Witcher - return.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • cukier w kostkach czy kryształkach ?

    sok jabłkowy czy pomarańczowy ?

    Gdy jesteś chory to .... (dokończ)


    Patrząc na to że tematów w CT jest 326 a ja umieściłem posta w 25
    tematach (chociaż jednego) to tak piszę wszędzie gdzie popadnie ;) A teraz brawa dla Ciebie brawa za inteligencje ;)

    David Ty zadaj pytanie czy sika na stojąco czy siedząco ;)

    kisiel czy budyń ?:)

    Czy wierzysz że gdyby człowiek używałby w chociaż 50% swój mózg to mógłby używać telekinezy ?

    Edit by Vasco

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • David napisał(a):

    Jaki został przydzielony Ci zakres obowiązków? Taki sam jak każdemu innemu supporterowi.
    Czemu hypa znowu się obija? Ot tak.
    Czy trimy robisz tak chętnie jak łapanie multi? Równie chętnie.
    Rzurz i jurz - skomentuj. Brak komentarza, to też komentarz, więc się powstrzymam.
    Jesteś bardziej upierdliwy jako trajal niż jako opiekun? Myślę, że tak samo.
    Jak wykorzystasz możliwości moderki w dziale dla supportu? Raczej w żaden sposób.
    Czy glittery będą miały wpływ na Twoje postrzeganie świata? Nie.
    Jak zareagujesz na nagłe zainteresowanie swoim tematem? Mam nadzieję, że takowego nie będzie.
    Jak bardzo chcesz w tym wątku zobaczyć pytania: Jak Ci się spało? Czy dobrałeś skarpetki do butów? Czy podlałeś kwiatki na oknie? Czy jadłeś dzisiaj bułeczkę z miodem? Czy wypiłeś kakao z proszku czy na mleku? :D Nie chcę.


    sidha napisał(a):

    Kto powiedział ze łososiowy jest ładny? Wszyscy łososiowi.

    czy uważasz że łososiowy jest ładniejszy od pomarańczowego? Aktualnie tak. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    jakie jest Twoje ulubione zajęcie? Brak.

    skomentuj:klik Nie warto... Beszczeszczenie świetnej marki.

    nara ide do pracy 8-/


    Czesiownik napisał(a):

    cukier w kostkach czy kryształkach ? W płynie.

    sok jabłkowy czy pomarańczowy ? Wiśnia mocna.

    Gdy jesteś chory to .... (dokończ) To mam to gdzieś i i tak łażę w październiku na krótkim rękawku po dworzu.


    Patrząc na to że tematów w CT jest 326 a ja umieściłem posta w 25
    tematach (chociaż jednego) to tak piszę wszędzie gdzie popadnie ;) A teraz brawa dla Ciebie brawa za inteligencje ;)

    David Ty zadaj pytanie czy sika na stojąco czy siedząco ;)

    kisiel czy budyń ?:) Mleko.

    Czy wierzysz że gdyby człowiek używałby w chociaż 50% swój mózg to mógłby używać telekinezy ? Nie.

    Edit by Vasco


    vaizard napisał(a):

    wolisz obecny kolorek czy pomarańcz GOgowską:D ? Ciężko powiedzieć.

    tak w ogóle to jak się nazywa kolor twojej rangi? Sino-blado-łososiowy.


    Rettior napisał(a):

    Witcher napisał(a):

    Rettior napisał(a):

    Witcher!
    Wróciłeś!
    Ale jako suport Irca ;(
    Szkoda...
    Jak wakacje minęły?
    Cześć Rettior.
    Support rządzi !
    Wakacje ? Jakie wakacje ?
    Czym się właściwie zajmuje supporter Irca? O.o Zostań supporterem, to się dowiesz.
    Hmmm... Jakby to wytłumaczyć... Letni okres między czerwcem a wrześniem. Dla mnie to czas pracy, nie wakacji.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Witcher ().

