Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chcesz Zoraya tą próbę moonową na U2 którą ci kiedyś obiecałem? Maiłem nick Gotch, może pamiętasz ;) Przydało by się wywiązać z obietnicy bo to już chyba grubo ponad rok temu się zobowiązałem :D
  • Jak masz na Imię ?
    Czy jesteś skłonna na naukę rzeczy które cieszą ?
    Lubisz dzieci ?
    Masz chrześnicę/chrześniaka ?
    Jak długo mieszkasz w Wrocławiu ?
    Dlaczego interesujesz się Leniwcami ?
    Zaakceptujesz Clio 1.9 TDI ?
  • Rzeźnik drzew napisał(a):

    Co tam słychać piękna?? :P Nawet nienajgorzej ;)
    Przepraszam, że się nie popisałem i zawiodłem z grą.
    Grą, której nazwy już nie pamiętam :E hehe spoko ;) Przeżyję chyba ;)

    Dziecinada napisał(a):

    Chcesz Zoraya tą próbę moonową na U2 którą ci kiedyś obiecałem? Maiłem nick Gotch, może pamiętasz ;) Przydało by się wywiązać z obietnicy bo to już chyba grubo ponad rok temu się zobowiązałem :D
    Nie trzeba :) a obietnica chyba była jeszcze dawniej :P Przeniosłeś się na u67? :)

    chire napisał(a):

    Co u tak pusto!?:( Wracaj! wracam, odchodzę... co by nudno nie było ;)

    Jimbo X napisał(a):

    Jak masz na Imię ? Kasia ;)
    Czy jesteś skłonna na naukę rzeczy które cieszą ? Oczywiście ;D
    Lubisz dzieci ? tak
    Masz chrześnicę/chrześniaka ? nie
    Jak długo mieszkasz w Wrocławiu ? od urodzenia
    Dlaczego interesujesz się Leniwcami ? Nie zauważyłam u siebie specjalnie zainteresowania Leniwcami ;)
    Zaakceptujesz Clio 1.9 TDI ? Ekhm ... w jakim sensie? :D i Co to za pytanie! :D
  • 3 cudy świata?

    Co uważasz o sytuacji politycznej w Republice demokratycznej Konga?

    Czy chaotyczne kombinacje emeferycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutu dobrego i złego?

    Dlaczego białe skarpetki zawsze brudzą się na czarno a czarne odwrotnie?

    Czy uważasz, że człowiek, który czyni zło, będąc przekonanym, że to dobro, jest złym człowiekiem?

    Dlaczego okrągła pizza jest w kwadratowych pudełkach?

    Czy potrafisz polizać swój łokieć?

    Jak to jest że ziemia jest okrągła a ludzie po kątach p....dolą?

    Genowefa czy Józefina?

    Ile razy grzebałaś w śmieciach?

    Co sądzisz o wpływie hinduizmu na zbiór kukurydzy w USA?

    Jaki wpływ mają hawajskie huragany na walutę w Mongolii?

    Jaki masz stosunek do zimbabwiańskiej sztuki ludowej?

    Ok, oka, oke, oki, oko, oks, okej czy okay? i dlaczego?

    Czy potrafisz szybko wypowiedzieć: "Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca"?
    byle TOP1 SOLO Uni28 - 5908,48 %
    byle TOP1 ACS Uni28 ( TOP10 ACS OgamePl ) ==> 29078,39% <== CZYSCIOCH :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez p_a_t_r_o_l ().

  • p_a_t_r_o_l napisał(a):

    3 cudy świata? Ja, ja i jeszcze raz ja ;)

    Co uważasz o sytuacji politycznej w Republice demokratycznej Konga? Jest do bani ;)

    Czy chaotyczne kombinacje emeferycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutu dobrego i złego? Obawiam się że niestety nie - i strasznie nad tym boleję:(

    Dlaczego białe skarpetki zawsze brudzą się na czarno a czarne odwrotnie? Dualizm tego świata musi być zachowany nawet w tematyce skarpetek:)

    Czy uważasz, że człowiek, który czyni zło, będąc przekonanym, że to dobro, jest złym człowiekiem? Nie zastanawiałam się w sumie nad tym nigdy - ale ocena takich sytuacji i tak nie należy do nas :) Ktoś inny nas kiedyś za to rozliczy ;)

    Dlaczego okrągła pizza jest w kwadratowych pudełkach? Bo technologicznie produkcja kwadratowych pudełek jest tańsza niż okrągłych ;) I prostsza :)

    Czy potrafisz polizać swój łokieć? Niestety nie :D

    Jak to jest że ziemia jest okrągła a ludzie po kątach p....dolą? Bo ludzie to cholernie pomysłowy gatunek - szczególnie w poruszonej tematyce :)

    Genowefa czy Józefina? Zdecydowanie Jóżefina

    Ile razy grzebałaś w śmieciach? Na pewno raz - w kontenerze pod blokiem - jak wyrzuciłam pudełko po fajkach na których miałąm zapisany numer do kolegi z którym straciłam kontakt i przypadkiem spotkaliśmy się na mieście po latach :D

    Co sądzisz o wpływie hinduizmu na zbiór kukurydzy w USA? Obrządki hinduistyczne wprost doskonale korelują z okresem zbiorów kukurydzy - a więc wychodząc z tej prostej zależności - hindusi powinni być najbardziej pożądanymi pracownikami tychże plantacji.

    Jaki wpływ mają hawajskie huragany na walutę w Mongolii? O Boże - czuję się jakbym pisała podanie do teamu ;D

    Jaki masz stosunek do zimbabwiańskiej sztuki ludowej? Szalenie ambiwalentny - w dni parzyste czuję symbiozę z myślą twórczą artystów, w dni nieparzyste nie jestem w stanie zrozumieć przesłania z tej sztuki płynącego.

    Ok, oka, oke, oki, oko, oks, okej czy okay? i dlaczego? Ok - bo najkrótsze :)

    Czy potrafisz szybko wypowiedzieć: "Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca"? zależy w jakich okolicznościach ;P
    Odpisując po raz ostatni tutaj na Wasze pytania - chciałam się z Wami pożegnać i podziękować za tyle wspólnie spędzonych lat ;) Powodzenia ;)