Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

  • Charlian napisał(a)
    Jakiego koloru są czarne skrzynki w samolotach? Pomarańczowa

    Ile lat trwała wojna stuletnia? 16

    Od jakiego zwierzęcia wzięła się nazwa wysp kanaryjskich? Zapomniałem :O

    Czy w Polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi? Prawo krwi


    To dla Ciebie Zoraya żebyś się męczyć nie musiała! :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

  • Zoraya napisał(a)
    burdhard napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    Mr. Kolos napisał(a)
    coś czego nie ma .. prawdziwi faceci - dawno wyginęli :)


    Nie mogę nie zapytać, co rozumiesz przez 'prawdziwi' faceci? :> Cały zestaw cech charakteru i wartości które dzisiejszym facetom są obce:) Niestety - postęp cywilizacyjny i emancypacja spowodowała że baaaardzo ogólnie rzecz biorąc się rozleniwiliście:) To tak w telegraficznym skrócie bo ogólnie to temat-rzeka :) Na pewno nasze (czyt. kobiet) wyzwolenie przyśpieszyło wymarcie prawdziwych facetów :)


    Wymień parę(naście), które uważasz za najważniejsze =)
  • z ciekawości zerknąłem w ten zaułek więc zadam kilka pytań

    akwarystyka słodkowodna czy morska ??
    objętość zbiornika ??
    sukcesy w hodowli ??
    rodzaj używanego sprzętu filtrującego ??
    paletka czy platka ??
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Co mają kobiety czego nie mają mężczyźni? np postrzegają dużo więcej barw niż mężczyźni - dla faceta nie ma różnicy między kolorem brzoskwiniowym a łososiowym :D

    Co mają mężczyźni czego nie mają kobiety? większą tolerancję alkoholu :D

    Lubisz słodycze? ]:-D Lubię ale unikam ;)

    Uważasz, że "umężczyźnienie" kobiet (tj. równouprawnienie :P) spowodowało rozleniwienie się mężczyzn? Jak najbardziej. Dopóki mieliście duże pole do popisu w dziedzinach życia które były nam niedostępne lub zabronione - mieliście szansę nam w prosty sposób imponować. Teraz gdy zaimponowanie kobiecie jest dużo trudniejsze - wielu z Was sobie to po prostu odpuszcza:) Mężczyźni z natury są oszczędni w wydatkowaniu energii życiowej (czytaj - leniwi jesteście :D)

    Tylko dlatego, że oglądamy mecze i pijemy piwo?! :D :D Nie - nie dlatego:) Pijecie piwo i oglądacie mecze bo to nie wymaga wysiłku i zazwyczaj nie boli :D


    ====

    Yamato Damashi napisał(a)
    Charlian napisał(a)
    Jakiego koloru są czarne skrzynki w samolotach? Pomarańczowa

    Ile lat trwała wojna stuletnia? 16

    Od jakiego zwierzęcia wzięła się nazwa wysp kanaryjskich? Zapomniałem :O Od psa (z łac. Canis = pies)

    Czy w Polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi? Prawo krwi


    To dla Ciebie Zoraya żebyś się męczyć nie musiała! :D

    Damashi - popsułeś mi zabawę!! To są do mnie pytania - proszę mi ich nie kraść :)

    ======

    burdhard napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    burdhard napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    Mr. Kolos napisał(a)
    coś czego nie ma .. prawdziwi faceci - dawno wyginęli :)


    Nie mogę nie zapytać, co rozumiesz przez 'prawdziwi' faceci? :> Cały zestaw cech charakteru i wartości które dzisiejszym facetom są obce:) Niestety - postęp cywilizacyjny i emancypacja spowodowała że baaaardzo ogólnie rzecz biorąc się rozleniwiliście:) To tak w telegraficznym skrócie bo ogólnie to temat-rzeka :) Na pewno nasze (czyt. kobiet) wyzwolenie przyśpieszyło wymarcie prawdziwych facetów :)


    Wymień parę(naście), które uważasz za najważniejsze =)


    - Kultura osobista - taka dla niektórych z Was trącająca przedwojennymi czasami, ale wtedy właśnie byli jeszcze prawdziwi mężczyźni :) - odwaga i siła (nie o tężyznę fizyczną mi głównie chodzi) - inteligencja - dojrzałość emocjonalna - zaradność i samodzielność (tego przede wszystkim dziś większości facetów brak) Na więcej nie mam dziś weny bo padam na pysk ze zmęczenia ;) Aczkolwiek pod każdym z tych pojęć kryje się więcej niż by się wydawało :D

    =========

    Charlian napisał(a)
    czego brakuje Ci z dzieciństwa :>


    Beztroski i poczucia bezpieczeństwa

    ======

    David napisał(a)
    Charlian napisał(a)
    Czy w Polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi?

