Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

  • czesc Zoraya :D
    chcialem Ci zyczyc wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :*
    jutro mnie nie bedzie :(
    pozdrawiam
    Charlie :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Charlian napisał(a)
    Ulubiony sport? Hmmm... zależy pod względem osobistego uprawiania czy oglądania jak się inni męczą :D Niestety - ze względów zdrowotnych sportowcem nie jestem - ale uwielbiam pływać:) Co do oglądania - jestem maniakiem wyścigów konnych - ale bardziej ze względu na duszę hazardzistki:D, lubię pooglądać łyżwiarstwo, wkkw i również inne sporty - w zależności od nastroju ;)

    Czy google posiada całą ludzką wiedzę? Z pewnością nie ;)

    Każdy w życiu ma swojego króliczka, musimy go gonić, ale nie wolno go złapać. Czym jest Twój? Zbyt osobiste pytanie ze względu właśnie na tego króliczka - odmawiam odpowiedzi :)
  • Zoraya witam :P Nic dodać nic ująć najlepszy GO obok Dynka i SGO Diana to trzej najlepsi GO z jakimi miałem do czynienia ^^

    Zoraya gratulacje dla Ciebie gratulacje jesteś super GO i rozumiesz problemy zwykłych graczy... :P Ale i tak unii 59 nie mogę przeboleć że cię tam nie ma... :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Seki20 ().

  • /me się zawstydziła... ;)

    Dziękuję za te miłe słowa - to jest właśnie to, dlaczego warto poświęcać swój czas dla Was :):)

    Też żałuję że mnie już nie ma na u59 - to było moje pierwsze uni i sentyment pozostał... ;)
  • Hmm... przy tym pytaniu poczułam się jednak jak blondynka :D
    Jedyne co wykombinowałam to to, że ojciec jedząc jabłko stał przed lustrem... :)

    A teraz możecie się nabijać z mojej głupoty... :D
  • To pytanie już wszędzie krąży i każdego pytają:P Marcik pomoglem Tobie niestety już nie :P

    Wiem, że spamu nie lubisz i ogólni nie lubisz dużo pisać, ale czemu tak mało postów masz tuaj w swoim temacie ?:) Zaledwie dwie strony ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Charlian napisał(a)
    Postanowilem odejsc od OGame ;(
    wybaczysz? :D A mam wyjście? Czytałam na IRCU powód Twojego odejścia - pozostaje mi życzyć Ci aby Twoje plany ułożyły się jak najlepiej :) Nie zapominaj tylko o nas i zaglądaj czasem na IRC :)


    Czesiownik napisał(a)
    ....
    Wiem, że spamu nie lubisz i ogólni nie lubisz dużo pisać, ale czemu tak mało postów masz tuaj w swoim temacie ?:) Zaledwie dwie strony ;) Hmm... rozgryzłeś mnie :D I tak ostatnio się trochę "rozkręciłam" :) A poza tym jak widać nie mam chyba wielkiego fanclubu:)
  • Zoraya napisał(a)
    Charlian napisał(a)
    Postanowilem odejsc od OGame ;(
    wybaczysz? :D A mam wyjście? Czytałam na IRCU powód Twojego odejścia - pozostaje mi życzyć Ci aby Twoje plany ułożyły się jak najlepiej :) Nie zapominaj tylko o nas i zaglądaj czasem na IRC :)

    dziękuję :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • 1. Kto zabił Kaina?

    2. Jak się witają papieże?

    3. Kiedy w pokoju jesteś bez głowy?

    4. Które koło w samochodzie się nie kreci?

    5. Leszcz o długości 50 cm, głowa 10 cm a tułów połowa głowy. Ile waży kilo leszcza?

    6. W pokoju jest świeca i lampa naftowa, co zapalisz najpierw?

    7. Jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 10 pasażerów, w Katowicach wsiadło 7 a wysiadło 2.
    Ile lat ma pilot?

