procesor87 - i nadszedł ostatni dzień...

• Czy cieszy Cię dzisiejsza decyzja UEFA o zakwalifikowaniu Poznania jako gospodarza meczów podczas Euro 2012?

Myślisz, że miasto podoła organizacyjnie?

Co Ty byś usprawnił w Poznaniu przed tak dużą imprezą?
  • David napisał(a)
    Czy cieszy Cię dzisiejsza decyzja UEFA o zakwalifikowaniu Poznania jako gospodarza meczów podczas Euro 2012?
    Gdyby decyzja UEFA była inna i Poznań zostałby zaliczony w poczet miast - organizatorów, to zapewne nastąpiłaby fala protestów i manifestacji, gdyż zasłużyliśmy na ten turniej. Budowa stadionu idzie lepiej niż przewidywano, co chwilkę powstają nowe hotele, budowa i remont drug jest widoczny gołym okiem...no i w którym mieście kibice bardziej kochają piłkę nożną jeśli nie w Poznaniu;>

Myślisz, że miasto podoła organizacyjnie?
    Nie ma innego wyjścia ^^

Co Ty byś usprawnił w Poznaniu przed tak dużą imprezą?
    Przede wszystkim budowa dodatkowych obwodnic, które odciążą centrum miasta. Z hotelami trzeba podpisać kontrakty na czas Euro. Sieć komunikacyjna do odległych krańców miasta nie jest zadowalająca. PKP mogłoby przestać obiecać, a zacząć działać i inwestować w pociągi i jakość połączeń...
  • -Boba- napisał(a)
    Procek, ale jak ma się Twój nowy topic do tego, że Ty głównie nawijasz makaron na uszy? ;)

David napisał(a)
    Albo uszy na makaron? :]

A ma się tak do tego, że ludzie często dużo mówią a mało robią ^^
    Ja staram się urzeczywistniać słowa ^^

The post was edited 1 time, last by procesor87 ().

• UP :P

A ma się tak do tego, że ludzie często dużo mówią a mało robią ^^ Ja staram się urzeczywistniać słowa ^^

wszystko co mówisz starasz się urzeczywistniać?

jak było na meczu? :)

a jak dziś na szkoleniu? ^^

jaka jest najlepsza metoda na bolący brzuch? :(

jaki jest Twój sposób na odpoczynek? :)

uważasz, że jesteś szczęśliwym człowiekiem? ^^

Twój ulubiony horror? XD

buś :*
  • Liliah napisał(a)
    UP :P
    Dziękuję dobry Człowieku :*
    A ma się tak do tego, że ludzie często dużo mówią a mało robią ^^ Ja staram się urzeczywistniać słowa ^^

wszystko co mówisz starasz się urzeczywistniać?
    Wszystko co mówię na poważnie to staram się urzeczywistniać, bo cóż mi po słowach rzucanych na wiatr?

jak było na meczu? :)
    To była jedna z najpiękniejszych męczarni w moim życiu ^^ Opłacało się stać te 10h w pociągu, drzeć się na cały głos przez 3h i nie zobaczyć nawet zwycięskiej bramki. Prawdziwy kibic to osoba, która nie przyszła na mecz by go obejrzeć lecz przyszła dopingować swoją drużynę od początku aż do końca. Wyjazd zaliczam do udanych ^^

a jak dziś na szkoleniu? ^^
    Szczerze powiem, że troszku byłem zaskoczony iż to potrwa ponad 8h...no ale ogólnie było miło. Ludzie są pozytywnie nastawieni, łatwo nawiązuje się kontakty, nawet znajomych tam spotkałem. O pięknych aspektach nie będę pisał, bo bedziesz zła ^^

jaka jest najlepsza metoda na bolący brzuch? :(
    Jest sposób na każdy ból...fakt że efekt utrzymuje się przez kilkadziesiąt sekund, ale można "terapię" powtarzać ^^ A tak poza tym to gorąca i gorzka herbatka, aby wszystkie naczynka wewnątrz się poszerzyły i złagodziły ból. Do leków nie namawiam skoro nie lubisz...

jaki jest Twój sposób na odpoczynek? :)
    Wszystko zależy od rodzaju zmęczenia. Jeśli jest to zmęczenie fizyczne, to wskakuję na łóżko i się bycze. Gdy jest to zmęczenie psychiczne, to staram się fizycznie wyszaleć lub spotykam się ze znajomymi na jakimś piwku :) Zdarza mi się tzw. zmęczenie życiem/światem...wtedy zamykam się na otoczenie i walczę z myślami, medytuję, uporządkowuję sobie wszystko.

uważasz, że jesteś szczęśliwym człowiekiem? ^^
    Kiedyś tak uważałem, ale teraz do szczęścia brakuje wiele. Nie narzekam, bo ludzie maja stokroć więcej problemów niż ja, ale grunt to walczyć o swoje ;)