    A może Regulamin Forum i Zasady Gry? Jak myślisz? :D

    Zdecydowanie RF i ZG - Zasady gry ponad wszystko :D

    =======

    ^sasha^ napisał(a)
    z ciekawości zerknąłem w ten zaułek więc zadam kilka pytań

    akwarystyka słodkowodna czy morska ?? Słodkowodna - na morską brak czasu, wiedzy i kasy ;)
    objętość zbiornika ?? 120l, 90l i 30l
    sukcesy w hodowli ?? Swego czasu z krzyżowania różnych molinezji miałam przepiękne okazy (żółto-srebrno-czarne z weloniastymi płetwami i księżycowymi płetwami ogonowymi) - teraz brak czasu na takie zabawy... ;(
    rodzaj używanego sprzętu filtrującego ?? Bez udziwnień - zwykłe filtry Tetry
    paletka czy platka ?? Dla mnie zdecydowanie platka ;) Uwielbiam żyworódki ;)


    No - mam nadzieję że ze zmęczenia bzdur nie popisałam :D Jeśli tak to miejcie wzgląd nad wątpliwym stanem umysłowym starszej pani... :D:D
  • Gdzie wyjeżdżasz ? Nie będziesz przez kwiecień teraz nigdzie spamował ? ech;/

    Ogórkowa, pomidorowa czy warzywna ? ;)
    Lubisz whisky ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Yamato Damashi napisał(a)
    To jest jakaś różnica pomiędzy pomarańczowym a łososiowym :D? bardzo duża - łososiowy wpada odcieniem w róż, pomarańczowy jak sama nazwa wskazuje - w pomarańcz :) To zupełnie dwa różne kolory :)

    Czemu unikasz słodyczy? Powiedzmy że mi nie służą... ;)

    A kobiety to niby zawsze pracowite są? Oczywiście że nie - ale w stosunkach damsko-męskich zdecydowanie bardziej są pracowite od facetów:) knucie i kombinowanie jak Was zdobyć i zatrzymać - to też praca i wysiłek... :E

    Wymarzone stanowisko w pracy? Hmm... nie wiem - na pewno takie na którym nie będę się nudzić ;)


    =======

    Shogun2 napisał(a)
    dlaczego akurat taki nick czy jest to z wiązane z jakąś grą w jaką grałaś ???

    czy może z czymś innym ???


    Mój nick towarzyszy mi od 15 lat :) Pierwszy komputer, pierwsze gry i potrzeba wpisania nicka do listy rekordów... ;) Akurat w tym czasie czytałam książkę o hiszpańskiej inkwizycji p.t. "Torquemada" - w niej została napomknięta jakaś mauretańska księżniczka Zoraya - imię to mi się szalenie spodobało - i tak już zostało :) Od razu uprzedzam - absolutnie nie uważam się za księżniczkę:)

    ========

    Charlian napisał(a)
    no to ja sie pozegnam bo wyjezdzam
    w kwietniu na pewno nic nie napisze :)
    wypije za Ciebie browarka z LOCO :D


    Baw się dobrze - wracaj cały i zdrowy ;)

    ========

    Czesiownik napisał(a)
    ...
    Ogórkowa, pomidorowa czy warzywna ? ;) każda :) ale jakbym miała wybierać jedną - to zdecydowanie pomidorowa z makaronem ;)
    Lubisz whisky ? Od paru lat tak - nawet bardzo ;)
  • Zorka, my love :)

    Który z kamieni szlachetnych najbardziej Ci odpowiada? :)
    Wrocław to cudowne miejsce, ponieważ:
    1)
    2)
    3)
    Zalety jazdy na zlot busikiem:
    1)
    2)
    3)
    Hydzio to lamka, ponieważ:
    1)

    ^^
  • Frytoslaw napisał(a)
    Z kim lubisz grać najbardziej w kości i dlaczego to jestem ja ?? Dlatego że ciągle ogałacasz mnie z punktów rankingowych ;D
    Dlaczego uciekłaś z uni26 ? Bo poznałam Ciebie :P A tak na poważnie - zrobiło mi się tam za dużo znajomych :)
    Jak długo myślałaś nad odpowiedziami ?? nie widać że wcale nie myślałam?? :E
    Ile miesięcy będę tGO ? To zależy od Ciebie - ale z tego co widzę to chcesz być rekordzistą w tym temacie... ;D
    :D :D :D


