procesor87 - i nadszedł ostatni dzień...

• procesor87 - i nadszedł ostatni dzień...

Nadeszła wiekopomna chwila, w której mogę założyć sobie temacik w tym dziale ^^

Jako gaduła z krwi i kości nie mogłem się doczekać i nikt mnie nie musiał nawet zmuszać! Jakiś taki wyjątkowy jestem :E

To się chociaż przedstawię ładnie ;]

Przemek jestem, liczę sobie 21 zim i jestem wrażliwy na piękno...to chyba starczy jak na 1 raz ^^

I takich kilka zasad:
    1. Lubie spam, ale tylko, gdy ma on sens i wiąże się z tematem
    2. Zadawanie "100" dziwnych pytań nie wchodzi w grę
    3. Posty nic nie wnoszące będę zgłaszał ;)

Pozdrawiam 8-)

The post was edited 3 times, last by procesor87 ().

• dlaczego PP? :xnice:
    jak Ci sie podoba w teamie jako pelnoprawny czlonek :xsmile:
    nie tesknisz za czasami turbo? :xbiggrin:
    zdarza Ci sie operowac z poli? :xmsmile:
    jaki jest Twoj ulubiony kanal na ogamenecie :xquasi:
    exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
    exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59

Source Code

1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

:*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
    Multikonto 2/2
    Lady Claire/khartvin
  • Padyszach napisał(a)

A kto by nie tesknil za tym Turbo ? ]:-D

Procek , ulbuiony gracz na u55 , i dlaczego jest to Jazon,dwie malpki ? :E
    Kogo najbardziej faworyzujesz na u15 , i czemu ja wiem ze to gregor23 ? :D
    Co sie stalo z moim / mapiego kontem ? ]:-D

Graty dostania calego panelu , bedzie Ci latwiej wystawiac floty dla mnie ]:-D ]:-D ]:-D

[SIZE=7]ps. rzecz jasna caly post mozna odebrac w pol zarcie , co by nie domowien nie bylo :E[/SIZE]

The post was edited 1 time, last by Mis uszatek ().

• 1. Czemu w ogóle Cie nie widuje na poli?
    2. Dlaczemu jeszcze nie przyszedles na zaden (inny niz tamten :D) zlot?
    3. Jak tam internet w DSie?
    4. Podoba Ci sie w teamie? ;x
    5. Uwazasz sie za kobieciarza? <:
    6. Ulubione piwo? (masz jedną szansę, spróbuj nie trafić :D)

Ułożone by kasai <3
  • Padyszach napisał(a)
    dlaczego PP? :xnice: Ponieważ lubie wyzwania i adrenalinke,a tej na PP nie barkuje...zwłaszcza podczas sesji xD
    jak Ci sie podoba w teamie jako pelnoprawny czlonek :xsmile: Jeszcze jestem w szoku ^^ No ale przestałem być murzynem (turbo), to chyba lepiej:)
    nie tesknisz za czasami turbo? :xbiggrin: Tęsknie...ba za czasów turbo miałem dużo kobiet w rewirze...a teraz mam całe 0
    zdarza Ci sie operowac z poli? :xmsmile: ;> Poli mi się tylko z poliliniami w autocadzie kojarzą :D
    jaki jest Twoj ulubiony kanal na ogamenecie :xquasi:
    Zdecydowanie mam 2 ulubione kanały: teamowy i support

chaosen napisał(a)
    Padyszach napisał(a)

A kto by nie tesknil za tym Turbo ? ]:-D Nuuu...

Procek , ulbuiony gracz na u55 , i dlaczego jest to Jazon,dwie malpki ? :E Staram się aby większość osób była wśród moich ulubionych, ponieważ mnie tylko ludzie trzymają na tym uni ^^ A Jazon to specyficzna postać, którą szanuję mimo głupot jakie zdarza mu się pisać :E
    Kogo najbardziej faworyzujesz na u15 , i czemu ja wiem ze to gregor23 ? :DDla mnie każy na tym uni ma równe szanse startu :E Nikogo nie faworyzuję ;)
    Co sie stalo z moim / mapiego kontem ? ]:-D Sobie ktoś je ma i na nim gra z tego co pamiętam...

