Klipa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam :)
    Mam na imię Grzegorz, mam 17 lat i aktualnie uczę się w zwykłym ogólniaku :) . Oprócz tego uczę się w szkole muzycznej na głównym instrumenie - fortepianie. Na Ogame i na forum jestem dosłownie wszędzie - w domu, w szkole (w muzycznej też bo obok jest kafejka :P ). Moje zainteresowania to Ogame (a jakże :) ) i muzyka. Często można złapać mnie na ircu na kanale #ogame.pl .W Ogame zacząłem grać w kwietniu 2005 roku. Moi koledzy zaczęli rozmawiać jak to wszystkich pokonywali i jak się rozwijali w grze. Miesiąc czekałem, aż 2 kwietnia z nudów zarejestrowałem się na ogame i na forum. No i popadłem w totalne uzależnienie. Oczywiście próbowałem kilka razy przestać grać w Ogame, jednak jak widzicie, bez skutku. Teraz zostałem moderatorem działu Pomoc, pytania i pierwsze kroki. Jeśli macie jakieś pytania, dopiszcie się tu, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
  • _WAREQ_ napisał
    • Twoje najlepsze, najgorsze chwile:)
    • Gdzie obecnie grasz?:)
    • I moje osobiste pytanie:Czy Łatwo jest zostać mod-em i czy długo się czeka?:D :):D

    • Moja najlepsza chwila była wtedy, kiedy dostałem kompa :P
    • Moja najgorsza chwila jest zawsze, kiedy jest awaria internetu, co akurat ostatnio się nasiliło :(
    • Ja na moda czekałem długo, a pojęcie łatwo jest względne. Według mnie to trudno :P


    Universe Master napisał
    Twoje ulubione:
    - książka
    - film
    - sport
    - drużyna (ulubionego sportu)
    - muzyka

    Dobra, pomyślę później i jeszcze coś wymyślę :P

    Moje ulubione:
    • książka: nie lubię książek :P
    • film: hmm... Może to i stare, ale matrix :) . Bardzo też podoba mi się Resident Evil Apokalipsa i wszystkie filmy o tym charakterze 8)
    • sport: Piłka nożna, sporty zimowe
    • drużyna (ulubionego sportu): Drużyna A w skokach narciarskich (z Małyszem na czele) - ale już coraz mniej. Real lubię, a z polskich, to Wisłę Kraków :)
    • muzyka: No cóż :) lubię muzykę klasyczną, rap (także polski)
  • Iron_Marcin napisał
    hrhr... witaj stary druhu!

    Nie spodziewałem się że twoja od moda forum A_G staniesz się modem forum Ogame! Jedne wielkie gratulacje!


    Dzięki ;) .
    Virrus3000 napisał
    Teraz Ja :D zawsze chciałem się dowiedzieć :D:] i dziwie się że jeszcze nikt nie spytał :

    Dlaczego jeż jest większy od słonia :D ?? :P

    Heh :) . Jak zmienią pytanie do podania na moda, to może odpowiem :) .
    The Engineer napisał
    No to widzisz. Mamy cos wspolnego :) Ja pogrywam na perkusji od ok. 7 lat.
    Dlugo grasz na fortepianie i czy masz jakies osiagniecia w zwiazku z tym ?

    Od 12 lat :P . Osiągnięcia? Chyba nie mam jakiś większych (chyba że koncert przed całym miastem 8) ).
    gnojek pl napisał
    Klipa dobrze się stało że jesteś modem. Naprawde przydajesz sie tam. :D

    A powiedz ile miałeś punktów na ogmae, no i co cię skłoniło do opuszczenia gry??

    Na ogame teraz jestem słabiutki (top 1200 i top 3000) - ale cały czas gram :) (konto z top 1200 ma urlop od listopada :P ) .
  • Klipa napisał
    gnojek pl napisał
    Klipa dobrze się stało że jesteś modem. Naprawde przydajesz sie tam. :D

    A powiedz ile miałeś punktów na ogmae, no i co cię skłoniło do opuszczenia gry??

    Na ogame teraz jestem słabiutki (top 1200 i top 3000) - ale cały czas gram :) (konto z top 1200 ma urlop od listopada :P ) .

