Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

• Rekordy:
    • Nick - Maraton
      uni - 68

najwięcej zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 335
      magazyn kryształu - 20
      wartość planety - 17.685.170

img571.imageshack.us/img571/8628/planetapunkty17685170.jpg
      img594.imageshack.us/img594/2690/wydobywcze17685170.jpg
      img819.imageshack.us/img819/966/stacja17685170.jpg
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • :roll:

Największa liczba punktów na członka (>9 osób): 22.690.269 D P [Uni67]
      Najmniej punktów honoru na członka (>9 osób): -400.609 D P [Uni67]
      Najwięcej punktów militarnych na członka (>9 osób): 10.932.936 D P [Uni67]

Najwięcej punktów badań na członka (>9 osób): 2.320.839 UNITED [Uni67]

e/

dzięki za poprawę T0. Spodziewałem, że coś mi się pochrzani.
      Tylko martwi walczą uczciwie.

OG.Origin Representative PL

The post was edited 3 times, last by Siedem ().

• Keyra wrote:

Największa liczba punktów na członka (>9 osób): 22.876.441 Hunters [Uni1]
      Najwięcej punktów ekonomicznych na członka (>9 osób): 17.358.030 Hunters [Uni1]

Polska/Poland - Sojusz srednia >9 osob
      Punkty 22.867.552 Hunters
      Ekonomia 17.419.704 GIZK-UIV

Naprawdę warto się kłócić o te 9k?
      Wpisany w ekonomi jest sojusz który ma więcej punktów.

The post was edited 2 times, last by ciap ().

• ciap wrote:

Keyra wrote:

Największa liczba punktów na członka (>9 osób): 22.876.441 Hunters [Uni1]
      Najwięcej punktów ekonomicznych na członka (>9 osób): 17.358.030 Hunters [Uni1]

Polska/Poland - Sojusz srednia >9 osob
      Punkty 22.867.552 Hunters
      Ekonomia 17.419.704 GIZK-UIV

Naprawdę warto się kłócić o te 9k?
      Wpisany w ekonomi jest sojusz który ma więcej punktów.

Nie jest wpisany, więc nie pisz bzdur.
      "Najwięcej punktów ekonomicznych na członka (>9 osób):16.605.855 PIRATES [Uni68] || 32.371.281 [ECO corp] [Uni50] "

Jeżeli ktoś inny zgłosił sojusz z rekordem, a Tobie nie chciało się zaktualizować głównego postu, to nie jest to mój problem. Nie przeglądałem całego tematu celem zweryfikowania, bo to nie mój obowiązek.

9k czy nie 9k, sprawdziłem na Twojej stronie w linku, który podałaś kilka postów wcześniej i zobaczyłem nazwę swojego sojusz, to zgłosiłem rekord i już.

Juhas - takie życie teraz :), ale wiedz, że stare CPU głównie odpowiada za tą średnią i mocno ją podnosi :).
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • Keyra wrote:

9k czy nie 9k, sprawdziłem na Twojej stronie w linku, który podałaś kilka postów wcześniej i zobaczyłem nazwę swojego sojusz, to zgłosiłem rekord i już.
      Kilka postów wcześniej? Dokładnie nad Twoim postem.
      Wybacz ale dla mnie głupotą jest edycja tematu dla powiększania rekordu o 0,04 %. :roll:
    • To nie jest aktualizacja o jedną kryjówkę, tylko zmiana posiadającego rekord. Skoro nie chce Ci się aktualizować o 0,04%, to może wytyczne zaraz wprowadzisz o ile % rekord trzeba pobijać, żebyś temat zaktualizowała. Ale powiem Ci od razu, że to już będzie paranoja - to jest temat o rekordach, a nie Twój własny folwark i państwo w państwie.
    • 1 kwiecień jest za tydzień i 1 dzień.
      Nie chce mi się? Nie widzę celu żeby podbijać rekord o 0,04%. Teraz idź zbuduj 1 MT i zgłoś nowy rekord. Toć pobiłeś obecny rekord!
      Statystyki są zbyt dynamicznym tworem żeby je zgłaszać o 0,04% lub kilka razy na dzień. 0_o

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• ciapek ma chyba TE dni :P znaczy się bycia wredną^^
      nie spotkałem jeszcze chłopka co by podbijał swój rekord o jedną jednostkę, a tutaj mamy tak jak to keyra zauważył zmianę nazwy sojuszu ;)
      pamiętam jak dziś, jeszcze przed UF, jak ktokolwiek wrzucał post o sojuszu z największą średnią pkt na członka poniżej bodajże 9, zaczynał się wyścig z keyrą, kto pierwszy zaktualizuje nasz dorobek :P tylko po to by tag się nie zmienił, ot! nie aktualizowaliśmy go z budową każdej sondy itp ;)

