Kalkulator do liczenia % ze zniszczonego moona

  • Narzędzia:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kalkulator do liczenia % ze zniszczonego moona

    Witam,

    Wiele osób grających w oGame może mieć problem z matematyką lub po prostu mieć lenia jeśli chodzi o liczenie procentu ze zniszczenia księżyca. Nie znalazłem też żadnego kalkulatora do tego, jedynie wzór ;) Długo się nie zastanawiając napisałem bardzo prosty programik, który nie wygląda ślicznie bo otwiera się spod okna windowsowskiej konsoli ale działa. Wystarczy podać % z szansy na zniszczenie GS'a (bez znaku %, np samo 32) wcisnąć enter a zwrócony nam zostanie % za zniszczenie moona. Aplikacja zajmuje 153kb. Jestem otwarty na jakiekolwiek propozycje, sugestie itp :)

    Zawarte jest to w programie ale z tego miejsca chciałbym podziękować ludziom z TAU/aTAU/szTAU, Avkowi oraz cHoMiCowi i Phobi z A.M., bo to oni mnie wciągnęli do gry ;)

    Link: trash.net.pl/kamil/procent_z_moon.exe
    Mirror: sendspace.com/file/tjyg7w

    Edit: Dodałem zapętlenie, podanie wartości 100 dla procentu szansy zniszczenia GS spowoduje wyświetlenie napisu "KONIEC!', ponowne naciśnięcie Enter zamknie nam okno ;) Tak więc program poprawnie oblicza w przedziale 1-99% z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Jeśli zajdzie potrzeba mogę bez problemu dać wynik z dokładnością do 8-10 miejsc po przecinku :)

    Edit 2: Podziękowania, Pozdrowienia i Autor wyświetlają się tylko po wystukaniu magicznej stówki :)

    Pozdrawiam :)

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez LexusHPC ().

  • Zaraz zrobię to w pętli :) Kalkulator który podałeś oblicza szanse na zniszczenie GS'a i Moona anie na % z jego zniszczenia :)

    Poprawione ;) Aktualizacja w 1 poście

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LexusHPC ().

  • 'skoro zostałem wymieniony to wypada skrobnąć post ;x

    jak dla mnie świetny kalkulator ;x
    jeśli coś jest dla leniwych ludzi... to jest to coś dla mnie =)

    po poprawkach wygląda jeszcze lepiej... i już mnie nie wyrzuca... tak jak przy pierwotnej wersji ;x

    ale chyba nie ma potrzebny żeby dodawać wynik z zaokrągleniem do 8-10 miejsca... jest dobrze jak jest ^^


    ale jest mała wada <;
    mianowicie te podziękowania które wyskakują... prawdę mówiąc... lepiej wyglądało to bez nich :<
    teraz tam za dużo zamieszania jest... dlatego proponowałbym je ograniczyć ^^'
    do jednej linijki :<


    'p.s
    +1 p.
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Kalkulator prosty w obsudze czyli ocena za to 10
    Szybki przedewszystkim za to ocena 10..
    Tak jak we wczesniejszych postach ma kilka wad ale nie bede ich tu wymieniał bo po co skoro już wiesz..


    Ogólna ocena 10