Op-Game Plugin v.1.0 - legalna wtyczka dla Opery

  • Narzędzia:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Op-Game Plugin v.1.0 - legalna wtyczka dla Opery



    Op-Game Plugin v.1.0 - prosta wtyczka dla najnowszych przeglądarek Opera (testowano na Opera 9.62). Zaakceptowana przez GA na polskim Ogame.

    Sat, Nov 22 2008 00:50 - Various
    wtyczka ta nie może zostać uznana za oficjalną dla całego ogame ( inne kraje) , jednak na OGame.PL - w związku z tym, że po wprowadzeniu poprawek, nie zauważamy w niej niezgodności z OWU i ZG może być udostępniana i używana.

    Stosunkowo późno zabrałem się do jej stworzenia, jest jeszcze kilka ważnych rzeczy które bym dodał w następnej wersji lecz z powodu zbliżającej się zmiany silnika gry nie wiem czy wtyczka będzie dalej rozwijana.




    Możliwości:

    [+] czasy powrotu flot w Podglądzie
    [+] czas trwania (odcinek), czas przylotu, czas powrotu podczas wysyłania floty
    [+] usuniety bug występujący w najnowszych Operach związany z wysyłaniem floty bezpośrednio z galaktyki (np. szpieguj, bez wtyczki na nowych Operach nie widać informacji o wysłanych flotach na dole)
    [+] wtyczka jest dokładna co do sekundy z czasem serwera!





    Screeny:











    Instalacja:

    Pobieramy wtyczkę i rozpakowujemy do nowo stworzonego katalogu na dysku.



    W Operze zaznaczamy:










    Z góry dziękuję za konstruktywne opinie.
    Pozdrawiam
    ams

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez ams ().

  • Ams.
    Wreszcie Ci zaakceptowali ta wtyczke.
    Gratuluje.
    Niejeden gracz korzystajacy z opery bedzie o Tobie kiedys wspominal...

    Zeby nie bylo - ja uzywam FF. :)
    Opera mnie kiedys do siebie zniechecila.
    Uniwersum przyjazne nowym graczom.

    Solmyr Uni49, top 200, ON.
  • Gdzie jest jakakolwiek wypowiedź kogokolwiek 'z góry' na temat tej wtyczki?
    Wybacz, ale jakoś nie do końca mam zaufanie do Ciebie :XP:

    Opłacało Ci się to tworzyć jak niedługo ma wejść "wielka" zmiena i wtyczki przestaną działać? :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KozaK ().

  • Hmmm bardzo przydatny bajer ... szkoda tylko że aktualnie 8-) dostępny tylko na Operę która nie zachęca mnie jakoś do użytkowania ... może doczekamy się wtyczki na FireFox'a ;>
  • na firefoxa pamietam istnialo kiedys cos takiego potem jednak wtyczka została zabroniona nastepnie mialem przerwie w ogame i teraz uzywam Opery i bardzo mi czegos podobnego brakowało do liczenia czasu przyloty i prosze nagle sie znalazlo :D powiem ci tak chłopie jestes wielki dzieki ci za ten plugin na pewno ulatwi on zycie wielu graczą :)
    pozdrawiam

    PS no i naprawiles buga w grze nawet :P
    PS2 moze by dodac jeszcze liczenie czasu dolotu floty w zakładce Flota?? oraz budynki/badania ze jak by sie cos wstawilo do budowy wyswietlalo by kiedy zostanie ukonczona ? co ty na to

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Blood Raven ().

  • Nuu...ams ma talent, to choć na jakiś czas dzięki tej wtyczce możecie pośmigać na operze:)
    Swego czasu opera u mnie byla na 1 miejscu...teraz troszke odeszla w niepamięć, ale nadal ją mam;)
  • ja chciałbym podziękować za wtyczke ogame do opery, ale nie tylko tobie lecz także całemu Teamowi Ogame PL, który był łaskawy zgodzić sie na nią :D
    \
    michuK

    10/10

    co prawda we wtyczce dużo nie ma bajerów, ale skoro to zacząłeś robić niedawno to sie nie dziwie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez michuK ().

  • Mniej więcej to samo co stogame.
    Ja na codzień używam netscape'a zużywa mało pamięci, jest szybki nie ma zwiech. Mało pamięci - 20-40 mb ramu przy ponad 10 zakładkach.
  • Wtyczka ta nie ma oficjalnej akceptacji GF, więc używanie jej poza OGame.PL może być zabronione. Jednak na polskich universach - w związku z tym, że nie stwierdziliśmy niezgodności wtyczki z OWU i ZG - Administracja zezwala na jej udostępnianie i używanie.

    Various
  • no dobrze,nie wyswietla mi czasu na zielono pod zawroc w zakladce flota,ale to najmniejszy szczegol.
    Czy wtyczka jest legalna w innych krajach??pewnie nie....

    bo podam moj przypadek,mam 4 konta 2xpl 1 konto na ogame.org i jedno na ogame.nl.Przyznam sie szczerze,wolalbym operke niz ff ale chyba bede musial na ogame.pl uzywac firefox'a a na reszczie opery.

    Niech ktos sprawdzi ta wtyczke superogame.890m.com/ zalegalizowana na innych serwerach.Ja wiem ze juz mamy jedna (dla pl) ,ze to moze byc problem,ale nie tylko ja gram na roznych uniwersach,a jedna wtyczka pod opere dla wszystkich ogamowcow byla by ok jak np jest z foxgame(choc na orgu i nlu mozna uzywac neogame :P )

    pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ubuntu ().




  • da sie to jakos poprawic :> ?


    +

    czy w podgladzie falangi rowniez powinno wyswietlac godziny dolotu flot ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kubalonek ().

  • DZIĘKI WIELKIE !!!

    ...jako że przyzwyczajenie drugą naturą człowieka brakowało mi tego w Operze a na Foxa jakoś nie mogłem się przestawić :XP:

    Wszystko "chodzi" jak należy !
    jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!!
  • RE: Op-Game Plugin v.1.0 - legalna wtyczka dla Opery

    Dzieki za wtyczkę - przydała sie.
    Szczególnie mnie denerwowało brak informacji gdy szpiegowałem gościa bezpośrednio z galaktyki