    8. Mówi się rękami czy ręcami?

    9. Kiedy w ZSRR wybuchła rewolucja?

    10. Pasterz miał 20 owiec, wszystkie oprócz 90 odeszły. Ile owiec zostało?

    11. Mówi się dwuletnie ciele czy cielątko?

    12. Mam 10 palców w dwóch rękach, ile będę miał w 10 rękach?

    13. Z samolotu wyleciało trzech spadochroniarzy, jeden miał 1 spadochron, drugi 2 a trzeci 3.
    Kto był pierwszy na ziemi?

    14. Który z polskich królów wstawał w czwartek głową do góry?

    15. Jak ma na imię Marks?

    16. Jakie zwierzę zabrał Mojżesz na arkę?

    17. Baran stoi na granicy ZSRR I CSRS. Czyje będzie mleko?

    18. Na dachu było 10 gołębi. Jednego zabito, ile zostało?

    19. Co znaczy gdy o 8:00 Twój zegarek wskazuje 20:00?

    20. O którym z miast można powiedzieć że się często chowa?

    21. Który miesiąc ma 28 dni?

    22. Gdzie się znajdują rzeki bez wody?

    23. Co robi kogut gdy podniesie jedną nogę?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Charlian napisał(a)
    Ło matko - prawie jak w szkole :D
    1. Kto zabił Kaina? Nikt - to Kain zabił Abla ;)

    2. Jak się witają papieże? Nie mam pojęcia - poza dawnymi czasami schizmy zachodniej kiedy byli dwaj a nawet trzej papieże, to zazwyczaj jest jeden w jednym czasie ;) Więc miałby problem przywitać się z innym papieżem :)

    3. Kiedy w pokoju jesteś bez głowy? Kiedy dość intensywnie wyglądam przez okno :D

    4. Które koło w samochodzie się nie kreci? standardowo to zapasowe

    5. Leszcz o długości 50 cm, głowa 10 cm a tułów połowa głowy. Ile waży kilo leszcza? 1 kg :)

    6. W pokoju jest świeca i lampa naftowa, co zapalisz najpierw? zapałkę lub zapalniczkę ;)

    7. Jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 10 pasażerów, w Katowicach wsiadło 7 a wysiadło 2.
    Ile lat ma pilot? niestety prawie 30 :)

    8. Mówi się rękami czy ręcami? zazwyczaj mówi się ustami

    9. Kiedy w ZSRR wybuchła rewolucja? Nie przypominam sobie rewolucji za czasów ZSRR :) Pucz to tak... rewolucje to za czasów carskiej Rosji były ;)

    10. Pasterz miał 20 owiec, wszystkie oprócz 90 odeszły. Ile owiec zostało? coś tu chyba nie tak jest ;) wychodzi mi że zostało mu 90 ale nie wiem o co chodzi z tymi 20 na początku ;)

    11. Mówi się dwuletnie ciele czy cielątko? raczej krowa :)

    12. Mam 10 palców w dwóch rękach, ile będę miał w 10 rękach? 50

    13. Z samolotu wyleciało trzech spadochroniarzy, jeden miał 1 spadochron, drugi 2 a trzeci 3.
    Kto był pierwszy na ziemi? Adam i Ewa :D to akurat znałam ;)

    14. Który z polskich królów wstawał w czwartek głową do góry? Nie mam na ten temat informacji ale pewnie każdy ;)

    15. Jak ma na imię Marks? Karol

    16. Jakie zwierzę zabrał Mojżesz na arkę? Nie wiedziałam że Mojżesz też miał arkę :D W biznesie zoologiczno-arkowym maczał palce Noe :)

    17. Baran stoi na granicy ZSRR I CSRS. Czyje będzie mleko? Hrhrhr - a ktoś doi barany?? :D Chyba tylko owce-nimfomanki :D

    18. Na dachu było 10 gołębi. Jednego zabito, ile zostało? Zero - reszta pewnie ucieknie ;)

    19. Co znaczy gdy o 8:00 Twój zegarek wskazuje 20:00? popsuty lub źle nastawiony ;)

    20. O którym z miast można powiedzieć że się często chowa? Hmmm... trudne pytanie.... niech się zastanowię... czyżby to Częstochowa miała być? :D

