Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

• Rekordy:
    • Ciap, miałabyś :-Pdowody, gdyby nie to, że od tamtego czasu dwa razy dysk formatowałem, a archiwum GG to nie jest rzecz, której chce mi się robić backup

Proszę cie nie wygłupiaj się i nie udawaj że jesteś niby taki hop siup kozak bo archiwum gg to sobie można dupę podetrzeć sam podrabiałem , tworzyłem i wycinałem z kontekstu tak ze każdy "dowód" z twojego dysku jest wart tyle co nic, Śmieszne jest w ogóle to co insynuujesz tym postem LOL

A swoją droga chciał bym postulować wprowadzenie nowego rekordu średnia najwyższa i najniższa temp na co najmniej 9 planetach :)

Wydaje mi sie ze o ile kilka cieplejszych planet to nie jest jakieś specjalne osiągniecie to np posiadanie 6 i wiecej koloni na 14-15 pozycji to juz coś

The post was edited 1 time, last by benekopo ().

• wiesz co fenrir przyglądam ci się jakiś czas i stwierdziłem, że zawsze szukasz dziury w całym, każdy wiedział, że Pop konto sprzedał i nikt z tego jakieś afery nie robił - miał okazję to zarobił proste, a ty od razu snujesz jakieś teorie spiskowe jakby to była jakaś zbrodnia. I na przyszłośc znajdź w sobie trochę pokory i odzywaj się do innych użytkowników z szacunkiem, a nie tutaj jadaczkami rzucasz, jak chcesz to robic to rób na priv lub na gg, ale nie na ogólnym

@ benekopo już chyba ktoś kiedyś poruszał tą kwestię i zdaje się, że ta opcja nie przeszła - zresztą sam rekord nie jest jakiś wymagający więc zapewne przepadnie :P

pozdro

@ ciap sorry za spam/flame nie potrzebne skreśl
      u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
      u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
      u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

"Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
    • gluttony wrote:

boże przepraszam, chodziło mi o popuriego a nie krzysiura, mój błąd :)
      ale rzucanie G w trzmiela jest niedorzeczne
      Przekichane masz ale jest rozwiązanie będziesz pisać "ciapka" to wybaczę. :P

Krwawy Tapicer wrote:

wiesz co fenrir przyglądam ci się jakiś czas i stwierdziłem, że zawsze szukasz dziury w całym, każdy wiedział, że Pop konto sprzedał i nikt z tego jakieś afery nie robił - miał okazję to zarobił proste, a ty od razu snujesz jakieś teorie spiskowe jakby to była jakaś zbrodnia. I na przyszłośc znajdź w sobie trochę pokory i odzywaj się do innych użytkowników z szacunkiem, a nie tutaj jadaczkami rzucasz, jak chcesz to robic to rób na priv lub na gg, ale nie na ogólnym
      5/5 !
      + gg to nie dowód na coś.

benekopo wrote:

A swoją droga chciał bym postulować wprowadzenie nowego rekordu średnia najwyższa i najniższa temp na co najmniej 9 planetach :)
      Wydaje mi sie ze o ile kilka cieplejszych planet to nie jest jakieś specjalne osiągniecie to np posiadanie 6 i wiecej koloni na 14-15 pozycji to juz coś

Krwawy Tapicer wrote:

@ benekopo już chyba ktoś kiedyś poruszał tą kwestię i zdaje się, że ta opcja nie przeszła - zresztą sam rekord nie jest jakiś wymagający więc zapewne przepadnie :P
      Mogę dodać ale.. czy ktoś się zgłosi? ;)
      Jestem przeciwna rekordowi z jednej planety/ jednego moona bo to przypadek... Na wszystkie zimne planety trzeba samemu zapracować.

Krwawy Tapicer wrote:

@ ciap sorry za spam/flame nie potrzebne skreśl
      Ja spamu nie widzę. :>

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• ciap wrote:

Mogę dodać ale.. czy ktoś się zgłosi?
      Jestem przeciwna rekordowi z jednej planety/ jednego moona bo to przypadek... Na wszystkie zimne planety trzeba samemu zapracować.

Dokładnie zgadzam się bo właśnie ja chciałem dać takie zgłoszenie tylko nie bardzo wiedziałem gdzie. I tak ogólnie to powinnaś pominąć to rozgraniczenie na nowe i stare uniwersa przy rekordach w planetach po prostu powinno być dla przynajmniej 9 planet teraz skoro już astrofizyka jest na wszystkich uniwersach.

