Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Jako odpowiedzialny za Top 10 ataków rakietowych zgłaszam korektę

      Odnośnie
      Najwięcej rakiet międzyplanetarnych wystrzelonych w pojedynkę - 5.300 DaRuDeE [Uni3]

      To ten rekord nie został stworzony w 1 osobę, skąd ta pewność?? ze słów samego autora

      To by było na tyle. Podziękowania dla:
      Szopka: za 50RM :)
      Rzeźni: za dokończenie dzieła zniszczenia
      Simbera: za 9 RM (wziałem na fale Spike i patrze lecą moje RM i jeszcze jakieś 7 nie moich, okazało się ze to Simber :P )
      Jaremiasza: za deuterek :) (połowę deuterku u niego kupiłem)


      Dlatego proszę o zmianę.

      Przeszukałem forum troszkę i nie znalazłem nic większego więc prawdziwym rekordem winien być

      Flot coraz mniej wiec przyszedl czas na bunkry

      czyli
      Najwięcej rakiet międzyplanetarnych wystrzelonych w pojedynkę - 1.576 SlawekM [Uni5]


      Edit: proszę o wiadomość na PW odnośnie decyzji w tej sprawie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jurinex ().

    • Jurinex napisał(a)
      Jako odpowiedzialny za Top 10 ataków rakietowych zgłaszam korektę

      Odnośnie
      Najwięcej rakiet międzyplanetarnych wystrzelonych w pojedynkę - 5.300 DaRuDeE [Uni3]

      To ten rekord nie został stworzony w 1 osobę, skąd ta pewność?? ze słów samego autora

      To by było na tyle. Podziękowania dla:
      Szopka: za 50RM :)
      Rzeźni: za dokończenie dzieła zniszczenia
      Simbera: za 9 RM (wziałem na fale Spike i patrze lecą moje RM i jeszcze jakieś 7 nie moich, okazało się ze to Simber :P )
      Jaremiasza: za deuterek :) (połowę deuterku u niego kupiłem)


      Dlatego proszę o zmianę.

      Przeszukałem forum troszkę i nie znalazłem nic większego więc prawdziwym rekordem winien być

      Flot coraz mniej wiec przyszedl czas na bunkry

      czyli
      Najwięcej rakiet międzyplanetarnych wystrzelonych w pojedynkę - 1.576 SlawekM [Uni5]


      Edit: proszę o wiadomość na PW odnośnie decyzji w tej sprawie.


      Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Czy wg Ciebie 5.300 od 1.576? Mnie się tak nie wydaje, bo przecież kto powiedział, że on te 59 rakiet do swojego wyniku doliczył? Prawda jest taka, że sam zrównał tamten bunkier z ziemią, a to że ktoś w tym samym czasie dosłał 59 rakiet ginie w liczbie rakiet wyżej wymienionego. Rzeźnia wieciał przecież tylko swoją flotą w "czystą" planetę. W tym rekordzie nie chodzi o to przecież, żeby wyłonić tego, który wysłał sam w pojedynkę i tylko on rakiety na bunkier, a osobę która takich rakiet po prostu najwięcej wystrzeliła w danym przedziale czasowym. Zastanów się, czy to że te 59 rakiet poleciało od innych graczy stanowi o tym, że DaRuDeE nie wystrzelił swoich 5.300? Wątpię, zapewne nie tylko ja.

      Jak dla mnie szczytem głupoty byłoby odbierać graczowi DaRuDeE ten rekord - niech zostanie tak jak jest, bo w końcu na to zasłużył.
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • hmm jednak mnie to denerwuje...

      czemu stocznia 17 nie jest standardem skoro w poprzednim temacie byla?

      jak chcesz standard = 4 osoby to prosze cie bardzo (bo ja też jestem na tej liscie od ohoho)
      Athrun Zala u22 ^^ (nie lubie to jak wygląda ten emot wolałem jak zostawili znaczki...)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Athrun Zala ().

    • gracz uni27 napisał(a)
      najmniejsza planeta
      14 pól Lord Death [BH] uni50


      Screen?

      Athrun Zala napisał(a)
      hmm jednak mnie to denerwuje...

      czemu stocznia 17 nie jest standardem skoro w poprzednim temacie byla?

      jak chcesz standard = 4 osoby to prosze cie bardzo (bo ja też jestem na tej liscie od ohoho)
      Athrun Zala u22 ^^ (nie lubie to jak wygląda ten emot wolałem jak zostawili znaczki...)


