Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • W regulaminie jest zapis "Zgłoszenia poprzez irc, gg, pw nie będą uwzględniane." ponieważ nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich serwerów, kto co robi, z kim robi. Publiczne zgłaszanie jest po to żeby ktoś inny znający serwer mógł zweryfikować. W logach widzę że gracz dostał 5 moonów w danym tygodniu. Dlatego spytałam się czy była to ustawka.

      Wielokrotnie? Rozmawialiśmy w tym czasie 6 razy (16-02-2015, 20-05-2015, 21-05-2015, 26-12-2015, 26-01-2016, 27-01-2016). Zazwyczaj miałeś jakieś pytanie o OGame i pomimo tego że mnie nie lubisz zawsze Ci odpowiadałam. Dwa razy spytałeś kiedy dodam rekord. Raz 26 grudnia i z racji świąt nie miałam czasu (pytanie o moona padło jako ostatnie więc patrząc na rozmowy wcześniejsze powinnam odpowiedzieć na pytania które padły przed kiedy). Drugi raz kilka dni temu.
      Jednak nigdy mi nie napisałeś że to nie była ustawka.

      Rekord dodany.

      Top 1 eko - zaliczone
      Jeszcze:
      Największy przyrost w 2015 roku: 55.067.552 ja :fgrin:
      i można kończyć. 8-)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Tak jak rozmawialismy na pw. Wprowadzasz celowo graczy w blad. Top1 pkt nie jestes od bardzo dlugiego czasu i podajesz celowo bledne informacje.

      Pozdrawiam :)

      Edit: Widze, ze lepiej dodac spoiler, niz poprawic blad. :E

      Edit2: Jezeli statystyki pkt zostaly przeniesione do inego tematu, to prosze o usuniecie nieaktualnych informacji. Uzytkownicy z innych krajow, moga byc wprowadzeni w blad.
      u53 Górnicy
      Wartość twoich zwłok na trupim rynku to:
      31993 zł

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Zeege ().

    • Zeege napisał(a):

      Tak jak rozmawialismy na pw. Wprowadzasz celowo graczy w blad. Top1 pkt nie jestes od bardzo dlugiego czasu i podajesz celowo bledne informacje.

      Pozdrawiam :)

      Edit: Widze, ze lepiej dodac spoiler, niz poprawic blad. :E

      Edit2: Jezeli statystyki pkt zostaly przeniesione do inego tematu, to prosze o usuniecie nieaktualnych informacji. Uzytkownicy z innych krajow, moga byc wprowadzeni w blad.

      Ciap jest trochę jak Partia istnie Sprawiedliwa. Ciap wygrała demokratyczne wybory, bo poparło ją 50% z 30% z 15% z 10% uprawnionych użytkowników*, więc ma prawo robić ze swoim tematem co chce. Skoro to jest temat Ciap, to ona decyduje kiedy publikuje rekordy, a jak rekord jest niekorzystny, to Ciap ma prawo go nie uznać. Poza tym to Ciap dyktuje warunki zgłaszania w temacie, więc jak nie uznaje, to ma do tego prawo. Ciap nie musi słuchać obywateli i spełniać ich próśb (np. o wykreślenie z rekordów), bo to ona teraz rządzi. Oczywiście każdy może otworzyć swój własny temat, ale zostanie on uznany za temat gorszy i każda rozbieżność w poglądach zostanie uznana za obłęd, wyśmiana i zignorowana. Każda próba zmiany prowadzącego tematu zgłoszona do moderatorów zostanie uznana jako zdrada forum i zdrajcy zostaną napiętnowani. Ciap ma swoją własną ustawę inwigilacyjną dzięki "fikcyjnym" kontom na każdym kanale IRC i każdym serwerze. Dzięki temu rejestruje każdą wypowiedź i każde posunięcie każdego nierozsądnego gracza, który używa tego samego nicka (a nawet jak nie używa tego samego nicka, to Ciap i tak wie, kto to jest).

