Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

    Witam wszystkich:)

    Niedługo mija pół roku w teamie - najwyższy więc chyba czas, aby tu coś o sobie naskrobać:)

    Wiosenek mam 29, mieszkam w mym ukochanym mieście Wrocławiu, pracuję, gram i robię czasem wiele innych rzeczy:) Z wykształcenia jestem muzykiem-instrumentalistą, z zainteresowań filatelistką, akwarystką i maniaczką fajnych samochodów:)

    Do teamu trafiłam bo lubię pomagać innym. Graczem topowym nigdy nie będę bo brak mi zacięcia, a z wiedzą o grze coś przydałoby się zrobić i wykorzystać w jakimś fajnym celu - stąd też i moja tu obecność:)
    Staram się całą sobą wcielać w życie ideę że GO jest dla graczy a nie odwrotnie - i Ci co mieli ze mną do czynienia mam nadzieję że się o tym przekonali:) Zawsze powtarzam - zawsze można przyjść, zapytać o coś, niż potem odkręcać bana:) Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi:)

    Jeśli coś Was interesuje - pytajcie:) Bardzo tylko proszę o powstrzymanie się od długich list z pytaniami które krążą po forum - z pewnością skutecznie mnie one zniechęcą do odpisywania:) Niestety - nie jestem typem spamera i nabijanie postów mnie nie kręci - co widać po liczbie moich postów:)

    Pozdrawiam Wszystkich - Wasza Zoraya:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zoraya ().

  • Jaka poważna kobietka w podeszłym wieku :D
    No to pytanka:D
    gdzie fotka? :P
    Jakiej muzyki słuchasz? Jakiś ulubiony wykonawca, zespół?
    Ile masz wzrostu? :D

    Masz 2 literówki w poście :D
    woku zamiast roku i ideę zamiast idę :P
    EDIT:/// czfffarty

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Smog ().

  • ojej Zoraykowy czlonek :)))

    Dobrze wspominasz Gienka?
    Ile lat masz prawo jazdy?
    Wiesz ze zawsze myslalem ze kobiety nie potrafia prowadzic samochodu... no ale regula ma swoj wyjatek- Ty nim jestes :]
    Opisz w 3 slowach siebie :D

    Pozdrawiam.
  • Elmo napisał(a)
    dlaczego GO?? bo lubię pomagać a modkowanie nie dla mnie:)
    kosiasz mnie?? lubię to bardziej poprawne stwierdzenie:) Kocham tylko jedną osobę - ale nie powiem kogo:)

    dlaczemu mi busi nie oddajesz?? :> bo busi jest zastrzeżone dla mojego Kochania tylko:)


    Musician napisał(a)
    Ulubiony instrument? organy - takie kościelne, rurowe:) I fortepian:)
    Wykonawca w Polsce/na świecie? Lubię przeróżną muzykę - ciężko mi podać konkretnego wykonawcę:)
    Ulubiony zespół? Co sądzisz o Queen'ie? to samo co powyżej:) A Queen bardzo lubię - i płakałam po śmierci Freddiego


    TurboJohny napisał(a)
    łał to ciebie złomiłem na u55 do st? nie wiedziałem żeś kobitka :D
    o ile się nie mylę to udało Ci się jak czekałam na powrót ostatniej floty żeby włączyć urlop - nawet nie wiedziałam że dostałam złoma:) wstrzeliłeś się między jedno kliknięcie w podgląd a drugie:) O złomie dowiedziałam się jakieś dwa tygodnie temu od gracza na GG - przy okazji - dzięki za moona:) część tej floty byłą właśnie w tym celu:P


    Smog napisał(a)
    Jaka poważna kobietka w podeszłym wieku :D poważne kobietki w podeszłym wieku już tak mają że są poważne:)
    No to pytanka:D
    gdzie fotka? :P na kompie (oczywiście moim:P) - i to nawet nie jedna:)
    Jakiej muzyki słuchasz? Jakiś ulubiony wykonawca, zespół? przeróżnej - w zależności od dnia, nastroju, weny i Bóg wie czego jeszcze:) mało jest rzeczy jakich nie słucham - a tak to od Pachelbela, przez chopina do Eminema i Disco-polo (idealna muza na lato do samochodu:P)
    Ile masz wzrostu? :D 180 cm


    Luciuss napisał(a)
    Jak lubisz spedzac wolny czas? Najchętniej z książką w ręku - aczkolwiek w ostatnim roku głównie na IRC:P Poza tym lubię posiedzieć przy pianinie i pograć, porządkować moje filatelistyczne zbiory, wypady za miasto i wiele innych rzeczy (niektóre zastrzeżone tylko dla dorosłych:P)
    i...jesli nie jest to zbyt prywatne pytanie...
    Czy pracujesz w zawodzie?^^ Jako muzyk?:) Niestety nie:) Nie dokończyłam swej edukacji w tym kierunku wiedząc że z zawodu muzyka - jeszcze przy moim instrumencie - dzieci w przyszłości nie wyżywię:)