    Yamato Damashi napisał(a)
    Nazwałabyś swoją córkę Zoraya? W pierwszej chwili jak trafiłam na to imię to miałam taki pomysł :) Ale wtedy miałam 15 lat :) Na dzień dzisiejszy preferuję raczej normalne, polskie imiona ;)

    A jak inaczej? Tereska, Basia, Zosia - nie zastanawiałam się nad tym zbytnio :) Jak byłam dzieckiem strasznie ubolewałam nad tym, że nie nazywam się Ewa :) I wtedy miałam plan że moja córka będzie Ewa:) Teraz najbardziej podoba mi się Tereska :) Jak widać - to się jeszcze może zmienić :)

    Wymarzone miejsce do wypoczynku? Alaska albo bezludna wyspa

    Co byś zrobiła gdybyś wygrała główna kumulacje totka? Kupiłabym działkę moich marzeń w górach i postawiła tam sobie mały domek :)


    David napisał(a)
    Zorka, my love :)

    Który z kamieni szlachetnych najbardziej Ci odpowiada? :)
    Wrocław to cudowne miejsce, ponieważ:
    1) są tu sympatyczni i tolerancyjni ludzie
    2) dużo się dzieje w temacie kultury i sztuki
    3) są tu przepiękne zabytki i miejsca
    Zalety jazdy na zlot busikiem:
    1) ciasno i gwarno :)
    2) wesoło i jest z kim pogadać na postojach
    3) błyskające flesze w czasie nocnej jazdy - bezcenne :E
    Hydzio to lamka, ponieważ:
    1) Jest moim ircowym synem :D:D

    ^^
  • Dzie-Dzieńdobry...
    Przybyłem się przywitać, z moją ulubioną GO ^^
    I zadać pytania chciałem ;)
    1.Uprawiasz sport? Jaki? Amatorsko czy zawodowo?
    2.Grasz jeszcze w OGame? Na jakich uni? Ile miałeś ptk.?
    3.Jesteś trollem?
    4.Czego słuchasz?
    5.Przynależysz do jakiejś subkultury?
    6.Po co komu komputer? Dlaczego nie mieszkasz w jaskini?
    7.Czytasz/piszesz wiersze?
    8.Ukradłeś coś kiedyś?
    9.Jaka jest różnica między alpinistą a psem?
    10. Coś o sobie:
    Kolor włosów:
    Kolor oczu:
    Obecny wzrost:
    Wada wzroku:
    Znak zodiaku:
    Obecny wiek:
    Rodzeństwo/Wiek rodzeństwa:
    Miejsce zamieszkania:
    Tatuaże/piercing:
    11.Co myślisz o punku (muzyce) i co myślisz o punkach (subkulturze)?
    12. Słyszałeś kiedyś hasło "Oi!"(wiesz co znaczy)?


    Jak się podobały pytania? ;]
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Czym sobie zasłużyłem że odpowiedziałaś mi na każde pytanie w innym kolorze? Głównie tym że pomyliły mi się kolory:P Ale potem stwierdziłam że tak też może być i rozmyślnie już kontynuowałam ten proceder ;)
    Od teraz (o ile moja skleroza nie wymaże mi tej informacji z pamięci) - wszystkie odpowiedzi dla Ciebie będą różnokolorowe ;)


    Co można robić na Alasce :x? <Żyć zgodnie z naturą, spokojnie, nigdzie się nie spiesząc i podziwiając przecudowną naturę wkoło :)

    Lubisz spokój? Ostatnimi czasy nawet bardzo. Nie lubię jednak stagnacji i nudy - trochę trudny do realizacji konglomerat ;)

    Często chodzisz na dyskoteki? :> Ostatnia dyskoteka w jakiej brałam czynny udział to była potupaja na kolonii w 3 klasie podstawówki :D