    No ale przynajmniej przypuszczam że masz grawitonki. :D Wkońcu ty mi wytłumaczyłeś szczegóły tego badania. ;) A na którym uni masz te konta?? To też troche zalezy bo to oczywiste ze top 1200 na uni 34 nie moze sie rownac powiedzmy z top 1200 na uni 1.
    Mam wrażenie że konto z urlopem jest już skasowane. :(
  • gnojek pl napisał
    Klipa napisał
    gnojek pl napisał
    Klipa dobrze się stało że jesteś modem. Naprawde przydajesz sie tam. :D

    A powiedz ile miałeś punktów na ogmae, no i co cię skłoniło do opuszczenia gry??

    Na ogame teraz jestem słabiutki (top 1200 i top 3000) - ale cały czas gram :) (konto z top 1200 ma urlop od listopada :P ) .

    No ale przynajmniej przypuszczam że masz grawitonki. :D Wkońcu ty mi wytłumaczyłeś szczegóły tego badania. ;) A na którym uni masz te konta?? To też troche zalezy bo to oczywiste ze top 1200 na uni 34 nie moze sie rownac powiedzmy z top 1200 na uni 1.
    Mam wrażenie że konto z urlopem jest już skasowane. :(

    Nie mam grawiontów :P . A co do szczegułów badania, to wszystko pisze w FAQ :) . Top 1200 jest na uni 9 (było top 100 ale ktoś mnie zjechał ;) ). Top 3000 mam na uni 1, zacząłem tam grać niedawno :) . Konto z urlopem nie może być skasowane, bo loguję się na nic codziennie :)
  • Heh . Jak zmienią pytanie do podania na moda, to może odpowiem .


    No Klipa powiedz powiedz powiedz :D nie zerżne bo i tak za młody jestem na moda :P

    Edit: Jak sie krępujesz tona PW mozesz podesłać :D :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virrus_Uni21 ().

  • Virrus3000 napisał
    Heh . Jak zmienią pytanie do podania na moda, to może odpowiem .


    No Klipa powiedz powiedz powiedz :D nie zerżne bo i tak za młody jestem na moda :P

    Edit: Jak sie krępujesz tona PW mozesz podesłać :D :P

    Ja też. :P
    Dlaczego akurat masz ten avatar??
  • Klipa napisał
    Universe Master napisał
    1) Skąd jesteś?
    2) Największe osiągnięcie w grze?

    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc
    2) 23 miejsce


    No proszę, jaki ten świat mały :) A już myślałem, że w tej małej dziurze nikt nie zna ogame (oprócz mnie). Tylko, że jestem 10 lat starszy od Ciebie i głupio mi sie przyznawać do tego, że gram :)
    A z Opatowa do Ostrowca jest mniej niż 17km, znaki drogowe kłamią. Osobiście sprawdziłem to wielokrotnie.

    pozdrawiam:)
  • Virrus3000 napisał
    Heh . Jak zmienią pytanie do podania na moda, to może odpowiem .


    No Klipa powiedz powiedz powiedz :D nie zerżne bo i tak za młody jestem na moda :P

    Edit: Jak sie krępujesz tona PW mozesz podesłać :D :P

    Nie powiem :P
    gnojek pl napisał
    Virrus3000 napisał
    Heh . Jak zmienią pytanie do podania na moda, to może odpowiem .


    No Klipa powiedz powiedz powiedz :D nie zerżne bo i tak za młody jestem na moda :P

    Edit: Jak sie krępujesz tona PW mozesz podesłać :D :P

    Ja też. :P
    Dlaczego akurat masz ten avatar??

    jw.
    Dlaczego taki avart? Szczerze kiedyś (moje początki na forach wogóle) wszyscy mieli avarty, a ja nie chciałem być gorszy. Wszedłem na jakąś stronę z avartami, i tan mi się spodobał :) . Napis Klipa sam dorobiłem, aby się odróżnić.
    Katmai napisał
    Klipa napisał
    Universe Master napisał
    1) Skąd jesteś?
    2) Największe osiągnięcie w grze?