  • Uważasz że jesteś żałosny ?
    W ilu procentach ? ;)

    Czy masz w czterech literach to co o Tobie myślą inni czy robi Ci to ?
    Jakim uważasz się człowiekiem w życiu ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Uważasz że jesteś żałosny ? Zależy, każdy czasem jest żałosny.
    W ilu procentach ? ;) j/w

    Czy masz w czterech literach to co o Tobie myślą inni czy robi Ci to ? Mam tam, gdzie plecy tracą to i owo.
    Jakim uważasz się człowiekiem w życiu ? Staram się sam siebie nie oceniać, więc nie odpowiem Ci na to pytanie.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Czemu starasz się nie oceniać ? Czy czasem nie trzeba stanąć z boku i właśnie tak popatrzeć na siebie i zobaczyć czy dobrze się robi ?
    Czy owładnął Ciebie wyścig szczurów ?
    Co byś w sobie chciał zmienić co według Ciebie jest złe w Twoim zachowaniu ?
    Umiesz spojrzeć czasem na siebie ironicznie ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Czemu starasz się nie oceniać ? Czy czasem nie trzeba stanąć z boku i właśnie tak popatrzeć na siebie i zobaczyć czy dobrze się robi ? Moim zdaniem jest to zbyt subiektywne, jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni. Nie oceniam też swoich czynów, co najwyżej staram się je naprawić. Po prostu tak mam.
    Czy owładnął Ciebie wyścig szczurów ? Owszem, na u6 chciałem dogonić flotą najlepszych.
    Co byś w sobie chciał zmienić co według Ciebie jest złe w Twoim zachowaniu ? Tak, ale nie powiem co to za rzecz.
    Umiesz spojrzeć czasem na siebie ironicznie ? Oczywiście.


    Madderdin napisał(a):

    O maj got. : D
    Wspaniała sygnatura. : P Bo Twoja.

    Norther czy Children of bodom? Ciężko powiedzieć, Norther jest bardziej melodyczny, poza tym (dotychczas) czerpali inspirację z Children of Bodom, także postawiłbym je u siebie na równi. Jednakowo je lubię.


    Methe napisał(a):

    Madderdin napisał(a):

    Norther czy Children of bodom?
    Ja Norther ^^

    A jako, że to nie moja prezentacja to zadanie kilka pytań:
    1. Która Ci się bardziej podobała jako kobieta Triss czy Yennefer? Ciężki wybór, obie te kobiety mi się podobały, jedna buntownicza, lubiąca władzę, druga zaś spokojna i opanowana. Myślę jednak, że - jako kobieta, nie bohaterka - bardziej podobała mi się Triss.
    2. Podoba Ci się NosTale? Średnio. Świat zbyt bajkowy jak dla mnie.
    3. ostatnio przeczytana książka to? Wiedźmin naturalnie. W ciągu ostatnich 4 lat przeczytałem go 7 razy.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Witcher napisał(a):

    Czym się właściwie zajmuje supporter Irca? O.o Zostań supporterem, to się dowiesz.
    Hmmm... Jakby to wytłumaczyć... Letni okres między czerwcem a wrześniem. Dla mnie to czas pracy, nie wakacji.
    Nie mam zamiaru.
    Jakoś nie przepadam za Ircem.
    Czyli nie odpocząłeś sobie?
    Czemu najciekawsze rzeczy się dzieją kiedy mnie nie ma :roll:


    Ograniczamy piramidki cytatów.
    Vasco
  • Methe napisał(a):

    Madderdin napisał(a):

    Norther czy Children of bodom?
    Ja Norther ^^

    < :

    Witcher napisał(a):


    Madderdin napisał(a):

    O maj got. : D
    Wspaniała sygnatura. : P Bo Twoja.

    Norther czy Children of bodom? Ciężko powiedzieć, Norther jest bardziej melodyczny, poza tym (dotychczas) czerpali inspirację z Children of Bodom, także postawiłbym je u siebie na równi. Jednakowo je lubię.


    Ahum. : P
    A ulubiony utwór In Flames?
    I lubisz coś typu HammerFall?
    Rzuć czymś fajnym co nie będę znał. : o

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • wiesz ze 26 dni nikt ci nie spamowal?

    cieszysz się że w końcu masz nowy post?

    kiedy dostane fote w nowej fryzurce?

    kiedy dostane fote w gajerku?

    jak idzie hodowanie brody?

    kiedy kolejny zaklad? (tym razem rozłoże Cię na łopatki ^^ )
  • Wesołych Świąt Wiedźminie :O