Graty dostania calego panelu , bedzie Ci latwiej wystawiac floty dla mnie ]:-D ]:-D ]:-D Dziękować:) Poczekaj...zbuduję flotę i własną Ci wystawię xD

[SIZE=7]ps. rzecz jasna caly post mozna odebrac w pol zarcie , co by nie domowien nie bylo :E[/SIZE]

Elric napisał(a)
    w av - to Ty? ;> Hmmm...część mnie ^^

Co jest między Tobą a Hell? ;} Kilkadziesiąt kilometrów, teren nizinny, kilka miejscowości...

zima czy lato? Zdecydowanie lato z pewnych względów, choć zimę również lubię, ale tylko taką białą i śniegową:)

Pozdro i gratuluję :D Również pozdrawiam i podziekowania składam ^^

HypnOS napisał(a)
    1. Czemu w ogóle Cie nie widuje na poli? Hmmm...bo ja pojawiam się tam gdzie kobiety a nie chłopcy xD A tak poważnie to również zauważyłem, że to dziwne zjawisko... Muszę Ci szpiega zamontować to może Cię znajdę ^^
    2. Dlaczemu jeszcze nie przyszedles na zaden (inny niz tamten :D) zlot? Pracuję w każdy weekend poza tym zawsze mam zamiar się uczyć i projekty robić... U mnie z czasem jest krucho...:( Pomijam fakt, że jestem leniwy i mi się np. do Krakowa jechać nie chce...
    3. Jak tam internet w DSie? Musiałeś mi przypominać? ;> Od 2 dni muszę przyznać, że nawet jest :D
    4. Podoba Ci sie w teamie? ;xNo ba ^^
    5. Uwazasz sie za kobieciarza? <: Ja kobieciarz? Skąd takie podejrzenia? ;> ^^
    6. Ulubione piwo? (masz jedną szansę, spróbuj nie trafić :D) Aż szybko sprawdziłem czy nie ma piwa hypek, hypnos i tym podobnych xD Ja to w sumie piję najczęściej Leszki, choć Żuberkiem, Tyskim, Wareczką, Heinekenem, Żywcem i czasami Fortunka też nie pogardzę ^^
  • Dobra w pyt. 2 nie wnikam bardziej ;)

Jak się dowiedziałeś o Ogame?
    Na jakiej Unii zaczynałeś grać po raz pierwszy?

Coś z gier poza Ogame? :P

/e: W dużej ilości kobiet się kochasz :D

The post was edited 1 time, last by Elric ().

• Elric napisał(a)
    Dobra w pyt. 2 nie wnikam bardziej ;) No tak sprecyzowawałeś pytanie, że nie wiedziałem co tam napisać;)

Jak się dowiedziałeś o Ogame? Dowiedziałem się od kumpla, który mnie w to wciągnął.
    Na jakiej Unii zaczynałeś grać po raz pierwszy?Zaczynałem od uni13

Coś z gier poza Ogame? :P Jeśli chodzi o gry online, to kiedyś plemiona, ale okazały się zbyt proste. Ogólnie nie mam zbytnio czasu aby się bawić w gierki.

/e: W dużej ilości kobiet się kochasz :D Hmmm...to taka metafora oznaczająca, że te dziewczyny są wyjątkowe, bo kochać można tylko 1 ;)

WALNIKOS napisał(a)
    Dlaczego GO a nie MOD ?Długa historia...tak w skrócie to zieloni mnie nie chcieli:(

A 99 dziwnych pytań może być? :> Rozłożone na cały rok tak ^^

The post was edited 1 time, last by procesor87 ().