      Inny prowadzący, inne zasady. Teraz na liście zostają pierwsze trzy osoby które zgłosiły swój rekord dopóki ktoś ich pobije.
      Tak jak pisał Become One, ktoś się napracował na dany rekord a zamiast jego nicka będziemy oglądać Standard.
    • RE: Rekordy OGame.pl

      różne były głosy w sprawie tego standart ale ja proponuje wprowadzić następującą zmiane. wpisujemy 3 pierwszych i zaraz za nimi napis standard w nawiasie
      np. Kopalnia kryształu 33 - chosen, Popuri, Kaktus (standard)

      dałoby to lepszy obraz rzeczywistości :*

      P.S.:standart sie pisze przez -t czy przez -d??? :P
    • najszybciej zdjety ban to troche cienki rekord moim zdaniem, ale skoro juz zostal to powinien byc rowniez najpozniej zdjety ban, na uni32 byl zbanowano forever gracza Mechanic za bugusing sondami, pozniej zmniejszono kare za to przewinienie do 14 dni i odbanowano tych ktorzy wisieli juz wczesniej na pregierzu conajmniej 2 tygodnie, Mechanica odbanowano chyba w dniu kasacji konta :E
    • widze prowadzacy zwalcza pseudorekordy wiec pomoge

      niszczyciele 8100 sztuk gescape [Uni32]
      terraformer 7 lvl mawi [Uni32]


      chyba na uni15 jest wiecej niszczow a terraformer na pewno nie jest najwyzszy ale na razie te moga byc, w kazdym razie oba osiagniecia nie sa efektem bugow ale blisko dwuletniej gry :)

      nie widzialem rekordow najwiecej przeciwrakiet i najwiecej miedzyplanetarek w silosie, moze warto dodac :)
    • Ciernik napisał(a)
      widze prowadzacy zwalcza pseudorekordy wiec pomoge

      niszczyciele 8100 sztuk gescape [Uni32]
      terraformer 7 lvl mawi [Uni32]


      chyba na uni15 jest wiecej niszczow a terraformer na pewno nie jest najwyzszy ale na razie te moga byc, w kazdym razie oba osiagniecia nie sa efektem bugow ale blisko dwuletniej gry :)

      nie widzialem rekordow najwiecej przeciwrakiet i najwiecej miedzyplanetarek w silosie, moze warto dodac :)


      sprawdziłem te dane z u15 i rzeczywiście rekord do nich należy
      " Niszczyciel: 8.800 Oksymoron [FRIENDS] "
      jestem pewien że ktoś ma 9600 nn ale nie pamiętam ani nicku ani uni :(
    • Ciernik napisał(a)
      nie widzialem rekordow najwiecej przeciwrakiet i najwiecej miedzyplanetarek w silosie, moze warto dodac :)


      Nawet nie zauważyłem, dziwne że nie było takiej pozycji w rekordach :P

      Dziękuję za zgłoszenia, które zastąpiły 'rekordy' kelbana, już go nie ma na liście ^__^

      UPDATE
    • jak chcesz RMP to miałem 40. nick Dervish sojusz Z.W (zmienili nazwe) i u6 :)
      potem jak wystrzeliłem to 80 PR zrobiłem-też mozna dodać :P

      Największy zniszczony księżyc - 8.944 km marcinwrz [Uni22], JUNIOR [Uni7], gollum wraz z sojuszem Senate i sojuszem Sprite [Uni15]

      z tego co pamiętam 1 ten rekord ustanowił HeTmAn CIeMnOŚCI u10 (zanim pojawiło sie klasyczne standard w rekordach prowadzonych przez Kowalskiego)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evileye ().

    • RE: Rekordy OGame.pl

      [ PimP ] napisał(a)
      Rekordy OGame.pl

      [*]Najszybciej zdjęty ban - 18s Edward zdjął Robi'emu [Uni50]


      to jest jeszcze nic :), sygnalizowalem juz ten rekord ale wczesniej pregierz szwankowal i nie moglem dokladnie sprawdzic

      Najpozniej zdjety ban

      Click
      Mon Apr 10 2006 0:31:15 SGO Stefcia Mechanic Tue Apr 10 2007 0:31:15 Bug-using

      Click
      Fri May 19 2006 0:52:25 SGO Stefcia Mechanic Fri May 19 2006 0:52:25 Koniec kary

      jesli dobrze policzylem konto bylo zbanowane 39 dni, 21 minut i 10 sekund


      od razu wyjasniam ,,fachowcom'' ktorzy beda pisac ze to termin dluzszy od standardowej kasacji wiec pisze bzdury; ze konta z wykupionym komandorem nie kasowaly sie, to najwyrazniej mialo wykupionego na dosc dlugo (bylo wtedy w TOP10), pregierz nie klamie :)

      aha, gracz Mechanic [Uni32]

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ciernik ().