Klipa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gnojek pl napisał(a)
    Ile ostrzeżeń lub upomnień dajesz na dzień?? :D

    Upomnień bardzo dużo, ostrzeżeń bardzo mało. Daję mniej więcej 1 ostrzeżenie na tydzień, ale to się zmienia... Nie jestem w stanie powiedzieć ile daję ostrzeżeń tygodniowo (miesięcznie?). Dziennie rozdaję około 10-20 upomnień ;)
  • Virrus3000 napisał(a)
    Czemu Twoja ranga to " Pan zielony " Prosze o inną odpowiedź niż " Bo gwiazdki moderatora są zielone matole " czy coś w tym stylu :)

    A co jeżeli taka odpowiedź jest prawdziwa?? :P Będzie milczał?? :P
    Kiedyś był biały, ale zzieleniał. :D

    Czy uprawiasz jakiś sport?? Na przykład szachy?? :D
  • gnojek pl napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    Czemu Twoja ranga to " Pan zielony " Prosze o inną odpowiedź niż " Bo gwiazdki moderatora są zielone matole " czy coś w tym stylu :)

    A co jeżeli taka odpowiedź jest prawdziwa?? :P Będzie milczał?? :P
    Kiedyś był biały, ale zzieleniał. :D

    Czy uprawiasz jakiś sport?? Na przykład szachy?? :D


    Gnojek ... Prześladujesz mnie, jeśli taka odpowiedź jest prawdziwa to Pan Klipa coś wykmini nowego za karę, że nie chciał odpowiedzieć na pytanie ze słoniem i jeżykiem :P
  • Virrus3000 napisał(a)
    Czemu Twoja ranga to " Pan zielony " Prosze o inną odpowiedź niż " Bo gwiazdki moderatora są zielone matole " czy coś w tym stylu :)

    Jak zostałem modem, ktoś napisał "lepiej się uspokójcie, bo wpadnie pan zielony, i zamknie ten wasz temat". Tak jakoś mi się spodobało, i taką rangę sobie ustawiłem.
    gnojek pl napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    Czemu Twoja ranga to " Pan zielony " Prosze o inną odpowiedź niż " Bo gwiazdki moderatora są zielone matole " czy coś w tym stylu :)

    A co jeżeli taka odpowiedź jest prawdziwa?? :P Będzie milczał?? :P
    Kiedyś był biały, ale zzieleniał. :D

    Czy uprawiasz jakiś sport?? Na przykład szachy?? :D

    Tak, chodze na basen. Poza tym to co w szkole...
    Virrus3000 napisał(a)
    Gnojek ... Prześladujesz mnie, jeśli taka odpowiedź jest prawdziwa to Pan Klipa coś wykmini nowego za karę, że nie chciał odpowiedzieć na pytanie ze słoniem i jeżykiem :P

    :P
  • Virrus3000 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    :P
    Spamer :]

    Jak sobie radzisz z konkurencją / pomocą w PP i PK kto jest "guru" oprucz Smoda oczywiście

    Jego pałka. :D :P
    No może kłódka. :P
  • Virrus3000 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    :P
    Spamer :]

    Jak sobie radzisz z konkurencją / pomocą w PP i PK kto jest "guru" oprucz Smoda oczywiście

    Konkurencją? Od kiedy to modzi konkurują ze sobą ;) ? Czasami się dublujemy, a poza tym nic poważnego :)

    gnojek pl napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    :P
    Spamer :]

    Jak sobie radzisz z konkurencją / pomocą w PP i PK kto jest "guru" oprucz Smoda oczywiście

    Jego pałka. :D :P
    No może kłódka. :P

    ?
  • Klipa napisał(a)

    gnojek pl napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    :P
    Spamer :]

    Jak sobie radzisz z konkurencją / pomocą w PP i PK kto jest "guru" oprucz Smoda oczywiście

    Jego pałka. :D :P
    No może kłódka. :P

    ?

    Chodziło o kmic'a. :P Wkońcu "guru" to on jest w PPiK, no może jeszcze jego pałka i kłódka. :P
  • Niemy i Que... coś tam :P no te 2 nowe mody tylko się ścigają kto pierwszy zamknie temat :P zresztą jak każdy nowy modek, widze że Tobie przeszło już

    Edit: czemu nie dajecie upomnień za łamanie "Nowych pięknych zasad Podforum pp i pk " ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virrus_Uni21 ().

  • Virrus3000 napisał(a)
    Niemy i Que... coś tam :P no te 2 nowe mody tylko się ścigają kto pierwszy zamknie temat :P zresztą jak każdy nowy modek, widze że Tobie przeszło już

    Edit: czemu nie dajecie upomnień za łamanie "Nowych pięknych zasad Podforum pp i pk " ?