    Gienek napisał(a)
    Dobrze wspominasz Gienka? Bardzo dobrze - człowiek-uśmiech zarażający otoczenie swoim dobrym humorem:)
    Ile lat masz prawo jazdy? od 2 stycznia 1997 roku
    Wiesz ze zawsze myslalem ze kobiety nie potrafia prowadzic samochodu... no ale regula ma swoj wyjatek- Ty nim jestes :] A dziękuję:) zawsze powtarzam że kobiety jeżdżą albo bardzo dobrze, albo tragicznie:) Faceci za to jeżdżą na wszystkie możliwe sposoby:P Gdy mi ktoś mówi że nieźle jeżdżę jak na kobietę - zawsze poprawiam, że nieźle jeżdżę nawet jak na faceta:P To tak w kwestii skromności:)
    Opisz w 3 slowach siebie :D Ja? siebie?:) To chyba inni powinni mnie opisać:) Ja do dziś nie wiem co mam w sumie o sobie myśleć:)


    David napisał(a)
    Zorayka, ostatnio ocenialiśmy w Poznaniu stan barierki w knajpce, której o mało co Twój osobisty pies nie wyrwał. Czy dalej jest taki charakterny i wyrywny? :) Z Zedem różnie bywa - albo chodzi jak śnięty misiek albo wyrywa mi ręce ze stawów:) W każdym razie ciężarówki nadal go kręcą - a z barierkami nie miał od czasów Poznańskich do czynienia:)
  • Punitor napisał(a)
    Kogo w teamie lubisz najbardziej? Hmmm... sporo osób:) Ciężko wybrać tę jedną:P
    Kogo w teamie nie znosisz? chyba nie ma takiej osoby:)

    pozdrawiam ;)



    Damashi napisał(a)
    Czemu odpisujesz na czerwono? :D a nie wiem - dla Ciebie mogę pisać na ruszofo:P

    Ile buziaków jesteś w stanie mi podarować? :E Buziaki są zastrzeżone tylko dla te4go jednego jedynego:)
    Czemu buziakujesz tylko "tego jednego"? Jestem 100% monogamistką - dlatego:)

    Możesz nauczyć tego marcik ? :E Hmmm... a czemu?:)


    GDZIE FOTKI?! :E ]:-D ]:-D tam gdzie powinny byc - w moich albumach:D



    Elmo napisał(a)
    ale mnie się nie da nie kosiać ;( Nie wiem - nie miałam przyjemności...:P

    jak tam zdrófko?? Jeszcze dycham więc chyba nienajgorzej:P W moim wieku to niezłe osiągnięcie - oddychać...:P

    /me myzia Zoraye oj uważaj...:P
  • Zoraya napisał(a)


    Damashi napisał(a)
    Czemu odpisujesz na czerwono? :D a nie wiem - dla Ciebie mogę pisać na ruszofo:P Ah Oh Eh co za wyróżnienie bardzo dziękuje :D

    Ile buziaków jesteś w stanie mi podarować? :E Buziaki są zastrzeżone tylko dla te4go jednego jedynego:) No cóż trzeba żyć dalej pozdrów go :D


    Możesz nauczyć tego marcik ? :E Hmmm... a czemu?:) No bo ona kisska wszystkich, też by mogła być monogamistką :E :E


    GDZIE FOTKI?! :E ]:-D ]:-D tam gdzie powinny byc - w moich albumach:D To udostępnij nam te albumy :D



    Ulubiony serial?

    Ulubiony film?
  • Zoraya napisał(a)

    ale mnie się nie da nie kosiać ;( Nie wiem - nie miałam przyjemności...:P WRO :E

    jak tam zdrófko?? Jeszcze dycham więc chyba nienajgorzej:P W moim wieku to niezłe osiągnięcie - oddychać...:P jak cos to moge udzielic pomocy czyli ten sztucznie oddychanie i te sprawy ]:-D

    /me myzia Zoraye oj uważaj...:P a to dlaczemu?