Więc zgłaszam średnia najniższa temperatura na przynajmniej 9 planetach -26.67 benek_opo uni60
      Chodzi oczywiście o najniższa średnia temperatur maksymalnych od których zależy zarówno wydobycie deuteru jak i ilość energii z satelit słonecznych.

Rozumiem ze trzeba będzie to jakoś udokumentować nie ma problemu mogą być scriny bo jak wiadomo temp nie pokazuje sie w raportach ale to daj mi znać na pw ewentualnie co postanowisz w tej sprawie.
      Pozdrawiam ;)
    • nick - Maratonczyk
      uni - 43

elektrownia słoneczna sumarycznie - 338 / 10 planet

zbiornik deuteru sumarycznie - 102 / 10 planet
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Budynki na planecie sumarycznie:
      Laboratorium badawcze - 162 - zefir [Uni 10] (18 + 9x16)

I wyrównałem:
      Suma poziomów laboratoriów w MSBN - 146 - zefir [Uni 10] (18+8x16)

narazie tylko 9 planet ze sobą współpracuje...
      prace nad podłączeniem 10 labka do sieci trwają - pierwszego marca powinny być już wszystkie razem ;]

Rekordy uni 10
      Posiadacz najszybszych MT na świecie ;)

Do 09.01.2018 światowy TOP1 badań 8-)
      * na uni z podstawową prędkością

Od 17.10.2018 do 22.06.2019 światowy TOP1 badań 8-)
      * na uni z prędkością x1x7

The post was edited 1 time, last by zefir ().

• benekopo wrote:

Więc zgłaszam średnia najniższa temperatura na przynajmniej 9 planetach -26.67 benek_opo uni60
      Podaj temperaturę bez matki. Czemu bez matki? Bo na to gracz wpływu nie ma (nie wydając pieniędzy na antymaterie).

Toni wrote:

nowy rekord:
      dotychczas jest:
      " Największa liczba badań na członka (>=10): 189 A.S [Uni14] 11 osób
      Największa liczba badań na członka (>=3): 201 U.P.G [Uni14] 5 osób "
      a rekord:
      Największa liczba badań na członka (>=10): 220 LSoD [Uni6] 10 osób
      Największa liczba badań na członka (>=3): 220 LSoD [Uni6] 10 osób
      screen: img402.imageshack.us/img402/2858/badaniah.jpg
      Drugi rekord jest od 3 do 9 osób :)

The post was edited 2 times, last by ciap ().

• "Drugi rekord jest od 3 do 9 osób :) "
      wydawało mi się że (>=3) oznacza większe lub równe od 3, a nie większe lub równe od 3 do 9 :) ale niech będzie jeszcze wczoraj rano miałem w sojuszu 9 osób i ten rekord 207 TTG [Uni41] był pobity średnia też była 220.

na infuzji można obliczyć:

infuza.com/pl/Poland/Universe6/Alliances/Research/Points
      1.975/9 średno wychodzi na infuzji 219,44
      czyli można dopisać do rekordów :)

The post was edited 2 times, last by Toni ().

• Fenrir
      Na razie nie mogę dodać bo mi rence opadły przez Twój post ;x

Toni
      Zakładając kategorie chciałam rozdzielić sojusze na 2. Wiadomo że im mniej osób w sojuszu to łatwiej mieć dobrą średnią. ^^
      Uhm w dwóch kategoriach jeden sojusz? Z 9 i 10 osobami? Eh no...

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• ciap wrote:

Toni
      Zakładając kategorie chciałam rozdzielić sojusze na 2. Wiadomo że im mniej osób w sojuszu to łatwiej mieć dobrą średnią. ^^

no i właśnie mając tylko 9 osób mój sojusz miał średnią 219,44 w niedzielę

ciap wrote:

Uhm w dwóch kategoriach jeden sojusz? Z 9 i 10 osobami? Eh no...

a dlaczego nie?
      skoro mój sojusz mają mniej niz 10 osób osiągnął rekord, a powiększył się o jedną osobę ten rekord nie jest uznawany?

Dura lex, sed lex
    • trzeba ustalic jaka minimalna ilosc osób powinien posiadac sojusz by móc zgłaszac srednia liczbe np punktów czy flot ,na jednego gracza na uni 49 jest sojusz który ma srednia 29000000pkt na gracza ale posiada tylko 2 graczy w innym wypadku trzeba uwzgladnic ten sojusz w rekordach :)