• 1. Ulubiona emotka?
    2. Ulubiony dział na forum?
    3. Planujesz zostac SGO? ^^
    5. Ulubiony kolor?
    6. Ulubiony zwierzak?
    7. Masz jakieś zwierzęta?
    8. Kawa czy herbata?
    9. Kuchnia włoska czy chińska i dlaczego polska? :E
    10. Nie było pytania czwartego O_o

Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji - wynalazł glupotę //Remy de Gourmont
  • "3. Posty nic nie wnoszące będę zgłaszał"

a mojego nie wnoszącego nic posta też zgłosisz? :>
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • Brawo ;)

Ale mniej Cie lubie za stwierdzenie że do Krakowa Ci się jechać nie chce -_-

Co robią krówki kiedy nie robią muu?

Czym się różni zwykły kot od Kociaka?

Skąd się biorą Kociaki?

Zdecydowanie wolałabym Cie w zielonym, no ale pomarańczowy też zniose... A jaki jest Twój ulubiony kolor? :>

Jaki wpływ mają przypływy i odpływy Morza Martwego na podróże Roberta Makłowicza? :>

Pierwsza seria za nami ;)
    Chyba zauważyleś, że nie daje mniej niż 5 pytań :P ale nie wiecej niż 15 :P

Buziak :*
  • DeathStar napisał(a)
    1. Ulubiona emotka? ^^
    2. Ulubiony dział na forum? DiD oczywiście:)
    3. Planujesz zostac SGO? ^^ Hmmm...ja tu planuje GA zostać ;)
    5. Ulubiony kolor? Błękitny
    6. Ulubiony zwierzak? Kotek w różnych odmianach (KociaK, lwica, Kocica...^^)
    7. Masz jakieś zwierzęta? W akademiku nie można trzymać zwierzątek...
    8. Kawa czy herbata?Kawa
    9. Kuchnia włoska czy chińska i dlaczego polska? :E Kuchnia własna ;) Uwielbiam eksperymentować i czasami wychodzą z tego bardzo smakowite kąski...a czasami muszę iść coś kupić do jedzenia :E
    10. Nie było pytania czwartego O_o :roll:

ciap napisał(a)
    "3. Posty nic nie wnoszące będę zgłaszał"

a mojego nie wnoszącego nic posta też zgłosisz? :>Ciebie całą by trzeba było zgłosić ^^

~LuLu~ napisał(a)
    Brawo ;)

Ale mniej Cie lubie za stwierdzenie że do Krakowa Ci się jechać nie chce -_- A bo moje "nie chce" jest powiązane z brakiem możliwości dotarcia wtedy akurat... Musiałbym wziąć wolne w pracy, co graniczy z cudem... dodatkowo musiałbym nie być w plecy z projektami...a jestem:E

Co robią krówki kiedy nie robią muu? Robią mleko xD

Czym się różni zwykły kot od Kociaka? Zwykły kot to taki dachowiec...a Kociak to najszlachetniejsza i najpiękniejsza odmiana kota ^^

Skąd się biorą Kociaki? Za każdym razem, gdy spełniane jest jedno z najcudowniejszych ludzkich marzeń - powstaje Kociak:)

Zdecydowanie wolałabym Cie w zielonym, no ale pomarańczowy też zniose... A jaki jest Twój ulubiony kolor? :> Też mam wrażenie, że w zielonym mi do twarzy ^^ Nuu...mój najulubieńszy to błękitny...

