Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

  • coś czego nie ma ..
    ulubiony kolor stryjka twojej babki
    nie to to co...
    coś szalonego
    coś głupiego
    coś nieśmiertelnego
    sposób na poniedziałek
    parę słów od twojego kolegi
    parę słow od siebie %-)
    tu nic nie pisz
    twój pomysł na mój zysk

    kiedy mojzesz wybudowal arke ?
    skad sie wzial bog ?
    poglady religijne ?
    co sie robi od tylu z rozowa dziurka ?
    co zjadles dzisiaj na sniadanie ?
    a wczoraj ?
    up
    co myslisz o hh ?
    uprawiasz sport ?
    ile spisz ?
    napisz cos:
    medytujesz ?
    co myslisz o emo ?
    masz zarost ?
    kto jest Twoim idolem ?
    co myslisz o tych pytaniach ?
  • kilers napisał(a)
    Czemu się pani nie pochwaliła własnym tematem? :D nie wiem - kiedyś się chyba chwaliłam :)

    Czemu Wrocław a nie Warszawa? :D bo Warszawa jest beeeee

    Lubisz Warszawę? :E patrz wyżej :) aczkolwiek ekstra palmę mają :P



    Mr. Kolos napisał(a)
    coś czego nie ma .. prawdziwi faceci - dawno wyginęli :)
    ulubiony kolor stryjka twojej babki zgniło-sraczko-buraczkowy
    nie to to co... to tamto co stoi obok
    coś szalonego ja:)
    coś głupiego też ja :D
    coś nieśmiertelnegov nadzieja
    sposób na poniedziałek wmawiać sobie że to już wtorek
    parę słów od twojego kolegi a co? a jak?
    parę słow od siebie %-) gdzie? komu? po co?
    tu nic nie pisz ok:)
    twój pomysł na mój zysk ni mom Panie pojęcia... :)
    kiedy mojzesz wybudowal arke ? hmm... wydawało mi się że to Noe budował... ale ja się w sumie nie znam :)
    skad sie wzial bog ? sam się stworzył :)
    poglady religijne ? nie do końca sprecyzowane
    co sie robi od tylu z rozowa dziurka ? wstydzę się powiedzieć... :P
    co zjadles dzisiaj na sniadanie ? Yyyy.... chyba dziś zapomniałam o śniadaniu ;)
    a wczoraj ? parówki
    up down
    co myslisz o hh ? nic nie myślę bo nie mam pojęcia co to :P
    uprawiasz sport ? nieee.... niestety :(
    ile spisz ? różnie - w zależności od okoliczności - od 3-4 godzin do 12-14 :D
    napisz cos: coś
    medytujesz ? nie
    co myslisz o emo ? ich największym problemem jest brak prawdziwych problemów
    masz zarost ? ekhm.. ekhm.. to chyba zestaw pytań dla faceta?? :P
    kto jest Twoim idolem ? zależy w jakiej dziedzinie
    co myslisz o tych pytaniach ? dają rade :)
  • 1. Pamiętasz lewuska?
    2. Jakiego koloru masz oczy?
    3. Co teraz robisz?
    4. Jak się czujesz w BASH'u jako jedyna kobita?
    5. Ulubiona pora roku?
    6. Co robiłaś w sylwestra:D?
    7. Jaki mamy dziś dzień?
    8. Lubisz zwierzęta?


    To na początek ^^Na kacu i jeszcze pijany po dzisiejszej imprezie,... :P
  • Mr. Kolos napisał(a)
    kobiety tez majom zarosta :O wolałam nie myśleć że mógłbyś pytać o inny zarost niż męski na twarzy.... :P:P

    hh hip hop ;) Aaaa.... no widzisz - stara jestem i nie znam tych skrótów :P Ogólnie lubię ale nie każdy :)



    HARIKUMA napisał(a)
    1. Pamiętasz lewuska? kojarzę :)
    2. Jakiego koloru masz oczy? piwne
    3. Co teraz robisz? oglądam Szeregowca Benjamina ;)
    4. Jak się czujesz w BASH'u jako jedyna kobita? Całkiem fajnie ;)
    5. Ulubiona pora roku? zdecydowanie zima - ale koniecznie mroźna i śnieżna :)
    6. Co robiłaś w sylwestra:D? z racji tego że plany sylwestrowe nie wyszły - siedziałam i złomowałam żeby zobaczyć czy to faktycznie takie eldorado :P no i zgadza się - eldorado :D
    7. Jaki mamy dziś dzień? nierdziela :P
    8. Lubisz zwierzęta? bardzo - z małymi wyjątkami :) aczkolwiek to nie myszy się boję :P


    To na początek ^^Na kacu i jeszcze pijany po dzisiejszej imprezie,... :P
  • David napisał(a)
    Pfff, co tam fotki. Nie ma to jak Zorayka na żywo i w dolby surround :D

    Kiedy wpadniesz na Śląsk?


