Śmieszne i dziwne prezenty na różne okazje :D

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Oj tam szukać, lepiej samemu coś zrobić. Uwielbiam to. :P

      - zapisany papier toaletowy [zapisujesz cały różnymi przemyśleniami i 10 % roboty za tobą. Potem trzeba ładnie zwinąć:P]
      - kalendarz typu 'wyrywane karteczki'. Można dodać wróżby na dany dzień, uwzględnić imprezy, kaca, stunningować podług własnej inwencji twórczej.
      - karta z napisem 'prezent'... durne, ale oryginalne :P
      - album ze zdjęciami, które będą obrazować wymyślone przez Ciebie życzenia [np. dużo zdrowia - zdjęcie jak leżysz w kałuży krwi, coś w ten deseń]
      kvltowy trv prezent w moim otoczeniu - słoik ogórków :P
      to były śmieszne i dziwne prezenty, a z serii 'denerwujące prezenty' to... butelka wódki bez wódki :P Woda zdrowsza, zawsze tak tłumacze :D
    • Mój kumpel dał na dzień kobiet wszystkim dziewczynom w mojej starej klasie plastikowe cytryny...

      A chłopakom samochodziki (bardzo się wszystkim podobaly, bo to było w podstawówce). :lol:
    • Ja pamiętam że na urodziny znajomego kupilem mu świetny kask z dwoma miejscami po boku na puszki i ze specjalnymi rurkami odprowadzającymi napój wprost do buzi bardzo funkcjonalne, gdy się ogląda mecz np; Polska - Niemcy. To problem gdy picie ma się w drugim pokoju, a akurat wymyślamy wiązankę na temat niemieckiego sposobu prowadzenia piłki. ;D


      Dodam iż wchodzą tam wszelakiego rozmiaru puszki, spokojnie xD
    • Do śmiesznych i dziwnych prezentów. Na pewno należą jadalne stringi. ;D
      Mówię szczerze to najlepszy możliwy dziwny prezent. Stringi z czekolady albo innych cuksów, masz ochotę jedz, a ja nie to ubieraj. ^^

      Swoją drogą zawsze są z przedniej czekolady ^^
    • Ja pamiętam jak wparowaliśmy z kumplami do sexshopu za prezentem dla kumpla ;P siedzielismy tam z godzinę i znaleźlismy pare ciekawych rzeczy :P sprzedawca strasznie nam doradzał co jest fajne i w ogole i wybraliśmy takie prezerwatywy ^^ od najmniejszej do najwiekszej i dmuchaną lalkę i to każdego otworu w lalce powsadzaliśmy butelki z wódką ,,, a jak się kumpel usmiał jak to zbaczył :)
      [PZT] Paru Złych Typów

    • Hhehe ostatnio znowu znalazłem nietypowe prezenty:





      i coś dla ludzi spędzających dużo czasu przed kompem i jedzących przy nim posiłki, kto tego nie zna ;)


      Muzyczną poduszkę kupiłem mojej dziewczynie na urodziny i była zachwycona. Zawsze słuchała muzyki przed snem i w nocy. A jaka zaskoczona była, bo nie wiedziała, że takie coś jest :)



      /Post edytowałem w taki sposób,by nie było wątpliwości,że nie chodziło w nim o reklamę sklepu internetowego.
      sisko
    • Kumpel dostał ode mnie na 18-stkę piersiówkę razem z lejkiem i metalowymi kieliszkami, w eleganckiej, drewnianej skrzyneczce. Żeby się nie połapał co dostał, cały prezent włożyłem do nowego pudełka od sokowirówki ;]


      Innemu planowałem kupić gumową lalę, ale niestety nie starczyło funduszy, więc ostatecznie dostał butelkę szkockiej whisky :D

      A tak to prezent zależy od osoby. Komuś szperającego w komputerach można kupić:

      zegar binarny - dla komputerowca/technika


      świecące kostki lodu - dla imprezowicza


      Albo klasyczna magiczna kula numer 8 :P


      Wyboru jest od groma :>

      17.07.08: zakończenie gry w Ogame
      1.09.08: zmiana nicka z Alkesh na Angel of Rising Sun
    • Może to dziwne,ale bardzo ucieszył i rozśmieszył mnie prezent,który kiedyś dostałem.
      Był to zegar w stylu rokoko na baterie"paluszki".
      Otwieram ten bardzo ważny i pożyteczny wątek.
      Brakuje mi czasami pomysłów na prezenty dla znajomych :)
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • To pamietam kumpel mial osiemnastke kupilismy mu wino komandos :D do dzisiaj mu stoi na biurku i czeka na otwarcie hehehe. Kupilismy jeszcze taka jak by otwierana karte formatu a2 gdzie na jednej stronie bylo zdjecie takiej sexi babki i napis "To jest Kasia chcesz poznac jej siostre?" i jak sie otwierało to w środku taka gruba baba "oto siostra Kasi, Anastazja" ;)
    • Ja godzine przed impreza sie dowiedziałem o niej :P
      Myśle dam kase (były to ur kolegi). wiec ide do wc biore kawałek papieru, banknot włożyłem w ten papier.
      Mówie życzenia, daje ten papier toaletowy i mowie tego ci najbardziej w zyciu potrzeba :D
      Kumpel bardzo się zmieszał hah XD