    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc
    2) 23 miejsce


    No proszę, jaki ten świat mały :) A już myślałem, że w tej małej dziurze nikt nie zna ogame (oprócz mnie). Tylko, że jestem 10 lat starszy od Ciebie i głupio mi sie przyznawać do tego, że gram :)
    A z Opatowa do Ostrowca jest mniej niż 17km, znaki drogowe kłamią. Osobiście sprawdziłem to wielokrotnie.

    pozdrawiam:)

    Cieszę się :D . W mojej szkole cała pracownia zawsze jest zajęta na przerwach, i na połowie komputerów wiszę skin EpicBlue :P .
  • Virrus3000 napisał
    Interesujesz sie też grafiką komputerową i/lub umiesz coś "wyrzeźbić" w programiku jakimś:D

    Grafiką raczej nie (chociaż często skanuje zdjęcia :P ). Wyrzeźbić umiem coś w turbo pascalu :) .
  • Miałem na myśli programik graficzny :D, ale dobrze wiedziećże programu też umiesz, jak mi sie zacznie w gim. Infa to jak będe miał problemy z turbem to sie odezwe :)
  • Powiedz w jaki sposób działacie tak szybko działacie w dziale "Pomoc pytania i pierwsze kroki". :D:D:D:D:D Tam prawie wogóle postów sie nie da nabić. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Czy wy dzielicie się na dyżury?? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

  • Virrus3000 napisał(a)
    Miałem na myśli programik graficzny :D, ale dobrze wiedziećże programu też umiesz, jak mi sie zacznie w gim. Infa to jak będe miał problemy z turbem to sie odezwe :)

    Polecam się :D
    gnojek pl napisał(a)
    Powiedz w jaki sposób działacie tak szybko działacie w dziale "Pomoc pytania i pierwsze kroki". :D:D:D:D:D Tam prawie wogóle postów sie nie da nabić. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Czy wy dzielicie się na dyżury?? :D

    Do działu PPiPK wybierani są najszybsi użytkownicy forum, którzy udzielają się w tym dziale. Nie ustalamy sobie żadnego harmonogramu, ale często siedzimy, i często jeśli widzimy, że jeden modelator sprząta dział, my zajmujemy się drugim, aby mu nie przeszkadzać, lub wybieramy tematy, w których jeszcze nie był :D .
  • Drow_ napisał(a)
    Klipa jak tam ci idzie w ogolnie po takim czasie ? OD Kiedy jestes modem oczywiscie ;)

    Juz dosyć dawno. :P Ja pamiętam jak jeszcze nie był. :D
    Nie podejrzewałem że modem zostanie, ale tak samo jak Piet-Tie tez nie. :] A co do ciebie Drow_ miałem już małe przypuszczenia, które się sprawdziły. :P :D

    Klipa skąd masz takie Avek?? :D wiele osób ma taki sam. :P Wiem że z jakieś gry, ale skąd go ściągnąłeś?? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

  • Drow_ napisał(a)
    Klipa jak tam ci idzie w ogolnie po takim czasie ? OD Kiedy jestes modem oczywiscie ;)

    Tak, jak widzisz ;) . Wydaje mi się, że dobrze, ale mogło by być lepiej. Ostatnio dużo urlopowałem :D

    gnojek pl napisał(a)
    Drow_ napisał(a)
    Klipa jak tam ci idzie w ogolnie po takim czasie ? OD Kiedy jestes modem oczywiscie ;)

    Juz dosyć dawno. :P Ja pamiętam jak jeszcze nie był. :D
    Nie podejrzewałem że modem zostanie, ale tak samo jak Piet-Tie tez nie. :] A co do ciebie Drow_ miałem już małe przypuszczenia, które się sprawdziły. :P :D

    Klipa skąd masz takie Avek?? :D wiele osób ma taki sam. :P Wiem że z jakieś gry, ale skąd go ściągnąłeś?? :D

    A jednak zostałem modem :) . Piet-Tia złożył podanie po mojej propozycji ;) .

    Avek ściągnąłem z jakiejś strony z avartami :P . Jest on z gry Hitman. Nikt nie ma takiego, jaki ja mam, ponieważ ja sobie dorobiłem napis "Klipa".
  • KDP/CMAS napisał(a)
    cemu akórat nik Klipa

    To długa historia. W podstawówce w 1-2 klasie była czytanka "Klipa" - i rysunek Klipy z takim samym plecakiem ;) , jaki ja miałem. Teraz w internecie jestem Klipa, a realu jeszcze inną ksywkę :)
  • Piet-Tia napisał(a)
    ooo, Klipa, to Ty zyjesz? No prosze, kto by pomyslal? ?(
    ...
    dżołk tak zwany :P

    Fakt, wzialem przyklad m.in. z Ciebie i modem zostalem. :)

    Gdzie urlopowales? 8)
    I na ile zdales? :P

    Urlopowałem tydzień w Kielcach. Dostałem 4 :D