Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ciap, w sytuacji która podałaś ACS wykorzystała strona która przegrała a my bierzemy pod uwagę stronę zwycięską.

      Jeśli chodzi o zapis który podałaś:
      Próg SOLO stosujemy gdy:
      - zwycięzcą jest kilku połączonych obrońców przy czym dołączane floty nie przekraczają 5% wartości floty głównej
      Dotyczy on tylko sytuacji gdy ktoś dołącza flotę do floty właściciela planety. Flota właściciela planety nigdy nie jest traktowana jak flota dołączana i jej reguła 5% nie obejmuje. Gdy ktoś broni pustej planety swojego sojusznika lub planety z flotą poniżej 5% floty głównej, to uznajemy, że bez tej planety starcie by się nie odbyło i stosujemy próg ACS.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Ciap, w sytuacji która podałaś ACS wykorzystała strona która przegrała a my bierzemy pod uwagę stronę zwycięską.
      Pisząc to wyżej byłam tego świadoma i dalej uważam że nie jest to ok. Szczególnie że ACS u przegranych obrońców ułatwia zrobienie większego %.

      Dziękuję Pani kasai za pomoc z tematem!
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Witam, może to trochę dziwny pomysł z tego względu, że pracochłonny, ale czy dałoby radę zrobić rekordy Polski dla uni speed.
      Teraz pytanie czy wrzucać wszystkie speedy do jednego worka, bo jest różnica między x2 a x5. Można by było zrobić osobne rekordy dla różnych prędkości, ale to już do dogadania.
    • Teraz pytanie czy wrzucać wszystkie speedy do jednego worka, bo jest różnica między x2 a x5
      Żadne uni nie ma szans ze speed x5.

      Można by było zrobić osobne rekordy dla różnych prędkości
      Cały post skopiować? [;
      Długi temat byłby.

      Moje marudzenie:

      Jest 6 uni z różnym speed eko - flota:
      121-Ursa 3 1
      122-Vega 3 2
      124-Xalynth 4 2
      127-Antares 3 4
      128-Betelgeuse 2 1
      130-Deimos 4 1

      Co z tymi uni?
      a) przypisujemy all względem eko
      b) przypisujemy all względem floty
      c) przypisujemy all do max(flota,eko)

      Jeżeli względem eko mamy:
      • Speed 1:
        1
        66
        67
        68
        69
        101-Andromeda
        110-Jupiter
        114-Nekkar
        116-Pegasus
        118-Rigel
        119-Sirius
        120-Taurus
        126-Zagadra
      • Speed 2:
        104-Draco
        115-Orion
        123-Wasat
        125-Yakini
        128-Betelgeuse
        132
      • Speed 3:
        121-Ursa
        122-Vega
        127-Antares
      • Speed 4:
        124-Xalynth
        129-Cygnus
        130-Deimos
      • Speed 5:
        105-Electra
        117-Quantum
        131-Eridanus


      Zobaczmy też jak wygląda sprawa z rekordami unijnymi:

      104-Draco - Ten post był edytowany 18 razy, ostatnio przez "Goku7" (27.12.2014, 19:24)
      115-Orion - Ten post był edytowany 16 razy, ostatnio przez "-==Hector==-" (21.03.2015, 15:50), Temat pusty
      123-Wasat - Ten post był edytowany 36 razy, ostatnio przez "CinZano" (31.07.2014, 00:05)
      125-Yakini - Ten post był edytowany 16 razy, ostatnio przez "KellerSG" (23.11.2014, 16:51), Temat pusty
      128-Betelgeuse - Brak tematu
      132 - Nowy serwer
      Nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio zgłaszał jakiś rekord ze speed x2

      121-Ursa - Ten post był edytowany 42 razy, ostatnio przez "Mefist" (15.08.2014, 13:46), Temat pusty
      122-Vega - Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio przez "..:: RYSIEK ::.." (7.05.2014, 23:59
      127-Antares - Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio przez "Cyrus" (31.03.2015, 18:16)

      124-Xalynth - Brak tematu
      129-Cygnus - Brak tematu
      130-Deimos - Ten post był edytowany 16 razy, ostatnio przez "Mari" (Wczoraj, 14:40), Temat pusty

      105-Electra - Brak tematu
      117-Quantum - Ten post był edytowany 8 razy, ostatnio przez "POnury OutsideR" (3.08.2014, 18:32). Temat pusty
      131-Eridanus - Brak tematu

      Jak jest temat to jest on pusty albo bez zgłoszeń. Jak ktoś nie zgłasza się w rekordy unijne to zgłosi się w rekordy ogame? Nawet nie będzie z czego przepisać tych rekordów.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      Nie mam racji? W czym? W regułach których każdy autor tematu ustawia swoje? :O


      oj, oj, ktos tu stosuje podwojne standardy ^^ , nie ma czegos takiego jak twoje reguly bo to forum jest wlasnoscia regulaminu i jego wyznawcow a jesli myslisz ze jest inaczej to przyjdzie ten zielony kaplan z u68 i zabierze ci temat, pamietasz? ^^ , swoja droga bardzo polecam jego uslugi, po jaka cholere potrzebny ci ten wolontariat, najdalej po 15 minutach zrozumiesz ze wyswiaczyl jedynie przysluge pozbawiajac zbednej roboty, i niech dalej naiwnie mysli z cala reszta ze ktos lepiej poprowadzi temat, za kilka miesiecy przekonaja sie ze zabili kure znoszaca zlote jajka zeby jednego dnia miec rosolek

      heheh, ubawilem sie :D :D , prowadz rekordy jak chcesz, detale sa niewazne

      TEN POST ZOSTAL WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE, PROSIMY NA NIEGO NIE ODPOWIADAC
      Ciernik - u 32 / 68