    =======

    Rettior napisał(a)
    Dzie-Dzieńdobry... Witam:)
    Przybyłem się przywitać, z moją ulubioną GO ^^ Ciekawe czymże sobie na to zasłużyłam... ;)
    I zadać pytania chciałem ;)
    1.Uprawiasz sport? Jaki? Amatorsko czy zawodowo?
    Niestety - problemy zdrowotne wyeliminowały mnie już dawno z jakiejkolwiek aktywności sportowej :( Kiedyśtam była koszykówka i rower.
    2.Grasz jeszcze w OGame? Na jakich uni? Ile miałeś ptk.?
    MIAŁAŚ!! :D Wiem - czepiam się :P Gram - na u1, 2, 6, 55 i chińskim u8. Tak naprawdę poza u2 to pozostałe uni prawie ciągle na urlopach stoją. Uni2 to moje ulubione uni do którego mam sentyment:) Najwięcej punktów mam na u6 - ok. 2,3kk - ale to konto dostałam. Konto na u2 to 1,25kk punktów - jest moje od jego narodzin :) Wychowywałam je, kształciłam, uczyłam i może dlatego kocham je najbardziej :E
    3.Jesteś trollem?
    Chodzi o charakter czy wygląd?? :E:E hrhrhr - odpowiedź na oba pytania brzmi NIE :)
    4.Czego słuchasz?
    W sumie w każdym gatunku muzyki znajdę coś dla siebie. Od paru tygodni mam jazdę na Within Temptation z przerywnikami na piosenki z filmu Mamma Mia! i kantaty Bacha :)
    5.Przynależysz do jakiejś subkultury?
    Chyba jedynie do własnej ;)
    6.Po co komu komputer? Dlaczego nie mieszkasz w jaskini?
    Komputer teraz to okno na świat, źródło wiedzy i informacji, zastępstwo normalnych kontaktów towarzyskich, rozrywka i co tylko sobie wymyślisz:) W jaskini nie wiem czemu nie mieszkam - chyba za wilgotno dla mnie by tam było :) Zdecydowanie bardziej wolałabym szałas albo ziemiankę w lesie :)
    7.Czytasz/piszesz wiersze?
    Nie jestem fanem poezji. Jestem miłośnikiem prozy:)
    8.Ukradłeś coś kiedyś?
    UKRADŁAŚ!! Jeśli idziesz na łatwiznę i wklejasz gotowe pytania to chociaż zmień na odpowiedni rodzaj:) Jedyne co ukradłam to gumkę do mazania w kształcie misia w pierwszej klasie podstawówki - jednak wyrzuty sumienia tak mnie gryzły że na drugi dzień przyznałam się i ją oddałam:) Niestety - nie zostałam stworzona do przestępczego życia:) Jestem skazana na uczciwość do bólu ;)
    9.Jaka jest różnica między alpinistą a psem?
    Psu ciężko by było wpinać karabińczyki na haki ;)
    10. Coś o sobie:
    Kolor włosów: Naturalnie szatynka, od jakiegoś czasu przerobiona na brunetkę:)
    Kolor oczu: Piwne
    Obecny wzrost: 180 cm
    Wada wzroku: Niestwierdzono
    Znak zodiaku: Rak
    Obecny wiek: za miesiąc zmieni mi się cyfra z przodu - znaczy stuknie trzydziestka :(
    Rodzeństwo/Wiek rodzeństwa: niestety brak
    Miejsce zamieszkania: Wroclove :)
    Tatuaże/piercing: brak. Kiedyś kolczyk w nosie ale po trzecim wyrwaniu ręcznikiem kolczyka i trzecim przebijaniu nosa czwarte przebijanie odpuściłam ;)
    11.Co myślisz o punku (muzyce) i co myślisz o punkach (subkulturze)?
    Nic szczególnego. Każdy słucha czego chce i żyje jak chce:) Podziwiam jedynie niektórych za odwagę :) Jeśli wyróżniasz się z tłumu zwiększasz prawdopodobieństwo ściągnięcia na siebie jakiś problemów:) Nie wszyscy tolerują indywidualistów - i nie ważne jak ten indywidualizm jest wyrażany:)
    12. Słyszałeś kiedyś hasło "Oi!"(wiesz co znaczy)?
    Nie - ale znalazłam w wikipedii:) Człowiek całe życie się uczy a i tak głupkiem umiera:)


    Jak się podobały pytania? ;]
    Bardzo przyjemne chociaż część środkowa to prawie jak przesłuchanie :D Brakowało tylko: "nazwisko!" - i światłem po oczach... :D:D
  • Yamato Damashi napisał(a)
    A może wolisz chodzić do Pubu? :fgrin: czasami... :) Ostatnio wypada mi za każdym razem na zlocie :D

