekkich Myśliwcach, Lubię Małe, Lepiej Myślisz... (L&M)
  • Dobry Proboszcz napisał(a)
    Czemu palisz? Odpowiedi: "Bo lubie"; "Bo agatka tez" się nie liczy. :P bo lubie, ale zamierzam rzucic.
    Chciałbyś rzucić? j/w.


    NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Dobry Proboszcz napisał(a)
    Czemu palisz? Odpowiedi: "Bo lubie"; "Bo agatka tez" się nie liczy. :P
    Chciałbyś rzucić?
    Ulubione papierosy/cygara/dealer :D

    co powiesz o moich ulubionych Lekkich Myśliwcach, Lubię Małe, Lepiej Myślisz... (L&M) wole West Ice, Pall Malle, ewentualnie Camele.


    Rauta Rehki napisał(a)
    Moge zadac Ci wiecej niz 75pytan? :* juz mowilem, ze nie i ten buziak nic tu nie da :P


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Znasz się na na rzeczy, same dobre marki...choć Westy Ice są dla mnie zbyt mdłe...wolę bez aromatów.

    Zapałki, zapalniczka gazowa, benzynowa, elektryczna...
  • ces moj Sweetheart

    Jaki jest Twoj ulubiony kolor ?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Jaka jest twoja ulubiona rasa psa ?? :*

    Jestes mężczyzna ? :D

    śpisz w szafie ?

    białe czy sini koperkowy brąz ??

    lubisz pomylonego misia i mnie :lol: ??

    Wolisz wazeline czy smalec ?
    503% - 535% - 540% - 675% - 841% - 875% - 940% - 1215% - 1478% - 2948% - 3770% - 6607% - 7290%
    Universum Orion [ON]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JIGSAW ().

  • NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Znasz się na na rzeczy, same dobre marki...choć Westy Ice są dla mnie zbyt mdłe...wolę bez aromatów.

    Zapałki, zapalniczka gazowa, benzynowa, elektryczna... zdecydowanie gazowa


    Ariel Szary napisał(a)
    wolicz gąski czy panzki ?? ciezko okreslic... wszystko zalezy od uni, od reszty skladu mojej floty, od rozlozenia planet, od tego, czy mam wypadowke, czy nie. lubie oba (z wymienionych) rodzajow, ale na to co jest bardziej przydatne sklada sie wiele czynnikow.

    dlaczego jestes najbardziej bezlitosny GO w historii ogejma :E ?? tak zostalem wyszkolony :P


    Dobry Proboszcz napisał(a)
    Najdłuższa scieżka w historii twoich nozdrzy to? to bedzie... lekko ponad metr


    marcik napisał(a)
    ces moj Sweetheart ces Piekna :*

    Jaki jest Twoj ulubiony kolor ? hm... ciemno zielony, ciemno brazowy, czarny.


    JIGSAW napisał(a)
    Jaka jest twoja ulubiona rasa psa ?? :* husky.

    Jestes mężczyzna ? :D glupie pytanie.

    śpisz w szafie ? tzw. sleeptime, codziennie o 13 godzinka drzemki w szafie.

    białe czy sini koperkowy brąz ??

    lubisz pomylonego misia i mnie :lol: ?? jako opiekun/GO nie moge lubic. a juz na pewno nie Was :P

    Wolisz wazeline czy smalec ? ni jedno, ni drugie


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Witcher ().

  • Wolisz wazeline czy smalec ? ni jedno, ni drugie

    na ślinkę... xD

    Uprawiasz jakiś sport?
    Jaki?
    Czy oglądasz transmisje sportowe z udziałem naszych rodaków [mistrzostwa, olimpiady...]
  • NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Wolisz wazeline czy smalec ? ni jedno, ni drugie

    na ślinkę... xD

    Uprawiasz jakiś sport? uprawialem.
    Jaki? koszykowke, przez kilka lat. musialem zakonczyc treningi i gre w lidze przez kontuzje kolana.
    Czy oglądasz transmisje sportowe z udziałem naszych rodaków [mistrzostwa, olimpiady...] hm... jedynie siatkowke.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().

  • _Billek_ napisał(a)
    Ty ze zwoim "metr dwadziescia" w kapeluszu i na obcasach grales w kosza ?:D nie dosc, ze pijak, to klamca w dodatku <:

    Slyszalem ze sporo pijesz, czy to prawda ?xD staram sie jak moge, a, ze duzo moge, to duzo sie staram :P


    NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    Ile najwięcej punktów zdobyłeś podczas meczu? z tego co pamietam z protokolow, to ze 50 (gralismy z wyjatkowo slaba druzyna).


    Dobry Proboszcz napisał(a)
    Twój pierwszy nick na ogame? z tego, co pamietam, to Kooba.
    Dlaczego uni6 było, jest i będzie zawsze wyjątkowe i bliskie Twemu sercu? (Oprócz tego, że ja tam gram) na u6 zaczalem swoja 'przygode' z ogame ;)


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • WychowaniNaBłędach napisał(a)
    Ciekawe, jaki popełniłeś błąd w og z okresu "kiedy byłem małą dziewczynką..." blad... hm... kilka ich bylo... ;)


    Arnachim napisał(a)
    Witam, teraz 1 pytanie ;]
    Ile masz ramu ? ;P 64 :E


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.