Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

  • DjHydrant napisał(a):

    Zoraya napisał(a):

    Ulubione warzywo? Chyba pomidor i kalafior... i brokuł... i fasolka szparagowa... ;) Lubię warzywa:)


    Pomidor - owoc czy warzywo? Z botanicznego punktu widzenia - jak najbardziej owoc:) W sensie użytkowym zaś - jest to warzywo:)


    Yamato Damashi napisał(a):

    Kalafior mniam ^^
    Dużo masz znaczków? Ogólnie bardzo dużo - ale większość to tzw. masówki i to tego w miarę współczesne - z ostatnich 20 lat.

    Jaki masz samochód? Audi 200 2,2 turbo quattro z 1988 r

    Jaki chciałabyś mieć? Cadillac de Ville cabrio (w ostateczności może być sedan :D) z 1974 roku :)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    A masz jakieś "unikaty" ? Białych kruków z pewnością nie:) Poza tym ja nie zbieram znaczków starych i niespotykanych - zbieram tematycznie:)

    Co cenisz sobie u mężczyzn? Inteligencję i poczucie humoru - to przede wszystkich:)

    Cecha idealnego mężczyzny (w sumie podobne pytanie) czytaj powyżej:) Plus dodatkowo - idealny mężczyzna powinien szaleć na moim punkcie :D

    Gadu czy Skype? skype


    D A V I D napisał(a):

    W jakim jesteś nastroju? Zależy kiedy:) W chwili obecnej jestem zła bo wredny komar nie dał mi spać i mnie pogryzł :(

    Jaką pogodę lubisz najbardziej? Śnieżną i mroźną

    Jaka jest Twoja ulubiona marka ciuchów? Nie posiadam - nie jestem fanem markowych ciuchów - szczególnie że najczęściej znana metka towarzyszy tandetnym materiałom i kiepskiemu wykonaniu:) Poza tym noszę to co mi się podoba i w czym się dobrze czuję a nie to co jest trendy czy cool:) I jak przystało na prawdziwą kobietę - totalnie nie interesuje mnie moda :D Wolę pooglądać TVN turbo zamiast Fashion TV ;)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Często gadasz na Skype? Kiedyś częściej bo codziennie, 2-4 razy w tygodniu dlatego iż wstaję do pracy 4:00 - 4:30 rano:) A więc i posiedzieć długo nie mogę. A moi znajomi raczej dopiero późnym wieczorem mają czas pogadać - więc się często rozmijamy.

    Jaki temat znaczków? Fauna i Flora oraz osobno ptaki, owady i ryby - a szczególne podtematy na których się skupiam to grzyby i róże

    Co to "Białe kruki" ^^? Znaczki (albo ogólnie okazy - bo mogą to być książki albo inne dzieła lub przedmioty, cechy) bardzo rzadko spotykane:) Inaczej mówiąc - widziałeś kiedyś białego kruka?? :) Nie - bo kruki są czarne:) Jest to więc określenie na coś, co jest prawie niemożlilwe do spotkania/dostania/kupienia :) W minionym okresie błędów i wypaczeń swoistym białym krukiem był np papier toaletowy :D Białym krukiem można też określić np rzadki model samochodu czy motocykla, albo również człowieka który wyróżnia się jakąś niespotykaną cechą lub umiejętnością:)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Dużo masz tych kruków? Oj znowu nie czytasz o CI odpisuję... :) Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

    Używasz przysłów w życiu codziennym? chyba rzadko jeśli już...

    Oglądasz jakieś seriale? Przyjaciół, Ostry dyżur a wcześniej oglądałam Brzydulę i 39,5 - jeśli zdarza mi się coś innego to sporadycznie i niekoniecznie:) Na pewno nie oglądam seriali typu "Moda na sukces", "Klan" czy "M jak miłość" :)
  • Aż mi głupio, że zaniedbywałem Cię tyle dni.
    Czy zamierzasz w najbliższej przyszłości wybrać się do kina? Jeżeli tak - na jaki film?
    Jak idzie nakłanianie Dentki do łupków?
    Skąd zamiłowanie do śnieżnej i mroźnej pogody skoro aż kipisz energią?
  • Zoraya napisał(a):

    Co cenisz sobie u mężczyzn? Inteligencję i poczucie humoru - to przede wszystkich:)


    Co cenisz sobie u mnie?