    Nie przeraża cię troszkę...eee...temperatura na Alasce? :D Absolutnie nie - jestem zimnolubna :) Chociaż zauważam że z wiekiem powoli staję się też ciepłolubna - ale bez przesady.. .:)

    Po co ktoś wymyślił CT? Może po to żeby gracze mieli okazję się przekonać że w teamie są dokładnie tacy sami ludzie jak oni:) Przecież każdy po tej stronie mocy był wcześniej graczem (lub jest nadal) :) A z pewnością mają tu pole do popisu spamerzy :E

    Miałaś kiedyś ST? Jedno w ACSie:) I dwa miniST :) :>
  • Zoraya napisał(a)
    Rettior napisał(a)
    Przybyłem się przywitać, z moją ulubioną GO ^^ Ciekawe czymże sobie na to zasłużyłam... ;)
    Całokształtem swoim ;)
    8.Ukradłeś coś kiedyś?
    UKRADŁAŚ!! Jeśli idziesz na łatwiznę i wklejasz gotowe pytania to chociaż zmień na odpowiedni rodzaj:) Nikomu wcześniej nie przeszkadzało... ale następnym razem postaram się to zmienić ;)
    Tatuaże/piercing: brak. Kiedyś kolczyk w nosie ale po trzecim wyrwaniu ręcznikiem kolczyka i trzecim przebijaniu nosa czwarte przebijanie odpuściłam ;) A to... nie boli? Wiem że głupie pyatnie i pewnie każdy je zadaje, ale to takie dziwne...
    11.Co myślisz o punku (muzyce) i co myślisz o punkach (subkulturze)?
    Nic szczególnego. Każdy słucha czego chce i żyje jak chce:) Podziwiam jedynie niektórych za odwagę :) Jeśli wyróżniasz się z tłumu zwiększasz prawdopodobieństwo ściągnięcia na siebie jakiś problemów:) Nie wszyscy tolerują indywidualistów - i nie ważne jak ten indywidualizm jest wyrażany:) Ja właśnie lubię, jak ludzie gapią się na mnie jak przechodzę... A raczej nie zdarzyło mi się spotkać z niechęcią/problemami ;)

    Jak się podobały pytania? ;]
    Bardzo przyjemne chociaż część środkowa to prawie jak przesłuchanie :D Brakowało tylko: "nazwisko!" - i światłem po oczach... :D :D
    I Tak miało być ;) Jestem tu po to aby Cię poznać, znaleźć wspólny temat, podyskutować...

    Jeszcze parę pytań mi światło, ale zapomniałem i nie jestem w stanie myśli zebrać. Wrócę ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

  • hej :*

    ulubione Imię ? :>
    ulubiona książka?
    masz zwierzaka?
    romantyczny spacer czy dyskoteka? :*
    ulubiony przedmiot szkolny jakiego się uczylaś?

    tyle :)
    mua :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Doniu ().

  • Rettior napisał(a)
    ...
    Tatuaże/piercing: brak. Kiedyś kolczyk w nosie ale po trzecim wyrwaniu ręcznikiem kolczyka i trzecim przebijaniu nosa czwarte przebijanie odpuściłam ;) A to... nie boli? Wiem że głupie pyatnie i pewnie każdy je zadaje, ale to takie dziwne...
    ...
    Boli jak cholera:) Ale da się przeżyć:) W studiu piercingu mówili mi że nos to jedno z bardziej bolesnych miejsc do przebicia - a tak niewinnie wygląda...:D


    =========

    Yamato Damashi napisał(a)
    Znaczy że ja jestem spamerem :fgrin:? Tego nie powiedziałam:)

    Sama sprzątasz czy wysługujesz się kimś? Nie lubię wysługiwać się kimkolwiek. Stosuję w życiu zasadę: Nie rób innym co Tobie nie miłe :)
    Umiesz manipulować ludźmi? Możliwe że umiem :) Ale prawie nie korzystam z tej umiejętności :)

    Oszukujesz czasem w gry ? :> Nigdy


    =========

    d0niu napisał(a)
    hej :*

    ulubione Imię ? :> Już pisałam - kiedyś Ewa, aktualnie obstaję przy Teresce :)
    ulubiona książka? "LESIO" Joanny Chmielewskiej - tę książkę czytałam ponad 50 razy :)
    masz zwierzaka? Tak
    romantyczny spacer czy dyskoteka? :* Z dwojga złego wolę spacer :)
    ulubiony przedmiot szkolny jakiego się uczylaś? Chemia

    tyle :)
    mua :*