    Taaa... szczególnie to dolby surround dla co wrażliwszych może być traumatyczne :P
    A co do wpadania na Śląsk.... chwilowo raczej nigdzie się nie wybieram bo się sama na własne życzenie z lekka uziemiłam :D A jak wiesz - mam "kuleczkę" u nogi w postaci Zeda.. :) Ale jak zrobi się cieplej to trzeba będzie zdecydowanie zacząć myśleć o jakimś zlociku :)

    A tak na marginesie - czuję się zaszczycona Twoimi odwiedzinami w moim skromnym ct.... :*
  • SweetWiewior napisał(a)
    hehe znow w tym zUym i okrutnym timie >_>

    przydalbym sie tam?? ]:-D


    Wcale nie jest taki zły i okrutny :) Czy ja jestem złą i okrutna? ;>
    A co do Twojego drugiego pytania - nie mnie pytaj, ja się nie znam - nie ja jestem w komisji rekrutacyjnej... :)
  • RE: Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

    Eee... tam. Z tym, ze nie ma glupich pytan, to chyba jednak sa takie... Chociaz... A nie mialo byc, ze "nie ma niedyskretnych pytan, moga byc za to niedyskretne odpowiedzi" ;) ?

    Muzyk-instrumentalista? Tak wlasnymi slowami, co to wlasciwie znaczy? (Specjalnie nie sprawdzam w Wikipedii :) ) Plus: dlaczego taki kierunek (zamiliowanie?) ?

    Jakie to sa te "fajne samochody" (ogolny zarys, moga byc modele z rocznikami ^^. Na odpowiedz "stare" zgodze sie, pod warunkiem, ze sa stare i amerykanskie ;)) ? Maniaczka, to nie za silne okreslenie :D ?

    Czy wiesz, dlaczego te zle, niedobre, najsilniejsze, gnebiace slabyszych sojusze, maja w swych szeregach czlonkow teamu ^^ ?

    Jak to jest odpisywac na pytania osob, ktorym sie samemu nie zadaje pytan :| ? (Ps.: Fajnie tak pytac kiedy ktos odpowiada :D . Tzn. ja tak lubie :D )

    x

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • RE: Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

    Calipso napisał(a)
    Eee... tam. Z tym, ze nie ma glupich pytan, to chyba jednak sa takie... Chociaz... A nie mialo byc, ze "nie ma niedyskretnych pytan, moga byc za to niedyskretne odpowiedzi" ;) ? No ja znam takie przysłowie - i jest w nim trochę prawdy... :)

    Muzyk-instrumentalista? Tak wlasnymi slowami, co to wlasciwie znaczy? (Specjalnie nie sprawdzam w Wikipedii :) ) Plus: dlaczego taki kierunek (zamiliowanie?) ? To znaczy że kształciłam się w zawodowej szkole muzycznej - po jej ukończeniu ma się taki zawód :) Bez zamiłowania nie da się skończyć tej szkoły:) Grałam na organach (takich kościelnych) i dodatkowo na fortepianie:)

    Jakie to sa te "fajne samochody" (ogolny zarys, moga byc modele z rocznikami ^^. Na odpowiedz "stare" zgodze sie, pod warunkiem, ze sa stare i amerykanskie ;)) ? Maniaczka, to nie za silne okreslenie :D ? Hmm... stare amerykańskie jak najbardziej - Cadillac de Ville z lat 64-74 albo jemu podobne krążowniki:) A do tego mercedes 126 cupe, audi 200 i V8 i jeszcze parę innych - ale nie ma tego zbyt wiele ;) Dla mnie fajne samochody muszą mieć duszę, moc i mieć raczej większe rozmiary :) przeżyłam wypadek przy dużej prędkości i nikt mnie nie zmusi do jeżdżenia puszką po sardynkach :) Co do maniaczki - to ostatnio fakt, mniej mam na to czasu:) ale wcześniej sporo czasu spędzałam z kolegami grzebiąc pod maskami (i nie tylko) samochodów :)

    Czy wiesz, dlaczego te zle, niedobre, najsilniejsze, gnebiace slabyszych sojusze, maja w swych szeregach czlonkow teamu ^^ ? Hmm... nic mi o tym nie wiadomo:) Nie zauważyłam takiej zależności:) Na u2 np jestem w sojuszu który jakoś postrachu nie sieje ;)