    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Damashi napisał(a)
    Ulubiony serial? Hmm... Aktualnie Brzydula i Na wspólnej:)

    Ulubiony film? Nie wiem - dużo tego:) Na pewno wszystkie części Zabójczej Broni - mogę oglądać zawsze i wszędzie:)



    Elmo napisał(a)
    Zoraya napisał(a)

    ale mnie się nie da nie kosiać ;( Nie wiem - nie miałam przyjemności...:P WRO :E No teraz chyba nie narzekasz? :P

    jak tam zdrófko?? Jeszcze dycham więc chyba nienajgorzej:P W moim wieku to niezłe osiągnięcie - oddychać...:P jak cos to moge udzielic pomocy czyli ten sztucznie oddychanie i te sprawy ]:-D Nie no - z oddychaniem nie mam problemów...:D

    /me myzia Zoraye oj uważaj...:P a to dlaczemu? A bo ja groźna jestem :D

  • Kerno napisał(a)
    Witam! Co byś zrobiła, gdybyś wygrała dzisiaj w lotka 40mln zł.??? :D :D :D


    Heh... wiem jedno - mam upatrzoną działeczkę w górach wiec szybciutko bym ją nabyła i postawiła tam przytulny domek.... i duży garaż na dużo starych samochodów:D
    A potem oszalałbym pewnie ze szczęścia... :D
  • Zgodnie z obietnicą - niestety powróciłam :)
    Od razu nadrabiam zaległości w odpisywaniu - wybaczcie ten "mały" poślizg :)

    Damashi napisał(a)
    Miałaś pisać dla mnie na ruszofo! :E Wole zmienność kolorów - wtedy jest bardziej kolorowo i wesoło i świat od razu jest piękniejszy :)


    Czemu nadal mnie nie kisskasz? ;( Chyba już kisskam? :)
    Ile banów rozdałaś na u26? Niewiele - pręgierz jest tego świadkiem :) Na prawdę nie lubię banować i nie biorę udziału w wyścigach w banowaniu :) Banuję jak muszę albo gdy delikwent jest niereformowalny :)

    Kiedy sobie przypomniałaś jak się odpisuje w CT? :E No właśnie porządkując się na nowo w teamie przypomniało mi się o CT :P Postaram się tu częściej zaglądać :)



    SweetWiewior napisał(a)
    co bys ze mna robila jakbys miala kontrole nademna? A po co mi kontrola nad Tobą? :) Chyba sam sobie dajesz nieźle radę? :)

    czego bys nie robila??

    dlaczego?? oba pytania pozostają bez odpowiedzi w związku z moją odpowiedzią na pytanie pierwsze :)

    lepiej jest chodzic spac wczesnie i wstawac wczesnie rano czy pozno i wstawac poznym porankiem? Lepiej pewnie uskuteczniać tę pierwsząmetodę ale akurat ja jestem nocnym stworzeniem i wolałabym tę drugą :) Tyle że pracować musiałabym wtedy chyba jako stróż nocny - inne zawody wymagają niestety rannego wstawania... :)



    Złosiej napisał(a)
    masz wyrzuty sumienia dając bana? Wyrzutów nie - bo daję bany tylko jak jestem w 120% pewna że się takowy należy. Ale na pewno nie tryskam radością z powodu nakładania na kogoś kary - czasem mi przykro że ktoś przez własną głupotę traci dorobek kilku miesięcy lub dłużej własnej pracy
    czy ogame to zUo? Nie jeśli nie tracimy tu zdrowego rozsądku :)
    ulubiona forumowa emota? chyba nie mam takiej... :) :P
    cieszysz się że jest zimno? tak - uwielbiam zimę, mróz i śnieg. Nie lubię jednak chlapy i deszczu
    masz zwierzątko? tak - psa, koty i rybki :)
    ulubiony napój? ;) z bezalkoholowych herbata, mleko i niektóe soki owocowe :) co do alkoholowych to Ci co byli ze mną na zlotach wiedzą co pijam :P



    Ekonomista napisał(a)
    Grasz na u6 ? tak - jestem w Waszej akademii :)
  • 1. Ponawiam pytanie, co muszę zrobić, aby dostać gg ?
    2. Nie krępuj się, ułóż cennik, będzie prościej negocjować.
    3. Jaki masz stosunek do Śląska Wrocław?
    4. Sfarmić Cię?
  • .:Kazus:. napisał(a)
    1. Ponawiam pytanie, co muszę zrobić, aby dostać gg ? ponawiam odpowiedź - w tej sprawie nic się nie da zrobić ;)
    2. Nie krępuj się, ułóż cennik, będzie prościej negocjować. Nieee... ja naprawdę nie jestem przekupna... wiem - nie pasuje przez to do teamu :D
    3. Jaki masz stosunek do Śląska Wrocław? Chyba obojętny... ale w sytuacji podbramkowej (nie mam pojęcia jaka miałaby to być) lokalny patriotyzm pewnie by się odezwał :)
    4. Sfarmić Cię? Gdzie? na u60? :) Spróbuj... :)
  • Nowy Lepszy Jacina napisał(a)
    o LOL, dlaczego się wcześniej nie wpisałem?

    że też Ci się chce w czynie społecznym pracować dla firmy która na tobie zarabia grubą kasę 8-)

    :*


    no właśnie - nie wiem czemu wcześniej mnie olałeś :D
    a co do pracy - czkniam tę firme - jestem tu bo lubię pomagać innym (wiem - dziwne ale tak jest) i uwielbiam rozmowy z graczami :)