    :P Nie całkiem, lubię zamykać tematy, w których odpowiedzi na pytania znajdują się w FAQ :P
    Poza tym dostałem nowy dział - Bugi i Problemy i... mam 2 razy więcej roboty... i 2 razy więcej satysfakcji :D

    EDIT: Bo za dużo by było upomnień ;) . W końcu po to jest ten dział, aby ludzie się pytali, dlatego jeśli widzę kogoś, kto ma 28 postów i łamie zasady podforum, to nawet nic nie piszę :) . Jeśli ma 700 postów, to już zależy ;)
  • Klipa Wyskrobał

    Poza tym dostałem nowy dział - Bugi i Problemy i... mam 2 razy więcej roboty... i 2 razy więcej satysfakcji :D


    Tu też

    EDIT: Bo za dużo by było upomnień ;) . W końcu po to jest ten dział, aby ludzie się pytali, dlatego jeśli widzę kogoś, kto ma 28 postów i łamie zasady podforum, to nawet nic nie piszę :) . Jeśli ma 700 postów, to już zależy ;)


    Chłopaki przenosimy się spamować do bugów i problemów :P

    Ale mnie chodzi o to, że jak ktoś mówi chamsko " FAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" albo coś w tym stylu to wszyscy siedzą cicho, ja sie ostatnio zaczołem przyczepiać i dawac linki do regulaminu, za mną paru spamerów ale to wszystko

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virrus_Uni21 ().

  • Virrus3000 napisał(a)
    Klipa Wyskrobał

    Poza tym dostałem nowy dział - Bugi i Problemy i... mam 2 razy więcej roboty... i 2 razy więcej satysfakcji :D


    Tu też

    EDIT: Bo za dużo by było upomnień ;) . W końcu po to jest ten dział, aby ludzie się pytali, dlatego jeśli widzę kogoś, kto ma 28 postów i łamie zasady podforum, to nawet nic nie piszę :) . Jeśli ma 700 postów, to już zależy ;)


    Chłopaki przenosimy się spamować do bugów i problemów :P

    Ale mnie chodzi o to, że jak ktoś mówi chamsko " FAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" albo coś w tym stylu to wszyscy siedzą cicho, ja sie ostatnio zaczołem przyczepiać i dawac linki do regulaminu, za mną paru spamerów ale to wszystko

    Jeśli widzę, że już ktoś zwrócił na to uwagę, to ja nie zwracam już uwagi :P . Jednak realia są takie, że to ty także możesz dostać upomnienie za niestosowanie się do zasad ;) . Piszesz offtop, a przecież możesz to napisać na PW. Ale oczywiście na to także nie zwracam uwagi :)
  • Klipa napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    Klipa Wyskrobał

    Poza tym dostałem nowy dział - Bugi i Problemy i... mam 2 razy więcej roboty... i 2 razy więcej satysfakcji :D


    Tu też

    EDIT: Bo za dużo by było upomnień ;) . W końcu po to jest ten dział, aby ludzie się pytali, dlatego jeśli widzę kogoś, kto ma 28 postów i łamie zasady podforum, to nawet nic nie piszę :) . Jeśli ma 700 postów, to już zależy ;)


    Chłopaki przenosimy się spamować do bugów i problemów :P

    Ale mnie chodzi o to, że jak ktoś mówi chamsko " FAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" albo coś w tym stylu to wszyscy siedzą cicho, ja sie ostatnio zaczołem przyczepiać i dawac linki do regulaminu, za mną paru spamerów ale to wszystko

    Jeśli widzę, że już ktoś zwrócił na to uwagę, to ja nie zwracam już uwagi :P . Jednak realia są takie, że to ty także możesz dostać upomnienie za niestosowanie się do zasad ;) . Piszesz offtop, a przecież możesz to napisać na PW. Ale oczywiście na to także nie zwracam uwagi :)


    nie piszę offtopów :P dopisuję w tzw. "PS" jeśli odpowiadam w danym temacie, jeśli nie - milczę :P a tak w ogóle to o co chodzi z tym "zgłoś" ?(
  • gnojek pl napisał(a)
    Ile maili z opcjią "zgłoś" =dostajesz dziennie?? :)

    Średnio 2-3...

    Virrus3000 napisał(a)
    nie piszę offtopów :P dopisuję w tzw. "PS" jeśli odpowiadam w danym temacie, jeśli nie - milczę :P a tak w ogóle to o co chodzi z tym "zgłoś" ?(

    Przy pażdym poście masz ikonkę "zgłoś". Klikając to możesz zgłosić nieregulaminowy post/temat do moderatora.
  • KlipaWyskrobał
    Przy pażdym poście masz ikonkę "zgłoś". Klikając to możesz zgłosić nieregulaminowy post/temat do moderatora.