    Jak to jest odpisywac na pytania osob, ktorym sie samemu nie zadaje pytan :| ? (Ps.: Fajnie tak pytac kiedy ktos odpowiada :D . Tzn. ja tak lubie :D )
    Idź to teamu, załóż własne CT to zobaczysz:) A tak na poważnie - ja lubię:) Ogólnie lubię rozmawiać z ludźmi - a więc i z graczami tutaj - a takie pytania i odpowiedzi to też swego rodzaju rozmowa...:)

    x
  • Co tam u piesia ? Śpi ? Jeżeli nie to go ululaj, jeśli możesz (to bardzo ważne).
    Czemu trzy posty nad tym jest móstwo :) ?


    Zoraya napisał(a) (raczej wersja z (a))
    A tak na marginesie - czuję się zaszczycona Twoimi odwiedzinami w moim skromnym ct.... :*


    Mną też się poszczycisz :( ?

    Eeeeedit:// Poprzedni emo mi się nie podobał

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DragoN XTR ().

  • DragoN XTR napisał(a)
    Co tam u piesia ? Śpi ? Śpi, chrapie i furczy :)
    Jeżeli nie to go ululaj, jeśli możesz (to bardzo ważne). Patrząc na to co napisałam powyżej - nie będzie to konieczne... :)
    Czemu trzy posty nad tym jest móstwo :) ? Bo zapytali mnóstwo :) I zapytali tak że krótsza odpowiedź nie załatwiła by sprawy :)


    Zoraya napisał(a) (raczej wersja z (a))
    A tak na marginesie - czuję się zaszczycona Twoimi odwiedzinami w moim skromnym ct.... :*


    Mną też się poszczycisz :( ? No ba! Jestem wręcz prawie obrażona że tak późno tu zajrzałeś :)
    Eeeeedit:// Poprzedni emo mi się nie podobał
  • Zoraya napisał(a) (napewno druga wersja (ta z (a)))
    Mną też się poszczycisz :( ? No ba! Jestem wręcz prawie obrażona że tak późno tu zajrzałeś :)


    A przebaczysz :( ?

    Look -->
    A buziaczka mogę ?
  • DragoN XTR napisał(a)
    Zoraya napisał(a) (napewno druga wersja (ta z (a)))
    Mną też się poszczycisz :( ? No ba! Jestem wręcz prawie obrażona że tak późno tu zajrzałeś :)


    A przebaczysz :( ? Napisałam że "prawie" - a więc nie mam co przebaczac:)

    Look -->
    A buziaczka mogę ?

    nie ;D
  • Chyba, że :)
    The Pussycat Dolls czy Destiny's Child ?
    Wiesz (bez patrzenia w gOOgle) gdzie mieszka Marcin Rozynek ?
    Ulubiony POLSKI samochód ?


    Look -->
    Czemu nie : ( ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DragoN XTR ().

  • DragoN XTR napisał(a)
    Chyba, że :)
    The Pussycat Dolls czy Destiny's Child ? hmm... po trochu jedno i drugie :)
    Wiesz (bez patrzenia w gOOgle) gdzie mieszka Marcin Rozynek ? Nie mam zielonego pojęcia:)
    Ulubiony POLSKI samochód ? Kant - zwany potocznie Fiatem 125p :)


    Look -->
    Czemu nie : ( ? bo tak:)
  • Hmm, no mój refleks szachisty korespondencyjnego właśnie zatrybił, że w sumie świętujemy trzydziestkę /znaczy Ty osiemnastkę ^^/ w kilkudniowym zaledwie odstępie :D Trzeba by jakąś bibę zrobić, co Ty na to? :D
  • Oooooo - to tego nie wiedziałam :)
    Hmm... co ja na to..? Na razie nie wiem jeszcze czy dożyje do tego dnia a Ty mi każesz jakieś strasznie dalekie plany już teraz robić :D
    Ogólnie to myślałam nad jakimś może wypadem pod namioty na weekend celem poświętowania mojego zestarzenia się - nie widzę przeszkód żeby zrobić to w szerszym gronie - byłoby na pewno weselej ;)
  • Hej :) Kapcie mi spadły jak zobaczyłam Twój nick :*
    Jaka jestem? :) nie wiem - na pewno nie jestem normalna :D A dokładnie jaka to raczej nie mnie to oceniać - ja sama ze sobą jeszcze nie uzgodniłam końcowej wersji :P