    Dasz się zaprosić na "Upiora w Operze"?

    Zorganizowanej sile można przeciwstawić jedynie zorganizowaną siłę. Niezależnie od tego, jak bardzo bym tego żałował, nie ma innego wyjścia


    MULTI2/2 HYDZIO/HYDZIO
  • David napisał(a):

    Aż mi głupio, że zaniedbywałem Cię tyle dni. W sumie dobrze się złożyło bo mam lekki zapierdziel w robocie:)
    Czy zamierzasz w najbliższej przyszłości wybrać się do kina? Jeżeli tak - na jaki film? Wybieram się od jakiegoś czasu i wybrać nie mogę - chciałam na "Anioły i demony" - czytałam książkę i była ekstra (jak wszystkie Browna - oczywiście w kategorii literatury rozrywkowej:)
    Jak idzie nakłanianie Dentki do łupków? Kiepsko
    Skąd zamiłowanie do śnieżnej i mroźnej pogody skoro aż kipisz energią? Może właśnie dlatego:) Ogólnie to nie przepadam za latem dlatego, że po pierwsze moje serducho wtedy źle funkcjonuje i po prostu kiepsko się czuję, po drugie nie lubię jak mi jest gorąco:) Nie jestem zmarzluchem i kocham jak jest biało - ta cisza gdy pada śnieg jest powalająca... :)


    Yamato Damashi napisał(a):

    Kurde coś pecha mam do powtarzania pytań. Zapewniam czy czytam dokładnie, chyba pamięć szwankuje... :)

    Nie lubisz Mody na sukces!?! Czemu! :D Chyba nie dorosłam do tej kategorii dzieł telewizyjnych :E

    Grasz w jakieś gry poza OGame? Od ponad półtora roku w DOH, od paru dni w erepa:) Dodatkowo jestem fanem kurnika:)

    Kiedy ostatnio byłaś w teatrze. Niestety dość dawno - chyba z 8 lat temu.... Za to na genialnej monodramie Emiliana Kamińskiego - tytułu nie pamiętam - coś z jaskiniowcem było - a tematem były różnice płci i wspólna egzystencja oczami prawdziwego jaskiniowca :D Fenomenalne - byłąm dwa razy i dwa razy spłakałam się jak norka ze śmiechu :)


    DjHydrant napisał(a):

    Zoraya napisał(a):

    Co cenisz sobie u mężczyzn? Inteligencję i poczucie humoru - to przede wszystkich:)


    Co cenisz sobie u mnie? Ho ho ho - ktoś tu się domaga pochwał?? :D Nie wiem czy powinnam Ci mówić bo jeszcze za bardzo Ci się ego rozdyma... :D Ogólnie za Twoją dojrzałość życiową i rozsądek... Ale jak jeszcze raz dorwę Cię z papierosem to nogi w tyłka powyrywam!!! :E I pogadam sobie z Twoją babcią - skończy się sponsoring... :D

    Dasz się zaprosić na "Upiora w Operze"? Ooooo... gdzie? kiedy? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zoraya ().

  • Czego we mnie nie lubisz?

    No w warszawie w teatrze Roma ;)
    Jak będziesz jechała do wawy wypatruj chłopaka z wyciągniętą ręką i kciukiem ;)

    Babcia sponsoruje tylko zloty w Częstochowie (ciekawe dlaczego?:))

    Okularki czy soczewki?

    Zorganizowanej sile można przeciwstawić jedynie zorganizowaną siłę. Niezależnie od tego, jak bardzo bym tego żałował, nie ma innego wyjścia


    MULTI2/2 HYDZIO/HYDZIO
  • DjHydrant napisał(a):

    Czego we mnie nie lubisz? Nie lubię jak palisz - nawet sporadycznie:) Sama tak zaczynałam i wiem jak to się kończy...