Twój ulubiony horror? XD
    Wbrew pozorom nie jest to "Futerko" xD Moim ulubionym horrorem jest "Krzyk 3", ponieważ pamiętam ten film z dzieciństwa i wiem, że wystraszyłem się w kilku sytuacjach, o co ciężko w najnowszych produkcjach.

buś :*
    Duży buziak :*:*:*
  • 1. Wolisz grac w ogame czy je nadzorowac ? :D

2. Jak mozna byc zakochanym w tylu osobach naraz ? :D

3. Jesli zly czarnoksieznik potrafi wszystko, to czy potrafi zrobic tak wielka wieze ze jego wlasne czary tam nie dojda ?
  • Kaczy napisał(a)
    1. Wolisz grac w ogame czy je nadzorowac ? :D
    Nadzorować...ponieważ gra już mi się dawno znudziła.

2. Jak mozna byc zakochanym w tylu osobach naraz ? :D
    Zawsze sobie powtarzam: tak wiele kobiet może być w moim sercu, ale tylko jedna ma nad nim władzę ;)

3. Jesli zly czarnoksieznik potrafi wszystko, to czy potrafi zrobic tak wielka wieze ze jego wlasne czary tam nie dojda ?
    To paradoks, poniważ oba fakty wykluczają się wzajemnie.
  • 1. Dales kiedys bana ktorego nie byles pewien na 100% albo np. na 99 ?

2. 1 ban za co dales ?

3. za co byl 1 ban ktorego dales nieslusznie, i po jakim czasie zostal cofniety ?
  • Kaczy napisał(a)
    1. Dales kiedys bana ktorego nie byles pewien na 100% albo np. na 99 ?
    Daje bany, których jestem pewien na 100% przy wykorzystaniu dostępnych mi środków.

2. 1 ban za co dales ?
    To była albo wulgarna nazwa planety albo wulgarny nick...

3. za co byl 1 ban ktorego dales nieslusznie, i po jakim czasie zostal cofniety ?
    Jak dobrze pamiętam to były 2 takie bany...jeden za bash (nie działało forum co nie pozwoliło zweryfikować, iż sojusz ma wojnę...a na stronie sojuszu nie było informacji o tym) i za nieprawidłowy handel...tu już dłuższa historia. Pierwszy ban był zdjęty w ciągu godziny...drugi trochę dłużej oczekiwał...
  • echsztein napisał(a)
    jak humor po dzisiejszej dawce meczów ^^' ?

Nie jest fatalny, ponieważ spodziewałem się takich rozstrzygnięć...
    Poznań stracił mistrza już wcześniej, nie wczoraj...
  • Procuś :*****

Dokoncz zdania :

Kiedy spoglądam rano w lustro ...

Idąc do pracy ...

Moja mocna stroną jest ...

<AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik wrote:

Procuś :***** Martuś :*:*:*

Dokoncz zdania :

Kiedy spoglądam rano w lustro ... Myślę sobie: Boże jakim Ty mnie bykiem stworzyłeś ]:-D
    A tak całkiem poważnie - myślę sobie: kiedy ja się w końcu wyśpię...

Idąc do pracy ... Patrzę na piękno, które obok mnie się przewija, aby zapomnieć o tym, że za chwilę trzeba wrócić na ziemię i zmierzyć się z szarą rzeczywistością.

Moja mocna stroną jest ... wytrwałość w dążeniu do celu.

Pad wrote:

proceeek ^^
    siemka cześć Pad ^^

co slychac ? Nie lubię takich pytań, gdyż ciężko na nie odpowiedzieć. Każdy dzień jest inni, każda sekunda przynosi coś nowego.
    rzucasz gogowanie ? Przymierzam się do takiej decyzji ;)
  • Procuś :***

Co Cię drażni w innych ludziach?

Co Cię najczęściej irytuje w partnerze?

Na jakim stanowisku czułbyś się najlepiej? :fgrin:

<AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Hejka procuś :fkiss:

Tylko jedno mam pytanko : długo potrafisz się na mnie fochać ?

Pozdrawiam
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

• Multikonto (1/2) z b4el •

"Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • marcik wrote:

Procuś :*** Martuś :*:*:*

Co Cię drażni w innych ludziach? Obłuda, brak szczerości, cwaniactwo.

Co Cię najczęściej irytuje w partnerze? To, że muszę zgadywać co jest powodem każdego smutku, grymasu na twarzy... i oczywiście brak szczerości.

Na jakim stanowisku czułbyś się najlepiej? :fgrin: Nad marcik lub pod marcik ^^ Wszędzie dobrze :)) A tak poważnie to ja będę FA! Jak Luki może, to ja też :E

Lwica wrote:

Hejka procuś :fkiss: Cześć :*

Tylko jedno mam pytanko : długo potrafisz się na mnie fochać ? Jak foch z melodyjką, to bardzo dłuuuuuuuugo. To skomplikowane...

Pozdrawiam
    :*