      COMA rzondzi

      www.leukemia.pl
    • Ciernik [COMA] napisał(a):

      to przyjdzie ten zielony kaplan z u68 i zabierze ci temat, pamietasz?
      Pamiętam. Tylko jest pewna różnica między moimi zasadami w temacie a Twoimi: Twoje dotyczyły tylko jednego gracza a moje każdego. ;)

      Ciernik [COMA] napisał(a):

      po jaka cholere potrzebny ci ten wolontariat
      Pewnie dlatego 2 lata temu zredukowałam ilość prowadzonych tematów z 11 do 3 i przestałam aktualizować górników ze skanów. ;)
      Czemu zostawiłam sobie te 3 tematy? Dobre pytanie.

      PS. Specjalnie dla Ciebie napisałam tamtą wypowiedź tak a nie inaczej. Liczyłam że wpadniesz <3
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Niestety ktoś kto powiedział, że to forum umarło miał racje. Od pewnego czasu mało ludzi wrzuca jakiekolwiek rekordy.
      Spowodowane jest to raczej nie brakiem ludzi, ale mentalności ludzi na danych uni. Napisanie posta w temacie z rekordami trwa 2 min, rejestracja na forum z 5 min. Jakby jednego posta pisać raz na tydzień to znaleźć 2 min na wstawienie rekordu wcale nie jest takie trudne. A jednak ludzie z natury to lenie i nie chce im się nic robić.
    • Jestem za tym aby podział był ze względu na prędkość eko. Prędkość flot, moim zdaniem, nie ma zbyt wielkiego znaczenia, jeżeli chodzi o bicie rekordów. Szczególnie że bardzo trudno jest utrzymać dużą flotę na uni gdzie speed fleet jest x5
    • ciap po co trzymane są rekordy z uni, które od dawien dawna nie są już aktywne?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • "Akurat badanie wzialem inne, ale Ty jak zawsze wiesz lepiej."

      Wchodzę na uA.
      Szukam Owocek.
      Jest nick!

      Badanie kosztuje 1.179.648 punktów.
      Dokładnie taki przyrost był między 29.04.2015 a 31.04.2015 (+1,179,648).
      29.04.2015 wakat napisał na forum że konta dostały nagrodę.

      Akurat badanie wzialem inne
      Dobrze przyjmijmy że wziąłeś inne badanie i dodatkowo skończyło Ci się inne badanie żeby uzyskać taki przyrost (żadne inne tyle nie kosztuje). Sprawdźmy zatem kiedy zrobiłeś SAM to badanie: ogniter.org/pl/185/statistics/1/2/all/107609 można zauważyć że drugi top przyrost wynosi 990k punktów. Więc jedyny termin w którym mogłeś zrobić ten poziom to okres w którym zostały rozdane nagrody.

      Akurat badanie wzialem inne
      a napęd zrobiłem sam...
      Nie ma również i takiej możliwości. Przyrost wynosi dokładnie koszt badania. Jakiekolwiek inne badanie sprawiłoby że przyrost jest za mały.

      ale Ty jak zawsze wiesz lepiej.
      Nie wiem lepiej ale w tym przypadku nie ma innej możliwości. ;)


      Jednym slowem prosze panstwa- jezeli nacisnelo sie na stope tej o to szanownej Pani, to gowno uzyskasz, nie wiadomo jak bys sie staral.
      Jakby mi się ktoś spytał "kto to owocek" odpowiedziałabym znajomy z OGame. Ostatnio nawet trochę rozmawialiśmy na GG, trochę żartowaliśmy. Dobrze dowiedzieć się że mamy wojnę. Możesz pisać "ciap jest głupia bo uwierzyła że ją lubię". ;)



      Zrobiłam aktualizację.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • sumarycznie budynki na ksiezycu

      falanga - 121 (11,10,10,9,9,10,11,10,11,10,10,9 + 1lvl falangi zbudowany na skoczku)
      teleporter - 32

      Ciernik [u68]

      obrona na ksiezycu

      ciezki laser 72.000 - mdrewnik [u68]
      gaussy 28.500 - A L F [u68]

      obrona na planecie

      plazma 102.900 HELL

      Ilość niepowtarzających sie układów pokrytych falangą: 2377

      Ciernik [u68]


      ps.
      Rekord ma zrobić gracz a nie GF przez wpis do bazy danych.

      a co jezeli komus wpisano np. 15 nadprzestrzen a nastepnie za wlasne surowce zbada sobie 16 lvl, czy taki rekord zostanie uznany?

      edit:

      Ilość bitew jednego gracza w ST ogólnie: 459 Webber
      Największa suma procentów z RW wstawionych do ST ogólnie: 811.113 % Matiq

      przy okazji chcialbym zaproponowac 2 podkategorie w dziale Suma % i ST: i tym samym przemycic swoje rekordy

      najwiecej acs ST - 82
      najwiecej obron ST - 11
      Ciernik - u 32 / 68

      COMA rzondzi

      www.leukemia.pl

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ciernik [COMA] ().

    • Nie uznajecie rekordów zdobytych w S&D to uzbierana surka na kolejny poziom.
      Już tylko pozostało czekać 171 tygodni czyli w kwietniu 2019 roku zostanę rekordzistą świata :bicz:
      Napęd nadprzestrzenny czas badania 3r 35t 2d

      Proszę Ciapko moja :cmok: