Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • PIMP taka mala uwaga i zarazem prosba :
      Zamiast "standard" niech zostaja tylko
      3 pierwsze rekordy do momentu pobicia
      Bo sadze ze rekordzisici nie po to pobijali
      Rekordy nameczyli sie sporo aby teraz
      Widniec jako "standard" taka moja mala
      Uwaga do tego tematu..
    • [Sadysta] napisał(a)
      Nie chce spamować ale mam takie małe pytanko co z rekordami z uni 50 ?
      Tam jest wiele rekordów które biją na głowe wszystkie inne uni , począwszy od wydobycia


      Sam posiadam rekord OG.pl na u50 i chciałbym się wpisać do rekordów, ale byłoby to nie fair względem graczy z innych universów.
      My mamy wszystko 2x szybciej i co za tym idzie surowce na dany budynek/badanie itd. łatwiej jest zebrać.

      ony napisał(a)
      tak jak pisałem już w poprzednich rekordach ogame.pl gościu na uni6 nie ma magazynu metalu lev18 wiec radziłbym to sprawdzić


      Najlepiej gdyby ktoś grający na u6 zweryfikował by ten wpis.

      -=Become One=- napisał(a)
      PIMP taka mala uwaga i zarazem prosba :
      Zamiast "standard" niech zostaja tylko
      3 pierwsze rekordy do momentu pobicia
      Bo sadze ze rekordzisici nie po to pobijali
      Rekordy nameczyli sie sporo aby teraz
      Widniec jako "standard" taka moja mala
      Uwaga do tego tematu..


      Jak znajdę dzisiaj trochę czasu to się tym zajmę, poszukam w poprzednich rekordach zgłoszeń i pierwsze 3 osoby wpiszę na listę.


      Co do kelbana, ile to było na jego temat dyskusji, szczególnie o tych 2.3kk pkt w 18 (?) dni. Dla mnie jest to hmm może nie oczywiste ale na pewno chodzi mi po głowie właśnie używanie bugów do mnożenia surowców czy do innych celów.
      Póki co jest jeden głos na NIE, 9 głosów na TAK i jeden co to nie mogę określić czy tak czy owak.

      /EDIT

      Co do Milfa: Tue Oct 2 2007 22:44:54 Manager Vrah Ciamciara Tue Oct 2 2007 22:44:54 Wyjaśniono (Kontakt)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ziefik ().

    • co do rekordu magazynu metalu to wystarczy wejść na rekordy uni6 i zobaczyć że tam ma gościu lev15

      a co do ankiety to jestem za tym aby usunąć wszystkie rekordy zdobyte w nieuczciwy sposób bo jaki sens maja te rekordy skoro nieuczciwie zdobyte tak samo się liczą jak te do których gracze dochodzą uczciwą grą.
    • Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      Przez tę całą wielką dyskusję pominięty i bez odpowiedzi został mój post, więc przypominam
      Sojusz AVALON od roku 2005
    • Ciernik napisał(a)
      Jimmy napisał(a)
      Usuwanie błędów buguserów którzy mnożyli w jakiś sposób sobie surowce - TAK.
      Usuwanie rekordów osób zbanowanych - NIE.
      Dlaczego? Załóżmy że Popuri dostałby bana za multikinto. Okazałoby się, że podczas swojej ponad 2 letniej gry raz zalogował sie na czyjeś konto bo właściciel poprosił go np o fs. Dostał kasacje za multikonto, a że jest graczem top1 ogame.pl jest na pewno bardzo czesto sprawdzany. Czy przez takie przewinienie, ewidentny błąd Popuriego którzy zdarzył mu sie ten jeden jedyny raz nie powinno sie zaliczac jego rekordów?
      Ten gracz u18, chyba Milfuś (nie pamietam nicka) dostał bana za ekstremalny push (o ile dobrze pamiętam). Czy to że raz podczas swojej gry na u18 (a podejrzewam że na pewno grał juz troche czasu) kupił czy poprosił kogoś aby ten sie wystawił pozwala nam go nazywac niewiadomo jakim oszustem i usuwac jego rekordy? Według mnie nie. Popełnił błąd, złamał regulamin i teraz juz nie gra. Ale nie powinno sie takich graczy za takie przewinienia wywalac z rekordów.
      Co do Kelbana z u13. Z tego co mi wiadomo do dziś nie wiadomo co to był za bugusing. Może faktycznie 'kopiował' sobie surowce, wtedy oczywiście jestem jak najbardziej za usuwaniem jego osciągniec z rekordów. A może wysłał któryś raz w kolei sonde np. 3 sekundy przed atakiem i dostał bana. Czy za takie coś również powinno sie usuwac wszystkie osiagniecia gracza?
      Tak jak napisałem wcześniej, nie gram na u13 ani na u18 wiec nie znam dokładnej sytuacji co to banów tych dwóch graczy. Jezeli ktos wie coś wiecej na ten temat np. to że Kelban faktycznie dostał bana za podwajanie sobie surowców prosze mnie o tym poinformowac a bede edytowac tego posta.


      oba zdania na poczatku nieco kloca sie ze soba :) ale to temat na inna dyskusje

      cieszy mnie fakt ze autor nie skopiowal jedynie bezmyslnie poprzednich rekordow i nie ogranicza sie prowadzenia tematu odrzucajac wszelkie zmiany tak jak robil to poprzedni prowadzacy

      jestem za wyrzuceniem wszystkich ,,rekordow'' osob zbanowanych :)

      Oczywiście że cziterzy nie powinni być nagradzani wpisami :E.Ale jeżeli ktoś dostał bana to nie znaczy że słusznie :rolleyes:.

      SurfsUP napisał(a)
      Ciernik napisał(a)
      Jimmy napisał(a)
      Usuwanie błędów buguserów którzy mnożyli w jakiś sposób sobie surowce - TAK.
      Usuwanie rekordów osób zbanowanych - NIE.
      Dlaczego? Załóżmy że Popuri dostałby bana za multikinto. Okazałoby się, że podczas swojej ponad 2 letniej gry raz zalogował sie na czyjeś konto bo właściciel poprosił go np o fs. Dostał kasacje za multikonto, a że jest graczem top1 ogame.pl jest na pewno bardzo czesto sprawdzany. Czy przez takie przewinienie, ewidentny błąd Popuriego którzy zdarzył mu sie ten jeden jedyny raz nie powinno sie zaliczac jego rekordów?
      Ten gracz u18, chyba Milfuś (nie pamietam nicka) dostał bana za ekstremalny push (o ile dobrze pamiętam). Czy to że raz podczas swojej gry na u18 (a podejrzewam że na pewno grał juz troche czasu) kupił czy poprosił kogoś aby ten sie wystawił pozwala nam go nazywac niewiadomo jakim oszustem i usuwac jego rekordy? Według mnie nie. Popełnił błąd, złamał regulamin i teraz juz nie gra. Ale nie powinno sie takich graczy za takie przewinienia wywalac z rekordów.
      Co do Kelbana z u13. Z tego co mi wiadomo do dziś nie wiadomo co to był za bugusing. Może faktycznie 'kopiował' sobie surowce, wtedy oczywiście jestem jak najbardziej za usuwaniem jego osciągniec z rekordów. A może wysłał któryś raz w kolei sonde np. 3 sekundy przed atakiem i dostał bana. Czy za takie coś również powinno sie usuwac wszystkie osiagniecia gracza?
      Tak jak napisałem wcześniej, nie gram na u13 ani na u18 wiec nie znam dokładnej sytuacji co to banów tych dwóch graczy. Jezeli ktos wie coś wiecej na ten temat np. to że Kelban faktycznie dostał bana za podwajanie sobie surowców prosze mnie o tym poinformowac a bede edytowac tego posta.


      oba zdania na poczatku nieco kloca sie ze soba :) ale to temat na inna dyskusje

      cieszy mnie fakt ze autor nie skopiowal jedynie bezmyslnie poprzednich rekordow i nie ogranicza sie prowadzenia tematu odrzucajac wszelkie zmiany tak jak robil to poprzedni prowadzacy

      jestem za wyrzuceniem wszystkich ,,rekordow'' osob zbanowanych :)



      Gesiu ty chcesz mięc rekord w niszczycielach... ehhh... Kelban jak to nazwał nigdy nie PUSHował innego gracza a ty tak tylko chcesz mięc ten rekord i potrafisz prawdziwego "dobrego gracza" (jak dla mnie) tępić by mięc ten rekord dla mnie tacy gracze jak ty to gracze samolubni co grają tylko dla statystyk ale pomysl on już nie gra to sobie dorób te niszczyciele by mięc ten rekord...

      A ja bym mógł wyrównac rekord na u50 ale nie mam chęci:P.Z tym że posądzanie go o to jest nie na temat zwłaszcza że kelban dostał baniaka a są przesłanki aby podejrzewać że słusznie-gdzieś się do komandorka przyznał a może nawet miał oficerków:P.
      No i przypominam powtórnie-rekordy wielkości planet powinny być oddzielnie na każdej pozycji:P.Jeżeli wreszcie sie to nie pojawi to się rozgniewam:P.
      Abrams on lubi lekceważyć cudze wpisy i nadal nie dopisał w planetach podziału na pozycje :quasi:.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Strażnik moralności ().

    • Wesoly Kumbajnista napisał(a)
      Wiem, że idiotyczny rekord ale zawsze coś :D

      Budynki na księżycu -> Depozyt sojuszniczy -> poziom 4
      Nick: Agresor
      Uni 11


      Rekord to rekord, nie ma głupich i tych fajnych :)

      Gratuluję!

      P.S VoooV chyba już nie jest największym czarodziejem w historii :) Klikajcie Tutaj.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Doomik^ ().

    • Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      Przez tę całą wielką dyskusję pominięty i bez odpowiedzi został mój post, więc przypominam
      Sojusz AVALON od roku 2005
    • Abrams napisał(a)
      Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      Przez tę całą wielką dyskusję pominięty i bez odpowiedzi został mój post, więc przypominam


      Ja tam popieram... ciekawy pomysl :)
    • x. Kharnath - uni 14 - 1.538.602 pkt

      Wyrzutnia rakiet : 91.284
      Lekkie działo laserowe : 104.077
      Ciężkie działo laserowe : 10.000
      Działo gaussa : 5.000
      Działo jonowe : 10.000
      Wyrzutnia plazmy : 6.176

      niewielka poprawa w ilości plazm i jeden z rekordów uni6 przechodzi na konto uni14 :(

    • Rekordy na u6:
      Magazyn Metalu --- Madkac (GWO) - 15

      Wątpię, żeby ktoś niezauważenie na własnym uni przebił rekord o 3 poziomy i nic tam nie zgłaszał. Proponuje wpisać tutaj 15 standard i najwyżej ktoś z większym, magazynem się ujawni.

      Depozyt sojuszniczy 8 - domen [uni10]
    • Sojusz z największą liczbą punktów w tysiącach - punkty: Nemesis 98 505 [Uni6]

      Specjalne:

      Najszybciej zdjęty ban: --- Various zdjał bana w 30sek dla PatrykB [uni6]
      Najwiecej banów na forum: --- Kajako (Lump) - 18 [uni6]
      Najwiecej powrotow do gry: -- Bambus - 10 [uni6]
      Najszybsza ucieczka: --- Don Wasyl - uciekł Siewcy w 2sek [uni6]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez cimar ().

    • cimar napisał(a)
      Najszybsza ucieczka: --- Don Wasyl - uciekł Siewcy w 2sek [uni6]


      Eee co to za rekord?
      Każdy chyba umie uciekać w 1-2 sek :rolleyes:
      Top RW Solo
      3273% - 3151% - 2914% - 2786%
      Top RW ACS
      3606% - 3302% - 2681% - 1658%
      39 - Razy w Starciach Tytanów Ogame.pl
      Łącznie w ST Ogame.pl
      ~50.438%
      Best Solo ST
      Top 1 u7 & Top 1 u35
    • Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      W sumie czemu nie, czekam na zgłoszenie i wpiszę na listę :)

      Michal[GKP] napisał(a)
      Proponuje wpisać tutaj 15 standard i najwyżej ktoś z większym, magazynem się ujawni.


      Dobry pomysł, zaraz to poprawię...

      cimar napisał(a)
      Najszybciej zdjęty ban: --- Various zdjał bana w 30sek dla PatrykB [uni6]


      Już jest wpis z 18s.

      cimar napisał(a)
      Najwiecej banów na forum: --- Kajako (Lump) - 18 [uni6]


      Rekord wynosi 79 :P

      No i wracając do tych Standardów, muszę w końcu przysiąść i poszukać w starych tematach zgłoszeń, pierwsze trzy osoby będą widniały na liście.

      Mała aktualizacja.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ziefik ().

    • [ PimP ] napisał(a)
      Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      W sumie czemu nie, czekam na zgłoszenie i wpiszę na listę :)

      .


      W takim razie

      6.10.07

      UNI21
      Liczba graczy: 3547

      Sojusz aAVALON
      Liczba graczy: 171

      Sojusz aAVALON stanowi ~4,8% uniwersum 21


      A K T U A L I Z A C J A
      Sojusz AVALON od roku 2005

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Abrams ().