Jaki wpływ mają przypływy i odpływy Morza Martwego na podróże Roberta Makłowicza? :> Otóż R. Makłowicz ma alergię na Morze Martwe i w momencie przypływów podróżuje jak najdalej od niego ;)

Pierwsza seria za nami ;) A będzie więcej? :>
    Chyba zauważyleś, że nie daje mniej niż 5 pytań :P ale nie wiecej niż 15 :P

Buziak :* /me oddaje zawsze 10 razy mocniej :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
  • procesor87 napisał(a)
    Ciebie całą by trzeba było zgłosić ^^

za pyskowanie masz wrednego posta:

w temacie:

procesor87 - największy erotoman wśród userków

piszesz:

procesor87 napisał(a)
    Ze względu na brak zainteresowania moją prezentacją...
    :closed:

klik

czy uważasz że jako GO będziesz mieć większe zainteresowanie? ;)

;* sojuszniku
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• ciap napisał(a)

za pyskowanie masz wrednego posta: oO...wredna ciap :P

czy uważasz że jako GO będziesz mieć większe zainteresowanie? ;)Nuu...liczę, że mnie ktoś pokocha jako GO ^^ Może ktoś poleci na moje accessy^^

;* sojuszniku Za wrednego posta nie odwzajemniam ;)

The post was edited 1 time, last by procesor87 ().

• Hej Przemuś :* ^^

1. Kiedy zostałeś pełnoprawnym GO ;>?
    2. Jak przygotowania do sesji :E ?
    3. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
    4. Lubisz chodzić do kina? Na czym ostatnio byłeś?
    5. Za co lubisz lato, a za co zimę?

Starczy Ci :P
  • Cześć Przemuś :*

Dlaczego mnie ostatnio zaniedbujesz ?
    Musimy się spotkać bo mam Twoją książkę :D
    Wspominasz czasami tamten zlot ?^^
    Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu ?
    Co byś zmienił w swoim życiu gdybyś mógł cofnąć czas ?

mrum :*
  • Hellgirl napisał(a)
    Hej Przemuś :* ^^ Cześć Karolciu :* :* :*

1. Kiedy zostałeś pełnoprawnym GO ;>? Późnym wieczorem dnia 11.12.2008 roku ^^
    2. Jak przygotowania do sesji :E ? Na polibudzie mawiają: najpierw trzeba walczyć o dopuszczenie do sesji ^^
    3. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś? "Żelbetowe konstrukcje mostowe" 8-)
    4. Lubisz chodzić do kina? Na czym ostatnio byłeś?Do kina to ja rzadko chodzę...zwykle z dziewczyną, a że jestem teraz w stanie nowego zauroczenia to może na coś się wybiorę ^^
    5. Za co lubisz lato, a za co zimę?Lato lubię za lekkość (ludzie wtedy noszą mniej na sobie ^^), za ciepełko, za słoneczko, które mnie częściej promieniami bije, za to, że dzień jest dłuższy, że są wakacje...
    A zimę lubię za śnieg ni i jak jest mroźno to kolejna okazja .żeby coś wypić xD

Starczy Ci :P Mi nigdy nie starczy :*

Angela napisał(a)
    Cześć Przemuś :* Cześć Angela :* :* :*

Dlaczego mnie ostatnio zaniedbujesz ?Tak myślisz? :( Muszę to zmienić...
    Musimy się spotkać bo mam Twoją książkę :D No a myślisz, że dlaczego Ci ją pożyczyłem?:> Jakiś pretekst musi być ^^
    Wspominasz czasami tamten zlot ?^^ No pewnie ^^ To był wyjątkowy dzień^^ Nie często się poznaje takie Słodziaki:)
    Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu ? To co pewnie dla większości ludzi - miłość
    Co byś zmienił w swoim życiu gdybyś mógł cofnąć czas ? Uratował 2 stracone lata, czyli nie pakował się do pewnego związku, który zraził mnie tylko do kobiet i zabił moje plany na przyszłość

mrum :* mrau :* :* :*

David napisał(a)
    Aloha procesorku. Kogo następnym razem chcesz obgadywać na zlocie siedząc obok? :DPewnie do końca życia będziesz mi to wypominał :E Ciesz się...przynajmniej poznałeś co ludzie o Tobie myślą :P
  • Czemus jestes lama? xD
    Wielki spamer-a na gg wielkie nic ^^
    Wiesz,ze wpadne do Ciebie na ferie? xD
    Jaka ksiazke lubisz? ;P

