Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:
    • # Średnia ilość pól na 9 planetach - 300.1 BeRGKaMP [Uni26]

      powiedzcie mi czy w to sie wlicza terra ?? bo ja bez mam 295. jesli tak to skasuje 302 i 311 i poszukam cos wiekszego :E :E ale wole nie bo 520kol zmarnowalem do dzis :quasi:
    • Spider napisał(a)
      Tak teraz przegladam i zauwazylem, iz nie ma rekordu "Najcieplejsza planeta" ?
      Pozdro :P

      P.S. jbc
      Temperatura od 78°C do 118°C - u16- Spider


      Jak już to :

      Najcieplejsza: 87°C do 127°C Kosmo [uni23] ^^
    • Lemo napisał(a)
      Święty Boss napisał(a)
      Zbiornik deuteru - 86 Memento Mori [Uni35]

      Ma to jakieś praktyczne zastosowanie, czy zrobiłeś to tylko dla rekordu?


      oczywiscie, przeciez moze korzystac z handlarza i dzieki temu Lvlowi
      wymieniac duze ilosci metalu na deuter po 3:1 :E
      ...

      oczywiscie, ze dla rekordu
    • Ariel Szary napisał(a)
      Lemo napisał(a)
      Święty Boss napisał(a)
      Zbiornik deuteru - 86 Memento Mori [Uni35]

      Ma to jakieś praktyczne zastosowanie, czy zrobiłeś to tylko dla rekordu?


      oczywiscie, przeciez moze korzystac z handlarza i dzieki temu Lvlowi
      wymieniac duze ilosci metalu na deuter po 3:1 :E
      ...

      oczywiscie, ze dla rekordu

      Tak. Tylko, że budowę tego rozpoczął na pewno długo przedtem zanim ktokolwiek słyszał o handlarzu.
    • Lemo napisał(a)

      oczywiscie, ze dla rekordu

      Tak. Tylko, że budowę tego rozpoczął na pewno długo przedtem zanim ktokolwiek słyszał o handlarzu.[/quote]

      budowe tego ja rozpoczalem poniewaz to jest moje konto :)
      a zrobione zostalo po to ze malo gralem i nudzilo mi sie :)

      a wbrew pozora dlugo nie trwa zrobienie takich lvl zbiornikow jak sie ma nanity praktycznie wszedzie na 4 lvl :)

      a moze juz wszedzie nawet :)

      Pozdro
    • ARIEL10 napisał(a)
      [...]

      a wbrew pozora dlugo nie trwa zrobienie takich lvl zbiornikow jak sie ma nanity praktycznie wszedzie na 4 lvl :)

      a moze juz wszedzie nawet :)

      Pozdro


      Już się tak nie podniecaj, proszę Cię... Sam dobrze powinieneś wiedzieć, że czas budowy nie gra tu ŻADNEJ roli, barierą są tylko surowce i miejsce na planetach, więc nie wiem po co jeszcze się chwalisz tymi nanitami, jakby jeszcze było czym...

      I naucz się pisać, "zią"...
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ten Keyra ().

    • Keyra zgadzam się z tobą ARIEL nawet top1 nie jestes na swoim uni a tak się podniecasz ja uwazam ze zabudowanie planety to durnota i szkoda surowców i czasu na to

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tulkass ().

    • Wang Jinrei napisał(a)
      Keyra zgadzam się z tobą ARIEL nawet top1 nie jestes na swoim uni a tak się podniecasz ja uwazam ze zabudowanie planety to durnota i szkoda surowców i czasu na to

      Ariel był top 1 na u35 przez długi czas, koleś.. 8-/ każdy ma własny styl gry, każdy dąży do czegoś w tej grze aby nie stała się ona monotonna.. powiedz do czego można jeszcze dążyć gdy osiągnąłes już top 1 ? Jednym ze sposobów jest posiadanie jakiegoś rekordu OGame.pl ;) zresztą co się ciskasz? zazdrościcie Arielowi tego że był top 1 czy tego że ma kilka rekordów OGame.pl ? żałosne to jest i tyle wam powiem :quasi: to że o was nikt nie będzie pamiętał i znał to nie znaczy że ze wszystkimi tak być musi..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez znaki ().

    • Wang Jinrei napisał(a)
      Keyra zgadzam się z tobą ARIEL nawet top1 nie jestes na swoim uni a tak się podniecasz ja uwazam ze zabudowanie planety to durnota i szkoda surowców i czasu na to


      Durne to są Twoje posty kolego ...

      Ja na swoim wczesniejszym koncie mialem nie wiele gorsze poziomy magazynow ...

      I nie dla rekoru, nie dla prestizu a dla wygody ...

      Mialem bunkry an planetach i nie musialem codziennie na noc puszczac FSow MTkow z deuterem ... Mialem cel brałem deuter z planety i jechałem goscia ;]

      Kazdy ma swoj styl gry, ja ogolnie bunkrownikiem nie jestem, ale to jak dla mnie bylo bardzo wygodne ...

      Bo akurat ten rekord ma sens ... Skoro sie przyczepiles do tego to powiedz mi jaki jest sens budowania kilku k KOLONIZATOROW ?...

      edit :

      A i co do handlarza to faktycznie pomaga :P

      I jesczze jedno : Ariel byl bardzo długo TOP1 Uni35 - nawet chyba wiecej niż Rysiek ...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Boss ().

    • Wang Jinrei napisał(a)
      Keyra zgadzam się z tobą ARIEL nawet top1 nie jestes na swoim uni a tak się podniecasz ja uwazam ze zabudowanie planety to durnota i szkoda surowców i czasu na to


      bylem 6 miesiecy top 1 na swojim uni
      w tym prawie 4 juz nie gralem
      zaczynalem ze sporym opuznieniem na koncie top 400
      po zrobieniu top 1 i sporej przewagi zrobilem cos innego niz zwykly player/user
      budynki nie flote badz badania :)

      zeby smieszniej bylo wszystkie robilem z eko a nie farmienia :)

      eko wciaz mam na stosunkowo wysokim poziomie w stosunku do graczy z innych uni :)

      a co smieszniejsze zrobilem 2k zabudowy sumarycznej z minimalnym wysilkiem :)

      a ty wang jak nie wiesz jaki top mialem to prosze sie nie udzielaj sie ;p

      Pozdro
    • Keyra napisał(a)
      Ja tylko zwróciłem uwagę, że się ARIEL10 zbytnio podnieca.


      co prawda, to prawda ARIEL10 nie podniecaj sie tak :P

      wiadomo, ze stawianie domkow daje wymierne wyniki w stat,
      ale to jest koszmarnie nudne zajecie, wiec nie rozumiem
      jak z nudow mozna je stawiac, imo raczej z braku pomyslu
      na aktywna gre.
    • Captain John Koval napisał(a)
      elber napisał(a)
      Mam takie zapytanie , czy jest mozliwośc dodania nowej kategori , mianowicie mendy OGAME .PL


      A kto by w niej był? :E :E


      kakolator [Uni35] :D