    A Piet-Tia napisał, że jeśli nikt nie potrafi pomóc :P to kto mnie kłamie .. :P

    Pytanko: Jakiego spamera forum lubisz najbardziej i czemu to właśnie Ja i Gnojek :P
  • Virrus3000 napisał(a)
    KlipaWyskrobał
    Przy pażdym poście masz ikonkę "zgłoś". Klikając to możesz zgłosić nieregulaminowy post/temat do moderatora.


    A Piet-Tia napisał, że jeśli nikt nie potrafi pomóc :P to kto mnie kłamie .. :P

    Pytanko: Jakiego spamera forum lubisz najbardziej i czemu to właśnie Ja i Gnojek :P

    Może i tak być ;)

    I Virgil :P . Ponieważ angażujecie się w forum, i pomagacie wykonywać moderatorom swoją pracę. Jednak nie jesteście moderatorami, więc nic więcej poza odpowiedzeniem w temacie nie możecie ;)
  • No niiee ale nam posłodziłeś teraz :P
    1. Jeździsz na zjadzdy w kraku?
    2. jeśli tak to kiedy będzie następny i przyjedziesz
    3. jeśli nie to kiedy przyjedziesz :P
    4.skoro tak nas "lubisz" :P to darujesz mały spamik tu i ówdzie ? :P
  • Virrus3000 napisał(a)
    No niiee ale nam posłodziłeś teraz :P
    1. Jeździsz na zjadzdy w kraku?
    2. jeśli tak to kiedy będzie następny i przyjedziesz
    3. jeśli nie to kiedy przyjedziesz :P
    4.skoro tak nas "lubisz" :P to darujesz mały spamik tu i ówdzie ? :P

    1. Nie
    2. j/w
    3. W wakacje
    4. Nie ma mowy :P . To był tzw. "dżołk" - wszystkich traktuje równo.
  • Klipa napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    No niiee ale nam posłodziłeś teraz :P
    1. Jeździsz na zjadzdy w kraku?
    2. jeśli tak to kiedy będzie następny i przyjedziesz
    3. jeśli nie to kiedy przyjedziesz :P
    4.skoro tak nas "lubisz" :P to darujesz mały spamik tu i ówdzie ? :P

    1. Nie
    2. j/w
    3. W wakacje
    4. Nie ma mowy :P . To był tzw. "dżołk" - wszystkich traktuje równo.


    chce Ci sie :P?
  • Virrus3000 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    Virrus3000 napisał(a)
    No niiee ale nam posłodziłeś teraz :P
    1. Jeździsz na zjadzdy w kraku?
    2. jeśli tak to kiedy będzie następny i przyjedziesz
    3. jeśli nie to kiedy przyjedziesz :P
    4.skoro tak nas "lubisz" :P to darujesz mały spamik tu i ówdzie ? :P

    1. Nie
    2. j/w
    3. W wakacje
    4. Nie ma mowy :P . To był tzw. "dżołk" - wszystkich traktuje równo.


    chce Ci sie :P?

    A dlaczego ma mi się nie chcieć? :P
  • Na początku napisałeś
    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc


    I dlatego mogło by Ci się nie chcieć, że np. daleko :P chyba że przejadzem lub u rodzinki to luzik :) jak byś jechał to napisz na forum kiedy i gdzie to jest :D
  • Virrus_Uni21 napisał(a)
    Na początku napisałeś
    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc


    I dlatego mogło by Ci się nie chcieć, że np. daleko :P chyba że przejadzem lub u rodzinki to luzik :) jak byś jechał to napisz na forum kiedy i gdzie to jest :D

    No rzeczywiście - są wakacje, a mi się nie chce :P
  • Klipa napisał(a)
    Virrus_Uni21 napisał(a)
    Na początku napisałeś
    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc


    I dlatego mogło by Ci się nie chcieć, że np. daleko :P chyba że przejadzem lub u rodzinki to luzik :) jak byś jechał to napisz na forum kiedy i gdzie to jest :D

    No rzeczywiście - są wakacje, a mi się nie chce :P


    Hahaha :D wiedziałem .. no ale czemu miałoby Ci się nie chcieć Panie zielony :P
  • RE: Urlop?

    Manieklol007 napisał(a)
    Urlop masz czy co bo Cię teraz wogule nie widze!

    Miałem problemy techniczne. Teraz już jest wszystko w porządku.

    Virrus_Uni21 napisał(a)
    Klipa napisał(a)
    Virrus_Uni21 napisał(a)
    Na początku napisałeś
    1) Świętokrzyskie -> Opatów - 17km od Ostrowca Św. i 60km od Kielc


    I dlatego mogło by Ci się nie chcieć, że np. daleko :P chyba że przejadzem lub u rodzinki to luzik :) jak byś jechał to napisz na forum kiedy i gdzie to jest :D

    No rzeczywiście - są wakacje, a mi się nie chce :P


    Hahaha :D wiedziałem .. no ale czemu miałoby Ci się nie chcieć Panie zielony :P

    :P