Klipa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witamy z powrotem Klipa, mam nadzieje, że problem "techniczny" już więcej się nie powtórzy ;)

    Tak co by zostać przy przesłaniu tego działu...
    Z tego co pamiętam to na wesela jeździsz pracować a nie dobrze się bawić zatem jakiego sprzętu używasz? ;)
  • Turles napisał(a)
    Gadu gadu czy tlen?? :>

    zobaczymy czy pan zielony pamięta że ma swój temat ^^

    Gadu-gadu :P

    Lupu_s napisał(a)
    Jaki widziałeś najlepszy, bez wulgaryzmów:P opis na gg?

    Czy ja wiem. Zwykle nie zapamiętuje opisów.
    Kisiel czy budyń?

    Może być i to i to :) .
    Ulubiona emota?

    :)
    Ulubiony kabaret?

    elo elo

    Chociaż lubię wszystko, co śmieszne, to zdecydowanie Ani Mru Mru, ale jestem za tym, żeby mniejsze kabarety rozwijały się, dajmy szanse wszystkim kabaretom.

    Sith napisał(a)
    Witamy z powrotem Klipa, mam nadzieje, że problem "techniczny" już więcej się nie powtórzy ;)

    Tak co by zostać przy przesłaniu tego działu...
    Z tego co pamiętam to na wesela jeździsz pracować a nie dobrze się bawić zatem jakiego sprzętu używasz? ;)

    Też mam taką nadzieję.

    Preferuję kamery Sony. Nasza firma jest rodzinna (ale mi się rymuje :P ), więc mamy parę modeli kamer. Mój osobisty to DCR-TRV270E.
  • Gotenks napisał(a)
    Największy % solo i ACS ? :>

    Ile latek ?:>

    Pozdrawiam!

    Największy %? Chyba już nie pamiętam :) . Od listopada 2005 roku nie gram czynnie w ogame.

    Ile latek? Przecież masz w profilu :) .

    Sith napisał(a)
    Masz ten avek odkąd pamiętam, skąd wzięło się takie przywiązanie i dlaczego wybór padł właśnie na niego? ;)

    To nie moje pierwsze forum. Gdy zarejestrowałem się na pierwszym forum, to każdy miał avart, a ja nie :) . Więc dlaczego miałem być gorszy. Znalazłem ten w internecie, lekko przerobiłem i jest. A jest taki, ponieważ mi się podoba :) .
  • Turles napisał(a)
    Dlaczego "kto Pietia, nie błądzi??"

    Dlaczego? Bo kto pyta - nie błądzi. Takie jest przysłowie :) . A że zamiast pyta jest Pietia to sprawka pewnego z FA ;) .
  • czemu niewiduję Cię na IRCu :>? Wchodzisz czasem?

    Irc czy gg?
    pub czy knajpa?
    Gra online czy Gra komputerowa?
    Sirus czy Nar?
    Art Czy Nagash?
    Na jakich kanałach siedzisz na irc? (o ile wogóle jesteś :rolleyes: )

    Pozro!
  • szev napisał(a)
    czemu niewiduję Cię na IRCu :>? Wchodzisz czasem?


    Często bywam na IRCu, co najmniej codziennie :P . Wpisz czasem /whois Klipa.


    Irc czy gg?

    IRC
    pub czy knajpa?

    Knajpa
    Gra online czy Gra komputerowa?

    Gra online ;)
    Sirus czy Nar?

    A co to za pytanie?
    Art Czy Nagash?

    Jw.
    Na jakich kanałach siedzisz na irc? (o ile wogóle jesteś :rolleyes: )

    Pozro!

    Głównie na #ogame.pl-pomoc, ale bywa, że nie siedzę na żadnym kanale.
  • RE: Klipa

    abdulinhoo napisał(a)
    czemu tak czesto zamykasz topici:P

    To zależy od działu, jednak staram się, aby wszystkie rozwiązane problemy, błędy i pytania, na które udzielono już odpowiedź były zamykane.
  • Kos' napisał(a)
    jak to mozliwe ze masz 17 lat i jestes w teamie?? cos gdzies czytalem ze od 18 mozna byc :D

    na ogame jestes w domu i szkole? czy to nie jest lamanie regulaminu?

    Aktualnie mam 18 lat :P . Gdy zostawałem moderatorem, granica wiekowa była ustawiona nieco niżej (16 lat).

    Na ogame grałem ze szkoły, teraz już nie gram :) . Nawet jeśli bym grał, to nie jest to złamanie regulaminu (po zgłoszeniu).
  • Klipa z góry mówię, że nie przeczytałem całego topicu i nie wiem czy nikt nie zadał mojego wyuzdanego pytania :D

    Co sądzisz o spamerach na forum ogamePL ? =)


    pozdrawiam,
    perONE
  • perONE napisał(a)
    Klipa z góry mówię, że nie przeczytałem całego topicu i nie wiem czy nikt nie zadał mojego wyuzdanego pytania :D

    Co sądzisz o spamerach na forum ogamePL ? =)


    pozdrawiam,
    perONE

    Zależy w jakim kontekście :) . Jeśli chodzi o spamerów z działu spam, to wytworzyła się tam niezła grupka :) .