      Pamiętajcie: Ciap nie zaniedbuje aktualizacji statystyk - od tego są inne resorty, poza tym po co robić to częściej niż raz na rok. Ciap słucha forumowiczów - prośby o usunięcie/dodanie rekordów są aktualizowane w kolejności zbieżności układu binarnego kodu forum i przetłumaczonej przepowiedni z kalendarza Majów**. Ciap nie "podsłuchuje" na komunikatorach - Ciap dba o to, żeby prawda była zawsze najprawdziwsza i można było do niej wrócić w dowolnym momencie. Ciap rozwija się szybciej niż inni, bo po prostu znalazła bardzo dużą liczbę życzliwych graczy,która bezinteresownie handluje z nią po maksymalnych/minimalnych współczynnikach - tak bardzo ją kochają. Cofam pierwsze zdanie - Ciap nie jest trochę jak Partia istnie Sprawiedliwa. Ona jest trochę jak Kim z tej Korei co jest na północ od Południowej.

      * to są drwiny, więc nie łap za kalkulatorek i nie przeliczaj
      ** kolejna złośliwość, bo możesz dalej zechcieć liczyć

      Powyższy post jest zgodny z Regulaminem Forum §3 pkt. II. c., więc skasowanie go będzie z w/w regulaminem sprzeczne, gdyż wyraża krytyczną opinię na temat sposobu prowadzenia przez autorkę bardzo ważnego dla OGame.pl tematu.
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • Najlepsze jednak jest brak odpowiedzi od Ciap. :D
      Zawsze ma cos do napisania na kazdy temat na forum, a teraz milczy lub ignoruje. Ciekawe kiedy mod zareaguje, chociaz patrzac na posta powyzej, to taki mod jest duuuzo ponizej Ciap :E
      u53 Górnicy
      Wartość twoich zwłok na trupim rynku to:
      31993 zł

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zeege ().

    • Zeege napisał(a):

      Zawsze ma cos do napisania na kazdy temat na forum, a teraz milczy lub ignoruje.
      Widziałam, czytałam i wyjaśniałam na priv. Był to brak aktualizacji w kodzie postu, nie celowy błąd. Wszystkie rekordy,nie tylko ten w którym byłam wpisana, (poza zgłoszonymi w temacie) wisiały z aktualizacja tylko na stronie www.

      Uzytkownicy z innych krajow, moga byc wprowadzeni w blad.
      Kto odwiedzał rekordy w innych krajach to pewnie widział tam moje posty. Strona z rekordami punktów również się tam przewija i bywa wpisana nawet w 1 poście. ;)


      Pokaż spoiler
      Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych: 10 zefir [Uni67] Elmer [Uni11] mfox [Uni40] (Standard)



      Dla potomnych: ^ZemstA^ 553 MT

      Gratki Daneku25.
      Biedny zefir :fgrin:

      Aktualizacja.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Nie pojalem Twojego wyjasnienia (nie chce tego pojac). 4 miesiace wisialy bledne statystyki na Twoja korzysc. Dla mnie wyglada to na celowe dzialanie. Zreszta, niech kazdy sam oceni.
      Powodzenia w dalszym prowadzeniu tematu.
      u53 Górnicy
      Wartość twoich zwłok na trupim rynku to:
      31993 zł

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zeege ().

    • Więc po blisko 3 latach od padnięcia jamnika udało się go prześcignąć.
      Było by szybciej ale po drodze był ponad półroczny urlop, wtopa 550gs i wydatki surki na inne statki oraz badania.

      Gwiazda Śmierci: 3.743 jarwq [Uni Nekkar]



      Ładnie nazbierana anty z ekspedycji :)

      Do rekordu świata raczej już nie dobiję, a po UF przetapiam flotę w badania :)
    • 1. Największa bitwa solo x2 > Fisher i sta111siu i markus [MG42] vs SANDERisBACK [WIP] - 346963,44%
      2. Warto byłoby też podmienić link do topki speed : klik
      3. Co do punktów badań x2, Arek nie ma takiej ilości pkt na Draco. Najwięcej pkt ma Laycon [LEB] - 28.818.956, zaś Arek : 24.331.378

      EDIT :
      Statystki sojuszy x2 (aktualizacja danych uni104) :
      Punkty: 1.387.460.582 [WIP]
      Ekonomia: 876.026.364 [TEREFERE]
      Badania: 117.945.023 [ZZL]
      Flota: 671.926.508 [WIP]
      Zniszczone punkty militarne: 1.882.704.539 [WIP]
      Stracone punkty militarne: 381.395.702 [WIP]
      Punkty honoru - : 18.327.589 [KAC]
      Punkty honoru + : 1.896.531 [CLZ]





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().