Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:
    • RE: Rekordy OGame.pl

      Dziki Pies napisał(a)
      Podobno rekkordy uni 50 nie sa brane pod uwage. a w badaniach wzieto (najwiecej badan)



      Zauważ, że tak samo jest z innymi rekordami zrobione, ale oddzielnie, czyli ktoś na u50 może mieć 100kk pkt a dalej chosen będzie 1.
    • Moze ja sie wypowiem na temat najwiekszej bitwy bez strat wlasnych.
      Przeciez w tej bitwie wystapily straty wlasne, padl jeden MT wiec strata jest albo bedziemy konsekwentni albo nie. Ktos inny moze wkleic bitwe na 10k% ze stratami 10kk( 1 GS pada) i powiedziec ze dla niego to nie jest zadna strata i uwaza ze ta bitwa jest bez strat wlasnych. Albo bedziemy do konca konsekwentni albo nie ma sensu branie po uwage takiego rodzaju rekordow.
      Zaraz napiszecie ze mogliscie nie wysylac tego MT, to trzeba go bylo nie wysylac i pomyslec o tym wczesniej!!


      Jak dla mnie to nie jest zaden rekord. Krotka pilka z mojej strony, straciliscie 1 MT wiec wystapila jakas tam strata takze bitwy jak najwiekszej bez strat wlasnych uznac nie mozna.
    • Borus napisał(a)
      Największa bitwa bez strat własnych - [SHADOWS] STIMO + Honda + Zgrywus [PIRACI] Surgeon + [TeN] Dziobak vs [TIS] santo - 7.512% [Uni20]

      To nie uni 20, a Uni 12!!! :D


      Ale tam jest strata, więc to żaden rekord 8-/
    • Ariel Szary napisał(a)
      oczywiscie, ze jak w duzym rw padl statek synchronizujacy
      to jest to rw bez strat, bez przesady, grosiki bedziem liczyc :P

      jakby nie patrzec straty sa, takze nie jest to bitwa bez strat wlasnych :)
    • Cieżka sprawa z tymi stratami własnymi. Niby padł 1 mt ale czymże on jest w porównaniu do złomu na 7,5k%. Myśle, że zdania w tym temacie będą równie podzielone co w kwestii pamiętnej bitwy Milfusa [u18], gdzie połowa społeczności ogame twierdziła ze to bitwa solo, a druga połowa ze ACS :P
    • W sumie to zgodzę się z poprzednikami mimo że ten 1 MT to żadna strata ale tu chodzi o rekord bitwę-bez żadnych strat , nawet tak małych jak ten transporter i tylko idealny czyścioch powinien się liczyć.
    • Mortal napisał(a)
      Cieżka sprawa z tymi stratami własnymi. Niby padł 1 mt ale czymże on jest w porównaniu do złomu na 7,5k%. Myśle, że zdania w tym temacie będą równie podzielone co w kwestii pamiętnej bitwy Milfusa [u18], gdzie połowa społeczności ogame twierdziła ze to bitwa solo, a druga połowa ze ACS :P


      Nie wiem stary gdzie ty tu ciężką sprawę widzisz ale dla mnie BEZ STRAT WŁASNYCH OZNACZA Agresor stracił 0 jednostek W STRATACH WŁASNYCH a nie Agresor stracił 4.000 jednostek.

      Prosta sprawa i jeżeli ktoś myśli inaczej to albo jest idiotą albo kretynem... bez urazy.

      PS Mam nadzieję że nikt mi nie będzie tu wmawiać, że 2+2=5 :)

      //Proszę nieco delikatniej wyrażać swoje emocje, nie obrażając przy tym nikogo ;),
      Hellgirl
    • Znaki, z tego co wiem, to lista rekordów nie jest zamknięta i mogą być dodawane nowe rekordy. Więc skoro takiego nie ma, to mógłby ktoś go dopisać, bo wydaje mi się że nie jest on jakiś 'bele jaki'.
    • DoN DraBek napisał(a)
      Znaki, z tego co wiem, to lista rekordów nie jest zamknięta i mogą być dodawane nowe rekordy. Więc skoro takiego nie ma, to mógłby ktoś go dopisać, bo wydaje mi się że nie jest on jakiś 'bele jaki'.


      Tak jasne. I do tego może rekord najwięcej spalonego deuteru itd. Nie mają sensu takie rekordy
    • fr4ntic napisał(a)
      Mortal napisał(a)
      Cieżka sprawa z tymi stratami własnymi. Niby padł 1 mt ale czymże on jest w porównaniu do złomu na 7,5k%. Myśle, że zdania w tym temacie będą równie podzielone co w kwestii pamiętnej bitwy Milfusa [u18], gdzie połowa społeczności ogame twierdziła ze to bitwa solo, a druga połowa ze ACS :P


      Nie wiem stary gdzie ty tu ciężką sprawę widzisz ale dla mnie BEZ STRAT WŁASNYCH OZNACZA Agresor stracił 0 jednostek W STRATACH WŁASNYCH a nie Agresor stracił 4.000 jednostek.

      Prosta sprawa i jeżeli ktoś myśli inaczej to albo jest idiotą albo kretynem... bez urazy.

      PS Mam nadzieję że nikt mi nie będzie tu wmawiać, że 2+2=5 :)


      dokladnie, niedlugo bowiem dojdziemy do wniosku ze jak czysciochem jest strata 4.000 jednostek to rownie dobrze mozemy uznac ze 8.000 tez nie zrobi roznicy, nawet 100.000 straconych jednostek wydaje sie byc kropla w morzu patrzac na straty przeciwnika rzedu np 1.000.000.000, ani chybi tez czyscioch hehe, albo stosujemy jakas sensowna zasade albo robimy karykature rekordu typu: najwieksza bitwa bez strat wlasnych do (np) 10.000 strat wlasnych

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slabeuszek CK ().

    • slabeuszek CK napisał(a)
      fr4ntic napisał(a)
      Mortal napisał(a)
      Cieżka sprawa z tymi stratami własnymi. Niby padł 1 mt ale czymże on jest w porównaniu do złomu na 7,5k%. Myśle, że zdania w tym temacie będą równie podzielone co w kwestii pamiętnej bitwy Milfusa [u18], gdzie połowa społeczności ogame twierdziła ze to bitwa solo, a druga połowa ze ACS :P


      Nie wiem stary gdzie ty tu ciężką sprawę widzisz ale dla mnie BEZ STRAT WŁASNYCH OZNACZA Agresor stracił 0 jednostek W STRATACH WŁASNYCH a nie Agresor stracił 4.000 jednostek.

      Prosta sprawa i jeżeli ktoś myśli inaczej to albo jest idiotą albo kretynem... bez urazy.

      PS Mam nadzieję że nikt mi nie będzie tu wmawiać, że 2+2=5 :)


      dokladnie, niedlugo bowiem dojdziemy do wniosku ze jak czysciochem jest strata 4.000 jednostek to rownie dobrze mozemy uznac ze 8.000 tez nie zrobi roznicy, nawet 100.000 straconych jednostek wydaje sie byc kropla w morzu patrzac na straty przeciwnika rzedu np 1.000.000.000, ani chybi tez czyscioch hehe, albo stosujemy jakas sensowna zasade albo robimy karykature rekordu typu: najwieksza bitwa bez strat wlasnych do (np) 10.000 strat wlasnych




      To może największy % zrobiony Gwiazdkami? Chociaż dla mnie to głupota...