    • Abrams napisał(a)
      [ PimP ] napisał(a)
      Abrams napisał(a)
      Proponuje dodać nowy rekord, na nowym uni łatwo zrobić duży sojusz, więc oprócz najliczniejszego sojuszu proponuje dodać również % uniwersum w sojuszu.


      W sumie czemu nie, czekam na zgłoszenie i wpiszę na listę :)

      .


      W takim razie

      6.10.07

      UNI21
      Liczba graczy: 3547

      Sojusz aAVALON
      Liczba graczy: 171

      Sojusz aAVALON stanowi ~4,8% uniwersum 21


      Według mnie rekord jest beznadziejny :)
    • 1. Już jest niedziela, głosów nie dostaję od 2-3 dni - nie ma sensu czekać więcej.
      W sumie napisało 21 osób [licząc głosy w temacie], 17 wypowiedziało się na TAK, 3 na NIE i 1 niby na tak niby na nie, nie mogę podporządkować tego głosu.

      • Powłoki ochronne zostają.
      • Rekordy kelbana będą wykasowane.
      • Pancerniki Milfa zostają.


      Co do rekordów kelbana: potrzebuję zgłoszenia osób które mogą go zastąpić, najlepiej żeby lvl kopalni, wydobycie itd. nie różniło się bardzo od obecnego. Czyli jeśli jest 34 kopalnia kryształu - 33/32 zostanie uwzględniony (żeby nie odbiegać za bardzo i nie wpisywać 30/31).

      Do zastąpienia:

      Wydobycie
      Metal - 8.157.024
      Kryształ - 3.285.024

      Budynki
      Kopalnia kryształu - 34
      Terraformer - 11

      Sumaryczne
      Kopalnia metalu - 333
      Kopalnia kryształu - 299

      Flota
      Niszczyciel - 11.500

      Obrona na moonie
      Wyrzutnia plazmy - 1.550


      2. Dopisek "Standard" został wykasowany, wg sugestii Become One na liście będą widniały trzy pierwsze osoby które się zgłosiły, do momentu pobicia rekordu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ziefik ().

    • "Na prawdę wam nie szkoda miejsca na moonie, surowców i czasu na takie rekordy

      Zróbcie coś pożytecznego np. 10 000 statków kolonizacyjnych :E"


      Hahaha :E Te rekordy robią sie coraz bardziej smieszne...nie powinno sie liczyc niektorych jak magazyn czegos tam na moonie...to nas ośmiesza w oczach innych panstw :-/
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Munio_Uni 1 napisał(a)
      "Na prawdę wam nie szkoda miejsca na moonie, surowców i czasu na takie rekordy

      Zróbcie coś pożytecznego np. 10 000 statków kolonizacyjnych :E"


      Hahaha :E Te rekordy robią sie coraz bardziej smieszne...nie powinno sie liczyc niektorych jak magazyn czegos tam na moonie...to nas ośmiesza w oczach innych panstw :-/


      e tam a co niemcy maja powiedziec na kola z 4 lvl grawitronow ^^

      co za roznica ma ktos gest to niech robi :)

      P.s.
      aktualka :D
      sumaryczna zabudowa pol na koloniach 1871 ARIEL10 35 uni
      ciagle robie nowe budyneczki :D
      Pozdro

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ARIEL10 ().

    • Munio_Uni 1 napisał(a)
      "Na prawdę wam nie szkoda miejsca na moonie, surowców i czasu na takie rekordy

      Zróbcie coś pożytecznego np. 10 000 statków kolonizacyjnych :E"


      Hahaha :E Te rekordy robią sie coraz bardziej smieszne...nie powinno sie liczyc niektorych jak magazyn czegos tam na moonie...to nas ośmiesza w oczach innych panstw :-/

      A czemu nie? Dla jednych celem jest dostanie się do top xx, a dla innych np. rekord jakiegoś budynku :P W koncu to gra...
      Miałem dodać depozyt sojuszniczy na moonie (4 lvl), wchodze, patrze... i już Ony ma 6 poziom :| Trudno - trzeba się zadowolić rekordem u11 ]:-D
    • z tego co pamiętam rekord plazm na moonie należał przez kilka dni do Ksavi'ego z 32u a miał ich 1450. z NN też ktoś był co miał ponad 9,6k ale nie pamiętam jego nicku i uni (a nie jest to gescape :P)