Czemu jestem dla Ciebie fajny;i dlaczego mnie nasladujesz?:D
  • Pijana Dentka napisał(a)
    Czemus jestes lama? xDBo po to się narodziłem, aby być lamą:P
    Wielki spamer-a na gg wielkie nic ^^Wolę z kobietami popisać ^^
    Wiesz,ze wpadne do Ciebie na ferie? xD Chcesz wykończyć resztki mojej wątroby (to już i tak druga po przeszczepie XD)? :>
    Jaka ksiazke lubisz? ;P "Władca pierścieni" króluje ^^

Czemu jestem dla Ciebie fajny;i dlaczego mnie nasladujesz?:DJesteś fajny dla mnie...hmmm...podlizać się chcesz?;> W czym Cię naśladuje?
  • 1. Ile lat trwała wojna stuletnia?
    2. Jakiego koloru są czarne skrzynki w samolotach?
    3. Czy google posiada całą wiedzę ludzką?
    4. Czy w polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi?
    5. Określ podłoże polityczno-społeczne średniowiecza.
    6. Od jakiego zwierzęcia wzięła się nazwa wysp Kanaryiskich?
    7. Każdy w życiu ma swojego króliczka, musimy go gonić ale nie wolno go złapać. Czym jest Twój?
    8. Jak się czujesz jako GłO pietnastki? xD

cYa =)
    Tylko martwi walczą uczciwie.

OG.Origin Representative PL
  • el malvado napisał(a)
    1. Ile lat trwała wojna stuletnia?Jakoś ze 116 lat z przerwami
    2. Jakiego koloru są czarne skrzynki w samolotach?Pomarańczowa ^^
    3. Czy google posiada całą wiedzę ludzką? Mojej jeszcze nie zdobyło ;)
    4. Czy w polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi?Obowiązujące jest prawo krwi jednak prawo ziemi stosuje się jako uzupełnienie;)
    5. Określ podłoże polityczno-społeczne średniowiecza.Upadek Cesarstwa Rzymskiego,ekspansja chrześcijaństwa
    6. Od jakiego zwierzęcia wzięła się nazwa wysp Kanaryiskich?Od psów
    7. Każdy w życiu ma swojego króliczka, musimy go gonić ale nie wolno go złapać. Czym jest Twój?Moim króliczkiem jest szczęście, które będę tak długo gonił i szukał aż znajdę i złapię;) BTW. już kiedyś goniłem króliczki i zajączki...no i złapałem;)
    8. Jak się czujesz jako GłO pietnastki? xD Hmmm...nie potrafię jeszcze odpowiedzieć na to pytanie;)

cYa =)

Graveir napisał(a)
    Grałeś na uni13?Na tej uni zaczynałem grać. Byłem wtedy w sojuszu CBA (wcześniej Goliath). Później byłem w V.L.
    Czemu ja nic o tym nie wiem? :PHmmm...bo nie pytałeś;)

Kaminiakus napisał(a)
    A dlaczego zieloni Cie nie chcieli?Bo się bali o swoje kobiety;)

The post was edited 2 times, last by procesor87 ().

• procesor87 napisał(a)
    Kaminiakus napisał(a)
    A dlaczego zieloni Cie nie chcieli?Bo się bali o swoje kobiety;)

Tak mi tu slowami Leonidas 'a zawialo ze Sparty :P
    Wpadniesz na jakis zlot do kato ?
  • chaosen napisał(a)
    Tak mi tu slowami Leonidas 'a zawialo ze Sparty :P
    Wpadniesz na jakis zlot do kato ?Jeśli będzie w kwietniu i nie będę musiał sam z Poznania jechać to chętnie ^^ Bo ja strasznie na codzień zajęty jestem...a kwiecien to najluźniejszy miesiąc