    No w warszawie w teatrze Roma ;)
    Jak będziesz jechała do wawy wypatruj chłopaka z wyciągniętą ręką i kciukiem ;) Oooo - dzięki za zaproszenie ale chyba nie dam rady :(

    Babcia sponsoruje tylko zloty w Częstochowie (ciekawe dlaczego?:)) Pewnie ją ściemniasz że na pielgrzymkę podążasz... :) Albo babcia ma nadzieję że am pobyt w takim miejscu jakoś pozytywnie na Ciebie wpłynie :D

    Okularki czy soczewki? Soczewek nigdy nie miałam więc nie mam porównania:) Poza tym okulary w moim wydaniu to tylko słoneczne :D Jak na razie wzrok mam sokoli.... :D


    Yamato Damashi napisał(a):

    Spłakałaś ze śmiechu dosłownie czy w przenośni? Dosłownie:) Łzy leciały mi ciurkiem:) I nie byłąm w tym odosobniona - prawie całą sala wyła ze śmiechu :)

    Często płaczesz ze śmiechu? Nie wiem jak inni - ale kilka - kilkanaście razy do roku się zdarza... ;)

    Jak wyglądałby świat bez kolorów? Przede wszystkim byłby czarno-biało-szary :) A poza tym zdecydowanie byłby smutny....
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Kiedy zaczęłaś grać w Ogame Jakoś w połowie lipca 2007

    Największe osiągnięcie? Hmm... nie mam pojęcia :D A jeśli pytasz o konto - to na u2 top 373 i top 121 we flotach:) Konto na którym gram od samego początku:)

    Grasz jeszcze? Tak, aczkolwiek mało aktywnie - fsy, zwózka surki, jakieś eko:) Konta n u1, u6 i u55 się urlopują. Konto na chińskim u8 właśnie się skasowało co dziś odkryłam :D Konto na u6 chyba oddam...:)

    Co masz zamiar jeszcze osiągnąć? Nie wiem - nigdzie mi się nie spieszy:) A na razie nie mam zbyt czasu ani natchnienia na bardziej ambitną grę - za dużo spraw w realu do pozałatwiania;)
  • Wiesz, że masz przerąbane?
    Wiesz, że dzwonił do Ciebie mgr. Karwowski z Kancelarii prezydenta?
    Wiesz, że chciał Ci złożyć życzenia, dużo dzieci i laski dla Zeda?
    Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin.




    :P

    Zorganizowanej sile można przeciwstawić jedynie zorganizowaną siłę. Niezależnie od tego, jak bardzo bym tego żałował, nie ma innego wyjścia


    MULTI2/2 HYDZIO/HYDZIO
  • DjHydrant napisał(a):

    Wiesz, że masz przerąbane? Wiem, wiem - całe życie mam przerąbane :P
    Wiesz, że dzwonił do Ciebie mgr. Karwowski z Kancelarii prezydenta? No właśnie zauważyłam wczoraj późnym wieczorem. Wybacz Synu:* Będą z mamą u lekarza w piątek wyciszyłam telefon i zapomniałam potem włączyć dźwięki:) Widzisz - starość nie radość...:)
    Wiesz, że chciał Ci złożyć życzenia, dużo dzieci i laski dla Zeda?
    Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin. Dziękuję :*:*:*



    :P


    Yamato Damashi napisał(a):

    Jaki masz kolor ścian? Zależy gdzie:) Aczkolwiek wszędzie mam tapety:)

    Jaki byś chciała mieć? Nie zastanawiałam się nad tym...

    Laptop czy PC? I to i to - jedno i drugie ma wady i zalety:) W pracy np właśnie męczę szefa żeby mi zamiast laptopa dał stacjonarny komputer:) Wynika to z tego że robię reklamy itp i ani Corel ani Photoshop na laptopku nie dają rady:)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Jakie reklamy robisz? Firmy w której pracuję:)

    Zdarza Ci się pracoholiczyć? Niestety tak - ale po doświadczeniach w poprzedniej firmie i zmarnowanym zdrowiu - staram się nad tym panować:)

    Jesteś optymistką? Tak - pomimo wszystko i na przekór wszystkiemu:) W chwilach trudnych charakteryzuje nie czarny humor - pomaga przeżyć trudne chwile:) Ale nawet mi czasami zdarzają się chwile zwątpienia czyli tzw. doła:) Paradoksalnie zaś w chwilach doła humor mnie nie opuszcza:)