    21. Który miesiąc ma 28 dni? Każdy:) Niektóre nawet więcej :)

    22. Gdzie się znajdują rzeki bez wody? na mapach

    23. Co robi kogut gdy podniesie jedną nogę? Stoi na jednej nodze


    Fajne pytania - podobają mi się ;)

    Yamato Damashi napisał(a)
    Co lubisz robić najbardziej? Mnóstwo rzeczy... Czytać książki, grać na pianinie, w słoneczny dzień śmigać autkiem po bezdrożach, prace ogródkowe, grać w ogame :D, porządkować kolekcję moich znaczków i jeszcze parę innych rzeczy też lubię ale publicznie się do nich za skarby świata nie przyznam :D

    Które Uni wspominasz najlepiej ? jako gracz - uni 2 - i nei tylko wspominam bo wciąż tam gram :) Jako GO to chyba uni59 z racji tego, że to moje pierwsze - tam straciłam "dziewictwo" jako GO :D
    Najgorsza rzecz jaka może sie zdarzyć? Zawsze ta, która jeszcze się nie zdarzyła... ;) I niech się nie zdarza :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Czy te niepubliczne rzeczy to jakieś sprośne? ]:-D Zgadnij :E

    Ile jechałaś najszybciej? Jako kierowca - 220 km/h, jako pasażer - 250 km/h

    Lubisz dać w pedał? :D a co przez to rozumiesz?? :D


    Charlian napisał(a)
    Które wino wg Ciebie lepsze: słodkie, półsłodkie, półwytrawne czy wytrawne? Nie jestem koneserem win - pijam słodkie jeśli już, sporadycznie półsłodkie:) Ale i tak jestem nieustającym fanem miodu pitnego który wg mnie deklasuje inne alkohole :D

    Lubisz chodzić nago po mieszkaniu? (nie mylić z naGO :E ) Hmm... cóż za pytanie... :D Lubię - i to bardzo :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Lubisz pić likiery? Nie wszystkie - ale ogólnie lubię słodkie alkohole.. ;) Uwielbiam malibu i Baileys'a ;) ale i tak kocham miody :D Nie przepadam za likierami wiśniowymi :)

    Czemu raz odpisujesz na taki kolor, a raz na taki? Żyj kolorowo :) Nie lubię nudy i stagnacji

    Uważasz, że kobiety rządzą światem? Nie - kluczem do sukcesu jest równowaga i współdziałanie :) Stare i prawdziwe - kobiety i mężczyźni uzupełniają się :) Ani świat samych kobiet ani świat samych mężczyzn nie byłby idealny:) aczkolwiek świat z samymi kobietami na pewno byłby spokojniejszy :D


    burdhard napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    Mr. Kolos napisał(a)
    coś czego nie ma .. prawdziwi faceci - dawno wyginęli :)


    Nie mogę nie zapytać, co rozumiesz przez 'prawdziwi' faceci? :> Cały zestaw cech charakteru i wartości które dzisiejszym facetom są obce:) Niestety - postęp cywilizacyjny i emancypacja spowodowała że baaaardzo ogólnie rzecz biorąc się rozleniwiliście:) To tak w telegraficznym skrócie bo ogólnie to temat-rzeka :) Na pewno nasze (czyt. kobiet) wyzwolenie przyśpieszyło wymarcie prawdziwych facetów :)


    Charlian napisał(a)
    zadomowil sie w domu swiateczny nastroj? Można tak powiedzieć :)

    PS
    tak wogole Wesolych :D Dzięki :* spóźnione ale również spokojnych i radosnych:)
  • Jakiego koloru są czarne skrzynki w samolotach?

    Ile lat trwała wojna stuletnia?

    Od jakiego zwierzęcia wzięła się nazwa wysp kanaryjskich?

    Czy w Polsce obowiązuje prawo krwi czy prawo ziemi?