Więc jeżeli nie chce Ci się, to napisz to wszystko w pierwszym poście, żeby było wiadomo, że ten temat jest absolutnie niemiarodajny
    • gluttony chciałam i zaczęłam robić aktualizacje na stronie przyrostyogame.cba.pl/rekordy.html ale mod się nie zgodził (podstawowy problem to taki że na www mogą zniknąć - nie ma to jak po 5 latach prowadzenia tematów na forum mieć do kogoś zaufanie. Bardzo miłe to jest. Szansa że rekordy znikną z strony www czy forum jest taka sama - to drogi modzie chciałam Ci pokazać. Widać udało się bo post jest zamknięty). Szkoda bo strona sama by się aktualizowała raz na 2 dni i statystyki byłyby zawsze aktualne. W temacie nie mam zamiaru aktualizować 36 rekordów tak często. Szczególnie że prawie nikt (jest jeden temat) się tak nie rozdrabnia w rekordach unijnych. Nawet w niektórych tematach nie ma takiego czegoś jak "statystyki". Rekordy ogame zawsze opierały się na unijnych.
      Keyra zauważył że chciałam zmienić sposób rekordów "sprawdziłem na Twojej stronie w linku". Statystyki miałam skasować z tematu, miały zostać chwilę ponieważ się spytałam "jakieś błędy?".

Nie jestem facetem. Chyba nigdy tego nie zrozumiesz...

The post was edited 3 times, last by ciap ().

• ciap, czepiłem się tego, że zupełnie co innego jest napisane na "stronie ze statystykami", a co innego w pierwszym poscie tematu. Zauważając co w tym pierwszym poscie jest napisane stwierdziłem, że sojusz Hunters posiada dwa rekordy, bo to, co widzę w zakładce Statystyki na koncie z kategorii sojuszowych daje nam rekord w średniej punktów ogólnie oraz punktów ekonomicznych. Skopiowałem stamtąd wartości i wkleiłem je do tematu, bo temat jasno mówił, że rekord jest niższy i należy do kogo innego.

Mając na myśli "kilka postów wyżej" mówiłem o kilku postach wyżej od posta pisanego przeze mnie w danym momencie, a nie od pierwotnego. Wystarczy pomyśleć i chcieć zrozumieć, a nie się czepiać.

EDIT:
      Masz problem z robieniem regularnych aktualizacji albo z tym, że Ci się nie chce prowadzić tematu na bieżąco, to go po prostu oddaj, a nie zachowujesz się jak uciemiężona, którą zmusili do jego prowadzenia.

The post was edited 1 time, last by Ten Keyra ().

• Keyra
      Nie kasowałam z tematy ani nic nie zmieniałam bo chciałam żeby ktoś sprawdził czy są błędy na stronie.
      Problemy? Nie mam problemów. Chciałam zrobić coś lepszego, coś co się samo robi. Nie jestem w stanie prowadzić sama statystyk ponieważ nawet nie mam jak tego sprawdzić w rekordach unijnych i statystyki zmieniają się dziennie. Nikt nie jest w stanie samodzielnie dziennie sprawdzać czy coś się zmieniło. Większość tych rekordów prócz punktów, floty, eko i badań nie jest aktualizowana. Strona miała sprawić że zrobi się samo bez tracenia czasu mojego i Waszego...
      Top 30 aktywnych górników
      Jaki fajny temat - wszystko na zewnętrznej stronie, generuje się samo, w temacie są tylko wyświetlane rysunki:

Source Code

1. [url='http://ogamestats.miross.pl/stats/1.png'][img]http://ogamestats.miross.pl/stats/1.png[/img][/url]

"EDIT:
      Masz problem z robieniem regularnych aktualizacji albo z tym, że Ci się nie chce prowadzić tematu na bieżąco, to go po prostu oddaj, a nie zachowujesz się jak uciemiężona, którą zmusili do jego prowadzenia."
      => Rekordy u68
      Rekordy z tematu miałby być skasowane więc Twoja przebitka z stroną była o 9k punktów.

The post was edited 2 times, last by ciap ().

• Ty dalej nic nie rozumiesz i sama sobie przeczysz. "Największa liczba punktów na członka (>9 osób):22.499.643 Gremium [Uni68]" - to widzę napisane w temacie o rekordach, który jest punktem wyjściowym dla wszelkich aktualizacji i zgłoszeń rekordów. A dlaczego jestem taki pewny, że to co jest w temacie jest punktem wyjściowym, a nie rzeczywiste statystyki? Bo jasno masz napisane w swoim własnym regulaminie: "Liczy się czas zgłoszenia a nie czas zrobienia. Kto pierwszy ten lepszy...". Respektuj własne zasady, skoro je już tworzysz.
    • To Ty nie rozumiesz. Chciałam przenieś statystyki na stronę www by je robić programem który robi przyrosty i zbiera historię. Dlatego w temacie nie zostały zaktualizowane wpisy. Po kilu dniach miały zniknąć z tematy te rekordy i miał być tylko na stronie www (backup strony u mnie na kompie bo tam jest darmowy hosting).
      Mod się nie zgodził więc nie ma tematu. Nie mogę dodać w temat bo mam zamknięty post.
      Rozumiesz?
    • @historyk zapomniałes jeszcze o zysku coby wtopę Krzyska wymazać ;P

Największy zysk z bitwy acs: 3.776.414.000 GeO [Templars], szczwany lisek [DS_U6] vs Klown_Szyderca [DoF] - 46337,37% [Uni1] klik

A to w sumie stary rekord bo skan z 1 stycznia ale dużo sie pewnie nie zmieniło :P (w razie potrzeby skan / screen podesle)

Bombowiec: 48.363 sexi violka [Uni21] Rekord światowy
      MAK is BACK