    Skasowali mojego posta, nawet już nie można normalnie pogadać.
    Wiesz, że Lili się odezwała?
    Ja nawet buziaczka dostałem ^^ :P
    Jak coś chcesz to pisz do Lookiego :>
  • Rettior napisał(a):

    Witcher napisał(a):

    Czym się właściwie zajmuje supporter Irca? O.o Zostań supporterem, to się dowiesz.
    Hmmm... Jakby to wytłumaczyć... Letni okres między czerwcem a wrześniem. Dla mnie to czas pracy, nie wakacji.
    Nie mam zamiaru.
    Jakoś nie przepadam za Ircem. Twoja strata <:
    Czyli nie odpocząłeś sobie? No niezbyt, przez całe 'wakacje' pracowałem.
    Czemu najciekawsze rzeczy się dzieją kiedy mnie nie ma :roll: Tak jest zawsze, przyzwyczajaj się.


    Ograniczamy piramidki cytatów.
    Vasco


    Madderdin napisał(a):


    Ahum. : P
    A ulubiony utwór In Flames? Nie mam ulubionego ich albumu, w zasadzie słucham jedynie 5 ich kawałków.
    I lubisz coś typu HammerFall? Pewnie.
    Rzuć czymś fajnym co nie będę znał. : o Sepultura ?


    Asiaa napisał(a):

    Czesc!
    Wiesz ze mnie tu jeszcze nie bylo? :D Teraz już wiem.
    Wiesz, że nalezy Ci sie porządna kara?:D W jakiej postaci... ? <:
    Dlaczego udajesz ze jestes zUy? Myslisz ze ktos w to uwierzy?:D Tylko Ty w to nie wierzysz, za dużo przebywałaś z pewnymi osobami <:


    sidha napisał(a):

    wiesz ze 26 dni nikt ci nie spamowal? To dobrze, nie lubię spamu.

    cieszysz się że w końcu masz nowy post? Nawet.

    kiedy dostane fote w nowej fryzurce? Może dziś, może jutro...

    kiedy dostane fote w gajerku? A ten temat już omówiliśmy.

    jak idzie hodowanie brody? Odrosła, na szczęście.

    kiedy kolejny zaklad? (tym razem rozłoże Cię na łopatki ^^ ) Jeśli rozbijesz mnie na łopatki tak samo, jak ostatnio, gdy graliśmy, to życzę powodzenia.


    Rettior napisał(a):

    Wesołych Świąt Wiedźminie :O Wesołych.

    Skasowali mojego posta, nawet już nie można normalnie pogadać.
    Wiesz, że Lili się odezwała? Mało mnie jej osoba interesuje.
    Ja nawet buziaczka dostałem ^^ :P J/w.
    Jak coś chcesz to pisz do Lookiego :> W związku z nią ? Nie chcę nawet wiedzieć czy i gdzie jest na tym (lub innym) forum.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • hej!

    Jaki kraj Azji najbardziej chciałbyś odwiedzić a jaki Cię najbardziej interesuje?

    co myślisz o tradycji choinek w polsce?

    lubisz politykę i czy się orientujesz?

    co w trawie piszczy?

    kiedy będziesz miał czas na partyjkę chińczyka?
  • kiciak napisał(a):

    hej! Czołem.

    Jaki kraj Azji najbardziej chciałbyś odwiedzić a jaki Cię najbardziej interesuje? Japonia, Japonia.

    co myślisz o tradycji choinek w polsce? Że jest zbędna i zupełnie bezsensowna.

    lubisz politykę i czy się orientujesz? Nigdy nie interesowałem się tym tematem i jakoś nie zamierzam, nie znam się na tym, więc wtrącać się w to, co tam się dzieje nie mam zamiaru.

    co w trawie piszczy? Chorthippus

    kiedy będziesz miał czas na partyjkę chińczyka? Wolę szachy, lub pokera/tysiąca.


    Rettior napisał(a):

    Ap. :quasi:
    Zacząłem ogarniać IRC-a. Cieszy mnie to.
    Dzięki Tobie między innymi. Miło mi. Bylebyś więcej na kanałach ogólnych nie klnął, bo z tego co pamiętam, raz Ci się zdarzyło.
    Masz coś takiego jak ferie? Ostatnio miałem ferie w 3 klasie liceum, a wakacje w 1 klasie LO.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().